Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja - kuchařka .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 145

uz sem to nasel,ba covic.hermafrodyt uz je procisten horkou vodou,a namrazen na mrazaku.zitra od rana budu varit maslo,hec.
a jednu jeho palicku susenou na gpu jsem pred 5ti minutama natahl do plic.
ale stejne po tom provareni mi to nedalo,vzal jsem cocky a pozoroval povrch zelene hmoty.sou tam! ty mali cervici leskly se opravdu vodou a michanim ne odstranily.
a okvalite toho hermafrodita uz ted vazne nepochybuji. -:+)cha,cha,cha......................................................................................

Old Post 06-09-2006 v 16:19 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tub
Stálý Člen

Karma uživatele Tub - 53% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 146

lidi chci se zeptat.. prave sem dovaril muj druhy pokus o maslo (prvni pokus se extreme vydaril), ale u druhyho se mi stalo ze sem odesel na pul hodky pryc a vyvyrila se mi vsechna voda.. 10-15minut se to jen smazilo, listy ktery sem ted vyhazoval vypadaj jak kdybych je varil ve fritaku.. vznikl mi z toho nakej olej, smrdi to jak spalenej olej (asi taky je spalenej), je to cely zeleny, prijde mi ze to zezelenalo az kdyz se vyvarila ta voda, pac sem to prubezne checkoval a vypadalo to furt do zluta (na zacatku sem 4x proplachoval varici vodou aby to ztratilo tu pachut).. uz je to v lednici a ne a ne to ztuhnout
chutna to jak spalenej olej

zajimalo by me:
-nevysmazilo se z toho thc?
-nebudou v tom naky sra*ky? je to skoro nepruhledne zeleny (muj prvni maslovej pokus byl celej zlutej s velmi jemnym nadechem do zelena), proplachovani jsem na zacatku delal v obou pripadech celkem peclive
-ztuhne to do podoby masla? jestli ne tak by me zajimala rada na co by se to dalo pouzit, napadaj me bramborcky nebo tak .)

Old Post 14-09-2006 v 15:21 PM
Tub je offline   Profil uživatele Tub   Find more posts by Tub   Foto galerie člena Tub   Click here to Send Tub a Private Message   Add Tub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woo
Stálý Člen

Karma uživatele Woo - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 147

2 tub
taky se mi to stava :-), thc jde v techto pripadech do prde. e, ale ne vse( zalezi jak dlouho se to smazilo) ztuhne to ale zalezi na tobe ted je to prepalenej tuk - no a to je peknej humus (chutove + prepalenim tam urcite nevzikne nic dobryho... ale na ty bramboraky asi nejlepsi... hodne cesneku..

Old Post 14-09-2006 v 16:05 PM
Woo je offline   Profil uživatele Woo   Find more posts by Woo   Foto galerie člena Woo   Click here to Send Woo a Private Message   Add Woo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tub
Stálý Člen

Karma uživatele Tub - 53% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 148

hehe uz to ztuhlo.. chutove nic moc.. no nekdy to s necim okostuju esli to ma vubec naky ucinky

edit: hehe, tak po vcerejsim veceru z kteryho si skoro nic nepamatuju musim rict ze i kdyz clovek to maslo 15minut prepaluje a vsechna voda se z toho vyparila tak nic neni ztraceno .)

Naposledy upravil Tub 17-09-2006 v 13:29 PM

Old Post 14-09-2006 v 17:24 PM
Tub je offline   Profil uživatele Tub   Find more posts by Tub   Foto galerie člena Tub   Click here to Send Tub a Private Message   Add Tub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lutemnik
Stálý Člen

Karma uživatele lutemnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Obecné vaříme Příspěvek č. 149

http://www.dumpalink.com/media/1156...arijuana_Part_1

http://www.dumpalink.com/media/1156...arijuana_Part_2

http://www.dumpalink.com/media/1157...arijuana_Part_3

http://www.dumpalink.com/media/1157...arijuana_Part_4

http://www.dumpalink.com/media/1157...arijuana_Part_5

Old Post 24-09-2006 v 22:20 PM
lutemnik je offline   Profil uživatele lutemnik   Find more posts by lutemnik   Foto galerie člena lutemnik   Click here to Send lutemnik a Private Message   Add lutemnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 150


No, tak sme se se ségrou pustili do narozeninovýho dárku, už se těšim až ho večer předáme!

...korpus je obyč dort, ale náplň je vejbrutálnější vanilkovej pudink, letošní listí je hustý... Jo a zahuštěnej je želatinou, nechtělo mi to tuhnout, asi sem tam dal toho másla moc...

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 06-10-2006 v 16:02 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Re: Semena? Příspěvek č. 151

citace:
Původní příspěvek od carlos


Myslíš? Tvrdím, že semena konopí neobsahují žádné THC!


obsahuju ...ale len DNA THC

Old Post 04-11-2006 v 14:29 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Nápad Zážitky z mlíka Příspěvek č. 152

Vzpoměl jsem si na usušený listí a tak mě napadlo udělat mlíko.Sli sme ke kámošovi zahulilia pustili se do toho.Byl to dobrej model a i dobý listí na vaření.No vyhlastali sme tak 1 litr ve třecha co nas debily nenapadlo.Takže sme koukali na nějakej dost hustej horor.Samá krev a psychopati a na tom filmu sem měl pěkný záchvaty a haldy jag se byl f prdeli.

Old Post 05-11-2006 v 17:45 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
braniqo
Stálý Člen

Karma uživatele braniqo - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 153

takze my sme mali velmi variaci den takze to bolo maslo mlieko cokolada a popravde som cakal od toho o dost viac ako sa SLUBOVALO akoze v podstate varil by som aj nabuduce ale urcite skor ajcit

Old Post 05-11-2006 v 18:24 PM
braniqo je offline   Profil uživatele braniqo   Find more posts by braniqo   Foto galerie člena braniqo   Click here to Send braniqo a Private Message   Add braniqo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 154

jo mliko skoda ze se neda odhadnout jaky bude pred tim nez najede, s kamosem jsme udelali z 2.5 litru mleka hrnek a pul kazdy vypyli pulku! nehorazne zmlikovaní zrovna jsem koukal na Texas Rangers kdys jsem chtel jit ven tak sem se zasekl pred barakem kazdej krok mi bylo cim dal hur a roztacela se mi hlava jako o zivot rychle jsem se obratit a sel domu otevrel dvere a nekolik minut ujizdel na zemi u dveri vazne nehorazne. Radsi jsem sel do postele kde jsem si uzival zmlikovane sny

Old Post 05-11-2006 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 155

Já jsem vařil letošní out zhruba 100g palicek a lístků v litru mlíka, smetany a kostky másla.... dal jsem si jednu půlku,, za hoďku se mi to zdálo málo ( ejhle jaká chyba ) tak jsem dal další.... v takové kaši jsem ještě nebyl,,, a ani být už nechcu jinak když se správně dávkuje je mlíčko cool

Old Post 05-11-2006 v 19:07 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Das
Nový Člen

Karma uživatele Das - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 4  

Obecné Vaříme s konopím Příspěvek č. 156

Knižní klasika "Vaříme s konopím" je i na internetu - http://konopi.wz.cz/
Hromada receptů od Adama Gottlieba.

Dobrou chuť

Das

Old Post 07-12-2006 v 00:32 AM
Das je offline   Profil uživatele Das   Find more posts by Das   Foto galerie člena Das   Click here to Send Das a Private Message   Add Das to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 157

Je to pěknej humus už jsem to jednou zkoušel

KoЯn Яulezz

Old Post 30-01-2007 v 13:40 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Real-Shit
Stálý Člen

Karma uživatele Real-Shit - 2% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 158

No maslo osobně radši dělám tak, že když vařim mlíčko tak do toho hodim 2 kostky 100% másla nechám pořádně vyvařit, přecedim přes nějakej textil,pořádně vymačkám. Poté dám schládnout do mrazáku. Po řádném schládnuti je z másla tvrdej "puk" ten vezmu, hodim do hrnce s dvojitým dnem a vrhám se na výrobu čokolády ptz konopné máslo neni moc dobry
čokoláda: funkční máslo,holandské hořké kakao a cukr!
do hrnce s dvojitym dnem hodim máslo, přiměřené množství kakaa, cukr a nechám povařit do uplného rozpuštění cukru. podle potřeby můžeme dochutit třeba rumíkem, mandlovou esencí etc......
Dobrou chuť

Old Post 30-01-2007 v 15:10 PM
Real-Shit je offline   Profil uživatele Real-Shit   Find more posts by Real-Shit   Foto galerie člena Real-Shit   Click here to Send Real-Shit a Private Message   Add Real-Shit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159



jo - ta kniha je dobrá. je tam hlavně vysvětlený co jak proč a tudíž snadno vytvoříte vlastní recept. ale stejně se ptám : ))))

podle návodu sem si udělal čokoládu.


Čokoláda:
Postavte dva hrnce na sebe tak, aby dno horního tvořilo víko spodního. Do spodního hrnce dejte vodu a uveďte ji do varu. Do horního hrnce, který je ze spodu zahříván vřící vodou, takže jeho teplota nepřekročí 100 stupňů celsia, dejte rozpustit marihuanové máslo. Přidejte kakao a cukr, rozmíchejte. Míchejte důkladně, aby se cukr dobře rozpustí. Můžete přidat kokos, oříšky, mléko... Nechte ztuhnout v ledničce.

...

zkoušel sem množství. njedřív sem si dal tak sedum prstů. po 40m cejtim dobrej nájezd ale je to krátký. stav asi jen hodinu.
potom sem zkusil rohlík si namazat. z toho nic. pak kámoš dal dva. taky nic. včera sem ještě prohnal zbytky z toho vaření jen přes máslo (bez vody) a přidal spolu s kokosem a mlíkem a oříškama a kakaem k čokoládě.
dneska sem si dal čtyry rohlíky z toho novýho a za hodinu odjezd...

máslo sem dělal cca z dvaceti gramů najemno a 700g pravýho másla + z toho zbytku a tak 50g másla (hodně másla se přeměnilo na páru, takže takovej tučnej brutus to neni). kvalita trávy - půlbrkovka indica

no, chci se zeptat jestli je to (myslim to, že je to neni silnější) spíš tim že sem máslo vařil jen půl hodiny (podle návodu aspoň hodinu) nebo množstvim trávy. .. ...

PS:
ale po čtyřech rohlících je to fakt dobrej stávek

Naposledy upravil 02-02-2007 v 19:37 PM

Old Post 02-02-2007 v 11:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tojekrasnypocit
Nový Člen

Karma uživatele tojekrasnypocit - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 160









Krémeš z BB keksov

Potrebujeme: 2 l mlieka (najlepšie je plnotučné), 2 bal. Zlatého klasu, 2 bal. vanilkového cukru, 20 dkg cukru akéhokoľvek, 2 lyž. hladkej múky, 6 vajec, 3 bal. práškovej šľahačky, 2 stužovače šľahačky, 3 bal. BB keksov, čokoládovú polevu

Ako na to:
Najprv si uvaríme mliečko...presne 2 litre (asi pol litra sa vyparí) a keď sa uvarí, pol litra odložíme a necháme vychladiť. Zo zvyšku uvaríme puding + 2 bal. Zlatého klasu, 2 bal. vanilkového cukru, 20 dkg cukru, 2 lyž. hladkej múky. Pridáme doň 6 žĺtkov (keď ich budeme pridávať je dobré ich vymiešať s práškovým cukrom) a neskôr sneh zo 6 bielkov. Občas krém premiešame, aby nechytil silnú kôrku. Pripravíme si pol litra mlieka uvareného a vychladnutého, v ktorom vymiešame 3 bal. práškovej šľahačky a 2 stužovače šľahačky. Treba vymiešať na pevno a šlahať šlahať šlahať !!!! Trvá to hodne dlho ) Na plech poukladáme BB keksy, na ne vrstvu pudingu, potom šľahačku, potom opäť BB keksy a nakoniec polejeme čokoládovou polevou. Budeme potrebovať asi 3 bal. BB keksov. Uskladníme v chlade. Po určitom čase BB keksy zmäknú. Dobrú chuť... Mňam

Tento koláč sme ozdobili piškótami, lentilkami, bolo málo čokolády, tak sme roztopili, akú sme našli ) aaa je tovenované kamarátovi ako darček k narodeninám ! Dúfam, že bude chutiť, ham ham ! ;P

Old Post 13-06-2007 v 16:05 PM
tojekrasnypocit je offline   Profil uživatele tojekrasnypocit   Find more posts by tojekrasnypocit   Foto galerie člena tojekrasnypocit   Click here to Send tojekrasnypocit a Private Message   Add tojekrasnypocit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4361130 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív