Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Poraďte jak dát odkaz pod čáru příspěvku...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 17




....jooo ti co to umi tem nezbyva nic jineho nez machrovat

Old Post 20-05-2007 v 21:20 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fenor
Stálý Člen

Karma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 18

hojte nevim jak sem mam dat foto

Old Post 28-06-2007 v 12:27 PM
fenor je offline   Profil uživatele fenor   Find more posts by fenor   Foto galerie člena fenor   Click here to Send fenor a Private Message   Add fenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fenor
Stálý Člen

Karma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 19

take bych chtel

Old Post 28-06-2007 v 12:28 PM
fenor je offline   Profil uživatele fenor   Find more posts by fenor   Foto galerie člena fenor   Click here to Send fenor a Private Message   Add fenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 20

všem tady hrozně moc díky,konečně se mě to podařilo..

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 29-07-2007 v 11:58 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Timer
Stálý Člen

Karma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% PěstitelskáKarma uživatele Timer - 68% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 21

žádný učený z nebe nespadl

250W Scrog California Indica

Timer´s ScrOG 125W
Magic Cacti
Hemp Outdoor 2008
1. Grow šalvějka
Můj 1.grow nlite 125W



Aut vincere aut mori


Old Post 07-08-2007 v 12:10 PM
Timer je offline   Profil uživatele Timer   Find more posts by Timer   Foto galerie člena Timer   Click here to Send Timer a Private Message   Add Timer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Timer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edgaros
Stálý Člen

Karma uživatele Edgaros - 84% PěstitelskáKarma uživatele Edgaros - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 22

Jooo taky sem to asi po půl hoďce dokázal Díky mooooooc

Edgarův OUT 07

Old Post 02-09-2007 v 16:07 PM
Edgaros je offline   Profil uživatele Edgaros   Find more posts by Edgaros   Foto galerie člena Edgaros   Click here to Send Edgaros a Private Message   Add Edgaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

tak jsem to zkusil a není to tak těžké jak to vypadá
díky za rady a
ať se zelení!!!!!!

Old Post 31-10-2007 v 22:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Zamite

druhé odvrchu


jsem ale kokot díky ještě tápu ale to vychytám
díííííííííííííííky ať se zelení

Old Post 31-10-2007 v 22:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Intergalacticc
Stálý Člen

Karma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% PěstitelskáKarma uživatele Intergalacticc - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 25

zdarec bando nenašel by se tu někdo kdo by mi poslal na pm návod pro debily chtěl bych si hodit nějaké odkazy pod čáru a nervuju se tu už pul hodiny znázornuje se mi to šedě že nato nejde klinknout jsem kopyták na tydle věci díky moc rád vás odměním za pomoc káčkem

zkušební pokus v nové skříni 150w(sušina 82g)

2pokus 7*(chronic) 150w(sušina 75g)

3 grow 6*(hashberry soil)o5 150w ještě frčí(sušina 91,3g)


4té kolo 150w 7ks (hashberry) 1ks (ww) (jede)

Old Post 01-05-2008 v 17:11 PM
Intergalacticc je offline   Profil uživatele Intergalacticc   Find more posts by Intergalacticc   Foto galerie člena Intergalacticc   Click here to Send Intergalacticc a Private Message   Add Intergalacticc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myvsi
Nový Člen

Karma uživatele myvsi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 2  

prodej Příspěvek č. 26

Potřebuju vědět,jetli opravdu existuje ten obchod v Příbrami,podle toho článku.A najdu ho normálně bez vyptávání,protože mi to na ulici asi nikdo neřekne.Díky moc za radu,nerada bych tam jela zbytečně a bloudila.myvsi

Old Post 13-06-2008 v 08:08 AM
myvsi je offline   Profil uživatele myvsi   Find more posts by myvsi   Foto galerie člena myvsi   Click here to Send myvsi a Private Message   Add myvsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myvsi
Nový Člen

Karma uživatele myvsi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 27

Taky vůbec nechápu,jak mám postupovat,abych si mohla normálně s vámi psát "naživo".Poprvé se mi to podařilo asi náhodou a teď jsem v háji.Díky moc za rady,jak postupovat.Napíšu www.grower.cz,kliknu a dál jsem v háji.jediný,co by se mi podařilo,jsou soukromé vzkazy,ale já bych se zase potřebovala dostat na "povídání".Díkydíkydíky.myvsi

Old Post 13-06-2008 v 08:12 AM
myvsi je offline   Profil uživatele myvsi   Find more posts by myvsi   Foto galerie člena myvsi   Click here to Send myvsi a Private Message   Add myvsi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Teeny
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% PěstitelskáKarma uživatele Pan Teeny - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 28

jen zkousim se snazim uz pul hodiny a zatim asi nic kdyztak smazu

outdoor 2008 outdoor 2009

Old Post 10-08-2008 v 14:14 PM
Pan Teeny je offline   Profil uživatele Pan Teeny   Find more posts by Pan Teeny   Foto galerie člena Pan Teeny   Click here to Send Pan Teeny a Private Message   Add Pan Teeny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
storm1249
Stálý Člen

Karma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% PěstitelskáKarma uživatele storm1249 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 29

asi uz jsem to zvládnul :-D díky za radu

Old Post 19-04-2009 v 16:41 PM
storm1249 je offline   Profil uživatele storm1249   Find more posts by storm1249   Foto galerie člena storm1249   Click here to Send storm1249 a Private Message   Add storm1249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 30

pár minut to dalo, ale bez pomoci by to trvalo víc. díky

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Naposledy upravil krast 24-01-2010 v 20:46 PM

Old Post 27-06-2009 v 13:44 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

[url=link ] název threadu [ /url] všude bez mezer(link je adresa vašeho threadu)

tohle snad pochopí každý!!!!!

Old Post 28-11-2009 v 23:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namer017
Stálý Člen

Karma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Namer017 - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 32

Pecka hotovo nejpresnejsi info pro me od ... Krychle... dik

Je krásná, je sexy, je tak fotogenická a já ji asi miluji...MJ



Out 2010( lowkiller, noname)

Windoor 09(noname)

1. kolo-600w we sklepě...(ak48)

2.kolo-1000w ve sklepě...(Train wreck, mataro blue, great white shark)

3. kolo-1000w we sklepě...(Mataro blue, great whiteshark, white widow x chronic x ak-47, white widow x black domina)

4. kolo-1600w we sklepě...(A.M.S., White Rhino, The Ultimate)

5. kolo-1600w we sklepě...(Jack Herrer, White Rhino)

Old Post 17-01-2010 v 19:49 PM
Namer017 je offline   Profil uživatele Namer017   Find more posts by Namer017   Foto galerie člena Namer017   Click here to Send Namer017 a Private Message   Add Namer017 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Namer017! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2082710 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív