Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak uvařit Mlíko ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

JAk ja Příspěvek č. 81

Jak Ja: mrte listu, plnotucny mliko(2x) jednu sladkou tatru, pulku masla, zadnej alkac, dle chuti cukru, 2 hodiny varit, nechat odstat, zcedit, zmrazit a ... udelat zmrzlinu. mehehe. a nehulit pri tom nebo si spalite hnaty jako ja kdyz budete testovat jako plotynku jste si vlastne zapli.cest


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 08-08-2002 v 14:33 PM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Best mliko Příspěvek č. 82

Zdarec, možná budu jen opakovat výše řečené, ale mnou vařené mlíko si pochvaluje široké okolí, takže:

1)Kytky nejdřiv prolejt horkou vodou nebo ještě líp nechat trochu rozvařit, aspoň 4x, dokud z nich neodtéká čistá voda

2)Vodni lázeň - do velikýho hrnce postavit na malej pařáček menší a naplnit vodou

3)Nastříhaný nebo rozdrcený kytky z bodu 1 nasypat do plnotučnýho mlíka, přidat trochu másla nebo smetany a tak 2 nebo i víc hodin topit pod kotlem (pozor, je třeba dolejvat vodu)

4)Po uvaření scedit přes nějaký plátýnko, vychladit a můžete si užívat!!

A vůbec neni potřeba ničím dochucovat, protože to má naprosto dokonalou chuť mlíka, ze kterýho je jen lehounce cítit ganja...

Old Post 08-08-2002 v 17:02 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

skladování mlíka Příspěvek č. 83

Nikde v threadu jsem si nevšiml, jestli už se probíralo, jak skladovat přebytek mlíka. Jelikož jsem ho uvařil docela dost a je hodně silné, tak jsem se rozhodl dát ho skladovat do mrazáku. Jak ho skladujete vy? Samozdřejmě pokud ho rovnou všechno nevypijete.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 15-08-2002 v 09:16 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 84

Za jak dlouho citite ucinky mlika?. Experimetnovanim jsem dosel k nasledujicimu. Pokud si dam 1dcl-25min., 0,5dcl-35min. Zaroven pokud jsem najezeny, nebo se po konzumaci najim, tak to pusobi dele (coz je logicke, protoze se travi s mlikem zaroven i jidlo a tak to trva vsechno dele).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 26-08-2002 v 15:07 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Palec nahoru Milk Příspěvek č. 85

Kdyz jsme posledne varili mliko s kamoshema,tak byl postup asi takovy.Je to porad stejny.Z mych kytek z kamoshova skleniku otrhal a privez listy.Bylo jich fakt hafo.Predstavte si plochu 70*70 cm a na ni listi ze neni videt na stul.3/4 tohoto mnozstvi sme dali do 2 litru mleka a zacli varit.Varili jsme kolem hodinky.Pridali jsme nakej ten cukr a trochu masla.Po precedeni jsme to jeste povarili s jednou polevkovou lzici nutely.A vysledek?Lepsi mlicko jsem jeste nepil.Tohle bylo moje ctvre vareni a s tou prvni se to neda srovnat.Bylo nas na to 3 a pak prisel jeste jeden.Kkyz to zaclo najizdet,tak jsme zrovna hrali na kompu cervi.Hrozna prdel(hlavne osobni soubouje)Ze zacatku sem nemoh najit ovladani2 cudliky.Koukam na ty cervi a ani jeden se nehybal tak jak sem chtelmel sem posunute prsty o jeden cudlik vys.No a az jsem je nasel tak jsem je vsechny vydrtil.Pak film Big Lebovsky,s toho si nepamatuju nic.A pak Quake3 s tim kamoshem co prisel pozdejc.Hukot nejvetsi,to sem nezazil.Hrali jsme tu druhou arenu jestli to nekomu neco rika.My dva a jeste asi ctiri booti.Nehorazna rez.A pak Warcraft3 az du pul pate rano a pak noc.tot vse.

Old Post 30-08-2002 v 13:22 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 86

Time: jak uz jsem napsal, mliko jsem dal do mrazaku. Nalil jsem ho po vychladnuti do 3 igelitovych sacku a nechal je tam. Po zmrznuti dostalo mliko lehce zelenou barvu a tak vypada az dodnes. Jeden igelitak uz jsem pouzil, ale zbyle dva vypadaji porad stejne.
To, ze ti to zhnedlo mozna bude tim maslem (ja to delal z plnotucnyho mlika a smetany, bez masla). Jinak me nic jineho nenapada.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 29-10-2002 v 09:18 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stalker
Stálý Člen

Karma uživatele Stalker - 61% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Palec nahoru je to fajn úlet Příspěvek č. 87

Nazdar pánové,
tak za prvé chci všem poděkovat za jejich infa k tomu jak si uvařit to skvělé ganja mlíko.

I vyhledal jsem doma igelitku s listím a dle zde uvedených návodů jsem se ho jal vařit.

RECEPT:
1x větší hrst všeho z ganji kromě palic (tzn. stonky, lístky a vše co by nebylo vhodné zabalit do jointa)
1,2l mlíka
kostičku másla
dva paňáky skvělé třešnovice

Listy jsem dal do hrnce a 6x přelil vřící vodou vždy jsem počkal aby se to tak 5 minut louhovalo. Poté když už výsledný produkt tolik nesmrděl (mě to fakt smrdí když se to vaří) jsem přilil mlíko naházel tam máslo a třešnovici..... všechno jsem to uvedl do varu a pomocí metody dvou hrnců (v jednom voda ve druhém mlíko jsem to hoďku vařil)... jelikož se postupo nějak protáhl a bylo jedenáct mlíko jsem vypnul a šel spát.

Druhý den kdy mlíko bylo v lednici jsem ho večer před akcičkou vyndal a ohřál. Každý jsme si dali polovinu hrnečku tzn. cca 0,2l ani ne.

Výsledný stav:
Mlíko mělo kakaovou chuť jelikož jsem si ho dochutil ještě kakaem a cukrem... prostě taková napůl horká čokoláda. Nejdřív člověk nic necítí je úplně v pohodě... následoval odjezd na akci. Nástup do auta a odjezd. Už při jízdě jsem na sobě začal pozorovat jemně zhulenecké pocity... oči jakoby trochu natýkaj. Koutky úst lechce cukaj a člověk je takovej fajn uvolněnej. Dojeli jsme do jednoho klubíku a s přísunem čerstvého vzduchu jakoby se všechno začalo rozjíždět. Pohodička sem tam nějakej vtípek prostě pohoda... dali jsme si pivko a usadili se ke stolu............ pak už to bylo jenom to nejzhulení co jsem zažil. Neustále jsme se museli něčemu řehnit. Fylozofické nesmyslné debaty o neuvěřitelných věcech nebraly konce. Naše tlamy nestále roztažený od ucha k uchu... oči jak štěrbinky. Můj kámoš kterej něco vydrží prohlásil: "Ani se mi nechce věřit že jsme ještě nehulily" a byla to pravda doopravdy euforické pocity střídaly nechápavé pohledy kolemjdoucích ) Ještě že to byl pohodovej klub, protože když si kámo stoupnul a začal se všem okolo stojícím lidem děkovat jak v divadle jsem opravdu neměl sílu něco vysvětlovat.... Večer vesele ubíhal a zhruba ve tři jsme byli doma plni neuvěřitelných pocitů.....
Jestli si někdo chcete uvařit mlíko směle do toho a pamatujte..... stačí málo a na účinky je potřeba si počkat, protože jak říká staré dobré přísloví "Kdo si počká, ten se dočká".
P.S. Zkuste předtím nehulit ani nepít ať si užijete tu skvělou euforii.
Mlíku zdar!!

Old Post 28-11-2002 v 23:23 PM
Stalker je offline   Profil uživatele Stalker   Find more posts by Stalker   Foto galerie člena Stalker   Click here to Send Stalker a Private Message   Add Stalker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

In my opinion... Příspěvek č. 88

No ja vetsinou nasekam suchou(nekdy i cerstvou travu(palice/listy)), cim vic tim lip, potom zaleju patricnym mnozstvim plnotuc mlika, do toho trochu rumu(doda fakt dobrou chut) a trochu toho cukru(vanilkovyho), no a potom se da ochucovat dle chuti, treba kakao mam moc rad...

Old Post 28-12-2002 v 01:32 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

to pios Příspěvek č. 89

taq ja mliko dys ho nevykalim hned cely taq ho narvu do mrazaku(dys ho nevykalim taq do 3 dnu protoze jaq se vari taq vydrzio celkem dlouho),dys mlicko obohacene o vitaminy vyndam necham ho rozpustit ,pridam smetanu marmeladu stavu banany a fselijaky ovoce ktery doma najdu a du pohostit rodinu.... no jo no...taxe mejte

extravaganja

Old Post 24-01-2003 v 08:56 AM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

Palec nahoru pijte mléko! Příspěvek č. 90

jo mlíko je fakt hustý, vaříme ho z kámošema celkem často (hm často třikrát, čtyřikrát do roka) a vždycky je z toho pěkná mela. Vaříme ho tak, že vždycky matroš prvně vyvaříme ve vodě a pak zhruba dvě hodiny v plnotučným mlíku. Vždycky přidáme nějakou Tatru nebo takovou tu sladkou hustou smetanu v tubě, jesenka se to menuje nebo jak. Poslední mlíko sme vařili na silvestra a to bylo teda. vařili sme to s gizmem na noční jízdu. finální produkt sme nalili do flašky a to co zbylo sme vypili. což byla celkem chyba protože sme se uplně odvařili ve tři hodiny odpoledne eště než sme došli na pařbu. tam když nás viděli tak to nikdo nechtěl pít ale v noci když už byli všichni přiopití tak sme to do nich neprozřetelně začali nalejvat. s gizmem sme měli 2,5 dcl což nás naprosto vyřídilo na 6 hodin a do těch napitejch lidí sme začali lít decky. to byste nevěřili co to s těma lidima dělalo...


________________
born to be high!!

Old Post 24-01-2003 v 12:17 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

mliko. Příspěvek č. 91

by ddevill

-litr mleka plnotucne, tatra, taky slehacka do kavy a na slehani proste mliko s vysokym podilem tuku.
-neco ganje, odpadu, listu, stonku...
-kakao,
-vanilkovy cukr

Matros vemu a jako vetsina prvni prolitim nekolika litry varici vody stahnu pachut chlorofilu...
-az odtece zelena i zluta voda matros ma obvykle mirne kasovitou konzistenci

-dva kastroly (vareni ve vodni lazni samozrejmosti)

mleko uvedem do varu, ja ho hned osladim vanilkovym cukrem a ochutim kakaem <mliko samotne nesnasim>

nezapominame dolevat do spodniho kastrolu vodu
mlikem pravidelne michame a ja ho varim pod poklickou......<uspora energie a neni treba varit tak dlouho-vyzkouseno>

co se alkoholu tyce.. nedavam zadny.
pokud vim tak se THC v alkoholu docela uspesne rozpousti < mylsim ze lepe nez v tucich>
no a pokud vim tak alkohol se pri varu docela uspesne vyparuje......
Takze pokud jsem si to vydedukoval dobre, tak pokud prilejete alkohol do mlika, za chvili je v tahu a THC taky....

suma sumarum

Varit ve vodni lazni minimalne 2 hodinky pod poklickou za staleho michani dobre upraveny matros a urcite budete spokojeni.
Nabadat k opatrnosti mi uz ted prijde jako zbytecnost....

Mnoho stastnych chvil s mlekem

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 24-01-2003 v 13:41 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

JJ, mliko... Příspěvek č. 92

Tady je takovejch postupu, ze uz ten svuj psat nebudu, ale rek bych, ze zatim nejlepsi mliko co sem kdy delal, bylo spis kakao, chutnalo mrte dobre, ale bylo to zapricineny hlavne rumem, alkohol je nedilna soucast mlika, ale vykaslete se na vodky, skotsky a nedej boze francovky, kupte pul litr rmu a uvidite jak vm to mlicko paradne vosmakuje...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 24-01-2003 v 14:18 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sjetec
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 93

pred tejdnem sem si udelal s kamosem mliko, jo to vam povim : NIKDY VÍC !!!!! 9h na kamnech asi tak 90°. do jednoho litru 25g listí 2 filmofky palic a pul litru vodky .... NEZKOUŠET !!! probral sem se druhej den, kamose sem zatim nevidel

Old Post 19-02-2003 v 16:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

no mozna si to mel varit vic mozna si tam toho mel dat vic protoze ja gdys varim ze samcu taq tamtoho dam do 5ti litrovyho hrnce as po viko a mozna si mel sehnat vic tucny mliko(doporucuju rovnou z kravin=narez ) )

Old Post 06-03-2003 v 07:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

2 : fak : presne tag ...souhlasiim stebou )) do mlika bych vodku teda nelil ... ja davam pullitr rumu ... slazene // muze byt neslazene / salko ... mnaam ... a plnotucny mliiko .... litru dle matrose )) vetsinou tag 2-3 . . ale varil sem uz i s 25 litruu a to byl sec mazec

Old Post 06-03-2003 v 11:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 96

hehh . . . to byl jaa . . . 2 : fak : presne tag ...souhlasiim stebou )) do mlika bych vodku teda nelil ... ja davam pullitr rumu ... slazene // muze byt neslazene / salko ... mnaam ... a plnotucny mliiko .... litru dle matrose )) vetsinou tag 2-3 . . ale varil sem uz i s 25 litruu a to byl sec mazec

z3zzz

Old Post 06-03-2003 v 11:37 AM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8851220 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív