Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vzhledové změny na kytkách 3/3
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Barbie
Stálý Člen

Karma uživatele Barbie - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 17

parada... neco tagowyho sem hledal, a ty odkazy sou fain, ze sou prehledne (pro An.)

Old Post 14-11-2005 v 09:04 AM
Barbie je offline   Profil uživatele Barbie   Find more posts by Barbie   Foto galerie člena Barbie   Click here to Send Barbie a Private Message   Add Barbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 18

naco to potrebujes

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 22-05-2006 v 12:47 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 19


HI everybody i need help pls !!!!

Videli jste uz nekdy neco podobneho ?? :-/

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 15-11-2006 v 19:52 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loom365
Stálý Člen

Karma uživatele loom365 - 35% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 20

to SmallDudeZombie

jo, uz jsem to videl... takhle vypadaji dost casto (predevsim) horni listy na kytce par tadnu pred sklizni - tedy na kvetu

obcas se mi to stane, ale cim to je to nevim.

anyone helps?

- IGNORANCE IS BLISS -

- the road of life is rocky and you may stumble too, so while you point your fingers someone else is judging you -

Old Post 29-12-2006 v 17:44 PM
loom365 je offline   Profil uživatele loom365   Find more posts by loom365   Foto galerie člena loom365   Click here to Send loom365 a Private Message   Add loom365 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 21

taky mi to zacalo delat az po prepnuti na kvet :-/ nevidim natom sice nakou jinou vadu nez na krase, ale sere me to nekdo rikal ze to muze byt nedostatek fosforu. Kolik stupnu mas v pestirne u kyti co ti to udelala ?
Mel sem podezreni ze to muze byt i teplotou pac mi nekdy klesla i na 12 stupnu dyz sem nezaril.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 04-01-2007 v 22:17 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sekwoj
Stálý Člen

Karma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sekwoj - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 276  

Příspěvek č. 22

přesně takhle se mi taky zkroutili listy- asi tak týden po přepnutí- někde sem čet, že to může být způsobeno velkými výkyvy pH, což by v mém případě docela odpovídalo, protože mi jednou pH spadlo asi tak o jeden stupeň (po přidání H2O2) ...

Old Post 04-01-2007 v 23:51 PM
Sekwoj je offline   Profil uživatele Sekwoj   Find more posts by Sekwoj   Foto galerie člena Sekwoj   Click here to Send Sekwoj a Private Message   Add Sekwoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 23

No to je docela mozne ) pac moje ph je jaxi taxi zatim nak moc nemereno mam ph tester ale ten zakladni jak se pouziva aj v aquaristice )
ale radsi to nechavam to ph klasicke jak je ve vode pac ta kyselina na snizeni je proste Jed jak cip staci trosku vic pridat a je to horsi nez to bylo takze na to serkam ... ale tak co kytku uz sem pokosil a vyhodil pac to byl nakonec stejnak hermous

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 07-01-2007 v 10:29 AM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 24


tedka sem nahodil nowy rustek tak doufam ze se povede lepe

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 07-01-2007 v 10:34 AM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bogy
Nový Člen

Karma uživatele Bogy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 25

Zdravím, jsem tady nový. Snad mi pomůžete. S kámošem jsme doma postavili hydroponický systém. Jednotlivé vany, kdy ze spod je do vrchu s rockwoolovými kostkami čerpána voda s živinami a cirkuluje. Pěstební plocha je asi 1,8x0,8 m. Svítím na to 2x400W. Jedna s fialovým spektrem od naturelite a druhá sunmaster. Při prvním pokusu mi po pár dnech začaly listy světlat později žloutnout. Růst se zastavil, ani se pořádně nerozjel. Tak jsem to po dvou týdnech zrušil. Usoudil jsem, že jsem málo namočil rockwoolové kostky. Minulý týden jsem to rozjel znova. Kostky jsem tentokrát namočil pořádně. Pár dnů to vypadalo celkem nadějně. Začal jsem ve středu. dneska je pondělí, některé jakžtakž rostou, ale na většině mi zase začínají světlat listy i výhonky, žádný růst nepozoruju nebo jen minimální. Kostky jsem kontroloval. Jsou mokré takže živiny se ke kořenům dostávají. Řízky byly zakořeněné dostatečně. Používám hnojiva od GHE, Ph hlídám pod 6. EC nekontroluju, není výbava. Teplota přes den je kolem 30 stupňů. Jediný problém, o kterém vím je vlhkost asi 30%, což je dost tragické. Ale nechce se mi věřit, že by to mohlo být tím. Fotky když tak dodám. Díky za jakoukoliv radu..

Old Post 19-02-2007 v 08:50 AM
Bogy je offline   Profil uživatele Bogy   Find more posts by Bogy   Foto galerie člena Bogy   Click here to Send Bogy a Private Message   Add Bogy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hassassin
Nový Člen

Karma uživatele hassassin - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 26

2 bogy- čau hele ja sice jedu v hlíně ale ta vlhkost je podle mě průser a zvlášt u těch malejch kytiček, teplota okolo třiceti hm zkus jí trochu stáhnout, opár stupnů...ale tosou rady jenom obecně ohledně klimatu,
je možný že ti chyběj náký určitý živiny, s tim ti už neporadim ale kámoš co jede hydro tam leje třeba magnesii a podobný minerálky,
ale to musíš vědět konkrétně cotomuje. mrkni se do FAQ na Jackerněco
řešič problémů, týpek tam psal různý příznaky a i to čim to a jak nato...

Old Post 19-02-2007 v 11:57 AM
hassassin je offline   Profil uživatele hassassin   Find more posts by hassassin   Foto galerie člena hassassin   Click here to Send hassassin a Private Message   Add hassassin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27


cuz chlapi mám takovej problem s kytkou spodní list mi pomalu hnědne a usychá ale žilky sou skoro ještě v pohodě viz foto ... ta kytka je asi měsíc stará a 2x sem ji hnojil KRISTALONEM START mám ji pořád za voknem jinak ze začátku sem ji chvílu dosvědcoval usporkou ... díval sem se tady na groweru a je tu hodně podobnej problemu ale fakt newim co by to mohlo bejt přesně, tak pls poraďte a hlavně co s tim mám dělat ...

Old Post 09-04-2007 v 10:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 28

trczka


hej kemo , normalne ten list ufikni spodni patra proste po case odejdou ....neni to tvoje chyba, mozna bych daval pozor stím kristalonem .je to chemka na n-tou

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 09-04-2007 v 10:38 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 29



Zdarec..

Prosím o pomoc..

1. Můžete se, prosím, mrknout na tohle? kytky mi (pod lampou) žloutnou mám tam 32°C, nezdá se mi to moc. Spodní listy a listy u kraje jsou v pohodě, ale uprostřed to žloutne.






2. Jedna z nich je Plank a ten je žlutej dost..i listy níže a ty jsem vyfotil, ale listy úplně spodní jsou zelené..

250W - 20 cm nad vrcholy, hnojím celou řadou od BioBizz = BioBloom a TOPMAX, přidávám ALg-A-Mic..voda má pH 6,2-6,8.

Je to světlem, teplem, mají něčeho málo?

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 19-05-2007 v 23:51 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 30




zdár všeznalci poradte mi prosím co stím mám dělat nebo oco se aspoň jedná ... dik moc

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 17-06-2007 v 13:16 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beer-Drinker
Stálý Člen

Karma uživatele Beer-Drinker - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 31



cuuus hosi..ja uz se tady ptal,ale tak dam to jeste tady,jelikoz nevim a zajimalo by me to co se deje...asi pred tydnem mi zacly flekatet listy...nevim cim to je, ale rad bych to napravil... diky za rady..

Old Post 19-06-2007 v 22:49 PM
Beer-Drinker je offline   Profil uživatele Beer-Drinker   Find more posts by Beer-Drinker   Foto galerie člena Beer-Drinker   Click here to Send Beer-Drinker a Private Message   Add Beer-Drinker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mage
Nový Člen

Karma uživatele Mage - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 32

Neví někdo z vás čím je to, že se mi na kytce začali po nějaké době oběvovat místo 5ti-listů a 7mi-listů, pouze jednolisty a hlavně na hlavní špičce.

Old Post 25-06-2007 v 17:36 PM
Mage je offline   Profil uživatele Mage   Find more posts by Mage   Foto galerie člena Mage   Click here to Send Mage a Private Message   Add Mage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-03-2016 - Vzhledové změny na kytkách 2/3 - 90 odpovědí
11-08-2016 - Vzhledové změny na kytkách 1/3 - 137 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6205000 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív