Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Gumby hash extraction tek pro setrilky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

gumby hash extraction tek pro setrilky Příspěvek č. 1

sorry pokud to znate ale nic jsem nenasel kdyz jsem hledal na Grower.CZ
http://www.youtube.com/watch?v=8kbCtKE2Ghk
levne a ucine zkusil jsem to
K+
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 16-07-2007 v 14:10 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pindulinka
Stálý Člen

Karma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pindulinka - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 2

no da se delat hash i ze samcu, ale jen tak aby se zjistilo spis chutovy vlastnosti. Urcite i z listi, na to mam takovou masinku .
uplne nejlepsi je kif z palic ale uplne uplne nejsepsi je Budder. Coz je super tajny recept nejakeho kolika jmenem budderking ktery je prisne strezeny tajemstvi vyroby s 90% THC. Hm, zajimavy.
P.

pisu jako magor protoze jsem odjinud

Old Post 25-07-2007 v 23:41 PM
Pindulinka je offline   Profil uživatele Pindulinka   Find more posts by Pindulinka   Foto galerie člena Pindulinka   Click here to Send Pindulinka a Private Message   Add Pindulinka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pindulinka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 3

hehe, docela frajer jak to micha vrtackou

Pindulinka: cece o cem ty nevis ?

_chronic_svk_: ano, hasis se da delat z listi, ideal je palicove listi ze sklizne, tam je krystalku hafo a kourit se to neda

ad postup: doporucuji muj prispevek zde

jinak pro neanglictinare:

-potrebujete kybl, vodu, hafo ledu, stejne tak listi (palic), mixer (slehaci, ne takovej ten co to rozseka na kasi), hadicku

-postup: suchy zmrzly, nebo mokry premrzly a rozmrazeny listi se smicha s hromadou ledu (ja davam pul na pul), zalije se vodou -> mixovat 15 minut (kdyz neni mixer, staci poradne michat kvedlackou/vareckou) -> zcedit pres jemny sitko (ideal takovy klasicky komunisticky z NDR ) -> necha se to odstat par hodin -> odsaje se voda nad usazeninou, zbytek se nalije do voskovyho papiru (ja leju na talir a susim v troube na 50C) -> svalet hovno a nabit bong

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 12-10-2007 v 00:14 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 4





















Nebyl jsem linej a vzal do ruky pri mixovani fotak, tak pekne od zacatku do konce

material: cca 100g ususenyho, zmrzlyho listi, s par spodnima vetvickama, doba sberu cca v pulka kvetu (bylo urceny puvodne na mliko ), PPP

vysledek 1,6 + 3,1 = 4,6g coz je vzhledem k vstupnimu materialu velice prijemne

fotky:
1. led
2. vic ledu (stejne ho bylo malo )
3. vodicka
4. mix
5. po 15 minutach
6. sitko na caj od soudruhu z NDR, trychtyr, lahev
7-8. vicko se sitkem 75um by dejwik
9. shit >75um
10. gold-brown, yeah yeah
11. cas pro gravitaci (vecer)
12. gravitace zapracovala (rano)
13-15. zrovna jsem byl bez hadicky
16. pekne na talirek a sup do trouby
17-18. 1. kulicka
19-20. 2. valecek

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 16-10-2007 v 00:00 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Cicmone a slo by to aji bez teho Dejwikovyho sitka? A jakej v tom bude rozdil? Dikes a a zatim.

Old Post 16-10-2007 v 06:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 6

jasne ze slo, akorat to bude trosku "spinavejsi hasis", ale zas tak hrozny to nebude - to co zachytilo dejwikovo sitko je na fotce c. 9., je toho 0,05g, takze cca 1%, jsou to krystalky a castice vetsi nez 75um, IMHO zelenej prach nic moc no

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 16-10-2007 v 10:31 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 7

Krasna reportaz .. a jeste hezci hash, mas k + , ale mam otazku mixoval jsi to mixerem, nebo jen slehal ?

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Old Post 16-10-2007 v 19:50 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 8

dejwik: slehal mixerem , tim se kterym se dela slehacka

jeste v dobe co jsem to filtroval pres vicka jsem zkousel ponornej mixer (sekaci, delaj se s nim treba ovocny koktejly) vs. michacku na testo.Z ponornyho mixeru mela voda zelenou barvu a vysledny produkt nebyl chutove nic moc, z michacky byla voda nadherne zlata a vysledny produkt chutnal uzasne

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 17-10-2007 v 10:05 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 9

Cicmon

jéjéjé zbytečně ses stím sral,, nemusel jsi vůbec nic strkat do trouby stačilo si koupit filtrovací pytle :Ice-o-lator: nejsou sice zrovna nejlevnější ale investice se rozhodně vyplatí.V zásadě jde o to že by jsi vodu s nashromážděným materiálem přefiltroval a nechal jen vysušit nemusel si nic péct podle mě je takový materiál mnohem chutnější protože je zpracovaván za studena.Teploty výžší než 35 stupňů (myslím :frog mají za následek odpařování THC......

Také by jsi zmenšil ztráty protože poměr při filtrování je přibližně 1:10 spíš méně(hodně taky záleží na vloženém materiálu).Takového výnosu se dá dosáhnout jen s profi pytly ,, u nás se dají sehnat jen 250 mikro a 75 mikro,,, to je v sadě Ice-o-lator ta nejmenší stojí 2500,- ale i snima člověk dosáhne pěkných výsledků.

Profi sada k sehnání zde :
https://www.seedboutique.com/store/...products_id=715

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Naposledy upravil StrycekPompo 17-10-2007 v 11:02 AM

Old Post 17-10-2007 v 10:49 AM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 10

StrycekPompo: Ice-o-lator samozrejme znam
IMHO 250 a 75 um je nedostacujici, pac mam 75um sito v tom vicku a tam se zachyti mnohem min nez v 25um, popripade usazovanim
Taky pytle se daj sehnat za 1750Kc 3-pytlova sada (tusim 250-75-25)

Ale hlavne v tomhle threadu jde o vyrobu hasise pomoci gravitace, levne
Nic nepecu , susim na 50C a THC se zacina odparovat pri cca 75C a efektivne nad 150C (vaporizery). Ususit se to da i bez trouby, ale trva to o moc dyl

ad pomer, tech 1:10 myslis 10g shitu ze 100g materialu? Ja mel 5g ze 100 (1:20), ale bylo to z materialu urcenyho na mliko , typek ve videu z odkazu od pindulinky ma ze 750g cca 110 (tzn. pomer 1:7) z palicovyho listi

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 17-10-2007 v 11:14 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjaholickz
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% PěstitelskáKarma uživatele Ganjaholickz - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 11


paradni fotoserial chlape
jen z prdele jestli to funguje (takze na vysledny mnozstvi nehledte sem to zkousel minulej tejden taky s mikro mnozstvim listi (hrst listu jen cca 5-6 g ) a fakt jednoduchy a dobry kdyz nejsou pytle ...
akorat se opravdu musi pri tom vysavani hadickou davat mega pozor..

Vězeň který se považuje za svobodného o svobodu neusiluje..............

Old Post 18-10-2007 v 05:46 AM
Ganjaholickz je offline   Profil uživatele Ganjaholickz   Find more posts by Ganjaholickz   Foto galerie člena Ganjaholickz   Click here to Send Ganjaholickz a Private Message   Add Ganjaholickz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjaholickz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 12

Cicmon ten poměr záleží taky hodně na použitém materiálu,, a nikdy z toho stejně nedostaneš všechno co by si chtěl,, je fakt že na to co jsi do toho dal za sračky máš opravdu pěkný vásledek ,, já si dycky počkám až se mi nashromášdí pokud možno co nejvíce listů od šišek a nějaké ty slabé spodky a pak to tam všechno hodím a měl jsem už i výnos přez 15g ale nevím jaké množství jsem do toho dal (myslím že tam byli i nějaké dojebané šišky ale pěkně obsypnuté)

možná že si při svém dalším pokusu tvoji metodu otestuju

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 18-10-2007 v 07:38 AM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 13

StrycekPompo: a ty mas pytle 250-75 nebo 250-75-25? IMHO kdybych mel Ice-o-lator, tak to delam pres nej

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 18-10-2007 v 12:49 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 14

Tak jsem neodolal a taky to vyzkoušel a mohu říct, že jsem byl více než spokojenej. Z pokusného množství listů od palic (cca. 5-8g) jsem měl 0.4g nádhernýho pískově zbarvenýho hašíku a když jsem to nechal usadit znovu tak z toho bylo ještě 0.3g normal. hnědýho. A to sem to celý dělal jen přes kuchyňskej cedník.Takže fakt doporučuju tuto metodu a návíc její náklady jsou naprosto minimální.

Old Post 09-11-2007 v 18:29 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 15

hick: mno to neni spatny, ted jsem delal z venkovniho listi a ze 100g taky kolem 3g

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 14-11-2007 v 14:27 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 16

čaute. gumbuju nonstop už od víkendu první pokusná várka hodila 5 géček tmavěhnědej dobroty, což mě nadchlo, takže teď už se mi na topení sušel další tři takový. zkusil sm různou kvalitu materiálu, abych si tak nějak pro sebe zjistil, kolik (a hlavně co§) vytáhnu z listí, palicovýho listí a řidkejch paldiček.
nehce se mi pátrat po hadičce, takže odstátí v petflaších a propíchnutí viz. Cicmon.
tu první várku jsem usušil na talíři pod lampičkou a šlo to docela rychle. ale vzhledem k tomu, že sem se s tím pak docela dlouho matlal, abych to dostal do nějakýho vhodnýho tvaru, řek sem si, že příště vysuším v něčem, v čem se mi to bude dobře presovat. takže teď to mám v plastovejch 4cl panácích na topení...3cm nad tím tu lampičku a celej den na to čumím, jak to ni boha nechce schnout trochu pomohlo, když sem ty panáky hodil do mrazáku. na vrchu vyzmrzla vodová krusta, kterou sem vyloup. stejně ale furt topení pere, žárovka nad tím žhaví a blátíčko porát
jednou se ale dočkám, to jinak ani nejde a potom ...

jo zajímalo by mně, jak vám ten výsledek voní? (páč mi tak nějak ani nijak)

a má někdo fígl na to zapressování?

gumby high

EDIT: přišel kámoš. ukázal sem hash. kámoš uchcával, že prej <TAKOVEJ PLASTIKK!!?>
namítám, že nevoní. a tak podle hesla: podle sucháče poznáš zač je toho loket, dáváme suchej drink. a je to fakt maso hustě dobře to hoří. rozepne plíce až to voči z důlků tlačí! akorát chuť není uplně nejlibovější, a taky se mi zdá, že lehce škrábe. jinak ale masakr a mordor a říše za zrcadlem a nikdyzem i třetí říše... :strongintoxication:

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Naposledy upravil Tayem de Tox 21-11-2007 v 01:13 AM

Old Post 20-11-2007 v 20:19 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4768890 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív