Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Přírodní hnojiva : hnůj, popel, humus, kopřivy, slepičáky a další organika a DIY Bio
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
kerry
Nový Člen

Karma uživatele kerry - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 49

no,do bahna...vůbec nedávat,je to příliš jílovitá půda...a kořínky potřebujou kyslík
co se týče hnoje...tam je to O.K.,až na to,že je třeba s tím dělat opatrně...když máš moc dusíku,tak sou rostlinky šíleně křehký ,rychle se vytáhnou a časem jim může popraskat stonek,taky to nejni moc zdravý tolik dusíku...takže asi nejlepší je promíchat zem s hnojem,a na to sou fakt dobrý slepičince,ale nesmí být čerstvý )))))))

kerry

Old Post 21-05-2001 v 08:51 AM
kerry je offline   Profil uživatele kerry   Find more posts by kerry   Foto galerie člena kerry   Click here to Send kerry a Private Message   Add kerry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magellan
Stálý Člen

Karma uživatele magellan - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 50

Zizala preci vstrebava ziviny celym svym povrchem, takze nemuze poskodit ani korinky ani nic jinyho, je to starej (a podivnej) mytus. Klasicka hnojiva bych rekl ze snasi dobre, aspon pokud to nejak neprezenete

Otoc se dvakrat doleva a budes zase vpravo...

Old Post 22-05-2001 v 09:37 AM
magellan je offline   Profil uživatele magellan   Find more posts by magellan   Foto galerie člena magellan   Click here to Send magellan a Private Message   Add magellan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samout
Nový Člen

Karma uživatele samout - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 51

tak jo dikes ze si na mě uděláš chvilku.prostě sluníčko mi pomahá,něco mám ve skleníku něco venku ,ale to je jedno co se týče hnojení.¨jsou tak měsíc a pul starý.doufám že z toho h..dáš něco dohromady

Old Post 22-05-2001 v 19:07 PM
samout je offline   Profil uživatele samout   Find more posts by samout   Foto galerie člena samout   Click here to Send samout a Private Message   Add samout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička Do stohu! Příspěvek č. 52

Mněl sem pár kytek ve starým stohu kterej už byl úplně rozloženej a valilo to tam jak divý-nemusel jsem zalívat(sláma drží vlhkost,ale zas ne tolik aby hnily kořeny),nemusel jsem hnojit (živin tam je dost)a výsledná kytka se velikostí moc nelišila od té co jsem měl doma,každej den ji zalíval a hnojil.Takže jestli máte v okolí nějakej starej zarostlej stoh(skoro to není poznat od hnoje,jenom to tak nesmrdí)tak je to na outdoor ideální.

Old Post 31-05-2001 v 10:30 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocoun
Nový Člen

Karma uživatele Cocoun - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 53

Zdravim vsechny navstevniky groweru(<--taky cely grower team)!!!Jen by mne zajimalo, kdy bych mnel svoje kytky zacit hnojit,jak by mneli byt stary (sem novacek v pestovani).Predem dik
Cau

Cocík

Old Post 31-05-2001 v 15:10 PM
Cocoun je offline   Profil uživatele Cocoun   Find more posts by Cocoun   Foto galerie člena Cocoun   Click here to Send Cocoun a Private Message   Add Cocoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ekolog
Nový Člen

Karma uživatele ekolog - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Obecné Příspěvek č. 54

Zajímalo by mě to samé. Slepicema asi hnojit nebudu, ale rád bych věděl, jakým hnojivem ( nějaký ověřený, univerzální), jak často a od kdy bych měl hnojit? Zasadil jsem asi docela pozdě (červen), ale pěkně mi to roste.
Dik za odpověď-------Ekolog

Old Post 10-06-2001 v 16:21 PM
ekolog je offline   Profil uživatele ekolog   Find more posts by ekolog   Foto galerie člena ekolog   Click here to Send ekolog a Private Message   Add ekolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Organika Příspěvek č. 55

Nevím jestli je to dobré hnojivo, nikdy jsem ho nezkoušel. Nekdo mi říkal, že nejlepší jsou netopíří hovna. Že prej obsahují hodně fosforu a dusíku. Nevíte kde jsou nějaké jeskyně s timahle zvířátkama?

Old Post 11-06-2001 v 12:09 PM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 56

Samoute to ses moc nerozepsal. Je důležitý jakou jsi použil půdu - jestli je bohatá nebo chudá na živiny. Předpokládám že to byl klasický zahradnický substrát. Ten by měl vydržet zásobovat kytku dostatkem živin v podstatě celé vegetační období. Další hnojení není nezbytně nutné. Pokud ale hnojit chceš máš dvě možnosti. Buď použiješ přírodní nebo chemické hnojivo. Z chemických mám vyzkoušen "Krystalon Start" na růst a "Kristalon Plod a květ" v době květu. Jiní doporučují Wuxal Super a OBM. V podstatě je vhodné každé kvalitní hnojivo. Doporučuju nejen základní prvky NPK, ale hnojivo obsahující i stopové prvky. Pokud chceš jít přírodní cestou můžeš použít kuřince (ale odstáté, aby vyprchala kyselina močová která by ti kytky spálila, ředění min 1:10), Vitahum (vodní výluh biohumusu = hovínka žížal chovaných na hnoji) nebo drcenou rohovinu.

Old Post 15-06-2001 v 14:37 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krejca
Nový Člen

Karma uživatele krejca - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 57

Pokud chces hnojit venkovky, dej do 1 a 1/2 litra 3 cl slepičáků, promíchej to celé, a vesele zalívej(napred dej min abys nespalil, no a potom budes palit ty(opet zvesela)

Old Post 17-06-2001 v 00:01 AM
krejca je offline   Profil uživatele krejca   Find more posts by krejca   Foto galerie člena krejca   Click here to Send krejca a Private Message   Add krejca to your buddy list     Navštiv homepage uživatele krejca! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samout
Nový Člen

Karma uživatele samout - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 58

zdravíčko,mam s kytek vážně radost.slepičinec myslím co do přírodních hnojiv výborná věc.vyzkoušel jsem i kravinec a kytkám jenom prospívá.tak jo zatim helou

Old Post 25-06-2001 v 17:48 PM
samout je offline   Profil uživatele samout   Find more posts by samout   Foto galerie člena samout   Click here to Send samout a Private Message   Add samout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocoun
Nový Člen

Karma uživatele Cocoun - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Organika Příspěvek č. 59

Zdarec !!!
Minulej tyden sem si koupil v zahradnictvi hnojivo _KRISTALON_ existuje vic druhu napr.
Kristalon - start
Kristalon - plod a kvjet
Kristalon - uz si nemuzu vzpomenout
Toto hnijivo obsahuje uplne vsechno co kytka potrebuje.Muzu doporucit

Cocík

Old Post 28-06-2001 v 12:59 PM
Cocoun je offline   Profil uživatele Cocoun   Find more posts by Cocoun   Foto galerie člena Cocoun   Click here to Send Cocoun a Private Message   Add Cocoun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julius Caesar
Stálý Člen

Karma uživatele Julius Caesar - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 95 

Příspěvek č. 60

... ja zas mozem odporucit overene - natrhat zihlavy, vela napchat do vedra s vodou, pekne nechet zo dva dni odstat. Pekne sa to vselijako a hlavne hnusne zosmradne, no a potom tuto smradlavinku pekne zaliat ku korienkom rastlin. Vysledok sa dostavi...

Old Post 28-06-2001 v 13:08 PM
Julius Caesar je offline   Profil uživatele Julius Caesar   Find more posts by Julius Caesar   Foto galerie člena Julius Caesar   Click here to Send Julius Caesar a Private Message   Add Julius Caesar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Julius Caesar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samout
Nový Člen

Karma uživatele samout - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 61

mam problem a nevím jak ho vyřešit.mam 4 kytky ve foliaku,jsou asi1,5m dlouhe a na jedné znich se na listech dělají suché fleky,listy nežloutnou ale okamžitě suché flíčky.velká vlchkost není,ještě než nastal tento problem jsem musel rozříznout plachtu.docela je to spěšná zaležitost,byla by to přeci škoda nebo ne?ještě dodám že kytiny dostávají stejné množtví hnojiva i zálivky.tak zatim kales.mohla by to být plísen?

Old Post 28-06-2001 v 16:13 PM
samout je offline   Profil uživatele samout   Find more posts by samout   Foto galerie člena samout   Click here to Send samout a Private Message   Add samout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 62

Čuz,
Myslíte, že něco poseru, když slepičince budu praktikovat indoor. Taky mě napadlo, že toho udělam
víc a dam to zmrazit na zimu

Old Post 29-06-2001 v 15:43 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ekolog
Nový Člen

Karma uživatele ekolog - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

Obecné Příspěvek č. 63

Ten Krystalon prubnu. Snad to pomůže. Bohužel mi 2 kytičky zničili ptáci. Myslel jsem, že je zabiju. Čau

Old Post 01-07-2001 v 13:06 PM
ekolog je offline   Profil uživatele ekolog   Find more posts by ekolog   Foto galerie člena ekolog   Click here to Send ekolog a Private Message   Add ekolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JUPITER
Nový Člen

Karma uživatele JUPITER - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 17 

Chemie Příspěvek č. 64

Na Krystalon bacha, stačí opravdu maličko. Já sem postupoval podle návodu na obalu a dvě kytky mi to úplně spálilo.

Old Post 09-07-2001 v 02:56 AM
JUPITER je offline   Profil uživatele JUPITER   Find more posts by JUPITER   Foto galerie člena JUPITER   Click here to Send JUPITER a Private Message   Add JUPITER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3546680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív