Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1. indoor 100W hlína SCROG; 4xBlockhead 2xErdbeer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Obecné 1. indoor 100W hlína SCROG; 4xBlockhead 2xErdbeer Příspěvek č. 1



Zdarec Groweři,

Konečně začlo být venku teplo a tak můžu rozjet svou 1. skříňku na jedné staré půdě.
Kvůli teplotě při spánku budu svítit v noci a ve dne by mělo být nad těch 10°C už skoro pořád.
Můj setup je:

Skříň:
50x55x80cm (š,h,v) původně jenom desky, které jsem si nařezal, natřel bochemitem a na to sadolinem (venkovní nátěr na dřevo s ochranou proti plísním) a sešrouboval.
folie černobílá

Světlo:
100W Philips SON-T Pia plus
tlumivka: Philips 100W
kondík: 16mikro (nějaký starý ze zářivek)
strartér: 100-400W
Stínítko: Home made: http://grower.cz/forum/showthread....0469#post510469

Ventilace:
odtah 1x PC větrák 12x12 zregulovaný odporama (původně 96kubíků/h)
přítah pasivní v úrovni horní hrany květináčů
ofuk lampy 1x stejný větrák stejně zregulovaný. Bude tak 10cm na kytkama tak zároveň je bude ofukovat.
Na ofuk ještě časem přidám 3x staré PC větráky 8x8 cm zregulované takže foukají fakt málo.

Květináče: 6x 4l

Substrát: pro pokojové rostliny (75%) (vysterilizoval jsem ho v mikrovlnce) + perlit (25%)

Hnojiva:
Alga Grow
Bionova PK 13-14
Vermesfluid muškát
ještě koupím Trace od Bionovy do květu at mají k tomu PKčku aji stopové prvky.

Technika:
SCROG - mobilní - oka 4x4cm
Elektrolýza: dole jsou odizolované měděné dráty stočené do spirály a druhý pól bude měděná mříž SCROGU. Elektriku budu používat jenom v případě napadení sviluškama atd. Ta spirála na fotce je ze dvou drátů protože mi už došel drát a další kabel se mi nechtělo rozřezávat a ostatní normalní spirály už byly v hlíně. Snad ta spirála bude plnit stejnou fci jako měděná plocha.

A ted to hlavní - GENETIKA:

4x Blockhead
2x Erdbeer
Jedu si pro ně zítra tak ještě uvidím. Ty Blockheady by měly být ze dvou matek.

Naposledy upravil Capo 16-03-2007 v 13:49 PM

Old Post 16-03-2007 v 13:33 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 2




Tak kloni jsou doma a jsou to fakt krasavci.

Trojčka společně jsou Blockheadi ze "staré matky"

jeden samotný je Blockhead z matky, která ještě není otestovaná (ale holka to je určitě).

A ti dva společně jsou Erdbeeři.

Old Post 17-03-2007 v 11:17 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 3


Tak už přesazené ve svém novém domečku pod sodíkem.

Edbeery vpředu, neprověřený Blockhead uprostřed vpravo a zbytek jsou osvědčené Blockheady.
Podle rady původního tatínka miminek je budu rosit 3x denně a lampu mám tak 40cm nad hlavami. Pozítří až si zvyknou tak ji snížím.

Naposledy upravil Capo 19-03-2007 v 21:43 PM

Old Post 17-03-2007 v 14:06 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4

Vypadá to zatím hezky k světu jen jestli se mohu zeptati, co je to za modely? Snad ani neznám pěstu ZDAR

Old Post 17-03-2007 v 15:36 PM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Edy
Vypadá to zatím hezky k světu jen jestli se mohu zeptati, co je to za modely? Snad ani neznám pěstu ZDAR


Tak Erdbeer je legenda a máš ho tady. http://grower.cz/forum/showthread....ghlight=Erdbeer

a Blockhead je tady: http://www.growshopalien.com/onlineshop/

a čepra ho jel v létě venku tady: http://grower.cz/forum/showthread....head#post458507

Old Post 17-03-2007 v 16:44 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 6


Tak rosení nezabralo protože když jsem chtěl jít rosit podruhé tak Erdbeeři měli zvadlé listy. Ti byli méně prokořenělí. Všichny blockheady měly prokořenělé i celé ty malé černé květináčky a Erdbeeři měli prokořenělou jenom kostku takže byli zatím slabší.
No vzal jsem sáčky udělal jsem do nich dírky a šoupl jsem je tam po pár hoďkách při kontrole už byly OK.
Dneska když jsem fotil tak jsem zapnul ofuk lampy a snížil jsem ji přibližně o 10cm. Zítra ji dám zase o kus níž.

Old Post 18-03-2007 v 19:13 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 7

Mám takový dotaz, kdy můžu začít hnojit. Dneska ráno jsem jim dal radši slabší postřik Vermesfluidem, protože na jednom blockheadu byly vidět silnější žilky než na jiných a tak kdyby náhodou něco chybělo tak aspon tak. BN Trace mix koupím ve středu.

Old Post 19-03-2007 v 20:44 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 8



Tak holky si už zvykly a dneska už mají sluníčko 10cm na sebou. I sáčky už nepotřebujou. Jenom tak 3x denně rosím i když se opalujou (snad je to přes vodu nespálí, ale zatím spáleniny nepozoruju).

Tak tady máte fotky už v plné kráse.
Na té první je ta co se mi nelíbí ty žilky na nových listech, ale asi jenom plaším, protože takhle na fotce to vypadá skoro normálně. Nic moc fotka protože je úplně vzadu, když si vezmete že tam mám ještě lampu a skřín má jenom 80 na výšku tak se tam pořádně nejde dostat abych viděl pořádně na displej.

Old Post 19-03-2007 v 21:49 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 9

To počasí si ze mě snad dělá srandu. Štve mě fest. Dneska se domů vrátím až po 5. hodině a to už zase bude svítit lampa, ale horší to bude tedka od 11, kdy začíná být noc. U nás přes noc napadlo 20cm sněhu a to není sranda když ten sníh je zhruba metr nad skříňí bez izolace. Večer dám kolem skříně nějaké polystyrény co najdu v garáži. Topení kutit nebudu, jenom vypnu ofuk lampy at jim je přes den tepleji a maximálně se na pár dnů (teda doufám) jenom zaseknou a tak budu přepínat na květ tak o týden později než jsem měl původně v plánu.

Máte někdo zkušenosti, co se děje když kytky mají přes den pod 20˚C a v noci od 0 - 10˚C? Mrznout přes den snad nebude.

Nebo si myslíte, že by bylo lepší jim na chvilku upravit periodu, aby měly kratší noc?

Jo a sáčky tam jsou zpátky kvůli teplu at ho trochu zadrží (ve foliáku je taky větší teplo než venku).

Ať už to svinstvo konečně roztaje a je pokoj.

Naposledy upravil Capo 21-03-2007 v 17:22 PM

Old Post 20-03-2007 v 09:53 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cyberkrimi
Nový Člen

Karma uživatele cyberkrimi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 10

capo - prosimtě.. že se tak blbě ptám, k čemu máš v tej hlíně píchlý ty dráty?

cítíte to taky? to je skunk

Old Post 21-03-2007 v 06:37 AM
cyberkrimi je offline   Profil uživatele cyberkrimi   Find more posts by cyberkrimi   Foto galerie člena cyberkrimi   Click here to Send cyberkrimi a Private Message   Add cyberkrimi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cyberkrimi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cyberkrimi
Nový Člen

Karma uživatele cyberkrimi - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11

vlhkoměr?

cítíte to taky? to je skunk

Old Post 21-03-2007 v 06:40 AM
cyberkrimi je offline   Profil uživatele cyberkrimi   Find more posts by cyberkrimi   Foto galerie člena cyberkrimi   Click here to Send cyberkrimi a Private Message   Add cyberkrimi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cyberkrimi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 12

cyberkrimi: Mám je tam kvůli napadení breberkama. Když se mi tam objeví tak to připojím na 12V z PC zdroje a breberky jdou pryč. Horní pól bude měděná mříž.
Člen CO? tuhle techniku přebral původně z Nasa. http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=21583

Vlhkoměr mám taky, ale použil jsem ho jenom jednou. Vlhkost tak 60%. Radši jsem dal sáčky a mělo by být pod nima 100%. Musí stačit, že před vstupem vzduchu mám misku s vodou s namočenou tenkou látkou přímo před přítah.

Naposledy upravil Capo 21-03-2007 v 13:52 PM

Old Post 21-03-2007 v 13:43 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 13



Dávám tady dejly prvního adepta na zastřižení. Je to pořád ten samý jenom z druhé strany. Má už 10cm a tak bych ho chtěl zastřihnout. FIM se mi zatím nikdy nepovedl (vždycky jsem měl jenom 2 výhony) a tak bych vás chtěl poprosit, abyste mi na některé z těch fotek udělali čáru v kterém místě přesně zastřihnout.

Old Post 22-03-2007 v 17:12 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 14

Ve čtvrtek jsem vymontoval ze staré mikrovlnky větrák a chci ho dát na ofuk. Sice byl hlučný jak blázen, ale dneska jsem si vyrobil triakový regulátor podle schématu odtud (nejdřív jsem myslel, že mi nebude fungovat, ale makal správně hned na první pokus)a větrák už šlape krásně potichoučku a super plynule se dá regulovat. Během včerejšího celého dne jsem měl ve skříňce teploměr a tak jsem zjistil teploty. Maximum bylo krásných 25,5 ale minimum jenom 4,7. No včera bylo přes den těsně nad nulou tak se není čemu divit. Dneska už bylo docela fajn a má se už oteplovat tak čekám, že zítra už bude nad 10°C. Jinak kytky se už asi probraly z růstu a ráno se mi zdálo, že největší kterou zítra půjdu zastřihnout porostla o 1cm. Vždycky tam na ně jenom narychlo kouknu a fičím abych jim zbytečně nevětral tak nemám přehled o kolik porostly ostatní.

Old Post 24-03-2007 v 22:42 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 15




Tak dneska jsou mám kytky pod sodíkem přesně 8 dnů a nejvyššího Blockheada a ještě jednoho jsem zaštípl. Snad teda FIMem. A taky začínáme trénovat.
Pro "IqTyq"a tu mám foto neověřeného Blockheada jak se mu daří, sice je trochu menší, ale to je proto, že mi ho dal už zaštíplého a tak se na chvilku zpomalil.

Old Post 25-03-2007 v 14:39 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 16

To s těma drátama je vostrý nevadí to kořenům? teplota: v nejhoršim můžeš dokoupit větrák s ohřívačem, sou hrozně levný, dneska sem v tescu viděl jeden za 299 ale dost žerou. No ale můžeš ho dát na digitální časovač (spustit např. 10x za den na 5 min.) a je to!

K+

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 25-03-2007 v 15:40 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3403730 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív