Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Sličné venkovanky (od sezóny 2006 až pryč)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 145





2.záhon:

- tady na tom záhonu už si hoví jen tři malý kytičky, který půjdou zejtra pod kudlu
- i když sou to takový záprdky, tak to vypadá na dobrej vzorek

edit: jo a ještě sem chtěl připomenout že foto je přes týden starý, tak se vám můžou zdát kytky nedozrálý

Old Post 27-10-2007 v 17:30 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 146





3.záhon:

- na posledním záhonu mě po týdnu čekalo obrovský zklamání, 2 kytky co zde zůstaly (Churche) od kterých sem očekával nejhezčí květ letošní sezóny, jsou naprosto přemrzlý, hlavně proto že 200m od nich teče potok a v noci je při zemi opravdu kláda, většina listů je přemrzlá a povadlá
- kytky chytily plíseň a nevykazujou jakoukoliv sílu a snahu k nějakýmu mocnějšímu květu, tak je zejtra vezmu a beru si z toho ponaučení, že Churche už ne více foto.

Old Post 27-10-2007 v 17:36 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 147


to Zedy: Čágo chlape, hele myslím že podle zbarvení by ta modrá kytka mohla bejt taky blue berry. Měl jsem jednu letos na balkóně a barvou by odpovídala...

Samozřejmě ta tvoje kytka má podstatně větší šišule

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 31-10-2007 v 08:12 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 148

Koukám podle fotek a podoba tam je, ale jak to nevezmeš do teplejch a pořádně si to neprohlídneš, tak to není ono, ale mohla by to bejt i ta Blue Berry.

Old Post 03-11-2007 v 11:07 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 149





Včera padly pod kudlu 3 malý mršky, tak i když budu počítat takový malý kytičky, tak to máme JÁ 9:0 ČORKY .
Kousky to byly kvalitní, jak květem a vůní, jen ten vzrůst byl miniatůrní ale na dost kvalitních jointů bude určo! Zbytek z fotek.

Old Post 04-11-2007 v 11:34 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 150




Tak a všechno je pod střechou

- dnešním dnem pro mě letošní pěstitelská sezóna končí, pod střechu šli zbylý 3kytky
- v tomdle příspěvku jsou na fotkách ty 2Churche, který sou naprosto přemrzlý, plesnivý, zničený a ani pořádně vykvést nestihly, je mi jich fakt líto, protože sem od nich čekal víc, rvát je ze země byl hardcore
- pryskyřice moc nepobrali, paldy skoro žádný. V průběhu svýho vzrůstu stihly fakt pořádně vyrůst, tak 2měsíce zpátky sem z nich měl největší radost, dneska sou mi pro pláč
- ani sem je před pověšením neobíral o listy, jen sem je vytrhl a švihl na půdu, ještě jednou velká škoda!!!
- JÁ 11:0 ČORKY

Naposledy upravil Zedy 04-11-2007 v 16:35 PM

Old Post 04-11-2007 v 16:29 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 151








- poslední kytka, která šla pod kudlu je Shaman a nebo Blue Berry jak psal Rasta_Pasta, mám v tom bordel
- tadle i přes mrazy, který tady byly dokvetla daleko líp než Churche, hodně dělá že tadle kytka byla obklopená zahradou a u stěny baráku oproti Churchům, který byly vystrčený do louky poblíž potoka, fakt to dělá hodně!!
- jak pryskyřicí i vůní, tak celkovým, květem se mi moc líbí. V ruce de poznat člověk že už něco drží, není to nic prořídlýho, lepí jak blázen a už pěkně vysí.
- nemám víc co dodat, jen JÁ 12:0 ČORKY
- smokereporty ke všem kytkám sem taky hodím, ale za delší dobu, až bude všechno suchý a uskladněný
- FINISH

Old Post 04-11-2007 v 16:44 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 152

Čauec!
Shaman to asi nebude, je to ranná odrůda a všichni už jí maj tak měsíc sklizenou
Omlouvám se jestli jsem to přehlídl, ale ty se někde o Borůvce zmiňuješ, nebo proč zrovna ta? Muže to být jakákoliv jiná "purple" odrůda.

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 05-11-2007 v 13:30 PM

Old Post 04-11-2007 v 22:34 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 153

Taky myslím že podle barev hodnotit odrůdu je celkem "out".. K tomu tenhle rok šlo do barev skoro komplet všechno (třeba i peacemakery....což sem fakt hleděl) ..takže ta fialová barva nebude až tak určující faktor.. (z hlavy ti vyjmenuju tak 20 odrůd co jdou do barev a sou si skoro podobný.. jako třeba papaya, holands hope, purple#1, Shaman, Purple skunk, Durban, Passion#1, Sweet Purple, Top 44..atd..)

Jinak kýtíz pěkné a to skóre vůči čorkám je dobré hodně štěstí

[size=1]

Old Post 05-11-2007 v 12:24 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 154

Ahoj groweři, díky za reakce. Jo jo určovat odrůdu podle barvy květu je asi ten nejhorší způsob, jak sem psal, dokud to člověk nechytne do teplejch tak se to blbě určuje, ale to je jendo. Mám v tom bordel a Shamana, nebo co sem to tam ještě psal, sem tam plácnul jen tak aby něco bylo, stejně už nezjistím co to je za kousek, hlavně že to spaluje Snad se tendle víkend dostanu k nějakým těm smokereportům, zatím.

Old Post 16-11-2007 v 18:16 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Zéďa nezapomněl: AK47, NL, IP, BB Příspěvek č. 155







-> OUT 08 <-

Zdravím všechny pěstitele,

sem rád, že se tady zase s váma můžu sejít a odstartovat další sezónu. Letos sem nikam nepospíchal a pomalu se mi scházely různý řezy, až sem pomalu dospěl do finálního stavu řízků z nadpisu tématu. Jejich počet se možná ještě nepatrně změní, ale nebude to žádnej masakr, max. 5kousků. Ještě je možný, že se mi nějaký modely prohodí, tak se předem omlouvám za případnej chaos. Řezy sem dostal krásně zakořeněný v rockwollu a hned sem je přesadil do jednotlivejch květníků ať je jim hned líp. Dokud řezy nezesílí, nechám je v květníkách a pak je šoupnu do připravenýho záhonu.

Půda: zemina, substrát, perlit

Řezy: 2x Ice Princess, 1x Big Boss, 2x Nothern Light, 1x AK47

Naposledy upravil Zedy 13-06-2008 v 11:00 AM

Old Post 02-06-2008 v 14:24 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

nazdar, mohol by si trochu priblížiť prvé 2 menované modely ? nejak som o nich ešte nepočul thanx

Old Post 02-06-2008 v 21:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 157

Ahoj, Ice Princess mi přišly pod ruku úplně náhodou, čekal sem várku řezů na venek a k mání byly tydle IP, sám ti o nich víc neřeknu, můžeš jen sledovat postupnej vývoj u mě, nebo se informovat jinde na netu a Big Boss, řez kterej sem dostal výměnou, podrobný info o době květu, výnosu a vzrůstu ti nepovím, ale loňskou sezónu ho jel kámoš a byla to nádherná mocná rostlina, která okouzlila hlavně nakunutým hutným květem, proto do něj du, nafotil sem ho loni, tak pokud máš zájem můžu dodat foto BB.

Old Post 03-06-2008 v 14:57 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 158





Přišly mi další řezy pod ruku, opět IP a NL, ale je v nich pěknej bordel a tak nevím kterej je kterej, tak sem neodolal a skočil sem do shopu pro growmix substrát, zkusím jednoho řeza udělat na balkóně kde sice není moc hodin slunce, ale myslím si že to nebude takovej problém, zbytek z fotek.

Půda: substrát Floria, perlit

Naposledy upravil Zedy 13-06-2008 v 10:59 AM

Old Post 03-06-2008 v 15:05 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Big Boss Příspěvek č. 159



Tak mám konečně v partě i Big Bosse, dostal se ke mě v pondělí v pěkným stavu, pěkně odrostlej a plnej síly k růstu, zkusím ho udělat v květináči, zbytek z fotek.

Půda: substrát floria, zemina, kobilince, perlit a pro sichr Vanish proti slimákům

Naposledy upravil Zedy 13-06-2008 v 10:42 AM

Old Post 13-06-2008 v 10:33 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 160


Big Boss

Někteří z vás se mě ptají na tudle odrůdu. Loni mi kámoš představoval svoje kytky a zmínil se o tomdle BB, jedinej způsob jak vás můžu s toudle kytkou seznámit je že vám ukážu fotku z květu týdle kámošovi kytky, bohužel dobu květu, výnos a další info neznám, takže vše z foto.

Old Post 13-06-2008 v 11:49 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1248250 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív