Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizér - Jak na něj za pár korun
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 49

Mě se Protestovo avatar vcelku líbí..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 07-05-2007 v 11:30 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od chOdec
Mě se Protestovo avatar vcelku líbí..


A má to něco společného s tématem vaporizéru?

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 07-05-2007 v 18:51 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 51

Pro Vaaanha......dík moc.

A pro ostatní prosím držte se tématu.
Avatary a jine věci si prosím řešte v sekcích které jsou pro to určené.

Pitris

Old Post 07-05-2007 v 19:29 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 52

PETREF: ???

Old Post 08-05-2007 v 01:13 AM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 53

problém ve formátu JPEG? WTF?!?

Old Post 08-05-2007 v 01:46 AM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 54

zdravím a doufám že to tu nikde neni,,ale prošel jsem to celý a nenašel---jestli ano ..tak se předem omlouvám.před půlk rokem sem si koupil přes smokeshop asi za tři stovky malej vapor a sem s nim naprosto spokojenej..vejde se do kapsy..dá se vytáhnout v každý hospůdce a je klid od věčnýho strachu vyfouknout jakejkoliv kouř uvnitř místnosti..no jo..vypařování je věc.silný sklo..a vůbec..myslim že je dobrej..tak se tam mrkněte jestli se vám to nezdá moc..tak zatim..a přeju příjemný vaporizování a hlavně ty chuťe..tady ten vapor kdyštak ..je opravdu fajn...aspon já ho tak vidim

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 15-05-2007 v 14:39 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 55

a ještě mně napadlo ..jestli máte doma kamínka s plotínkou tak je tu taky zajímavej návod,,obyčejná baňka do který se nasype co potřebujeme přes hrdlo se dá nějaká ucpávka,,nám k tomu postačil pivní tácek..necháme na plotýnce odpařit a po sejmutí ucpávky vesele sajeme..jediná nevýhoda je v tom že to sežere hodně vaporizovaného materiálu.(jak palice konopí tak i všelijakého tabáku) ale výsledek se mi taky líbil..chuť fajnová a stav taky..ale chce to hlídat..rychle se to pálí.(závisí na rozžhnutí plotýnky..)ale jinak taky supr..tak zdar

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 15-05-2007 v 14:46 PM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeeNee
Stálý Člen

Karma uživatele LeeNee - 89% PěstitelskáKarma uživatele LeeNee - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 56


Nazdárek koumáci. Tak sem si to taky musel zkusit vyrobit Vypadá to asi takhle:






Jinak abych pravdu řekl, tak mě to nějak nepřivádí do stavů jako třeba klasická skleněnka. Abych pravdu řekl, tak mě to vlastně nezkuřuje skoro vůbec. Neim, jestli to dělám blbě prostě. Četl sem si ale použití těch kapesních vaporů jak na ně poslal odkaz
"kubanecjam" a myslím že to je stejné, tak fakt nevím, kde je háček

První a druhý 400w indoor
- = A E R O P O N I E = -
Joint - Jonatán, Josh, Brko, Špek, Korneto, Zátoč, Jackson, Jonatán Jackson,Zavináč, Béčko, Smotek, Srotek, Bůček, Bambůčo, Brk, HULvát, Trubka, Beko, Larva, Brčko, Raketa, Pálka, Hokejka, Pádlo, Pórek, Blunt, Bů, Roláda, Špé, Nabukadnezar, Bukvatyr, Žbrůďo ...

Old Post 15-05-2007 v 21:25 PM
LeeNee je offline   Profil uživatele LeeNee   Find more posts by LeeNee   Foto galerie člena LeeNee   Click here to Send LeeNee a Private Message   Add LeeNee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 57

update: efektivnější je místo obyč dírky na přívod vzduchu ve víčku přivést ten vzduch nejakou trubičkou hloubějc do žárovky, aby ten vzduch necirkuloval enom u toho víčka, ale prošel celou žárovkou.

Old Post 16-05-2007 v 14:49 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 58

to dokktor: znie to dost realisticky. tak to skusime ta trubicka vsak musi byt z kovu alebo skla samozrejme.

ku kombinacii s prefiltrovanim cez vodu sa nikto nevyjadril. co to nikto neskual?

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 16-05-2007 v 16:04 PM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 59

muzsranami: jo přes vodu bych to rozhodně prohnal, je to dost suché a chrchloidní - ne hlenochrchlé ale takové suchochrchlé

k té trubičce, já sem tam dal obyč skleněnku, takové samozřejmosti jako, že umělá hmota se při vyšších teplotách taví a opařuje svinstva snad každý domýšlí sám, nebo ne??

Old Post 17-05-2007 v 21:02 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

tak jsem to taky zkusil a zdá se mi to být jako jedna z nej věcí ze kterých sem hulil....zkusím to ještě prohnat přes vodu...
K+

Old Post 31-05-2007 v 14:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 61

Dufam ze pitrisovi nebude vadit, ak ho budem citovat, ale pisal som mu PMko, pretoze som si nevedel dat rady s "vydlabanim" ziarovky:
citace:

Ahoj,
budu se Ti snazit odpovědět .....................po tom co vezmeš a odstraníš
plíšek ze spoda na žárovce, zůstane ti pouze černá hmota(něco jako tvrdý asfalt) tak tuto hmotu opatrně rozdrolíš a vysypeš.
Po vysypání vezmeš žárovku za užší konec pevně do ruky a pilníčkem nebo čímkoli ostrým(může být i šroubovák)rozbiješ zbývající sklo v žárovce.
Tak toť asi vše ......................já osobně jsem ještě s prodiravěním problém neměl, takže i tobě přeju hodně zdaru.
Čao Pitris.


Tak dakujem tymto pitrisovi este raz, dufam ze teraz uz to pojde...


EDIT: tak islo to, len zatial nebolo co vynimocne do toho nalozit....

EDIT2: uz je...

Naposledy upravil danihel 21-09-2007 v 16:16 PM

Old Post 12-06-2007 v 09:58 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

sviečka

Naposledy upravil 28-01-2009 v 14:18 PM

Old Post 01-07-2007 v 15:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TWiSTY
Stálý Člen

Karma uživatele TWiSTY - 63% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 63

Parada!!!!!Ale original je original!!!Ale tt je zase wic umelecke!!!! K+

*smoke weed every day*

Old Post 29-07-2007 v 14:13 PM
TWiSTY je offline   Profil uživatele TWiSTY   Find more posts by TWiSTY   Foto galerie člena TWiSTY   Click here to Send TWiSTY a Private Message   Add TWiSTY to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TWiSTY! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 64

Newim proc ,ale kdyz jsem to poprvi zapalil tak jsem cejtil POP-CORN xD
Jinak dobrýýýýýý x)

Old Post 05-08-2007 v 22:22 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2013 - Pachový filtr – jak na něj za pár korun - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7149090 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív