Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak by jste zhodnotili uplynulou sezónu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Tak jak to letos dopadlo?
Khámo, perfektní, následující roky pěstím jen pro radost
Na rok mám zase vystaráno, co víc si přát :-)
Zimu zlehka prohulím.
Na Silvestra dám poslední brčko :-(
Dealer, please!!!!
Zahulí si ty zapráskaný čorky!!!
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Jak by jste zhodnotili sezónu 2007? Příspěvek č. 1

Zdravím Growers,

podzim pomalu klepe na dveře,vetsinou uz je sklizeno a zábava může začít. Přesto by toto téma bylo rádo, kdyby jste v kostce napsali co se Vám letos povedlo, nepovedlo, co Vás zaskočilo, překvapilo. Může to být pro mnoho growers cenná informace, a proto se ptám: Jaká byla právě ta Vaše sezóna 2007?

Za sebe můžu říci, že sezona byla dobrá, samozřejmě si díky mě zahulí i čorky ale to k outu v čechách asi patří, ale přesto toho je dost, že já ani kamarádi nebudeme minimálně do příštího léta živit dealery...celkové hodnocení 2.

Díky a pište,pište,pište

peace nesss

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 08-10-2007 v 13:49 PM

Old Post 08-10-2007 v 09:16 AM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

čtvrtá možnost... vidím to tak na 4špeky

Old Post 08-10-2007 v 09:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papek
Stálý Člen

Karma uživatele Papek - 87% PěstitelskáKarma uživatele Papek - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 374  

Příspěvek č. 3

Docela dobrá sezona. Jsem s letošním létem spokojen, bylo opravdu suprové. Ale zas na druhou stran, kdyby na začátku prázdnin nebyly ty lijáky a pak zase ty hici, tak to mohlo být mnohem lepší. Ale já jsem moc rád, že to dopadlo, tak jak to dopadlo. Dávám č.2.

Papkův tabáček
PapTab - Výroba cigaret + SMOKE REPORTs

Největšími nepřáteli tabáku mezi živočichy jsou, kromě člověka, slimáci.

Před potokem pět kopek konopí, za potokem .... čórka .

Old Post 08-10-2007 v 10:38 AM
Papek je offline   Profil uživatele Papek   Find more posts by Papek   Foto galerie člena Papek   Click here to Send Papek a Private Message   Add Papek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 4

NO a já zatím tiše doufám, že mi ještě měsíc zůstanou holky tam kde sou a že se na ně žádná dobrá duše nepříjde podívat... Já zatim hodnotit nebudu, ale jestli se mi dostane pod střechu vše co by mělo, tak dám jedna a podtržená!

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 08-10-2007 v 11:08 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 5

Papku podle tech fotozz - myslim že by si zhulil celej D..... woe
Wokap - doufam ze dopadne dobre a tesim se na 1.... drzim palce

Jinak koukam že opět čorky nezklamaly....mrzi me ze je to až takove pravidlo...bo je cim dal tim vzacnejši, když někdo sklidi opravdu vse co zasadil....

piste dallll

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 08-10-2007 v 11:21 AM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 6

Já s bráchou jsme sklidili celkem dobrý, až na pár omrdanců.Do zimy bude co do huby.A příští rok to bude nějaký originál!!

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 08-10-2007 v 11:30 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hal9000
Stálý Člen

Karma uživatele hal9000 - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 7

Tak letos mi nikdo nic neukradl a co jsem zasadil to jsem sklidil (až na 2 samce). Úroda celkem dobrý ale málo jsem se staral tak toho bylo trochu míň než jsem čekal + trocha oprcanýho. Takže za 3. Do ledna mám dost.

Příští rok se tomu budu více věnovat.

syntax error

Jedna osmina mého outdooru

Old Post 08-10-2007 v 11:48 AM
hal9000 je offline   Profil uživatele hal9000   Find more posts by hal9000   Foto galerie člena hal9000   Click here to Send hal9000 a Private Message   Add hal9000 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hal9000! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 8

já jsem taky docela spokojen - letos jsem poprvé sklidil vlastní úrodu, poprvé pod lampu a pár kytek jsem měl ještě tzw. "windoor" a všechny dobrý, na to že to byly nějaký no name semínka...příští grow už pojedu nějakou odrůdu, tak doufám, že to bude ještě lepší, vidím to tak, že ta současná mi vydrží tak 3 měsíce, takže to abych rovnou začal další

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 08-10-2007 v 13:54 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Tož já si eště tak dva tejdny počkám.pak ohodnotim.ale už ted vypadá,že by mohla bejt víc než vydařená

Old Post 08-10-2007 v 16:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mathew65
Stálý Člen

Karma uživatele mathew65 - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 10

tak po douhý době někam přispěji. staral jsem se s kámošem o jeho rostliny, tak 16 nádhernejch dam a nějakej kretén půlku (ty nejvetší a nejmíň zralý sprostě serve. ani pilku si na to vzít neumí. a tu druhou tam nechá, tak nevíme, jesti je fakt tak blb a nevšim si nebo co....

The more people smoke herb, the more Babylon fall. - quote by Bob Marley
Two ways to this--Jah Rastafari or War. I-man choose Rastafari. --Leroy Horsemouth Wallace
Svět je malej a Grower velkej.
Ali´s and buddh@´s growbox
Nurturelite 125W Red - hlína - možná V-scrog

Old Post 08-10-2007 v 17:26 PM
mathew65 je offline   Profil uživatele mathew65   Find more posts by mathew65   Foto galerie člena mathew65   Click here to Send mathew65 a Private Message   Add mathew65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahaha
Stálý Člen

Karma uživatele Jahaha - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jahaha - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 11

Ja sem s letosni sezonou uplne spokojen.ty predchozi staly za prd ale letos se fakt darilo.davam za 2.Ale skoda ze se neda pestovat venku porad.prez zimu mi to chybi!!

Old Post 08-10-2007 v 18:37 PM
Jahaha je offline   Profil uživatele Jahaha   Find more posts by Jahaha   Foto galerie člena Jahaha   Click here to Send Jahaha a Private Message   Add Jahaha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 12

este nemam sklizeno

ale vicemene muzu hodnotit, vyrostly mi celkem stromy, 2,5m ale co z toho, kdyz to budu sklizet nejdriv na vanoce ??? 3-

Big up the herbalist !

Old Post 08-10-2007 v 20:06 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 13

nuže sezona 2007 v kostce...

vraťme se o rok zpět, kdy k mému úžasu čorky navštívily i místo, kde čekány - a už vůbec ne vítány - nebyly. odnesly si krásnou durgu matu a mi nechali pouze a jenom malinké ak-48. voda mi odnesla uhnitím kořenů i ice queen a samečkům se také dobře dařilo...

...střih...

...jsme pomalu na konci outdoor sezony 2007 a já sdílím přesně opačné dojmy. i přes prvotní smůlu, kdy obě Hashberry byly "oba", jsem nadmíru spokojen. mohou za to dvě mohutné hovada Bogglegumu. z jejich 3,5 m vysokého vrcholku mě mírně chytaly závratě. zdatně jim sekundovalo 2,9 m vysoké "koště" White widow, jejíž květ byl jeden z nejkrásnějších, co jsem za svou cca 5-ti letou out kariérou viděl. jako návdavkem se ještě podařilo sklidit malinko z AK-48 a přelistnatělého a řídkého Jocka Horrora. v zemi ještě bojují 3 Belladony různého vzrůstu, ale těm už pomalinku zvoní hrana a plíseň si již brousí své nenasytné zoubky. na to, že osazenstvo nebylo přímo z TOP Formule 1 (F1 generation), ale z té druhé (zbytek) a třetí (AK), jsem nadmíru spokojen. a s mou omezenou spotřebou zaškrtávám druhou možnost - V LÉTĚ SI BUDU KOUŘIT SVŮJ VZOREČEK (FUCK DEALERS!!!) - samo, že to budou vršky

...na konec by se slušelo dodat. děkuji členovi jménem "č...a" za 3/4 mého letošního počínání. slušné pekílko. tak člen "...", který mě obohatil bellou si zaslouží uznání, protože její stavba je prostě nádherná...

...a protože jsme kritičtí a věčně nespokojení dáváme 1- outdooru roku 2007


cosa nostra

Old Post 08-10-2007 v 20:51 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Pohodička Příspěvek č. 14

jay-jay:

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 08-10-2007 v 21:46 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 15

rok byl dobrej,hulit budu určitě do další sklizně,jelikož a protože ještě se sklízet bude,takže počítám,že jsem tu jedno kilíčko tento rok vypěstil,tha best je Papaya a těšim se na Jacka Herera,puáč smrdí skunkovitě,taky Tibet,Jamaican Nugget,Orange Bud x Hawaii,i to se do mě vešlo,to už neni,jen ta Papaya,krásná Pětilitrovka such.matroše mě kolíbá,a to neni konec...

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 09-10-2007 v 04:34 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 16

...npc...zbastlil sem co se dalo...

Old Post 09-10-2007 v 08:28 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8275980 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív