Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 65

wikoupal: tak jestli ten tvůj kámoš nekecá, tak je to ta nejdokonalejší historka, co sem kdy četl

Old Post 02-02-2007 v 21:35 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

WiKouPaL :
no je to divne, ale tohle je klasicka urban legends, vypravi se to po cele republice!

Old Post 02-02-2007 v 21:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 67

Hulil jsem s kámošem na kolotoči, na kterém se točila kabinka která byla upevněna na točícím se rameni...Psycho stavyyy

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 03-02-2007 v 06:59 AM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 68

som sa rano tak sfajčil na balkone ze som myslel ze vypadnem,som sa o neho oprel a skoro som sa zjebal zo 4teho poschodia....uf....no nemal som zrat tie antibiotika asi uz predtym nez sa sfajcim

what a fuck?

Old Post 03-02-2007 v 09:22 AM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

jo, tak jednou se nám stala při sklizni fakt haluz.
když jsme podtínali kámošovo Jock Horror, tak tam s náma jely dvě kámošky. Holky jsou zkušený, něco už vyčadily a něco vydržej. Tak jsme zpracovávali, THC se přes kůži dostávalo do krve a začínala to bejt docela síla. Když jsme to dodělali, šli jsme na vlak. Na nádraží jedna kámoška začala bělat a tvrdila, že se jí motá hlava. No, nějak jsem si toho nevšímal, už nevim. Pak přijel vlak, tak jsme šli k němu, a v tom ta kámoška padla na zem, oči vytřeštěný - omdlela. K sobě přišla až ve vlaku, kam jsem jí dones - vůbec nic si nepamatovala. Pak z ní vypadlo, že trpí nízkým tlakem.

Old Post 03-02-2007 v 09:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krejtcha
Nový Člen

Karma uživatele krejtcha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 70

tož to mě se stalo, že jsem se zhulil s kámošema, sednu na bike, spadnu na zem, lehnu na záda a šlapu ve vzduchu s představou, že jedu tour de france...hezké to bylo:P

Old Post 03-02-2007 v 20:13 PM
krejtcha je offline   Profil uživatele krejtcha   Find more posts by krejtcha   Foto galerie člena krejtcha   Click here to Send krejtcha a Private Message   Add krejtcha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 71

to krejtcha
to bysom si chcel pozret to musela byt podiiiiivanaaaaa :-)

what a fuck?

Old Post 03-02-2007 v 20:27 PM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krejtcha
Nový Člen

Karma uživatele krejtcha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 72

to PalYno
měl bych mít v brzké době snad fotku kdyžtak dodám

Old Post 03-02-2007 v 20:34 PM
krejtcha je offline   Profil uživatele krejtcha   Find more posts by krejtcha   Foto galerie člena krejtcha   Click here to Send krejtcha a Private Message   Add krejtcha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brainment
Stálý Člen

Karma uživatele brainment - 60% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 30 

no ty woe Příspěvek č. 73

Vůbec netušim proč si tam nedal to veledílo co sem zas stvořil když sem si přečet např Tráva nepříjemná tak je mi jasný že to psal nějakej vůl a ty ho tam dáš ale mě ne co? Je to tvoje věc ale pěkně si mě nasral ty jeden zKurvysinu a jestli mě tam nedáš tak ti zabiju psa a řeknu vaší matce že s tatíkem přádáte zájezdy do nestle tak je mi jasný že mě tam nedáš ale to už si prostě ty-namyšlenej píčus kterej si myslí že sežral enciklopedii moudrosti, tak já ti něco řeknu kámo Já sem Uši a ti si až po uši v hovnech!!! Přeju ti všechno nejhorší a spadni pod autobus nebo tak něco ty kryple, tvoje máma mi kouří péro pod stolem a moc si jí to nenaučil ale dej tam tuto co sem tě napsal a seš frajer ale ne ty frajer nebudeš ani kdybi sis přestal holit péro už mě to nebaví.

Chtěl bych napsat něco vo papírech.Prvního papíra sem newichytal,před rokem a půl kamarádka z Plzně přivezla lejstro-dali sme si ho napůl.Seděli sme v parku byl večer a my neveděli co nebo jestli vůbec to bude něco dávat.Hodina nic dali sme si špeka,sme zhulený-jediný co pociťuju je víc energie no,hodina a půl a nic deme domů a teď při cestě domů mam tak nějak chuť někde blbnout,pobíhat,ale usodil sem že sám asi ne..Přídu domů nějak to začíná dávat píšu kámošce zprávu vodepisuje mi že si akorát myslí že jí někdo sleduje ale jinak nic.No je to fajn ale zkoušel sem to furt nějak přirovnávat s tou tabletou-ale jenom zezačátku nemam co dělat sem nějakej nervozní a nastupuje zmatek pustil sem si hudbu ale vůbec sem to nemoch poslouchat začiná přituhovat potřebuju komunikaci a tak píšu zprávu nevim jestli sem jí vodeslal tak sem volal mladej kterou sem celej den posílal do hajzlu poněvač mě srala a byla a je to píča,rozhovor sem uvítal ale byl za kylo.

Mam potkana a chtěl ven z klece dělal strašnej rámus a mě to sralo už se mi to vůbec nelíbí sedim u poče,strašnej zmatek a prwní hála kouknu se vedle sebe a widim wisokou trávu když sem se zadíval tak zmizela řikam si že bych to moch zaspat tak si leham-samozřejmě že zbytečně další píčovina-kouknu se na wěšák a byly tam dámský šaty kouknu se znova a byl w nich vobrowskej chlap s wykulenejma vočima a zíral na mě snad se mi v tu chvíly zastivil i tep ale naštěstí se rozplinul.No a tak půl roku sem to nechtěl ani vidět pak sme si dali dva ve čtyrech a nic to nedalo-byla to podělávka ale až před prázninama na šistémech sem si dal 3/4E-maila no já sem byl HROZNĚ ale už se mi to docela líbylo na těch šistémech byly převážně ketamin+perník,ale dost lídí bylo taky zpapírovanejch kámoška byla na piku a naložila do toho eště čtvrtku,wůbec sme nemohly bejt vevnitř poněvadž sme to tam nevichytávaly a tak sme se procházeli celou dobu sme se snažily vymejšlet podastutu něčeho na co sme se zaměřily-byli sme strašně rozhodneme se nacpat fajfku sedim na zemi a cpu to tam,když najednou světla,auto a kurva Fízlácký prudce zabrzdí-strach vilez,měl sem u sebe tak desítku best qualiti skunk.Zahodil sem to za sebe povedlo se to nevšim si toho rozhovor snažil sem se tváři normálně řek že pojedeme s nim no hrozný,jenom vyhrožoval ale v tu chvíly vzal tu fajfku čuchnul si a řek:máte to dobrý ale běžte si to hulit někam jinam- rozumíme si.Jo Fízlové...

Snažili sme se rozebrat slovo Email-zpráva,vzdělení no už si to tak přesně nepamatuju ale bylo zajímaví a řešily sme to min. hodinu a hlavní věta toho večera byla dát si v klidu cígo přeberte si to jak chcete.Pak to začalo vodcházet a začala druhá strana papíra to že si myslíte že všemu rozumíte-možná že je to tim že předtim v tom byl takovej chaos ale to..jeli sme ze sistémů autem mě hroně bavilo poslouchat rozhovory kámoš sežral dvě tablety a asi byli divný a řikal klukovi vod kterýho to měl za to můžeš ty,ty si mě do toho zatách von se jenom zasmál a měl ho v píči a pak na mě-a tys mi nacpal první a podívej se na mě a já sem mu řek že každýmu (z ,,nás")nekdo první nacpal a co s tim pak člověk udělá je jeho věc je to jak ty řikáš bezohledný ale je to realita.No pak sem doma přišel na to proč si se mnou ráno máma vždycky chce povídat-protože když neni v práci tak si nemá co dělat a můj fotr(eště nevlastní)je vymazanej o vomezenej hňup a s nim si moc nepokecá.Pak sem měl ty vaše Warhoulovi rajské polévky a ty mě naložily byli sme s kámošema na he vejletě v chatkách kousek vod města autem měli sme tam bombu a strašně sme foukaly-až moc.

No,rozdělili sme se na dvě dvojice mam pocit že my sme si pokecaly líp no každopádně sme ušly tak šest kyláků a hrozně se nám to líbylo po dlouhý době sme se k sobě chovaly jak vopravdový kámoši no chtěly sme ubalit špeka balil sem to já v sedě na silnici,když sme to smotli tak sme zistily že sme někam museli dát zapík nenašli sme ho.Pak sme šli do chatky tak po 6hodinách světlo-nezvik vyhíbaly sme se očnímu kontaktu každej sme měli 2 všichni začínali dojíždět ale spát kdepak kámoš do sebe naklopil dak 1dcl vodky a já sem samozřejmě musel taky.Jeden z tý druhý dvojice se začal nevim proč navážet do toho jak šel se mnou moc se nebránil vůbec se mi to nelíbylo-to je moje specialitka naprosto rozumět situaci v místnosti,šel sem s nim na chvilku ven a řek sem mu že bych mu něco řek a to sem možná taky neměl protože vod tý doby se toho nějak chytil a moc rádi se potom neměli a ta jejich hádka nechtěly byste to zažít-dva psichouši se ůplně navzájem deptali já sem to rozsek řek sem já se du vychcat a voni se začali smát a nechali toho všichni kromě mě usnuli-ráno sme museli brzo odjet.V papírech je něco co nejde popsat slovama myslim že vám to ukáže vaší osobnost z trošku jiný stránky.Je to taky dost vo tom s kym ste když budete se schýzákem tak v poho nebudete ale když ste se správnym člověkem..

Je to výlet vašeho vědomí nebo duše,kterej stejně nikdy ůplně nepochopíte. Dost sem se do toho zapek,takže sem to dost rozebíral,tak doufam že ste se nenudili.



--------------------------------------------------------------------------------
Po čase dorazila tato reakce...
Celkem mě vzalo, že někdo, kdo má problémy sám se sebou a taky trochu VÍC s gramatikou a vyjadřovánim se se snaží popisovat wo čem sou papíry-ešče tyš to nestíhá.. Zrovna kvůli takovejmhle HOWADůM si nemůžu stopro užít systémkový akcičky.. Papíry taky zakládám, ale občas a se vším všudy-je to psychotropní zážitek a ne se jen zmastit na sračku. Pro toho magora:Psychotropní zážitek má tu nevýhodu, že když si nezařídíš dobrý prostředí a vpoho lidi kolem, může ti z toho hrábnout-to je evidentně tvůj příklad. Zabloudils kámo-drogy nejsou jen mazec v tý tvojí vypatlaný hlavě, ale i chemický reakce, který ničej naše těla a když si je "dáváš" moc často, ztrácíš spojení s realitou-a je to nevratný, protože dochází k přerušování některých mozkových vazeb. Můžeš si myslet, že seš na koni a já sem wůl, ale je to jen taková haluz-třeba jako ten chlápek v dámskejch šatek co na tebe koukal doma s vykulenejma očima. V dřívějších dobách nebyly drogy zakázané, ale ovládali je kmenoví šamani-lidi pracovali, makali, dřeli, snažili se přežít-no a jednou za čas jim něco šaman šoupnul a všichni se bavili-ale nebylo to každej víkend, woe.. Víš-myslim si, že věci jako papíry, piko a tak by měly bejt trestný-ale jen kvůli lidem jako ty, který z toho nemaj rozum a žerou jako psi vše, co jim kdo hodí-hlavně že se zmastěj. No-jestli si to přečet až sem-to bys mě překvapil(myslim si, že umíš jen špatně psát, ale neumíš číst-protože jinak bys takovýhle pičoviny nezveřejňoval), taxe trochu zamisly.. nebo zamysli??

Tak tohle jsem stáhnul jako tripreport, z nějakýho serveru..
Myslím, že ten člověk už nepatrně pernamentně sundaný....

Naposledy upravil brainment 05-02-2007 v 01:04 AM

Old Post 04-02-2007 v 04:14 AM
brainment je offline   Profil uživatele brainment   Find more posts by brainment   Foto galerie člena brainment   Click here to Send brainment a Private Message   Add brainment to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LosLamos
Nový Člen

Karma uživatele LosLamos - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 74

Čusík všem, měse nedávno stalo že jsme jeli s kámošem do města do bazénu a potkali jsme při cestě tejpka kterej se chtěl zbavit nějaké trávy(docela se to šiklo) tak jsme vzali za 150 asi 3/4 G skanku. Před bazénem je takovej malej parčík tak jsme si tam našli good lavičku na smotnutí a zhulení. Jak jsme se zhulili tak jsme si šli koupit vstupenku. Při tom se kámoš pořád usmíval do toho okýnka, kde se to prodává. Ptrochu toho přeskočim... Mezi záchvatama smíchu jsme si šli zaplavat do toho velkého bazénu a to byla ta osudová chyba, páč se mi kámoš začal smát a já nemohl plavat tak jsem se začal topit ale místo abych se snažil nějak zachránit tak jsem se tomu smál, jak je těžké plavat když se člověk směje. Naštěstí jsme byly u kraje tak mě kámoš naštěstí přitáhl ke schůdkám. toť vše.
LosLamos

Život je svině, ale já jsem ještě vetší
Los Lamos

Old Post 04-02-2007 v 18:44 PM
LosLamos je offline   Profil uživatele LosLamos   Find more posts by LosLamos   Foto galerie člena LosLamos   Click here to Send LosLamos a Private Message   Add LosLamos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 75

s kamošom sme išli do tesca kupovat šijacu mašinu pre jeho mamu, tam sa to dalo ešte, ale na odchode vonku nas zbadala businescigánka a začala nám ponukat origoš vonavky, som povedal že nechcem ale ona si mlela stále svoje a išla s nami k autu, a to už som bol v strašných ujeboch, a ked mi ich ešte začala strkat do vačku tak konec, naštastie kamoš jednu kupil sestre, tak to rýchlo skončilo ,
podobný záchvat smiechu som mal ked som bol sam doma na lucie a došli k nám vymetat kúty

Old Post 07-02-2007 v 12:24 PM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 76

brainment: proč to sem sereš podruhé?

Old Post 08-02-2007 v 10:07 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 77

mne se stala uplne brutalni vec, vcera sem vecer daval speka a uz mi nak nechutnal tak sem ho pulku hodil do kose...no a vecer uz me to moc nezhuluje tak sem sel spat - trhak co?


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 08-02-2007 v 11:45 AM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 78

ráno mi přišla sms od kámoše. dal včera s náma asi 4 pivka a pak brkakus.:
Tak kamo, zrejme slusnej model.... To ti budu vypravet, vlastne jen vim, ze sem sel asi chcat... Probudil jsem se v koupelne na zemi, zrcadlo ve vane a ja celej od krve. No nastesti mam jen rozsekly celo, lehkej otres mozku a slinc pod okem. Jo jo, priste si zas dam

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 08-02-2007 v 11:54 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Amigo Gonzales
Nový Člen

Karma uživatele Amigo Gonzales - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 79

Jednou jsme jeli s kamoskou do skoly busem a jako obvykle sme si cestou dali par pistu.Ona mi mezitim vypravela,jaky se ji zdal psycho sen,ze ji autobus ujel primo pred ocima a jela do skoly az o 2 hodiny pozdeji.Uz jsme prichazeli k autobusu,ktery cekal jen na nas az dowalime.Asi 10 metru pred zastavkou se od autobusu zavrely dvere a tak se vlastne splnila presne predtucha,co se zdala kamosce ve snu...

anebo jsme s tou samou kamoskou sedeli cely den u kompu a ve 3 rano jsem ji napsal jesli newali wen.Tak sme kolem 4. hodiny ranni vyrazili,mastne sme se zhulili.Me paq pripadalo,ze mraky pluji na smetane a kdyz se objevil mesic,taq me zacal vysavat...:-D

nebo jsem v parku potkal typka,ktereho jsem uz hodnekrat zhulil.Vidim,ze tam neco katruje,tak jsem se pridal...Skunk docela brutalni,spek z toho byl massacre(mozna to byla skoda skunku).Pak jsem asi hodinu sedel nehnute na lavecce s pocitem,,ze se odparuju.Vseci na me cumeli a chcali smichy:-D

Naposledy upravil 18-02-2008 v 08:25 AM

Old Post 08-02-2007 v 12:44 PM
Amigo Gonzales je offline   Profil uživatele Amigo Gonzales   Find more posts by Amigo Gonzales   Foto galerie člena Amigo Gonzales     Add Amigo Gonzales to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekken
Stálý Člen

Karma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 80

no tyvole můj zatim nejbrutálnejší zažitek:
moc nehulim vobčas náký čudly a ted se ozve kámoš jestli nejdu před školou na brko no tak já mu napíšu že jo.ptám se ho co to je a von to dáš jen tak na vysmátí a tak já pohoda a začali sme huli zhulili sme první brko a nic tak mu řikám umotej ještě jedno,začal balit další a já na něj už to na mě nák padá vole na to druhý serem a tak von O.K.,,,,tak tam sedíme a nic moc ale najednou to na mě spadne vidim jenom 4 barvy.Když seskočim ze schodů myslim si že padám do náký díry která je nekonečně hluboká.Nic nepobírám myslim si že sem ve snu a že se mi to jenom zdá.Kámoš na mě dem do jednoty koupit si něco na sušáka, já sem to nepobral ale nák sem ze sebe vykoktal ok tak sme šli a v jednotě sem měl mrtě zásek a pak sem si lehnul prodavačce na ten pás jak se tam dává to co si koupíte.všichni na mě čuměli já na ně,a taky sem si ulítával.Pak jdu do školy první hodina tyvole měl sem haldy vyděl sem uču jako náký prase a chtěl sem začít skákat válet sudy a kvičet prostě mazec

Old Post 09-02-2007 v 20:27 PM
tekken je offline   Profil uživatele tekken   Find more posts by tekken   Foto galerie člena tekken   Click here to Send tekken a Private Message   Add tekken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6681600 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív