Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Jaká je nejlepší odrůda? Nejpopularnější genetika (model)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 1

White Widow od Dutch Passion:
Je slabšího vzrůstu v porovnání např. s Blueberry, ale zato se špičkově větví i bez zásahu pěstite. Je taky dost citlivá na fotoperiodu a do květu se jí moc nechce, kvete pomalu, takže je dobrý ke konci stáhnout světlo až na 8 hodin, aby se trochu zakulatla.
Podle dodavatele má být "jemné chuti", na což mě dostali a musím říct, že tomu tak teda vůbec není, škrábe jak vzteklej kocour. Tento neduh se mi nepodařilo odstranit ani poctivým školenim . Ale konec dobrý všechno dobré...
Jelikož to s milou WW vypadalo na raka hrtanu, udělal sem ze všech, ač. luxusně vypadajících paliček, hašík mokrou metodou pomocí home made BubbleBags. Až mě překvapilo jak to šlo rychle a jednoduše, výnos byl ohromující, barva... no mňam zlatě světle hnědá. První ochutnávka ukázala, že škrábání se velmi podstatně snížilo. High, které WW produkuje je opravdu prvotřídní a čísté jako křišťál, prostě kvalitka.

Old Post 19-08-2002 v 08:52 AM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acid.hack
Stálý Člen

Karma uživatele acid.hack - 52% PěstitelskáKarma uživatele acid.hack - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 2

Celej BOGSeed: BogBubblegum, Boglegum, BogLiveSaver. Fakt bezva. Only na INDOOR.

[Edited by acid.hack on 20-08-2002 at 06:59 PM]

Old Post 19-08-2002 v 19:46 PM
acid.hack je offline   Profil uživatele acid.hack   Find more posts by acid.hack   Foto galerie člena acid.hack   Click here to Send acid.hack a Private Message   Add acid.hack to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acid.hack! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pip
Nový Člen

Karma uživatele pip - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 3

ww, myslim od Nirvana seeds. 20-30g kytka. Vynikajici jemna chut. pri vetsich davkach ( coz bylo hodne malo), dost nekontrolovatelne stavy. Pri vhodnem pomeru se dalo kourit kdekoliv bez typickeho zapachu
Kytky kosate do poloviny velkych listu jako pocukrovane Ale pouze tri samice z 10 semen.

pip

Old Post 30-08-2002 v 10:42 AM
pip je offline   Profil uživatele pip   Find more posts by pip   Foto galerie člena pip   Click here to Send pip a Private Message   Add pip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

... Příspěvek č. 4

Pure Power Plant - obrovský výnos, výborná vůně (Nirvana seeds)
Silnej byl Mazar (DP) a Shiva skunk

Old Post 06-09-2002 v 11:58 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 5

No whiteshark je odpalovací věc žádný přemejšlení, prostě jenom velké BUM a šum.

Jinak shiva shantyII je vážně příjemný kouření a ačkoli mi ještě nedorostla tak Durgha Matha to je vážně nádherná kytí takže doporučuju nejvíc tu

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 06-09-2002 v 15:36 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bamber
Nový Člen

Karma uživatele Bamber - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 7 

Pohodička Příspěvek č. 6


White widow + twilight - ovravdu MEGA silné a dlouhotrvající High [ kupodivu outdoor] - co jsem kouril
White shark - Jak uz tady zaznelo velky bum a sum


jinak ESTER - to je modylek! ne moc znami - vetví se silenym spusobem
- je strasne bohaty na listoví a palice
- ma jemnou chut, ani moc nekope
- prichazi ale velmi pozde do kvetu a kvete velmi pomalu

jinak jeste supr modylky>

PURPLE energy
Nortn
Silver lights
blueberry
super haze

sorry za hacky a carky pisu to z iMACa a trochu tu blbne pismo


Old Post 12-09-2002 v 18:35 PM
Bamber je offline   Profil uživatele Bamber   Find more posts by Bamber   Foto galerie člena Bamber   Click here to Send Bamber a Private Message   Add Bamber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 7

1.) Blueberry - intenzivni, dlouhotrvajici, muze byt znicujici. Pravy pozitek, je vsak dobre ji nechat tak pul roku odlezet. Mnam !

2.) Durga Mata - durazna ale lehka. Krasna vune (pri kveteni az intenzivni az neprijemna). Jeden z mala modelu, po kterem mi chutna pivo jeste vice nez obvykle.

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 13-09-2002 v 08:38 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DiSex
Nový Člen

Karma uživatele DiSex - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 7 

Palec nahoru Durga Příspěvek č. 8

2.) Durga Mata - durazna ale lehka. Krasna vune (pri kveteni az intenzivni az neprijemna). Jeden z mala modelu, po kterem mi chutna pivo jeste vice nez obvykle. [/B][/QUOTE]

Tu durgu jsem zkousel a mohu rici ze ta chut na pivo je velika a takova bajecna...... Tesim se take na mazar a "boruvku" viridis, doufam ze das za fcasu vedet


THC possitive

THC possitive

Old Post 13-09-2002 v 14:10 PM
DiSex je offline   Profil uživatele DiSex   Find more posts by DiSex   Foto galerie člena DiSex   Click here to Send DiSex a Private Message   Add DiSex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pip
Nový Člen

Karma uživatele pip - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Yasmeene
No whiteshark je odpalovací věc žádný přemejšlení, prostě jenom velké BUM a šum.

Jinak shiva shantyII je vážně příjemný kouření a ačkoli mi ještě nedorostla tak Durgha Matha to je vážně nádherná kytí takže doporučuju nejvíc tu


Tak to jsem zvedavy, mam 8 kousku Bum a sum ) dva tydny v kvetu od mr. Nice

pip

Old Post 14-09-2002 v 10:56 AM
pip je offline   Profil uživatele pip   Find more posts by pip   Foto galerie člena pip   Click here to Send pip a Private Message   Add pip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Palec nahoru Příspěvek č. 10

Blueberry (Dutch Passion) - dobre vypestovana ma nadhernou vuni a jemnou chut, vzhledove je to taky strasne zajimava odruda. O high se neda vyjadrovat jinak nez v superlativech, dlouhotrvajici, prijemne. Ale pro zacatecniky bych asi nedoporucoval vetsi porce, je opravdu velmi silna.

Mazar (Dutch Passion) - krasny vzhled, zajimava chut. Velmi silne high, casto az "killing" charakteru, coz asi ne kazdemu bude vyhovovat.

White Widow (DP+Paradise) - klasika poslednich let, krasny vzhled, pekne vetveni. Silne high, ja jsem ale na rozdil majkla zazil fakt docela jemnou chut. A obecne je z tech narocnejsich na pestovani.

Jack Herrer (Sensi seeds) - opravdu je treba dbat na vyber seed banky, ale dobry semena se odvdeci vynikajici chuti a takovym (nevim jak popsat) herrerovskym high.

A z techto 4 kdybych si mel vybrat tak asi Blueberry.

Prekvapily me nazory na Durgu Mathu, pri dalsi sadbe vyzkousim.....

We be doing whatever we want

Old Post 25-09-2002 v 11:40 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

... Příspěvek č. 11

Blue Mazar ( cross: Blue Velvet 50/50 X Mazar 100%Can. Ind. ).......stojí za to vyzkoušet tohoto křížence, potentní díky Mazaru, velmi zajímavý na vzhled, ale příliš modré barvy na něm nenajdete... bude totiž skryta pod velmi silnou vrstvou pryskyřice.....)))-)

Old Post 30-09-2002 v 17:08 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tofi
Stálý Člen

Karma uživatele tofi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 29 

NEBULA Příspěvek č. 12

zatím velký zkušenosti s pěstováním nemám,ale co se mi a spoustě lidí co měla tyhle řízky vyplatilo byla nebula.Silná chuť, moře pryskyřice a intenzivní středně energické high.Výnos 45/kytka

grow it, roll it, smoke it

Old Post 01-10-2002 v 16:04 PM
tofi je offline   Profil uživatele tofi   Find more posts by tofi   Foto galerie člena tofi   Click here to Send tofi a Private Message   Add tofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 13

jedine durga mata a mazar(v horsich pripadech co je)

roll,roll,roll a joint...

Old Post 18-10-2002 v 15:32 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Palec nahoru Dutch Passion Rulez Příspěvek č. 14

Tak, panove,budu se sice opakovat,ale prave jsem sklidil Blueberry, Mazara a Power Plant (vse 100% matky, vse od DP) a musim tady opet neco postnout - takovy palice, jaky ted mela ma Blueberry, jsem jeste nevidel. Krasne modry,chlupaty,nadherna vune,stejne jako to voni to i chutna. Mam potvrzeny od svych znamych-jejich nejcastejsi odpoved "Tak to jsem jeste nehulil" - a to jsem jim tvrdil, ze to pestoval nekdo jinej...Navic, ty palice byly az nechutne tvrdy, znamej pry rozmacknul sklenenku,jak se to tam snazil nacpat Fakt paradni kousek, kdyz jsem to sklidil a otrhaval listy, po otrhani 2 kytek jsem si seskrabal z prstu 0.5g regulerniho plastiku.

Fakt paradni model, stejne jako Mazar-ten byl snad jeste tvrdsi.Skoro se to neda hulit,jak je to silny (nemam na mysli chut,ale obsah THC).Power Plant nezustal pozadu,taky moc krasny,fialovy palice.Dohromady cca. 700-750g krasneho matrosku. I`m gonna get high......and have fun.

We be doing whatever we want

Old Post 21-10-2002 v 12:25 PM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Nerad bych aby toto tema zapadlo Příspěvek č. 15

V posledni dobe jsem byl dost prekvapenej ucinky Manga od Nirvany. Malicko jsem to presusil a po prvnim prdu jsem myslel, ze mam plice naruby, ale ten hukot. Kyti vypadaji jak kdyz maji asi milimetrovou krystalickou auru. Behem rustu po doteku zustava na prstech opravdu vune manga. Je to spis gaucovy model, ale chutove nic moc.

Old Post 23-12-2002 v 00:14 AM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce
Stálý Člen

Karma uživatele Bruce - 26% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Obecné Nej Příspěvek č. 16

1. Durga Mata-kvalita, není nad matku boží
2. BB- klasikal gas
3.WW-krom té rakoviny na hltanu nic proti

Muad-Dib,Thorgal,S11
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4148

Old Post 23-12-2002 v 23:30 PM
Bruce je offline   Profil uživatele Bruce   Find more posts by Bruce   Foto galerie člena Bruce   Click here to Send Bruce a Private Message   Add Bruce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1227660 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív