Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
homeopat
Nový Člen

Karma uživatele homeopat - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 33





Vitajte!
Na jiznim balkone mám 2 kytecky z rizku - Santa Mariu a Orange badek, zalivane destovkou a dohnojovane neakym zakladnim zemedelskym hnojivem Jak vidite, vestinou na hornich listech sou podivne puntiky, zespod tak 5 zlutych listu.
Koukal sem po foru, ale nenasel sem nic podobnyho ... zda je to neaka nemoc ci tou fake hnojkou, ba jestli to nebude neakou chybejici slozkou - ?zelezo? nebo ze by pH?? fakt nevim
Díky moc za radu!

Naposledy upravil homeopat 18-07-2007 v 22:54 PM

Old Post 18-07-2007 v 22:44 PM
homeopat je offline   Profil uživatele homeopat   Find more posts by homeopat   Foto galerie člena homeopat   Click here to Send homeopat a Private Message   Add homeopat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homeopat
Nový Člen

Karma uživatele homeopat - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 34

to snad ne tak to jsou asi v prdeli, kdyz jsou zasahnuty skoro vsechny listy .... kupil sem talstar 10ec ... nebude moc 5ml na 10l ? mam strikat listy z obou stran nebo staci vrchni stranu?
dix

Old Post 19-07-2007 v 12:50 PM
homeopat je offline   Profil uživatele homeopat   Find more posts by homeopat   Foto galerie člena homeopat   Click here to Send homeopat a Private Message   Add homeopat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35


Zdravim Growery,
Mám problém na jedne kytce s listama! od spodka začínají listy žloutnout a jde to postupně nahoru....nevíte někdo čím by to mohlo být???

Old Post 27-07-2007 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 36

2beer-drinker : ja mam taky nekolik der na par listech, ale dělají se mi jenom na tech nejvetsich, nevlhcis nahodou rozprasovacem primo pod svetlem? cim a jakou koncentraci hnojis?

Old Post 31-07-2007 v 20:14 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minimaxik
Nový Člen

Karma uživatele minimaxik - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 37



Zdravím lidičky já se připojím s podobným problémem.Jen tak jsem si doma dal květináče a dvě kyti pro oživení mého bytu ale nějak to začlo žloutnot a zasychat ale hlavně přestalo růst.Zasychají pouze listy od spoda a postupně jeden po druhým.Pomoc prosím

Old Post 15-08-2007 v 06:18 AM
minimaxik je offline   Profil uživatele minimaxik   Find more posts by minimaxik   Foto galerie člena minimaxik   Click here to Send minimaxik a Private Message   Add minimaxik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
minimaxik
Nový Člen

Karma uživatele minimaxik - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 38







Jo jinak přelitý to není,hnojím kristalonem jednou týdně a vím že to kyti snesou i dvakrát za tejden a je to v rašelině70%,Písek5%keramzit15%zbytek je zemina na pelargonie.Semínka Mexicana sativa od kamoše z holandska.Něja si s tím nevím rady.

Old Post 15-08-2007 v 06:38 AM
minimaxik je offline   Profil uživatele minimaxik   Find more posts by minimaxik   Foto galerie člena minimaxik   Click here to Send minimaxik a Private Message   Add minimaxik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atheas
Nový Člen

Karma uživatele Atheas - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 39

Mnel bych jeden dotázek. Nevite nekdo co způsobuje že mi na kytkách (hlavně starší matky) rostou listy ktery maj jen 3-4 části? (foto zkusim dodat) . pro představu.. list vypada jako kdyz si na otevreny dlani zatnete palec a maliček...

Old Post 25-08-2007 v 15:11 PM
Atheas je offline   Profil uživatele Atheas   Find more posts by Atheas   Foto galerie člena Atheas   Click here to Send Atheas a Private Message   Add Atheas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 40

Hlava je Romane mod, ktery dba mimo jine na to, aby se thread o skudcich nezasiral nepodstatnyma informacema o fotkach a podobne. Aby se grower nezahltil ptakovinama. Cili tvuj problem resit pres PM s chorusem, nebo nekde v galerii. Proste jsou zde jista pravidla, se kterymi by ses bez urazky mohl behem hledani hub seznamit!

Old Post 26-08-2007 v 21:10 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 41

Poraďte mi prosím co to mám s řezama. Jsou koupené z Vídně a chytly mi plíseň, kterou jsem zničil Kuprikolem a tedka se mi zas dělá tohle.
http://grower.cz/forum/showthread....6834#post616834
Okraje čepelí se zoubkama se mi otáčení nahoru a pokroucené listy mají lesklou voskovou barvu. Jinak info o podmínkách v jakých jsou je v tom threadu.
Díky všem za rady.

Old Post 24-10-2007 v 10:16 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peppe
Nový Člen

Karma uživatele peppe - 0% PěstitelskáKarma uživatele peppe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 42





Zdravím všechny, mám problém s listy... Už jednou jsem to někde našel, ale ted ne a ne to najit znovu...
kytkám je zhruba 14-20 dní. Jsou na růstu, bez hnojiv, pouze na začátku něco na zakořenění...
Prosím poradte- už se mi to dělá i na ostatních...

Old Post 30-11-2007 v 17:23 PM
peppe je offline   Profil uživatele peppe   Find more posts by peppe   Foto galerie člena peppe   Click here to Send peppe a Private Message   Add peppe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 43

na právě bez hnojiv pohnoj to a budou ok to jsou základy kámo nejdříve se uč pak pěstuj

Old Post 01-12-2007 v 17:49 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peppe
Nový Člen

Karma uživatele peppe - 0% PěstitelskáKarma uživatele peppe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 44

jo... Já bláhově doufal, že to aspon na růstu vydrží bez hnojení.. Moje blbost. Koupim hnojivo a uvidíme. Díky za radu

Old Post 01-12-2007 v 18:23 PM
peppe je offline   Profil uživatele peppe   Find more posts by peppe   Foto galerie člena peppe   Click here to Send peppe a Private Message   Add peppe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 45


Tohle mě trápí na 2 rostinách takto začínají hnědnout listy od konečků a navíc jsem viděl několik mušek vylézajících ze zeminy. NEvíte pls co to je a co proti tomu použít?:hlep:
Dík.

DEN/NOC

Old Post 10-03-2008 v 16:34 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

kapr - celkem nic to neni jen rostlina říká že má dostatek živin a ještě o málo víc než potřebuje čili - mírný ale hodně mírný přehnojení. to si nemusel škubat ani listy

Old Post 11-03-2008 v 07:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 47

Zdravim. Prohledal jsem co se dalo ale nic podobneho tomu co sužuje moje kytky jsem nanešel. Nevíte někdo co jim je??

Old Post 13-04-2008 v 08:35 AM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 48

Zdravim. Prohledal jsem co se dalo ale nic podobneho tomu co sužuje moje kytky jsem nanešel. Nevíte někdo co jim je?? Fotky jsou v moji galerii.
zkoušel jsem je dát sem ale nejde to.

Old Post 13-04-2008 v 08:38 AM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2978670 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív