Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Vaporizér - Jak na něj za pár korun
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 17

ta cena z growshopu to je raubírna ale šlo by to udělat z varný baňky ta přece vydrží víc než sklo ze žárovky

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 07-02-2007 v 19:13 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 18

no mne ta ziarovka este nepraskla a uz som cez to daval viac krat......stara dobra TESLA......hehe, mam ich plnu skatulu

edit: pravdepodobnost prasknutia sa rapidne zvysuje vyskytom soli(kt. to cistite). Takze po vycisteni solou to poriadne vymite a nechajte uschnut

a este jedna vec.....pred ohrievanim to pretrite nejakou handrickou aby tam nebola nejaka masnota....sice to mozno bude mat minimalny efekt, ale vzdy lepsie ako nic

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Naposledy upravil jude 07-02-2007 v 19:35 PM

Old Post 07-02-2007 v 19:23 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Westrip
Nový Člen

Karma uživatele Westrip - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 19

Hulil sem s kamosema u reky pres vaporizer na elektriku.Meli sme natahnutou 30ti metrovou prodluzovacku ke kamosovi o baraku.Hulilo se fakt v klidu bubnovali sme na bonga a palili prvni palice z nasich kytek.
Takze radim: Kdo nehulil pres vaporizer tak at to skusi protoze to je dobre a je to jine. Taky se da hulit i ne uplne sucha Ganja a neni to spatne. Vsak vyskousite uvidite

Old Post 08-02-2007 v 15:32 PM
Westrip je offline   Profil uživatele Westrip   Find more posts by Westrip   Foto galerie člena Westrip   Click here to Send Westrip a Private Message   Add Westrip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAG OF MORD
Stálý Člen

Karma uživatele DAG OF MORD - 83% PěstitelskáKarma uživatele DAG OF MORD - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 20

Mne sa osvedčilo nahrievať tryskovým zapíkom. Inak mám multifunkčnú fajku za 65,- SK. Medzi jej funkcie patrí aj vaporizovanie.

Ak Vás to zaujíma bližšie, tak kliknite na odkaz v mojom podpise.

| Rád by som sa predstavil! | Začíname, mamičkáreň! |
| Chytač rýb fajka sklo 40mm. | Môj vlastný wallpaper. |

Old Post 08-02-2007 v 17:04 PM
DAG OF MORD je offline   Profil uživatele DAG OF MORD   Find more posts by DAG OF MORD   Foto galerie člena DAG OF MORD   Click here to Send DAG OF MORD a Private Message   Add DAG OF MORD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAG OF MORD
Stálý Člen

Karma uživatele DAG OF MORD - 83% PěstitelskáKarma uživatele DAG OF MORD - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 21

pitris: Ok snažím sa držať tématu. A ak vadí niektorý môj príspevok, tak rád zmažem.

Môj typ na lacný "vaporizér": http://grower.cz/forum/showthread....115#post504115.

| Rád by som sa predstavil! | Začíname, mamičkáreň! |
| Chytač rýb fajka sklo 40mm. | Môj vlastný wallpaper. |

Naposledy upravil DAG OF MORD 08-02-2007 v 21:58 PM

Old Post 08-02-2007 v 21:09 PM
DAG OF MORD je offline   Profil uživatele DAG OF MORD   Find more posts by DAG OF MORD   Foto galerie člena DAG OF MORD   Click here to Send DAG OF MORD a Private Message   Add DAG OF MORD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitris
Stálý Člen

Karma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% PěstitelskáKarma uživatele pitris - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 22

Prosím všechny členy co přispívají do tohohle thredu aby se držely
pouze tématu,ostatní věci nechť si ponechají pouze přes PM.

Jak už sem podotknul na začátku.... chci pouze názory co se týkají
tohohle tématu.

Ještě pokud to někomu nedošlo thred se jmenuje.......
=vaporizér ….. jak na něj za pár korun= a tohohle bych se držel DĚKUJI.

Indi88- dík a nebál bych se toho že žárovka praskne,vem si kolik toho
vydrží za normalního provozu.

Old Post 08-02-2007 v 21:50 PM
pitris je offline   Profil uživatele pitris   Find more posts by pitris   Foto galerie člena pitris   Click here to Send pitris a Private Message   Add pitris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 23

no apretych ktory si to nevedia prestavit- vyrobu tak video: http://www.youtube.com/watch?v=oEiJaHlUpyE

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 10-02-2007 v 21:10 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od pitris
Indi88- dík a nebál bych se toho že žárovka praskne,vem si kolik toho
vydrží za normalního provozu.


jj přesně tak.. taky jsem si říkal, že to praskne, ale pak mi došlo, že ta žárovka je kolikrát víc horká než když to žhavíte zapalovačem.

Jo a ještě jeden typ!!

NEŽHAVTE to zapalovačema, který mají žhavič, myslím takovej ten nesfouknutelnej oheň..
Já jsem takovou chybu udělal a akorát se to sklo prohnulo dovnitř... Stalo se mi to 3 krát a pak sem to položil jenom na stůl a žárovka praskla

Takže shrnutí:

- určitě si to udělejte, je to fakt o něčem jiným
- používejte obyčejné zapalovače
- musíte se naučit z toho kouřit, pže mě to chvíli trvalo, než sem přišel jak to musím dělat (myslím tím techniku rozžahvení materiálu ke kouření)

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Naposledy upravil Protest 22-02-2007 v 16:45 PM

Old Post 22-02-2007 v 16:37 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
192.168.100.252
Nový Člen

Karma uživatele 192.168.100.252 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 25

som si to tez urobil, a je to super setrne na kalivo, ale je to furt cerne od ohna, ako to riesite? lestite stale?

ps: vaporizerom by som to asi nenazival

Old Post 20-03-2007 v 12:34 PM
192.168.100.252 je offline   Profil uživatele 192.168.100.252   Find more posts by 192.168.100.252   Foto galerie člena 192.168.100.252   Click here to Send 192.168.100.252 a Private Message   Add 192.168.100.252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barracuda
Stálý Člen

Karma uživatele barracuda - 90% PěstitelskáKarma uživatele barracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 26

Cau vsem.Tenhle zazrak jsem si taky vyrobil,ale zkouset ho budu az zitra,dnes uz jsem zpatlanej dost.Vyroba byla snadna,jen jsem trochu zaimprovizoval,hrdlo lahve opatrne nahral zapalovacem a nasrouboval na zavit zarovky.Drzi jak ulity.Nahraty hrdlo se musi nasroubovat rychle,protoze plast rychle tuhne.Mne se to povedlo napoprvy,zalezi na nahrati hrdla.Proste ani moc,ani malo.To je odemne vse.Mejte se

Old Post 28-03-2007 v 19:44 PM
barracuda je offline   Profil uživatele barracuda   Find more posts by barracuda   Foto galerie člena barracuda   Click here to Send barracuda a Private Message   Add barracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joly
Stálý Člen

Karma uživatele Joly - 81% PěstitelskáKarma uživatele Joly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 27

Zdravím,

Možno do toho naložit aj hašiš? Skúšal to už niekto?

Cannabis - keď sa z dospelých ľudí stávajú deti

Old Post 29-03-2007 v 16:43 PM
Joly je offline   Profil uživatele Joly   Find more posts by Joly   Foto galerie člena Joly   Click here to Send Joly a Private Message   Add Joly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 28

joto máš pravdu doma je to luxusní věc, ale ven to nemá cenu nosit to je lepší fakt to sklo

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 29-03-2007 v 18:01 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 29

neni to brčko zbytečný?

Old Post 30-03-2007 v 00:54 AM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 30

jaký brčko

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 30-03-2007 v 07:09 AM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nojono
Stálý Člen

Karma uživatele nojono - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 31

Dnes jsem si tento vaporizer vyrobil a musím uznat, že mě mile překvapil - rychlé, jednoduché a hlavně účinné.. i chuť je špičková .. mnohem lepší než např. ze skleněnky K+

Old Post 31-03-2007 v 15:07 PM
nojono je offline   Profil uživatele nojono   Find more posts by nojono   Foto galerie člena nojono   Click here to Send nojono a Private Message   Add nojono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 32

protest: no jaký asi? Prostě jen s otevřenou žárovkou.

Old Post 31-03-2007 v 16:27 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2013 - Pachový filtr – jak na něj za pár korun - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6418760 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív