Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. Příspěvek č. 1

Tak vzhledem k tomu ze musime kvuli delce uzavrit prilis dlouha temata , tak to cinim a pokracovani mate zde


..puvodni tema je tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=711

Old Post 14-06-2007 v 13:21 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 2

Měl jste někdo možnost porovnat Bcuzz a GH v hydru?

Old Post 14-06-2007 v 23:50 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Pořídili jsme si na out wuxal super a wuxal sus kalcium plus každá kytka dostane decánko slepičáků. Jestli jsem spokonej, tak to ještě ani nevim.

Old Post 15-06-2007 v 14:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 4

to endorfin a ten wuxal super je na květ nebo na růst?? a ten w. sus kalcium asi pro obecné zdraví rostliny?
Jinak nevíte někdo jaké je dávkování, rád bych koupil ale v zahradnictví mi neřekne jaký poměr voda/hnojivo mám dát na mery dík za odpověď PEACE

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 16-06-2007 v 19:48 PM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukas04
Stálý Člen

Karma uživatele lukas04 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 5

Ja Rozkvet Unihum, celkom fajn, mám to aj na izbové rastliny.

Old Post 16-06-2007 v 20:23 PM
lukas04 je offline   Profil uživatele lukas04   Find more posts by lukas04   Foto galerie člena lukas04   Click here to Send lukas04 a Private Message   Add lukas04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od šerpa


jistěže
u výnosu a kvality výsledku nelze přemýšlet,B´Cuzz.
cenově přijatelnější a snadněji uživatelnější GH.


můj obdiv má ATAMI, ale GH je v také vždy ceněn v testech hnojek.


A jedná se o velkej rozdíl, nebo se jedná pouze o jednotky %? Pochybuju třeba, že Bcuzz bude dělat o 20% vyšší výnos než GH.

Old Post 16-06-2007 v 23:27 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iceCube
Stálý Člen

Karma uživatele iceCube - 85% PěstitelskáKarma uživatele iceCube - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 7

Zdravím,
Ten wuxal super je na květ nebo na růst?? a ten w. sus kalcium asi pro obecné zdraví rostliny?
Jinak nevíte někdo jaké je dávkování, rád bych koupil ale v zahradnictví mi neřekne jaký poměr voda/hnojivo mám dát na mery, dík za odpověďi, PEACE.....!!

600W -DD,SD,DB,KM- 0.78g/w

Old Post 17-06-2007 v 01:18 AM
iceCube je offline   Profil uživatele iceCube   Find more posts by iceCube   Foto galerie člena iceCube   Click here to Send iceCube a Private Message   Add iceCube to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iceCube! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[CZ]Neon
Stálý Člen

Karma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% PěstitelskáKarma uživatele [CZ]Neon - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 8

BioBizz
Bio-Grow
Fish-Mix
Alg-A-Mic
Bio-Bloom
TopMax

to je podle me jedna z nejlepsich BIO variant


Moje Šalvej Divotvorná 1.rok 2.rok 3.rok 4.rok ZÁJEMCI O ŘEZY PIŠTE !!! <-> v unoru mam k dispozici jeste 14 rezu
Neon's Growing 06 - BS,DP,FP,FC,SS,Chronic,Ice,Budha
Neon's Growing 07 - BSxDP,G13xSkunk,OB,GWSxWR,SMB,B52,NL,S1,PP,SM,HK
Neon's Growing 08 - GWSxWR,BD,SSII,JF,HK,MLIxMC,KMxPPP,SatorixMC
Neon's Growing 09 - 31 modelů - BSxDP,S1,(BSxDP)xOB,IP,C99xNL,LR2xDR,BD,ChronicxPPP,UPP,SSII,Eu,A11,SMB,PEPŘ,ST3,SS,FJx(MLIxMC),WS, HP,Tao,WW,SK,AF,Af,HDFxDP,FDxDP,SSxDP,MzrxS1,PW,Khola,Anesthesia
Růženka 2009 - Rákosníček & neon projekt 2009

Outdoor 2010 - lenost, nechut, nezajem pestovat. 12.6 vysazeno 12 rezu (2 nebo 3 modely), poprve videno pri sklizni...
Růženka 2010 - lenost - nezasazeno nic
Outdoor 2011 - po predchozim marnem roku mam chute. Objednano 20 rezu, seminka doma jsou

AUTOFLO sekce aneb jak moc jsem ji chtel zalozit: tady!!!

Old Post 23-06-2007 v 18:23 PM
[CZ]Neon je offline   Profil uživatele [CZ]Neon   Find more posts by [CZ]Neon   Foto galerie člena [CZ]Neon   Click here to Send [CZ]Neon a Private Message   Add [CZ]Neon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Používam Krostalon start a na květ uvažuju mezi kristalonem plod a květ, nebo kristalon jahoda :-)

Old Post 06-07-2007 v 16:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 10

kdyz uz krystalon na kvet,tak jahodu,ma vetsi pomer fosforu nez plod a kvet

Slunko je mocné....

Old Post 06-07-2007 v 16:53 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

taky jsem to někde četl. asi to zkusím s tou jahodou

Old Post 06-07-2007 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 12

AH 1,2,3
a eště mám koupené aj final sollution
moje první hnojení tak o tom moc nevím hnojím tím a roste to : )

Old Post 10-07-2007 v 09:45 AM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pexeson
Stálý Člen

Karma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% PěstitelskáKarma uživatele pexeson - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 13

Biobizz:Bloom a Top Max=spokojenost

Život je boj-bojuj

Old Post 10-07-2007 v 11:43 AM
pexeson je offline   Profil uživatele pexeson   Find more posts by pexeson   Foto galerie člena pexeson   Click here to Send pexeson a Private Message   Add pexeson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
speed
Nový Člen

Karma uživatele speed - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 14


čiste prírodné hnojivo ktoré si mozes urobiť sám s tejto rastliny

Čo nevyskúšaš neobjavíš ale keď to objavíš stojí to zato.

Old Post 10-07-2007 v 18:39 PM
speed je offline   Profil uživatele speed   Find more posts by speed   Foto galerie člena speed   Click here to Send speed a Private Message   Add speed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 15

Mno mě bylo líto vyhazovat peníze za nějake hnojiva tak sem sáhl po přirodním , holubím trusu který sem smíchal s vodou nechal vykvasit v teple a teďkom to ředím tak 1:10 s vodou , ztm si kiti nestežuje

Old Post 10-07-2007 v 21:01 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 16

No tak teraz na out 07 používam Agro- Palmy NPK 9-4-5 čo som našiel keď som išiel s kamošom na bongo alebo od bonga.. teraz neviem... ďalej slepačince a Greenworld, kvapalné hnojivo NPK 7-3-6 + stopové prvky. Myslím že to nie su úplne extra super hnojky ale mne stačia

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Naposledy upravil mirosk 20-07-2007 v 11:17 AM

Old Post 12-07-2007 v 13:30 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2007 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - 1281 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0438680 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív