Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hermafrodit, Hermafroditismus, Jak vznika Hermafrodit a co s ním ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 65

Myslím, že když je budeš pečlivě otrhávat(bobule), tak z toho může být i slušný hulení.
Když se samice opiluje v nesprávném období, může mít spoustu nekvalitních semínek, sníží se obsah THC ( to se sníží tak i tak,"výroba" semen ji stojí další síly, které by věnovala na stavbu palic) je to zkrátka na hovno.Něco jinýho je, když ji opiluješ řízeně, za účelem produkce semen.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 21-08-2002 v 14:31 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Obecné já myslím, že... Příspěvek č. 66

..ať už děláš co děláš, tak jednou je to hermafrodit a ten jako takovej se nikdy nevyrovná v kvalitě hulení samici.. ale tím nepopírám porshaka - má pravdu v tom, že hulení z teho můžeš mít dobrý, ale chce to hlídat, hlídat, hlídat a kastrovat..

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 24-08-2002 v 02:16 AM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Palec dolů Taky neco k hermousum Příspěvek č. 67

Ja mel na strome 7 kytek.2 samce sem znicil a zbylo tam 5 slecen.Rikam si fajn,to je docela v poho 5:2.Paldy rostly a rostly a ja se jen usmiwal.Potom prijdu za par dni na obhlidku a co newidim 2 hermouse.Porad zbyvaj jeste 3 samice.jednoho jsem snesl dolu do skolky a druheho jsem skosil,protoze byl jeste s jednou kytkou w kyblu(byly to ty nejlepsi dwe a nechtel sem at mi tu nej kytku oprca)Pak prijdu za dalsi tri dny a z ty nejlepsi je taky hermous.No fuj,radsi skouknu i ty ostatni 2 a co newidim zasranej hermous.Samej hermous.Hermous sem, hermous tam, wsude kam se podiwam.Zbyla jen jedna samice a pri mem stesti zitra prijdu na to ze je taky hermous.Aspon si pristi rok muzu zasit fuck husty pole.Tot wse.Slowo hermous uz nechci ani slyset.Toz hojte a preju wam good boj proti tehle.....newim co,wade?PS:samci kwety wam muzuo naskocit kdykoli.Apon teda w mem pripade.

Old Post 28-08-2002 v 11:22 AM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Pohodička Příspěvek č. 68

Ja ja, tak tak, musíš ji kastrovat, že nebude mít ani pomyšlení někoho ještě oplodňovat.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 30-08-2002 v 17:45 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanko01
Stálý Člen

Karma uživatele sanko01 - 54% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 69

no to bude tím kyselím deštěm měl si to aspon trochu pohnojit ledkem vápenatým nebo něčím jiným co by stáhlo kyselost

Old Post 01-09-2002 v 16:15 PM
sanko01 je offline   Profil uživatele sanko01   Find more posts by sanko01   Foto galerie člena sanko01   Click here to Send sanko01 a Private Message   Add sanko01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HKOR
Oceněný Designer

Karma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% PěstitelskáKarma uživatele HKOR - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 63 

hermAFROdit Příspěvek č. 70

Zdarec, jenom jsem Vám chtěl říct že ač jsem se snažil co to šlo bylo to málo. Opylení jsem nezabránil ..... ale úroda stracená není páč semínek je strašně málo.

A mám ještě jeden dotaz ...... co bude z těch semínek ??? zase hermouši nebo normální ????

Old Post 21-09-2002 v 10:49 AM
HKOR je offline   Profil uživatele HKOR   Find more posts by HKOR   Foto galerie člena HKOR   Click here to Send HKOR a Private Message   Add HKOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Výskyt samčích květů Příspěvek č. 71

Tak mám taky dalšího hermouše . Je to zrovna moje nejhezčí kytka ze zahrady a ty samčí květy schovala na spoje hlavního stonku a větví, kde sem je tak nějak přehlíd, ale alespoň už mám zodpovězenou otázku, proč má takový hafo semen, když v nejbližším okolí žádnej samec nebyl a z dálky by snad takovej oblak pylu přilítnout nemoh . Tak nevím jestli jí mám sklidit nebo nechat, protože by ty dva tři tejdny jinak ještě potřebavala...

A asi musím dát za pravdu Jackobovi, že se můžou samčí květy objevit i pozdějš i když se mi to ještě nikdy nestalo a ani v tomhle případě si nemůžu být jistej, kdy se tam přesně začaly objevovat (podle semen asi hodně brzo )

Old Post 21-09-2002 v 17:18 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wanad
Stálý Člen

Karma uživatele Wanad - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 72

Mňo, mě vyrostly 2 holčičky, kvetly asi měsíc a z jedné se udělal hermouš. Taxem si řekl, že budu koule otrhávat a nějak do dopadne. Dopadlo to tak, že je to voprcanžý jak kráwa. Nejhorší bylo, že i na té druhé kytce se týden! před sklizní objevily koule.Semínek jsem měl milión. A vůbec to nezhuluje. Přitom semínka byla brána z modelu ktërej zhuloval až hrůza.Kámoš pěstroval ty samý semínka a jeho kytinky zhulujou úpně paráda. Jsemť z toho jelenem.

Old Post 21-10-2002 v 12:05 PM
Wanad je offline   Profil uživatele Wanad   Find more posts by Wanad   Foto galerie člena Wanad   Click here to Send Wanad a Private Message   Add Wanad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Upozornění ehm z hermace feminizovana semena?? heh Příspěvek č. 73

no nevim jak tady nekdo tvrdi ze z hermace budete miot feminizovana semena tak to teda Fuckt neFim!!! minulej rok jsem mel hermace, zasadil jsem letos semena a samej hermac... 100% HERMAC.. je mozne ze to je kyselosti pudy, ale neco na te feminizaci bude, pac samce jsem z toho nemel ani jednoho.. takze zeby kyselost ??

ani f0t0n nazmar

Old Post 26-10-2002 v 16:47 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Obecné help Příspěvek č. 74

lidi, mam doma kiti, už docela vzrostlou ale jeste nevim co to je, ale pruser je v tom ze nemam seminka tak bych hermouše strašně potřeboval, nevite někdo jestoi jde nějak v pruběhu rustu kyti přeorientovat, ale nechci z toho mit samce!!!! Dik

Old Post 27-11-2002 v 21:46 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arab
Stálý Člen

Karma uživatele Arab - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 32  

Druha uroda z hermacu Příspěvek č. 75

No nevim s tema hermacema, meli sme na zahrade asi tak 15 kytek, ale byla tam mizerna jilovita puda takze nejspis z toho bylo 10 z tech 15ti hermaci... Ted sem zasadil nejaky seminka z tech hermacu (presne 11) a 100% hermaci... ani jeden nezklamal.. takze myslim ze se to drzi v genetice, a to asi nejspis docela dlouho...Uz ty svine nchci ani videt... Vodrbaval sem poslednich par kytek vo samci kulicky, a stejne sem jednu nebo dve prehlid a je to v hajzlu....

Old Post 01-12-2002 v 17:02 PM
Arab je offline   Profil uživatele Arab   Find more posts by Arab   Foto galerie člena Arab   Click here to Send Arab a Private Message   Add Arab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seli
Stálý Člen

Karma uživatele seli - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 152  

Dotaz Příspěvek č. 76

Jeste dotaz: muru udelat hermace i z zenskeho klonu?

Old Post 01-12-2002 v 19:55 PM
seli je offline   Profil uživatele seli   Find more posts by seli   Foto galerie člena seli   Click here to Send seli a Private Message   Add seli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Dotaz Ad hermafroditi Příspěvek č. 77

Zdravím, už jsem dlouho nepsal, ale tohle je docela zajímavý téma.
Můj případ:
Měl jsem poslední 4 semena KC33. Zasadi jsem 2 někdy v létě a protože jsem nemoh´z časových důvodů pěstovat, udržoval jsem sazenice asi po tři měsíce na 24 hodinovým cyklu pod dvěma 20W úsporkama - přežily to dobře. Když přišla vhodná doba, sazenice jsem přesadil a dal na 18/6 pod 250w sodík. Mezitím jsem zasadil i poslední dvě semena KC33. Nebudu teď rozepisovat jak, ale prostě jsem to udělal tak, že při přepnutí na květ (asi 14 dní růstu druhých semen) vypadaly všechny čtyři kytky stejně vyspěle. Po týdnu květení - všechny 4 měly koule! SHIT!!! samci a je po genetice... Tyhle poslední semena jsem si vytvořil z originálních kytek cíleným opýlením (original 7 samice, 3 samci a moc velká spokojenost z výsledkem).

Měl jsem doma ještě 4 semínka noname z Filipín. Nikdy jsem tu kytku neviděl ani nechutnal, ale měl jsem reference, tak jsem si řek, že by se mohla trochu pomíchat genetika...

Takže Filipíny 7 dní klíčily (podezřelý), 7 dní růst a pod lampu na květ - za týden přerostla KC33!!! Je to snad 100% sativa a na Filipínách bude mít min. tak 3,5 m.

Na samce jsem byl dost nasranej, tak jsem jim furt otrhával koule a nový výhonky a cpal si s nima fajfku . Tři samce jsem časem zabil a vyhodil, na opýlení stačí jeden. Asi po 20 dnech na květu jednou přijdu do skříně a koukám na samcovi se začínají dělat SAMIČČÍ KVĚTY!!! S kytkou jsem nedělal nic speciálního - jenom to co tu čtete, tzn. trhal koule a zaštipoval.
Zajímavý na tom všem ale je, že teď jsou na kytce už pěkný paličky (1-2cm) a ještě ani jeden samčí květ snad nedozrál (uvidíme při sklizni) - koule jsou stále zelené a když z nich vyjedou tyčinky, tak jsou bez pylu a květ krátce na to odpadává nedozrálej. Teď lituju, že jsem vyhodil ty tři samce, ale čert ví...

Mimochodem, Filipíny ještě ani nenasadily na květ (cca 14 dní???), uvidíme .

Sakra...moc dlouhý...

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 26-12-2002 v 10:12 AM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mista PM
Nový Člen

Karma uživatele Mista PM - 5% PěstitelskáKarma uživatele Mista PM - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 78

Taky se mi stalo něco podobnýho. Posledních pár semen co zbylo jsem mrsknul na balkon tak 3 tejdny po tom, co jsem vsadil venkovní standart, no zkrátka, byly vopožděný. Z nejkrásnější kytky, co už pěkně větvila, klasická indica (kde jsem jen sebral to semínko??), trošku světlejší listy (to bylo už podezřelý) - prsk. Začly růst koule. Tak jsem si ji dal do okna na druhý straně baráku - ani nevim proč, přislo mi líto tak fajnově vypadající kytku servat a dát do mlíka (stejně jsem ji tam měl hlavně pro hezkej výhled). Jen jsem to občas mrzutě proškubal, prosvětlil a to co zbývalo jsem házel do bílýho rumu. No jo, ale začly růst palice - říkám si, hermouš, srát na něj - jenže tomu už pak funkční koule nenarostly (proč vlastně ne??). Ale byl na tý straně sám, tak jsem to nakonec sejmul až o sklizni a skončila usušená v chládku. Strašně smrděla. Kouření je to na balkon nadprůměrný. Jen semínka jaksi nejsou žádný...

Viva la Wrettania Grande.

Old Post 09-01-2003 v 13:30 PM
Mista PM je offline   Profil uživatele Mista PM   Find more posts by Mista PM   Foto galerie člena Mista PM   Click here to Send Mista PM a Private Message   Add Mista PM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jardaxx
Nový Člen

Karma uživatele Jardaxx - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 2 

Obecné hermafrodit?????!!!oddelit?? Příspěvek č. 79

Nazdarec,vsichni lidicky,co si libuji na specich.Mam problemek.Mam jednu kyti co je hodne dobra,ale je rizla.Je proste obojetka,hermafrodit.Presadil jsem ji,ale mam strach,aby mne neosukala dalsi.Prehodit igelitem?Nebo jine napady??Uvitam kazdy...

Dik

Old Post 24-06-2003 v 15:20 PM
Jardaxx je offline   Profil uživatele Jardaxx   Find more posts by Jardaxx   Foto galerie člena Jardaxx   Click here to Send Jardaxx a Private Message   Add Jardaxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Dotaz Příspěvek č. 80

no ja osobne sem vsechny hermouse minulej rok vytrhal a uvaril z nich pochutiny...

Old Post 24-06-2003 v 18:01 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1473520 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív