Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Skladování řízků
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 17

No, já se ptal maminy a ta říkala, že pro "dočasné uchování" řízků (bohužel tu dočasnost nedefinovala) je lednice nejlepší.
Bohužel jsem jí zapoměl říct o jaké řízky šlo... aby to špatně... a safra...

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 20-09-2002 v 18:51 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Obecné 2smokiee&walhalla Příspěvek č. 18

No normalni outoodovy kyti jsou klasicky jako fsechny vostatni jednoletky. ALE uz jsem slysel i zvesti ze gdyz zastrihnes tag 10Cm nad zemi a nejag zabranis vyparovani stonku tag pristi rok znovu vobrazi....

foosball

Old Post 26-09-2002 v 12:03 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

aha? Příspěvek č. 19

Tak a teď tu o Smolíčkovi a jelenovi se zlatým parožím.Za hory za doly,mé zlaté parohy,kde jsou?
...omlouvám se,ale tento příspěvek má zhruba stejnou informační hodnotu jako ten předchozí.Konopí obrazí ze stonku a zítra přistanou mimozemšťani..

Old Post 27-09-2002 v 06:22 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 20


Ať už paroží zlaté bylo či ne, i tak je příroda mocná...
Mrkněte na tohle:


tady je zdroj: 6 weeks revegging blueberry

Old Post 27-09-2002 v 07:38 AM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Dotaz Ha? Příspěvek č. 21

To je moc pěkný obrázek,ovšem chybí mi tady stav před revegingem-myslím,že ta větev minimálně s pár listy tam už byla.Jestli tady ještě někdo věří že když bude svítit na holý stonek,ten posléze obrazí,ať se ozve.Můžete založit sektu obrážečů stonků a společně chodit mysticky působit na stonky.Tisíce nadšených pěstitelů posílá děkovné dopisy.Přemek Podlaha nevěří vlastním očím a televize už týden vysílá přímý přenos z hromadného obrážení.

Omluvte prosím sníženou kvalitu mozkové činnosti autora který se už delší dobu marně pokouší o revegging.

Old Post 30-09-2002 v 13:06 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Jde to až DVA měsíce - poznatky z OverGrow! Příspěvek č. 22

Takže jsem po přečtení tohohle threadu skočil na http://www.OverGrow.com a našel si ve FAQu [url href=http://www.overgrow.com/faq/browse.php?qa=782]otázku[/url], kterou psal ~shabang~, jeden takovej kápo na OG a zní:

This technique, first noticed by subcool, tommy, and myself, can be useful for a number of reasons. It is possible for very small scale cultivators to grow without the use of mother plants. It is also possible to hold males in reserve without wasting space or worrying about dropped pollen. It all involves your standard kitchen refridgerator.

The crisper drawer and a ziploc bag provide a suitable stasis chamber for a fresh cutting for upwards of EIGHT weeks. In order to obtain this sort of longevity in the fridge, the bag containing the dry, unrooted branches should be opened to breathe at least once a week.

Clones kept in the fridge this way actually root faster than non-fridged clones once they are removed-- up to a point of 2 or 3 weeks, when they will take longer to root and you may lose a few. When they are removed from the fridge to be replanted, be sure to recut the stem with a fresh X-acto blade or scalpel.

Holding clones in "fridge stasis" offers many new possibilities for testing many different males, holding strains while evaluating, changing the way you time your mothers, etc.


ČESKY PODSTATA TEXTU:
Ještě nezakořeněné klony(asi bez stimulaxu) dát do malé části v ledničce, popřípadě do čehokoliv, co nepropouští vlhkost. Tuto část,kabelu... otevřít aspoň jednou za týden. Takhle vydrží až 2 měsíce! Když je vyndáváte z ledničky, tak je ještě jednou seřízněte, hoďte do stimulaxu 3 a tyto klony vám prej porostou ještě rychleji než obyčejný(nemražený) klony. Je to dobrá eventualitka na uchování samců.

Tak to máte všechno, snad je to dobře přeložený a srozumitelný. Rada ode mně: pokud máš matku a chceš to zkusit, jdi do toho!

[Edited by WiB on 08-10-2002 at 07:06 PM]


EDIT , tak na OG uz to nebude , original je ted tady , Hlava

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Naposledy upravil Hlava 08-07-2010 v 01:30 AM

Old Post 06-10-2002 v 11:07 AM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

RIZKY SE SKLADOVAT DAJI Příspěvek č. 23

6 tydnu v lednici a porad jsou f pohode!!!!! Jsou to rizky ze samcu, ktery nebyli k nicemu jinemu. Jedna varka sice padla, ale moji chybou(moc mala nadoba). Prave zkousim jak dlouho to vydrzi.

Old Post 06-10-2002 v 21:22 PM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Palec dolů BLBOST Příspěvek č. 24

Jak může živá tkáň vydržet 2 měsíce bez výživy?Neřeknu,kdyby se jednalo o mrkev.Ale rizky?Ty za par tejdnu uschnou nebo zhnijou.Podle mě je to nemožný a je zbytečný vůbec se o tom bavit.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Old Post 07-10-2002 v 20:57 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Pohodička JA JSEM BLAZEN Příspěvek č. 25

Prave jsem zjistil, ze jsem cvok. 28.-29.8. jsem ufik 10 rizku a dal jsem je do lednice. Dnes- to je 8.10. jsou rizky stale v poradku a dokonce zakorenuji na 100%. Koukam na ne, dokonce se jich i dotykam, ale jsou tam stale. Bohuzel mi porad nejaky teoretik tvrdi, ze to je blbost a haluz. Hulte, ja to balim a odchazim do Bohnic. Muzete mi nosit kytky. Sbohem

Old Post 08-10-2002 v 19:13 PM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 26

no ja davam K+ to Roman Dirda za ten klub obrazecu stonku

ani f0t0n nazmar

Old Post 23-10-2002 v 08:18 AM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

klub obrazecu Příspěvek č. 27

Hlasim se do klubu obrazecu stonku!

Mel sem na balkone kytku (asi 1.5m vysoku v 10l qetniku), kterou sem sklidil v pulce zari a nechal tam asi 4cm vysoky kus stonku bez jedinyho listku. Asi za tyden na nem zacal rust postranni vyhonek jako na Majklove obrazku. Byly na nem teda takovy malinky ubohy listecky, ale byly tam! Takze stonek obrazit muze, i kdyz pochybuju, ze by tak kytka mohla prezit zimu, jak tady bylo puvodne naznacovano.

Muzes mi neverit, muzes s tim nesouhlasit, ale to je zhruba vsechno, co s tim muzes delat. Vlastne, jeste by pripadal v uvahu paragraf 188b: "Kdo necha bez povoleni obrazit stonek rostliny rodu Cannabis...."

chobot

Old Post 23-10-2002 v 08:57 AM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Palec nahoru HURÁ Příspěvek č. 28

S velikým jásotem vítame zakládajícího člena našeho klubu zvaného Chobot.Již jeho jméno avizuje jeho nadzvířecí schopnosti a možnosti,jak nám ostatně sám prokázal.
Nebojte se,následovníci Velkého Chobota,neboť stonek obrazí(nebo bude obražen samotným velmistrem řádu nehnijících zavařovaček a prosluněných obývacích pokojů)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jen pojď,stvůro nesmyslného,obludo nepochopitelných sousoší a podzemních garáží!
My vzhůru povstanem,a stonek,TEN stonek pod našimi pohledy plnými lásky a souznění s milovanou rostlinou
O B R A Z Í Í ÍÍ ÍÍ ÍÍÍÍ ÍÍÍÍÍÍ

Old Post 29-10-2002 v 12:48 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stelda
Nový Člen

Karma uživatele Stelda - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Andrey Příspěvek č. 29

Podle mě v sáčku v lednici, vydrží max. 3 měsíce. A pak de použít. Fakt. Měl sem jich 10 a vyšli 4. Sice 40% úspěšnost ale de to. Světlo nebylo potřeba

Stelda...

Old Post 21-11-2002 v 13:42 PM
Stelda je offline   Profil uživatele Stelda   Find more posts by Stelda   Foto galerie člena Stelda   Click here to Send Stelda a Private Message   Add Stelda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tervi
Stálý Člen

Karma uživatele Tervi - 34% PěstitelskáKarma uživatele Tervi - 34% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 62 

Hibernace Příspěvek č. 30

Mno, porad tady nekdo mluvi o tom, jak je nemozne, aby rizek v lednici prezil delsi dobu. Proc ne? Nizka teplota zpomaluje metabolizmus, a to u jednoduchych organizmu jako jsou rostliny velice efektivne. Fotosynteza imho neni pro preziti hibernovaneho klonu nutna... Je samozrejme otazka, jak dlouho prezije :> zeptam se nekoho na zemedelce a dam vedet, jak se na to tvari akademicke kruhy,o-)

Shared pain is lessened, shared joy increased...

Old Post 30-11-2002 v 14:17 PM
Tervi je offline   Profil uživatele Tervi   Find more posts by Tervi   Foto galerie člena Tervi   Click here to Send Tervi a Private Message   Add Tervi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dario
Stálý Člen

Karma uživatele Dario - 17% PěstitelskáKarma uživatele Dario - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 31

Skladovani
Rizky skladovat v lednici jde...... Mam to vyzkousene.
NEjdyl jsem to zkousel 5 mesicu. Sice z 10 zakorenily 2, pricemz jeden pak zahande posel ale jde to..........

Old Post 05-02-2003 v 10:40 AM
Dario je offline   Profil uživatele Dario   Find more posts by Dario   Foto galerie člena Dario   Click here to Send Dario a Private Message   Add Dario to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Příspěvek č. 32

To Roman dirda: Prestan se uz konecen vztekat a uvedom si konecne, ze teorie o skladovani rizku v lednici je wostraa realita .....
Poprvi sem to videl na Overgrowu (viz link nohore - sou tam i obraazky) a taky sem cumel jako puk - tag sem to zkusil a facha to !!! No a revegging sem sice este nezkousel - paac mi prijde, ze uz ta kyticka neni uplne vono - ale rozhodne nevidim duuvod, proc by plevel jako konopi nedokazal za idealniich podminek (to znamena jako, ze to nejdriiv musiis umet, Romane) wobtrazit temer z cehokoliv - alespon z pestovani bonzaju a hromady narocnejch smejdu na zahradce vim, ze negdy vobrazi i klacek, wo kterym sem si opakovane myslel, ze jsem ho finalne vykilloval (a nebo co treba takova pomlaska ???)...
peace

Old Post 05-02-2003 v 20:01 PM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8696700 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív