Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
sultan0069
Stálý Člen

Karma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% PěstitelskáKarma uživatele sultan0069 - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 49

to splat:

není to hnojka vhodná na míchání dopředu a ani moc pro automatický závlahy. Je v tom spousta bioaktivních složek, které když rozředíš vodou, tak ti jako "ožijou" asi jako když necháš jogurt v teple

Old Post 03-09-2007 v 08:42 AM
sultan0069 je offline   Profil uživatele sultan0069   Find more posts by sultan0069   Foto galerie člena sultan0069   Click here to Send sultan0069 a Private Message   Add sultan0069 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 50

..hnojky skladuju v lednici..jistota je jistota

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 05-09-2007 v 16:13 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rives22
Stálý Člen

Karma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 51

zdarvím, mám od Bio Bizz růst, květ a Topmax......myslíte že je dobrý poslední týden na flushing použít Final Solution???

Old Post 15-09-2007 v 09:23 AM
Rives22 je offline   Profil uživatele Rives22   Find more posts by Rives22   Foto galerie člena Rives22   Click here to Send Rives22 a Private Message   Add Rives22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 52

rives22: ne, jeho funkci zastava Topmax, tak mi to bylo, strucne receno, receno v Hydroponicu

no show

Old Post 15-09-2007 v 09:28 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 53

Taky si myslím, že tato kombinace stačí, aspoň mi to tak bylo také podáno v shopu...pak už jen přidat BioHeaven..

Tak co už je tu bližší zkušenost s BioHeaven-em? Prý když se dá do bubleru, tak to strašně "pije"

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 15-09-2007 v 15:28 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 54

ja sem FS daval a v pohode ale nemam srovnani bezn nej...

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 16-09-2007 v 13:32 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rejza
Nový Člen

Karma uživatele rejza - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 55

Hoj parto,
Tak to jste me od toho BGrow co ceka na namichani docela odradili.. (
Sice me v kramu varovali, ze to bude o neco zivejsi a smrdet, ale chtel pro kyti nejakou organic dobrotu. Proto jsem sahl po BBizzu.
Jinak k tomu PH jsem se chtel taky preptat..ted mam namichan barel s RootJuice a PH mam 6.7 a na srazeni (vcera na 5.8) bylo uz tak treba dost kyseliny. EC je porad na 0.44 s tim, ze PH vody z vodovodu mam 7. Mate nekdo obdobne zkusenosti s nizkym EC u RootJuice a tak rostoucim PH?

jo..a mam to drop hydro v RockWoolu
Diky moc

Old Post 30-09-2007 v 19:25 PM
rejza je offline   Profil uživatele rejza   Find more posts by rejza   Foto galerie člena rejza   Click here to Send rejza a Private Message   Add rejza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
straslivy_vlk
Nový Člen

Karma uživatele straslivy_vlk - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 56

Zdrawim... jenom chci poradit, aby ste si davali pozor na zalivani do treba light mixu.... je to super zemina, ale nahodou se vam stane, ze prelijete a nestaci se to odparit,mno a zive mikroflora ci co z biobizz hnojiv zacne delat v hline paseku.... fagt, bacha na to...
ale co, treba sem jenom lama..., ze..
naopak, vice nez superni je kokoc.... kurna, nemuzu na to dopustit... zatim growu zdar...

Old Post 14-12-2007 v 12:40 PM
straslivy_vlk je offline   Profil uživatele straslivy_vlk   Find more posts by straslivy_vlk   Foto galerie člena straslivy_vlk   Click here to Send straslivy_vlk a Private Message   Add straslivy_vlk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.vomacka
Nový Člen

Karma uživatele mr.vomacka - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 57

Sehnal jsem nejlevnejsi shopik na Biobizz www.growworld.cz ceny fakt bez konkurence.... Tak at to roste :-)

Old Post 18-03-2008 v 13:14 PM
mr.vomacka je offline   Profil uživatele mr.vomacka   Find more posts by mr.vomacka   Foto galerie člena mr.vomacka   Click here to Send mr.vomacka a Private Message   Add mr.vomacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorr
Nový Člen

Karma uživatele Thorr - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 58

SPLAT: cau ty hodnoty co jsi meril jsou pekny, ale chtel jsem se zeptat jestli uz tyhle hnojky pouzivas v nejakym hydro systemu, a jestli jo, tak jak dlouho ho udrzis pouzitelnej a co vsechno pro to delas?

Oma Visine, straslivy_vlk: mrknete se na biobizz.com tam maj rozpis jak hnojit v light mix i v all mix, a jak rikate musite ho nechat poradne proschnout, je to proste hlina vymyslena na dlouhy zaliti, jednou za 6-8 dni to prolejete durch a nechate proschnout, aspon tak ho chapu ja a redim to kokosem, aby mi to proschlo do peti dnu

May the Great Spirit give you the strenght of eagles' wings, the faith and courage to soar to new heights and the wisdom of the universe to take you there.

Naposledy upravil Thorr 16-04-2008 v 13:27 PM

Old Post 16-04-2008 v 13:20 PM
Thorr je offline   Profil uživatele Thorr   Find more posts by Thorr   Foto galerie člena Thorr   Click here to Send Thorr a Private Message   Add Thorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorr
Nový Člen

Karma uživatele Thorr - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 59

SPLAT - aha ja jedu taky hlinu, jen tak pokusne vzpominam na casy na kolejich kde sem mel dripa, prisly mi nejaky reklamni pesticidy, a premejslim nad necim bio, samo ze by to nebyl drip kapilary vymenim za coulovou trubku, kalovy cerpadlo se postara o zbytek a NFT je na světě četl jsem někde před par mesici ze nejakej spanel si takhle dava s biobizz dost masakrozni vysledky v NFT aspon ty fotky to potvrzovali, zkusim to najít a to tam cpe i fish mix, ale s nim musi menit roztok co dva dny, já mám vyzkoušený že bez přístupu vzduchu vydrží roztok 1ml/l grow, 3,5ml/l bloom, 1ml/l topmax, 1ml/l PK, 1ml/l enzymu v pohodě pět dní použitelnej, jo ještě tam bylo trochu peroxidu, tak 0,35ml/l 38% takže si myslím že by to mohlo docela fungovat :-)

May the Great Spirit give you the strenght of eagles' wings, the faith and courage to soar to new heights and the wisdom of the universe to take you there.

Old Post 21-04-2008 v 14:20 PM
Thorr je offline   Profil uživatele Thorr   Find more posts by Thorr   Foto galerie člena Thorr   Click here to Send Thorr a Private Message   Add Thorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 60

Zdravím vespolek, chtěl bych se Vás optat: mám týden namíchaný grow, bloom a topmax od BB a teď kouknu do tý petky a ejhle?! tak půlcentimetroví kusy/plátky něčeho ošklivě zapáchajícího v roztoku měl sem to uchovaný v temnu a chladu. Jak je to možní? to fakt nevydrží ani tejden namíchaný?
A ještě jedna otázka: má bejt grow hodně hustej? ten muj je fuckt hafo husty až skoro nejde lejt :/ pls help

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Naposledy upravil re:Bit 25-05-2008 v 10:04 AM

Old Post 25-05-2008 v 09:44 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od re:Bit
Zdravím vespolek, chtěl bych se Vás optat: mám týden namíchaný grow, bloom a topmax od BB a teď kouknu do tý petky a ejhle?! tak půlcentimetroví kusy/plátky něčeho ošklivě zapáchajícího v roztoku měl sem to uchovaný v temnu a chladu. Jak je to možní? to fakt nevydrží ani tejden namíchaný?
A ještě jedna otázka: má bejt grow hodně hustej? ten muj je fuckt hafo husty až skoro nejde lejt :/ pls help


Hehe tyden? To nevydrzi ani minutu , kontaminovat to nesmis ani kapkou vody jinak hotovec. Takze vyhodit, prej tyden

E: j to jsem myslel tak, ze namichany to nevydrzi ani minutu a dodal jsem, ze kdyz kapnes do flasky, tak ses v <->. Grow je hustej hodne, to je normal, rozhodne to neni vodicka jako zbytek od BB..

no show

Naposledy upravil MEDICINEMAN 25-05-2008 v 10:49 AM

Old Post 25-05-2008 v 10:27 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 62

nevim sli si rozumime, ja mám namysli namíchaný roztok 2ml Grow+2ml Bloom+2ml Topmax+2L voda. Tys asi myslel že se mi voda dostala do hnojiv, ale tak to není! A k té viskozitě složky Grow??
Takže namíchané hnojky hned použít a né skladovat...už chápu

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Naposledy upravil re:Bit 26-05-2008 v 08:39 AM

Old Post 25-05-2008 v 10:45 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
re:Bit
Stálý Člen

Karma uživatele re:Bit - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 63

Ahojte, mohli byste mi někdo doporučit jaké koupit enzymy k těmo hnojkám? Moc se v tom nevyznám, a nechtěl bych koupit něco co by nešlo sloučit s BioBizzem. Jakože tuším že by se daly požít "skoro"?! všechny, ale dobrá rada nad zlato.

Cannabis is Nature's Way of Saying Hi!

Old Post 26-05-2008 v 08:40 AM
re:Bit je offline   Profil uživatele re:Bit   Find more posts by re:Bit   Foto galerie člena re:Bit   Click here to Send re:Bit a Private Message   Add re:Bit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R3dm4n
Stálý Člen

Karma uživatele R3dm4n - 96% PěstitelskáKarma uživatele R3dm4n - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 64

Čafte,kúpil som si biobizz rast a chcel som sa spítať či to bude stačiť na rast a či bude na kvet stačiť biobizz kvet .. A ešte že či sa nedá ako postrek pouzit bizz rast ? Ďíík za odpovedee


Outdoor 2011

Old Post 31-05-2008 v 18:59 PM
R3dm4n je offline   Profil uživatele R3dm4n   Find more posts by R3dm4n   Foto galerie člena R3dm4n   Click here to Send R3dm4n a Private Message   Add R3dm4n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1878140 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív