Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 2/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 33

zkus sehnat tu lampu, alespon 70w, myslim, jestli to pisu spravne Philips 70WSon-t plus, precetl jsem tady spoustu stranek a tohle je tak asi nejmensi wattaz pod kterou lze vypestovat, to by ses vesel do tisicovky a mel by si to i s objimkou, kabelem, nejaky vetracek z kompu a myslim, ze i malou skrinku od znamych, nevim jak mas tu bedinku velkou, ale pak pridas na svetle a bude tam velky teplo, zas vetrat, musis experimentovat, ty listecky na hore jsou normalne mensi, vis co, jak to roste, jsou zeleny? nejsou oschlý, rad ti pomuzu, taky chci zacit, uz mam dost materilu a informaci na to, abych zacal, je potreba to zkusit, dlouho jsem pestoval venku

Old Post 20-02-2006 v 18:19 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 34

vojta m - Zdarec, to je divný za 3 dny by malá kytička neměla využít všechny živiny, ikdyž substrát pro kaktusy podle mě není ideální. Kaktusy nejsou příliš náročné, stačí jim malý květináč a nízký přísun živin. Spíš bude problém v narušeném, nebo u řízků nedostatečně vyvinutém kořenovém systému. Jestli máš fotomašinu tak sem hod pár obrázků. Takhle těžko soudit...

Old Post 08-06-2006 v 14:32 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lu$$ieN
Stálý Člen

Karma uživatele Lu$$ieN - 81% PěstitelskáKarma uživatele Lu$$ieN - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 35




***********HELP**************
Zdar lidi jedu první sezónu ve skříni a mám problém s listama! listy schnou a hodně žloutnou kroutěj se nahoru ale nedokážu to identifikovat podle toho co tu je :/ pomozte mi někdo prosím
***********HELP**************

Mějte se a smějte se

Old Post 23-10-2007 v 19:20 PM
Lu$$ieN je offline   Profil uživatele Lu$$ieN   Find more posts by Lu$$ieN   Foto galerie člena Lu$$ieN   Click here to Send Lu$$ieN a Private Message   Add Lu$$ieN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikymil
Nový Člen

Karma uživatele mikymil - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 36

ahojky mám problém spodní listy u kytek mi zežloutly ale pravidelně celé žádné fleky nic prote jsou místo zelemé žluté ostatní jsou celkem stejné co to může být

mikymil

Old Post 24-10-2007 v 15:33 PM
mikymil je offline   Profil uživatele mikymil   Find more posts by mikymil   Foto galerie člena mikymil   Click here to Send mikymil a Private Message   Add mikymil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekyll
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 37

Moje kytiz maji taky to samé co Lussien...WTF is that ?

Old Post 25-10-2007 v 16:14 PM
Jekyll je offline   Profil uživatele Jekyll   Find more posts by Jekyll   Foto galerie člena Jekyll   Click here to Send Jekyll a Private Message   Add Jekyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 38

Jekyll:Moje kytiz maji taky to samé co Lussien...WTF is that ?

Nepsal si snad,že ti to nekdo znicil?

http://grower.cz/forum/showthread.p...3829#post613829


2 Lu$$ieN :Řekl bych,že to je chyba v hnojení,pokud ti to dělá jen na starších velkých listech.

Old Post 25-10-2007 v 20:39 PM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eden
Nový Člen

Karma uživatele Eden - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 39

mne sa objavuju svetle flaky na listoch, ale iba na asi 5 percentach. nic vazne to nie je, rastlinky okrem toho vyzeraju zdravo, a rastu. mam tam 250 MH, asi 35 cm nad vrcholkami, odsavanie vzduchu tiez. neviem ci to je teplom, alebo to odraza alobal na stenach a vytvara hot spots, alebo je to hnojivom, skusim pridat foto, snad sa najde rada. vo FAQ to nie je.

Old Post 28-10-2007 v 11:46 AM
Eden je offline   Profil uživatele Eden   Find more posts by Eden   Foto galerie člena Eden   Click here to Send Eden a Private Message   Add Eden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eden
Nový Člen

Karma uživatele Eden - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 40

mne sa objavuju svetle flaky na listoch, ale iba na asi 5 percentach. nic vazne to nie je, rastlinky okrem toho vyzeraju zdravo, a rastu. mam tam 250 MH, asi 35 cm nad vrcholkami, odsavanie vzduchu tiez. neviem ci to je teplom, alebo to odraza alobal na stenach a vytvara hot spots, alebo je to hnojivom, skusim pridat foto, snad sa najde rada. vo FAQ to nie je.

prikladam picture

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=207072

Old Post 28-10-2007 v 11:50 AM
Eden je offline   Profil uživatele Eden   Find more posts by Eden   Foto galerie člena Eden   Click here to Send Eden a Private Message   Add Eden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikymil
Nový Člen

Karma uživatele mikymil - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 41

mám dojem že je to přelitím nechal jsem je proschnout a už je to v pořádku hnojím Kristalonem jednou týdně a neměl jsem nikdy tento problém ale ted jsem zaléval každý den a začalo to žloutnout když zalévám ob den je to v poho

mikymil

Old Post 29-10-2007 v 06:23 AM
mikymil je offline   Profil uživatele mikymil   Find more posts by mikymil   Foto galerie člena mikymil   Click here to Send mikymil a Private Message   Add mikymil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sedlak
Stálý Člen

Karma uživatele sedlak - 0% PěstitelskáKarma uživatele sedlak - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 42

dolomit sezenes v kazde lekarne bez predpisu

Old Post 24-03-2009 v 05:55 AM
sedlak je offline   Profil uživatele sedlak   Find more posts by sedlak   Foto galerie člena sedlak   Click here to Send sedlak a Private Message   Add sedlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telnet
Nový Člen

Karma uživatele telnet - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 7  

Chemie Choroby a škodcovia Příspěvek č. 43

Chcel by som dodať,, vo vela príspevkoch je tu taká vec že nedostatok jednej či druhej látky,, každý kto má rastlinu je predsa hnojí,, znamená to že to nieje možné,, Najvačší pozor si dávajte na hádatká ktoré su neni videť a vošky,, plesne proti - treba kontrolovať,,,
všetky ostatné vírusové choroby sa nedaju odstrániť preto treba zabíjať vošky - prenášačov,, iný škodcovia sú neni tak podstatný,,

Vychodil som strednú plnohospodársku a som 1r. vysokej polnohosp.. tak viem očo ide ak chce niekto radu pokojne mi napíšte.....

Old Post 24-03-2009 v 17:21 PM
telnet je offline   Profil uživatele telnet   Find more posts by telnet   Foto galerie člena telnet   Click here to Send telnet a Private Message   Add telnet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daelahrazah
Nový Člen

Karma uživatele daelahrazah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 44

Zdravim vas potreboval by som jednu radu, na cerstvo vyklicenych rastlinach som mal tie prve dve okruhle listky a v priebehu jedneho dna uplne zmizli, doteraz nad tym premyslam co to mohlo byt a stale na nic neprichadzam, neviete v com to asi bude? mozno som kupil uz nakazeny substrat zo zahradkarstva aj so vsetkym tym svinstvom alebo co, prosim poradte ak sa to uz niekomu stalo...

Old Post 17-05-2009 v 16:49 PM
daelahrazah je offline   Profil uživatele daelahrazah   Find more posts by daelahrazah   Foto galerie člena daelahrazah   Click here to Send daelahrazah a Private Message   Add daelahrazah to your buddy list     Navštiv homepage uživatele daelahrazah! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 45

daelahrazah: pobavil jsi me ale ne, svilusky Ti rozhodne behem jednoho dne nesezerou listy, to byl spis nejakej slimak, housenka, nebo jiny zvire, ale svilusky urcite ne, priste dej kolem malinkatych rostlinek provizorni parenicek z petflasky, do kteryho udelej par der aby do nej moh vzduch.. venku kolem kytky dej par kaminku popr. kdyz uz jsou vetsi tak kousek pletiva proti srnkam a zajicum.. A priste zkus nejdriv trochu hledat, cist a premyslet, nez bezhlave ospamujes nekolik temat stejnym dotazem peace

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 15-06-2009 v 23:02 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
daelahrazah
Nový Člen

Karma uživatele daelahrazah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 46

j0llyj0k3r : no ze si sa pobavil tak to je fajn ale mne sa to stalo doma, proste nikde vonku, z dna na den listy proste zmizli a ostali len hole stonky, boli to tie dva prve listky....proste nerozumiem tomu, a hladal som na groweri ale nic podobneho som nenasiel tak som napisal tu, pestujem prvy rok tak vela toho este neviem...ale dik za odpoved...peace

Old Post 18-06-2009 v 17:04 PM
daelahrazah je offline   Profil uživatele daelahrazah   Find more posts by daelahrazah   Foto galerie člena daelahrazah   Click here to Send daelahrazah a Private Message   Add daelahrazah to your buddy list     Navštiv homepage uživatele daelahrazah! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Obecné pomooct Příspěvek č. 47

Zdar groweři,
mám problém s listy.Přesadil jsem zakořeněné řízky do hlíny hlíny ALL-MIX(prý je předhnojená a několik týdnů nemusím hnojit)má PH-6.2 a zalévám vodou s PH-6.2.Po dvou dnech po přesazení se začali na spodních listech dělat hnědé flíčky,které schnou a napadne pomalu celý list,který uschne.Teď už schnou i vrchní listy.Neměl jste někdo náhodou stejný problém?Nic stejného zde nemohu nalézt.Ale asi to pohnojím,nevím ale čím,nechci jim ještě více ublížit.Budu vděčný za radu.Chci je zachránit.

blou

Old Post 04-07-2009 v 13:31 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 48



zkouším poslat ty fotky,ale nejde mi to.Pc a já nejsme kamarádi

blou

Old Post 04-07-2009 v 13:46 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-02-2022 - Vzhledové změny na kytkách 3/3 - 278 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2188000 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív