Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Hašiš - Čaras - Scuff - fotogalerie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
PERRO
Stálý Člen

Karma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% PěstitelskáKarma uživatele PERRO - 45% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 17



zdravim..tak ja taky prispeju svou troskou do hasisovyho mlyna...vyroba presatim pres sejtko (kostka cca 5cm dlha), druha fotka je marockej has kupovanej ve spanelsku (15e za kousek)

panta rei

Old Post 03-04-2007 v 16:06 PM
PERRO je offline   Profil uživatele PERRO   Find more posts by PERRO   Foto galerie člena PERRO   Click here to Send PERRO a Private Message   Add PERRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička maroko Příspěvek č. 18





tady mame zase nakou komerci ale docela pekny fotoz
je to cca 40g kostka maroka nelisovany zluty a celkem dobry plasticke kraji se to jak maslo na baleni neni potreba ohne

Old Post 20-04-2007 v 23:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru indickej charras Příspěvek č. 19



Takže taky přihodím dvě fotky . Je to kupovany v Indii, takže klasikej charras. Ovšem co mě překvapilo, že sami indové říkali, že když je to hodně plastický je to na hovno, protože je to mixnutej normalní charras s nějakým olejem co vylisujou ze zbytků (stonky, semena apod.), který skoro nezhulujou, ale po přidání do charrasu je z toho krásně plastickej měkej hašiš, kterej sice hezky vypadá, ale to je tak asi všechno . A je fakt, že ten klasickej charras, kterej není moc plastickej, spíš tvrdej, tak zhuloval víc a byl i lepší chuťově.

23

edit: ta druhá fotka je i s místní indickou SUPERGUNJOU, která vypadala spíš jako seno, takže jsem si dal hovno v trávě, aby ta chuť byla alespoň trochu lepší . Ale i ta tráva zhulovala dobře, jen ta chuť byla fakt šílená, ale stav lepší, než po tom charrasu, protože na mě každej hašiš působí jak "gaučák", takže to byla příjemná změna .

Naposledy upravil dvojka-trojka 25-06-2007 v 13:40 PM

Old Post 25-06-2007 v 13:34 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru ještě Malana Cream Příspěvek č. 20


Tak a tady je ještě jedna fotečka. Je to taky z Indie a jedná se o nejkvalitnější (i podle domorodců) hašiš co se dá koupit. Ovšem problém je, že 90% lidí, který ti prodávaj hašiš ti samo tvrdí, že je to právě Malana Cream, ale opak je pravdou. Já už tam měl v tý době pár místních kámošů, takže si myslím, že to co jsem koupil já byl opravdu Malana Cream. Taky byl pěkně drahej (600Rp./10g), což oproti normálnímu charrasu, kterej se dal v Himalaji sehnat i za 60Rp./10g sakra dost.
Fotku jsem dělal poté co jsem se tímhle modýlkem pěkně zhulil, a pak se snažil vyrobit si z toho Himalaje .

23

Naposledy upravil dvojka-trojka 04-07-2007 v 06:40 AM

Old Post 02-07-2007 v 10:23 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21




Přspěju taky do tohodle tématu - kámoš se vrátil ze španěl, tak dovezl trochu čoko Ale ty opičáci to hned zhulej, takže vlastně nic nepřivezl

Old Post 03-07-2007 v 13:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quilp
Stálý Člen

Karma uživatele Quilp - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 22


My take trepeme omrzlyma sklenicema, ucinky krute

p.s.: jen listy

Old Post 09-07-2007 v 17:12 PM
Quilp je offline   Profil uživatele Quilp   Find more posts by Quilp   Foto galerie člena Quilp   Click here to Send Quilp a Private Message   Add Quilp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 23



moc archivní , vedle berreta kterou jsem to odpaloval

na ty marokánce posílám karmy

Old Post 09-07-2007 v 17:45 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanobano
Stálý Člen

Karma uživatele sanobano - 55% PěstitelskáKarma uživatele sanobano - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 24


Viva Cultivadores!

olej vlastnej výroby pomocou 98% alkohlu

majtesafasa.

Old Post 31-08-2007 v 12:51 PM
sanobano je offline   Profil uživatele sanobano   Find more posts by sanobano   Foto galerie člena sanobano   Click here to Send sanobano a Private Message   Add sanobano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sanobano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25


pakistanek co se me dostal konecne do ruky moc dobrej....

Old Post 22-09-2007 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 26



Není nad vlastní domácí
Drťku co vidíte na kupičce jsem nejdříve přesil přes síto, a pak ji ještě strčil do flašky od Jaru a zalil plynem ( butanová metoda).
Pak hulení s plynem přecedil přes sítko na talíř. Vysypal sem na to ten prášek získaný přesíváním a žiletkou formoval, když už to bylo jakž takž, začal jsem lisovat...

Jo a mohlo toho být určitě více, jenže se mně flaška od jaru asi po 20 minutách protrhla ( měl jsem sto chutí jít do krámu a vomlátit jim tu flašku vo hlavu, co že mi to prodali za shit ). Sice jen taková malá škvírka, ale syčelo to z toho jako blázen, ještě že jsem byl poblíž, jinak by to všechno vyprchalo do vzduchu.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 25-09-2007 v 13:24 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 27



celina1: zkus vodu, je to pomalejsi, ale levnejsi a bez chemek
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=30620

jinak dethak ma pravdu, tak i fotecku dam no

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 13-10-2007 v 09:06 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Skuff ala Pupiset Příspěvek č. 28


Vyrabel jsem ho vodni metodou "I-o-L" syta na vyrobu jsou home made.
Zatim jsem nepouzil nic moc extra matros,ale uz se kupi na dalsi varku,a ta by mela vypadat lepe

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 21-10-2007 v 13:06 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 29


spanelsky za 20e

p s y c h o 8 4

Old Post 21-10-2007 v 15:13 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanobano
Stálý Člen

Karma uživatele sanobano - 55% PěstitelskáKarma uživatele sanobano - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 30


Viva Cultivadores!

ešte vždy neviem, či to má niečo spoločné s hašom, ale fasa

foto: UFO

Naposledy upravil sanobano 26-10-2007 v 19:42 PM

Old Post 26-10-2007 v 18:36 PM
sanobano je offline   Profil uživatele sanobano   Find more posts by sanobano   Foto galerie člena sanobano   Click here to Send sanobano a Private Message   Add sanobano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sanobano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 31


uplny zbytek, maroco .)

Big up the herbalist !

Old Post 07-11-2007 v 18:03 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 32


home made hash z Jack Herer outu,ale skuřuje brutálně na první prd

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 29-11-2007 v 20:33 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6087590 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív