Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž o nejkurióznější joint
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 49

Chlebik: nekecej, ze si vybiral mezi nekolika knizkama a koukal, jak maji tlusty listy, udelal si to naschval, aby ses predved, jsem ateista, ale tohle je pekna picovina a jeste si z ni trhal na takovyho malyho zmetka, doufam, ze ti aspon chutnalo

Old Post 03-12-2006 v 13:51 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 50

Neblbněte chlapy, vždyť je to jen papír napuštěný inkoustem.

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 03-12-2006 v 14:49 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od Celller
Chlebik: nekecej, ze si vybiral mezi nekolika knizkama a koukal, jak maji tlusty listy, udelal si to naschval, aby ses predved, jsem ateista, ale tohle je pekna picovina a jeste si z ni trhal na takovyho malyho zmetka, doufam, ze ti aspon chutnalo


Vole, shodou okolností má jeden můj kámoš doma taky tuhle bibli a skutečně má moc tenký stránky. Taky jsme o tom přemýšleli. A jak říká hodinář, je to jen potištěnej papír, tak se z toho nezblázněte.

Old Post 03-12-2006 v 18:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 52

Old Post 03-12-2006 v 20:12 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 53

mam ji take doma a je skutecne tenka.. proste prusvitnej papir.. a do normalnich novin.. teda bylo by to pro plice horsi..

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 04-12-2006 v 15:57 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 54

Mno, já osobně bych z bible (i když nevěřím) nikdy (neříkej nikdy) nekouřil, ten příspěvek sem dal kámoš, kterému jsem půjčil svůj login aby si mohl objednat nějaké řezance... tohle mě docela nas.... takže jsem to smáznul a hotovo..

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 10-12-2006 v 16:42 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 55

Chlebik: Tak tve osobe promin a kamos je debil

Old Post 10-12-2006 v 19:24 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 56


Tak taky přihazuju jednoho, nebyl zlej

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 15-12-2006 v 10:46 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 57

čepra:tak ten je hustej chlape,taky by mě bavilo si z toho zahulit

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 15-12-2006 v 21:31 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SAM
Stálý Člen

Karma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% PěstitelskáKarma uživatele SAM - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 58

čepra:nádherná vrtulka,doufám že si se o ní rozdělil a nevytáhnul si ji sám

SAMova říše '06'
SAMova říše '07'/1
SAMova říše '07'/2


Old Post 15-12-2006 v 23:04 PM
SAM je offline   Profil uživatele SAM   Find more posts by SAM   Foto galerie člena SAM   Click here to Send SAM a Private Message   Add SAM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

tak je fakt hustej chlape!! tak tokový brko bych si taky dal! peace....

Old Post 17-12-2006 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od SAM
čepra:nádherná vrtulka,doufám že si se o ní rozdělil a nevytáhnul si ji sám


Mno po takovym osobáčku by mi asi ulítla palice
Kouřilo nás to 5 a každýmu většinou stačilo jen jednou potáhnout , jako úlet dobrý, ale hulit denně takovýhle brka, dej te mi pokoj

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 18-12-2006 v 08:24 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 61


ahojte wsetci tak posielam aj ja jednu fotecku ako wizera joint na pnicku

Old Post 22-02-2007 v 14:18 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 62


Tady je nas 0,8 Aple-martiny blunt (Magnum) trosku ostrejsiho koreni

Old Post 08-04-2007 v 19:05 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AND1
Nový Člen

Karma uživatele AND1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 63


toto je naše brčkos které bylo pro zváštní příležitost.....byla to parada At žije HAND MADE

Ww

Old Post 10-04-2007 v 20:56 PM
AND1 je offline   Profil uživatele AND1   Find more posts by AND1   Foto galerie člena AND1   Click here to Send AND1 a Private Message   Add AND1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 64



Tady je moje ružička....je sice takova menší, ale stejně byla dobrá. Jo a příště musím dát tu trubičku užší protože todle bylo....no těžce se to popisuje....ale bylo to asi takovy

V pozadí kamošova předsadba....

Old Post 16-04-2007 v 16:46 PM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-05-2021 - ...soutěž o nejlepší pojmenování JOINTU.... - 479 odpovědí
23-04-2010 - Soutěž o nejlepší soutěž - 160 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9368390 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív