Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Green Sensation
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Green Sensation ???
Je to naprostá bomba !!!
Dobrý,za ty prachy to stojí.
Ujde to.
Dejme tomu,ale škoda peněz.
Naprostá píč.vina a vyhozený peníze.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Nápad Green Sensation Příspěvek č. 1


Firma Plagron jako thread tu sice je,ale zabývá se spíše hnojivi a né přímo TOP activatorem,je tam snad jedna dvě zmínky od Hlavy,ale jinak nic,proto se vás tážy milí groweři,kteří používáte ten TOP activator,jestli se to opravdu vyplatí a jak jsou změny znatelné,protože chci pro moje rostliny (a pro mě jakbysmet ) opravdu jen to nejlepší a pokud to dokáže, to co o tom píšou,tak ho beru...děkuji za odpovědi

foto Kleckashop

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 08-04-2007 v 16:26 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2

já jedu plagron bez tohoto top aktivátoru tak jsem zvědav jestli se oplatí do toho dát až nelidské prachy. používám final solution

Old Post 08-04-2007 v 20:09 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 3

Ja ho pouzivam uz jednu sklizen a urcite ho nevypustim ani pristi sklizen. Je vhodnej jak v hline tak i v hydru. Navic ti staci v pohode 250 ml pokud nepestujes nejak komercne, ma davkovani 1 ml/l a to po dobu poslednich 4-6ti tydnu podle toho jak ten model dlouho kvete. Z kytky to fakt dostane o dost vic a kdyz se ti to povede tak je to temer k nerozeznani od poctiveho holandu. Co jsem se bavil s clovekem z growshopu (coz samozrejme neni az zas tak objektivni strana, ale i tak) tak rikal ze cesi jsou ve spotrebe tohodle hnojiva na druhem miste hned za holandskem. Ja osobne tech penez vubec nelituji.

world aware :: free party is not a crime

Old Post 08-04-2007 v 22:47 PM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 4

FS mam taky ale to je uplně něco jinýho.....to čistí rostlinu ale tohle by mělo nakopnout květ a zvýšit podíl cukrů což by se mělo promítnout především na chuti...

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 08-04-2007 v 22:48 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 5

Co se týče aktivtivátorů tak z výše uvedeným zkušenosti nemám, ale teď zažívám zkušenost s Cropmaxem od plagronu a musim říct, že to už pojedu asi pokaždý páč to co to s těma kytkama dělá je opravdu až nepřirozený ...... Neuvěřitelné větvení a to ani nemusim zatříhávat(ale stejně zatříhávám ). Hlavně po nehodě co se s mýma kytí stala se docela dost rychle uzdravujou. Rozdíl byl vidět v rozsahu dvou dnů ...... takže co dodat, nezbývá než jen doporučit. Přesvěčte se samy. Pro lidi pěstujícím metodou scrog je hodně prospěšná věc.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 08-04-2007 v 22:52 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 6

Lidi já si pořád nejsem jistý v přípravě té zálivky z Green Sensation. Letos to chci prubnout taky, už to mám doma. Žádné EC (elektro cosi ) měřit asi nebudu, tož jak to nezávadně naředit, když budu na květ používat Alga Bloom ? Napřed naředit z vodou oboje zvlášť a pak slít dohromady nebo jak to je ? Díkes

Old Post 09-04-2007 v 08:11 AM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rkcz
Stálý Člen

Karma uživatele rkcz - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 7

DJ BISKUP: Normalne vezmes 1litr vody upravis pH hodis tam 4ml Alga Bloomu a 1ml green sensation a mas zalivku a timhle zalivas ob den - dejme tomu kazdy sudy den. A kazdy lichy vezmes vodu, upravis pH a nalejes tam pouze Greensensation stejnym davkovanim. GS pouzivej pouze poslednich 4-6 tydnu pres flushingem podle doby kvetenstvi tvyho modelu a pouzivej ho kazdy den. Alga Bloom by se mel pouzivat jednou za tyden 4ml/l ja ho cca po jednom tydnu kvetu davkoval 4ml/l ob den a po dvou tydnech sem pridal i GS. Kytky nejevili priznaky prehnojeni a na ucinku jim to stopro neubralo

world aware :: free party is not a crime

Old Post 09-04-2007 v 11:43 AM
rkcz je offline   Profil uživatele rkcz   Find more posts by rkcz   Foto galerie člena rkcz   Click here to Send rkcz a Private Message   Add rkcz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 8

to JB:souhlas.....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 09-04-2007 v 18:02 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ BISKUP
Stálý Člen

Karma uživatele DJ BISKUP - 66% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

OK díky moc chlapi. Já budu mít kytky stejně trochu mimo takže dodržím to hnojení jednou týdně

Old Post 09-04-2007 v 18:31 PM
DJ BISKUP je offline   Profil uživatele DJ BISKUP   Find more posts by DJ BISKUP   Foto galerie člena DJ BISKUP   Click here to Send DJ BISKUP a Private Message   Add DJ BISKUP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
u4eea
Stálý Člen

Karma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% PěstitelskáKarma uživatele u4eea - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 169 

Příspěvek č. 10

Nerada to rikam, ale skoro bych to dala na rozbor do laboratore. Snazim se zjistit asi dva roky co v te senzace je. Muj odhad bude melas, p.k., a mozna nejake cytokyni ci tak. Voni moc sladce, skusil nekdy nekdo trochu ochutnat, melas tam asi bude. Chci si delat kombo doma misto toho gs, napred budu skouset davat pulku slecnam jen melas a pk misto gs a druhe polovine samozrejme gs.

Ale dokud nezjistim co v green sensation je, tak ho vrele doporucuje, protoze funguje, a zrovna si du nejaky koupit <jee dodam plug> na borivojku.

Take it cheesy...

Little Love Shack
Sugar Shack

Old Post 11-04-2007 v 10:47 AM
u4eea je offline   Profil uživatele u4eea   Find more posts by u4eea   Foto galerie člena u4eea   Click here to Send u4eea a Private Message   Add u4eea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 11

možná bych to mohl zkusit zjistit u nás v laborkách,uvidíme co na to naše profesorka ing. Sochorová snad to projde....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 11-04-2007 v 13:53 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 12

Co je prosím melas?

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 11-04-2007 v 14:01 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 13

GS jsem pouzival na trech growech a dost jsem si jej chvalil. Ted jsem jej po ctvrte nenasadil a vysledky jsou naprosto stejne jako s GS. Jinak od Plagronu nedam dopustit na Phytamin a Cropmax - obzvlaste Cropmax dela s kytkou divy co se vetveni tyce.

Old Post 11-04-2007 v 17:11 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od u4eea
Nerada to rikam, ale skoro bych to dala na rozbor do laboratore. Snazim se zjistit asi dva roky co v te senzace je. Muj odhad bude melas, p.k., a mozna nejake cytokyni ci tak. Voni moc sladce, skusil nekdy nekdo trochu ochutnat, melas tam asi bude. Chci si delat kombo doma misto toho gs, napred budu skouset davat pulku slecnam jen melas a pk misto gs a druhe polovine samozrejme gs.

Ale dokud nezjistim co v green sensation je, tak ho vrele doporucuje, protoze funguje, a zrovna si du nejaky koupit <jee dodam plug> na borivojku.

Zdarec musim ti dát za pravdu používám Green sensation cca 5 sérii a můžu říct že se mi váha vypěstované sušiny zvedla cca 25% cpž je asi o 180G jinak drahý je to jako prase jednou se mi stalo že jsem dokupoval víc hnojiv najednou a mám ve zvyku si zahulit než jdu do shopu no a jak jsem byl vyndanej tak sem spletl balení a na místo 250ml GR sen. sem si řekl o 500 lm a děsně mi bylo divný proč je ten nákup dražší o 700 než jsem zvyklej na vše jsem přišel až dona ......
Můj záver je asi takovej že Green Sensation už navždy patří mezi moje základní hnojiva , jen doporučuju .
Hodně úspěchů přeji .

Old Post 13-04-2007 v 01:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prof.kalitexxx
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie Plagron Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Macek001
GS jsem pouzival na trech growech a dost jsem si jej chvalil. Ted jsem jej po ctvrte nenasadil a vysledky jsou naprosto stejne jako s GS. Jinak od Plagronu nedam dopustit na Phytamin a Cropmax - obzvlaste Cropmax dela s kytkou divy co se vetveni tyce.
Nic proti kolego ale Cropmax je určen jako postřik výhradně v růstu (podpora dělení buněk a růst buničiny atd ) nikoli k podpoře květu ........tudíš si myslím že tvejm holkám prospělo asi úplně něco jinýho čeho sis možná ani nevšiml .

Old Post 13-04-2007 v 01:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm
Stálý Člen

Karma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Storm - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 16

zajimalo by me co se muze stat kdyz se GS nasadí treba 8 tydnu pred koncem kvetu.mam kytky kvetouci 12 tydnu (23 dni na kvetu), tak ze bych to tam zacal lejt treba tech 8 tydnu pred koncem.JEstli by treba nebyl nasledek, ze kytka by zacla driv uzravat a vynos by byl nizsi.

co myslite, ze by se stalo kdybych daval treba 3ml na 1l?Proc zrovna 1ml? proc ne 1,5 nebo 0,5? nabo naky rozmezi. U alga bloom udavaji 4ml/1l 1x týdně a já dával venkovce 15ml/l obden.Někdo tady řikal, že koupil něco od AH kde byla origo etiketa prelepena ceskou a na tej ceskej byla udavana polovicni koncentrace.
Omylem se mi totiz dostal do skrine Shaman, tak ze bych na nem vyzkousel nadmerny pouzivani GS.Sice drahej test, ale zajima me to.Treba dojdu k zaveru, ze vic ristlina proste nedokaze vstrebat a ze treba ten 1ml/l je stejnej jako 4 a je to vyhazovani penez.Uvidíme.

OUTDOOR2006-Nigeria Nightmare, Shaman, Durban poison, Sadhu, Swazi skunk, Neville haze x Jack Herrer,Willie Nelson, Passion 1....
Home - made hašiš za 1hodinu pomocí plynu do zapalovače

Naposledy upravil Storm 27-04-2007 v 13:26 PM

Old Post 24-04-2007 v 18:15 PM
Storm je offline   Profil uživatele Storm   Find more posts by Storm   Foto galerie člena Storm   Click here to Send Storm a Private Message   Add Storm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-04-2011 - Problem s Green Sensation - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4141980 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív