Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Green Sensation
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Green Sensation ???
Je to naprostá bomba !!!
Dobrý,za ty prachy to stojí.
Ujde to.
Dejme tomu,ale škoda peněz.
Naprostá píč.vina a vyhozený peníze.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
PAKYN
Stálý Člen

Karma uživatele PAKYN - 55% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 17

tvuj test bude zajimavej,,,,jediny co me prekvapuje je, ze mas kytky kvetouci 12 tydnu(84dni???),asi 12 dnu ze?,,,,a pak 23 dni na kvetu?(zrejme na rustu ze??),,,jinak trosku bokem,,,zkousim do AH zalevky pridavat hnojiva jako OBM,,,taky chci vedet co to udela...

92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.
<---Každý může být sám sebou--->

Old Post 25-04-2007 v 09:44 AM
PAKYN je offline   Profil uživatele PAKYN   Find more posts by PAKYN   Foto galerie člena PAKYN   Click here to Send PAKYN a Private Message   Add PAKYN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 18

to PAKYN : nic,akorát to bude mít o něco víc živin ale myslim,že je to zbytečný

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 25-04-2007 v 10:05 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 19

mno uvažuju že si to taky koupím... a doufám že za ty prachy to bude fakt exclusive huleni...

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 25-04-2007 v 10:46 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 20

to Kolom&n: základ je ovšem genetika a trochu umu GS blb ost nezachrání

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 25-04-2007 v 12:46 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 21

ja měl výnos stejnej, ať už jsem GS použil nebo ne. Ten přínos je hodně diskutabilní. Nehledě na to mi GS rapidně zvedal ph v celém roztoku.

Old Post 26-04-2007 v 07:54 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od PAKYN
tvuj test bude zajimavej,,,,jediny co me prekvapuje je, ze mas kytky kvetouci 12 tydnu(84dni???),asi 12 dnu ze?,,,,a pak 23 dni na kvetu?(zrejme na rustu ze??),,,jinak trosku bokem,,,zkousim do AH zalevky pridavat hnojiva jako OBM,,,taky chci vedet co to udela...



pro upřesnění: jedná se o G13Haze x Buddah's sister od Somas G13 Collection.Udávají květ až 84 dní. 23 dni na kvetu znamená, ze probiha 23 den při periode 12/12.

Old Post 27-04-2007 v 13:43 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Exceptional
Nehledě na to mi GS rapidně zvedal ph v celém roztoku.


Mohl by to někdo kdo GS používá potvrdit nebo vyvrátit? V jakém typu systému a o kolik? Dík

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 27-04-2007 v 15:32 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 24

Erixon - hydro, drip, RW rohože, vzduchování, AH bez růstové složky + GS 1 ml/l, aktuální EC 2,1, každý den čerstvý roztok, GS používám každý den, pH srážím kyselinou fosforečnou, teplota roztoku 21-22 stupňů pana Celsia, startovací pH po namíchání 5,7-5,8, po pár hodinách 6,5-7, následné sražení pH kyselinou, po pár hodinách pH někdy mírně opět stoupne, obden přidávám enzymy 1ml/l bez ovlivnění zmiňovaného průběhu pH - doufám, že takhle stačí

pro objektivitu - na růstu jsem používal poprvé GH (pH bez problému), ale nebyl jsem s nimi spokojen, tak jsem v květu přešel na AH a ve stejný den jsem začal používat i GS - nepředpokládám, že by to způsobovali AHčka, takže vsázím právě na GH, jinak ještě dodám EC zdrojové vody 0,17, pH přes 7 (nevím přesně - používám kapky a kolem 7mičky jim dochází stupnice )

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 28-04-2007 v 12:03 PM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PAKYN
Stálý Člen

Karma uživatele PAKYN - 55% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 25

sakra jaktoze sem snad jedinej co se snazi pH nahnat nahoru,,,voda odstata z kohoutu pH4-5

92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature.
<---Každý může být sám sebou--->

Old Post 28-04-2007 v 14:23 PM
PAKYN je offline   Profil uživatele PAKYN   Find more posts by PAKYN   Foto galerie člena PAKYN   Click here to Send PAKYN a Private Message   Add PAKYN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 26

ahoj,...

na strankach jsem se docetl ze zalevat 1ml na 1 L kazdy den... Ok..

ale zajimalo by me jak je to s flushingem? behem flushingu uz Green Sensation nepouzivat?

jeste by me zajimalo jak casto zalivat PK 13-14? to ani na strankach nepisou

dik za odpoved ikdyz to sem uplne nepatri, navic hledani na PK 13-14 nejak nefunguje....

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Naposledy upravil maestro_007 11-09-2007 v 10:22 AM

Old Post 11-09-2007 v 10:16 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 27

Já GS míchal normálně s hnojkama a flusch už nic, jen final solution a voda.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 11-09-2007 v 13:09 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

zmršená várka green sensation Příspěvek č. 28

Čau potřeboval bych vědět kolik z vás se setkalo s řídkým hnědým "green sensation" a jestli jste se s tím už někdy setkali a jak jste to řešili..
Hlavoun mi to zavřel

Old Post 08-03-2010 v 19:10 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 29

Jinak říkám za sebe že je to dobrá věc, PH mi nikdy nezvyšoval a jestli to nikomu nezýší výnos tak určitě alespoň kvalitu (chuť, vitalitu a víc THC)
Dřív jsem si musel kupovat a když si vzpomenu co jsem občas dostal za 500 kč za který mi vystačí na jednu sklizeň (280g/0,5 metru čverečního) tak mi připadne tahle diskuze, jestli stojí za to a nebo ne, směšná.
Kdo říká že to nedělá nic z kvalitou konečného produktu asi pěstuje špatně a nempomůže mu ani žádnej zázračnej booster, takže je to spíš pro ty co chcou svůj výsledný produkt dovést do dokonalosti a ne pro ty co se dohadujou o tom jak správně zalévat.
Ale jejich koncept funguje skvěle a já k němu nemám žádný výhrady.

Old Post 08-03-2010 v 19:27 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

premrzly.normal GS je smetanove barvy ,konsistence kondensovaneho mleka a vune po medu(neco v tom smyslu)

Old Post 08-03-2010 v 19:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Jinak říkám za sebe že je to dobrá věc, PH mi nikdy nezvyšoval a jestli to nikomu nezýší výnos tak určitě alespoň kvalitu (chuť, vitalitu a víc THC)
Dřív jsem si musel kupovat a když si vzpomenu co jsem občas dostal za 500 kč za který mi vystačí na jednu sklizeň (280g/0,5 metru čverečního) tak mi připadne tahle diskuze, jestli stojí za to a nebo ne, směšná.
Kdo říká že to nedělá nic z kvalitou konečného produktu asi pěstuje špatně a nempomůže mu ani žádnej zázračnej booster, takže je to spíš pro ty co chcou svůj výsledný produkt dovést do dokonalosti a ne pro ty co se dohadujou o tom jak správně zalévat.
Ale jejich koncept funguje skvěle a já k němu nemám žádný výhrady.

tak sem hod fotky a neni co resit

Old Post 08-03-2010 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=48223

Old Post 08-03-2010 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2011 - Problem s Green Sensation - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8587040 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív