Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak jednoduše postavit pěstírnu..
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 17

2:Simor díky...nejde ani o chlazení, ale o smrádek, jelikož mám díru ze skříně přímo do kuchyně a ne ven, tak je to nutné pořádně provětrat.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 20-04-2007 v 15:53 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 18

Čuo scatche..v tom je právě ten problém, co řeším od začátku..jsem v nájmu, kde nemůžu pořádně ani vyměnit žárovku a jediný odtah z bytu je světlík, na který není možné se připojit je to přes celý byt...a z domu to nedostanu, protože jsou tu "eurookna" (jsou to dvouskla a mezi nimi vzduchoprázdno) a do toho nemůžu udělat díru, jinak bych to prošoupl oknem. Bohužel. Ale vůbec mi to v kuchyni nevadí, skříň je zabudovaná mezi jiné skříně a je zepředu utěsněná (obyč. těsnění z gumy) a výdech ústí dozadu za skříně a tak se vzduch volně vyfukuje z poza skříní a nedělá neplechu, ani když mám otevřená okna. (snad se to časem nezvlčí)

Ale jedno plus to má: nastěhoval jsem se nedávno a byla tu hrozně cítit nějaká chemie (dezinfekce) a nemohl jsem to pořádně vyvětrat a když jsem na víkend odjel, tak to zase začalo smrdět a jak jsem spustil growroom tak to tu už nesmrdí-funguje to podobně jako čistička vzduchu. Ale možná tomu pomáhají i ty kytičky.. ;-)

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 20-04-2007 v 19:03 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 19

Uff....tolik chvály, fakt díky, moc si toho vážím! Vím, že začátečník (jako já) má ke stavbě spoustu otázek jak co udělat nejjednodušeji, nejlevněji nebo vůbec jak to provést v praxi a musí to hledat všude možně po různých příspěvkách. (I když to vůbec není na škodu, protože jsem se spoustu věcí naučil jen tím hledáním) Tak jsem chtěl jen nabídnout svoji realizaci growroom-u k inspiraci.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 22-04-2007 v 12:28 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Ray.Wost
Tato skříň je plně funkční a funguje opravdu skvěle


tak sem jeste hod naky fotograficky dukaz opravdu skvele sklizne

p s y c h o 8 4

Old Post 22-04-2007 v 12:50 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PACIENTBS
Nový Člen

Karma uživatele PACIENTBS - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 21

ako si urobil ten filter .. nieco take prave potrebujem ..

EuFoRiA

Old Post 22-04-2007 v 20:54 PM
PACIENTBS je offline   Profil uživatele PACIENTBS   Find more posts by PACIENTBS   Foto galerie člena PACIENTBS   Click here to Send PACIENTBS a Private Message   Add PACIENTBS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Dotaz Příspěvek č. 22

Mám dotaz...mám tam "v noci" asi 22-24 stupňů, což je zřejmě fajn, ale mám slunko asi 20cm nad pletivem a přesně na pletivu mám "ve dne" teplotu až 33 supňů (ale venku - okolo skříně mám také 28 st.C - mám byt na jih)....jak to stáhnout (jednoduše)? posunout ten spodní větrák na úroveň pletiva? a třeba svíti výhradně v noci? ... Vím, že sodík topí, ale on topí dost...mrška

..and don´t me please..

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 27-04-2007 v 21:59 PM

Old Post 27-04-2007 v 21:54 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Palec dolů re: digestoř Příspěvek č. 23

Digestoř není v nových bytech napojena nikam na světlík apod., pouze filtruje vzduch, funguje vlastně stejně jako větrák a na něm pachový filtr - nic Víc. To bych vlastně akorát znásobil překážku v toku vzduchu (dalším filtrem) a to nepotřebuji, naopak. Situaci by to asi ještě zhoršilo.

Dlouho jsem přemýšlel nad "sílou" vzduchotechniky vzhledem k síle světla, rozměrech skříně atd. - počítal jsem to podle grower.cz a názorů kluků z growshopu a vzal jsem radši silnější a i tak je tam horko.
Zdá se mi to větrané dost, ale asi je to tou cirkulací vzduchu v jedné místnosti, nezbyde asi nic, než pořádně větrat místnost.

Scatche měl pravdu..

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 29-04-2007 v 10:05 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 24

Zdar to je jasny, digestor je nesmysl. Tenhle problem resim svicenim pres noc a nonstop vetranim mistnosti. Mam 250W v prostoru 120x60x60. Teplota u korenu cca 22°C u lampy kolem 35..

no show

Old Post 29-04-2007 v 10:16 AM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Nápad re: MEDICINEMAN Příspěvek č. 25


.. a jsou tam nějaké viditelné změny na kytkách ? Menší výnos, nemoci, žloutnutí atd.?

Mně to totiž zatím nic nedělá, kytky vypadají velice zdravě...Teď se mi pod lampou (20cm) podařilo stáhnout teplotu o 2 stupínky..mám tam kolem 30 st. a to už se snad dá, ne?

Udělal jsem udělátko (přikládám foto) - je to takový kšiltík vystříhaný z papírové krabice, bylo to jen na zkoušku, tak jsem to tam jen přilepil "Powertape-kou"..

Funguje to fajn, ale možná by se tam dala steředem mezi květináči dala táhnout přímo od větráku trubka (umělohmotná), která by měla v sobě směrem na koruny díry a to by svým způsobem dávkovalo čerstvý vítr do korun zespod sítě na SCROG..Samozřejmě by ty díry musely být asi 0,5-1cm široké a muselo by jich být hodně, aby to netvořilo vzduchu překážku a naopak celou situaci nezhoršilo...co si o tom myslíte?

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 29-04-2007 v 19:47 PM

Old Post 29-04-2007 v 19:41 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oukej
Nový Člen

Karma uživatele oukej - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 26

ej jouu whats up man!!!!!!! stefan wo so go!!! hhh co treba tvuj problem resit cooltube.ou hh ale je to jen takovej napad a beztak te uz taky napad ale nikde sem to tam necet. 2100 see u later

SENSEY-HIGH

Old Post 30-04-2007 v 20:11 PM
oukej je offline   Profil uživatele oukej   Find more posts by oukej   Foto galerie člena oukej   Click here to Send oukej a Private Message   Add oukej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Palec nahoru Příspěvek č. 27

Jasně...díky Oukej aka Dzioo, ale to mě samo napadlo..spíš mě zajímalo alternativní řešení a nějaké inovace..Ale, nakonec mi to rostlo fakt dobře i ve 30 st. Celsia..takže teplotu stahovat ani nebudu, 20 dní jsem měl růst a na květ je optimální teplota 30-32, takže teď už se mají mršky dobře a bude i hodně pryskyřice (doufám)

Pokud bych měl s teplotou problémy (v době růstu), tak bych to řešil asi zvlhčovačkou, která je nejlevnější a vzhledem i ke zvýšení vlhkosti nejefektivnějším prostředkem..teplota klesne prý až o 6 stupňů:
Jedna za všechny: http://g-elektro.cz/index.php?main_...products_id=274
..krudá, že?

..Tak se mějte a doufám, že Vám návod posloužil..

Wost.Ray

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Naposledy upravil Ray.Wost 10-05-2007 v 18:15 PM

Old Post 10-05-2007 v 18:07 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anakonda
Stálý Člen

Karma uživatele Anakonda - 0% PěstitelskáKarma uživatele Anakonda - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 32  

Organika Příspěvek č. 28

!!!!ty jo!!!!

Old Post 11-05-2007 v 23:02 PM
Anakonda je offline   Profil uživatele Anakonda   Find more posts by Anakonda   Foto galerie člena Anakonda   Click here to Send Anakonda a Private Message   Add Anakonda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pumpkin
Stálý Člen

Karma uživatele Pumpkin - 86% PěstitelskáKarma uživatele Pumpkin - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 29

čau, máš to fajn, ohledně tý teploty, mnoho lidí řeší odtah od lampy ze zvrchu, má to prej mnohem lepší účinnost než z boku, tak se pokoukni po groweru a uvidíš ;-)

Pumpkin grow 2007 on Highland (MK, HH, DP*EM, RHS, PAPAYA )

Old Post 16-05-2007 v 07:54 AM
Pumpkin je offline   Profil uživatele Pumpkin   Find more posts by Pumpkin   Foto galerie člena Pumpkin   Click here to Send Pumpkin a Private Message   Add Pumpkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunshine
Nový Člen

Karma uživatele sunshine - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 0 

Příspěvek č. 30

meen, ridil jsem se tvymi radami.. a skrinka jako svinaa fakt luxus.. doufam ze ti nekdy rady budu moct oplatit nakou tou ,,Špekulací".. peace

Old Post 18-05-2007 v 19:50 PM
sunshine je offline   Profil uživatele sunshine   Find more posts by sunshine   Foto galerie člena sunshine   Click here to Send sunshine a Private Message   Add sunshine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DonFucker
Nový Člen

Karma uživatele DonFucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 31

Chtěl bych skřín na 750W lampu, nevíš jak vypočítam ten objem? Ale jinak to máš good udělaný. Díky

Old Post 19-05-2007 v 09:20 AM
DonFucker je offline   Profil uživatele DonFucker   Find more posts by DonFucker   Foto galerie člena DonFucker   Click here to Send DonFucker a Private Message   Add DonFucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markos84
Nový Člen

Karma uživatele markos84 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 32

Pěkná skříňka, moc pěkná..
Jen by mě zajímalo, jak vyměňuješ vzduch když zajde Sluníčko a jestli to potom není cítit když je "noc"..chystám se totiž na něco podobného a u mě bude pachovej filtr asi nezbytnej..
Díky moc za odpověď!

Old Post 20-05-2007 v 13:57 PM
markos84 je offline   Profil uživatele markos84   Find more posts by markos84   Foto galerie člena markos84   Click here to Send markos84 a Private Message   Add markos84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2006 - Jak na pěstírnu - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6611610 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív