Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » co na steny? alobal barva folie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Nápad Příspěvek č. 17

popis jsem dal na thread 'Výroba profi skříne' http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=855

[Edited by viridis on 21-06-2001 at 09:31 AM]

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 22-05-2001 v 06:20 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andula.thc
Nový Člen

Karma uživatele andula.thc - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 23 

Nápad Příspěvek č. 18

Chlopaki, chtěl bych znát Váš názor či Vaše zkušenosti s odrazovými materiály, které používáte u sebe doma. Co myslíte, já používám odrazové folie, které se používají při výrobě dopravního značení a myslím si, že to má asi nejlepší odrazové schopnosti. Vím, že matně bílá má odrazovost okolo 90 %, ale v Mar. grower'sguide od Rossenthalla píšou o " reflective materials ", což podle mě bude asi něco takového, jako ta folie. Myslím, že takový alobal je proti tomu pasovka (odraz okolo 75%)
- světlo to odráží tak nějak málo a rozklad taky nic moc, takže pokud jsou nějaké zkušenosti - pište, pište ať se to zdokonaluje. Andy

Andy's garden

Old Post 04-06-2001 v 10:58 AM
andula.thc je offline   Profil uživatele andula.thc   Find more posts by andula.thc   Foto galerie člena andula.thc   Click here to Send andula.thc a Private Message   Add andula.thc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Palec nahoru Příspěvek č. 19

popis jsem dal na thread 'Výroba profi skříne' http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=855

[Edited by viridis on 21-06-2001 at 09:35 AM]

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 04-06-2001 v 12:03 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 20

prolezl jsem cely vyhledavani a nenasel jsem odpoved, ktera by mne uplne uspokojila. I kdyz Carlos k tomu mel nejblize.

Zajimalo by mne, co zrovna pouzivate VY!?

Proc?

jak jste spokojeni?

Ja tam mam alobal a premyslim, zda prejit na bilou zed.

A pokud ano, tak bych rad vedel, jakou barvu na to poridit. Vim uz, ze balakryl asi nikoliv..

prosim o nejake rady a doporuceni..

diky predem

Old Post 26-07-2001 v 10:03 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Nápad barva Příspěvek č. 21

Nejdřív jsem to měl vylepený vyhlazeným alobalem, potom jsem to na radu známého vybílil latexem. Na kytkách jsem nezpozoroval žádnou změnu, jsem pořád stejně spokojenej. Takže nevím čemu dát přednost, ale ta bílá fólie ........?

LEGALIZE IT !!!

Old Post 26-07-2001 v 10:49 AM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Nápad bila vs. alobal Příspěvek č. 22

ja spoleham na alobal, ne kazdej si muze doma jen tak vzit barvu a vymalovat si, alobal je dobry uz z toho duvodu, ze ho muzu strhnout, za to skrin si asi vymalovavat nebudu


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 02-08-2001 v 19:46 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pecánek
Nový Člen

Karma uživatele Pecánek - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 23

No pokud chcete natírat třeba kout mistnosti nebo nejakej kamrlík tak doporučuju gumolatex - přesnej název zjistím. Po natření několika vrstvama má lesklej bílej povrch a navíc je vodě odolnej takže při pocákání stačí utřít stěnu. Není o moc dražší než norm. latex.

Život je otázkou priorit

Old Post 09-08-2001 v 00:22 AM
Pecánek je offline   Profil uživatele Pecánek   Find more posts by Pecánek   Foto galerie člena Pecánek   Click here to Send Pecánek a Private Message   Add Pecánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TSUBA
Stálý Člen

Karma uživatele TSUBA - 55% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 35 

Dotaz Příspěvek č. 24

Vážně byste někdo, kdo máte vybíleno mohli napsat jakou barvu jste použili (typ, číslo odstínu, atd.).
Mám taky alobal, ale je to takové pofiderní,takze uvažuji o změně.
To Mephisto: Jaký je ten latex?

Old Post 19-08-2001 v 20:54 PM
TSUBA je offline   Profil uživatele TSUBA   Find more posts by TSUBA   Foto galerie člena TSUBA   Click here to Send TSUBA a Private Message   Add TSUBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 25

Zdarec........hlavně nepoužívej alobal......- ten láme světlo a mění spektrum. Pokud chceš kvalitně odrážet světlo tak poslechni kolegy a kup si foliii. Jiné alternativní řešení je bud zrcadlo a nebo si kup křídový papír a nastříkej ho zlatou bronzovou barvou....

Old Post 12-12-2001 v 03:41 AM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
velkáamalápísmena
Nový Člen

Karma uživatele velkáamalápísmena - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 21 

ALOBALLO Příspěvek č. 26

Fakt je ten alobal na H.Jak přesně změní spektrum moc nepříznivě nebo jen tak trochu škodí,ale stejně si myslim že většinou je ho tam mít než nic.
ahoj

Pište VELKÁ a malá písmena.

Old Post 12-12-2001 v 19:34 PM
velkáamalápísmena je offline   Profil uživatele velkáamalápísmena   Find more posts by velkáamalápísmena   Foto galerie člena velkáamalápísmena   Click here to Send velkáamalápísmena a Private Message   Add velkáamalápísmena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

folie z GROWSHOPU Příspěvek č. 27

http://w5.inshop.cz/hydroponieplus/...bne.asp?kat=233
Newim yestli neqecay!!

Old Post 12-12-2001 v 19:45 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 28

Řeknu Vám chlapy o tom všechno co vím, opravdu nejsem expert na to jen mám uši který zaznamenávaj....byl jsem něco vychytávat v uaqvazoo a ptal jsem se tam na svítidla a tak......potkal jsem tam takovýho dědulu a trochu dal řeč....povídal že alobal je na houby prostě láme světlo a mění spektrum - tohle mi i potvrdil prodavač v tom obchodě (domluveny na me urcite nebyli:)))) a že nejlepší je prostě zrcadlo a nebo že je ještě jiný alternativní levnější řešení - koupit křídovej papír (koupil jsem A4 za 4,- -ale myslím že ve velkoskladě by jste vychytali i možná za mín) a nastříkat ho bronzovou zlatou barvou ve spreji. Hele je to fakt všechno co vím.....(dědula prý má zkušenosti z nějakýho velk. zahradnictvý kde dělal 30 let a něco o tom prej ví) Nikomu nic nevyvracuju .....ani nepotvrzuju rád si poslechnu Váš názor či nějakou zkušenost z praxe......jen jsem prostě myslel že to je možná dobrej tip.......a nechtěl jsem si ho nechat pro sebe.....dělejte jak myslíte......ale já v nejbližší možný době si nejspíš pořídím to zrcadlo .......to je asi 100 % záruka.....že světlo se odráží taq jak má........alobal asi opravdu mění spektrum.......ale zas na druhou stranu......asi neuškodí víc než kdyby tam nebylo vůbec nic.......:) Ahoj.....High Live

Old Post 13-12-2001 v 00:20 AM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Palec nahoru 2 Dunihlav Příspěvek č. 29

nechci se hádat, ale někde na groweru jsem četl, že zrcadlo je úplně k prdu. mám vyskoušenej alobal - dobrý, ale musí být tou matnou stranou k světlu, no a nyní mám vybílíno a je to v pohodě.
Nemůžu si pomoct, ale myslím, že cokoliv světlého je OK. K tomu křídovému papíru, který má být postříkaný zlatou barvou bych přistupoval s rezervou.
Závěr:
Nejuniverzálnější je prostě BÍLÁ

LEGALIZE IT !!!

Old Post 13-12-2001 v 17:13 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 30

.........no jak pozoruju taq tady převládá názor na bílý stěny a alobaly.........no když to všici říkáte.....taq na tom asi něco bude pravdy.......zkusím teď takovej pokus hokus, bude mi zrovna vylízat 6 malejch kytiček (stejnej model) (řizky by byli asi lepší na to) a jednu polovinu budu odrážet tím mým tipem (křidovej papír nstříklej tou barvou) a 2. polovinu budu odrážet alobalem klasickým kuchynským (jinej tu není k dostání:(
Dám Vám vědět jestli v tom bude nějakej velkej rozdíl. Ahoj High Live!!!

Old Post 13-12-2001 v 18:50 PM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 31

zdravíčko,no já jsem teď polepil celou skříň alobalem,a vy tady píšete tohle.Nalepil jsem alobal matnou stranou,směrem na kyti,a pořádně vyhladil.Tak teď nevím,mám to tak nechat? nebo to sundat,a nabílit,toť otázka

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 19-12-2001 v 15:54 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 32

to koblíh: jsme na tom stejně...!
to dunihlav: člověče, mam takovej pocit že jsem něco podobnýho taky slyšel, funguje to něco jako světelný filtr - odrazí to jen potřebné složky světla a ostatní pohltí...... každopádně pokud to chceš zkusit tak mě to zajímá!!!!!

K těm zrcadlům... někde jsem čet, že nejsou vhodné k odrazu světla při pěstění, odrazí jen asi 60% světla a nemají potřebný rozptyl - světlo lámou pod stejným úhlem jako při dopadu. Krátkodobě jsem je zkoušel a nic moc - musíte je směrovat - jinak se světlo odráží všude možně jen né na kytí...............
jo jo bílá je bílá..... nejlepší zkušenost.

dnes jsem viděl v jednom growshopu cenu za 1m2 odrazové folie cca: 108Kč,-


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 19-12-2001 v 17:59 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1485840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív