Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »

.
This poll is closed.
. 0 0%
. 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 49

earthworm: to sou rady do zahrady kámo, nejdřív čti a pak raď , ten odkaz mu je tedka na h...., ta chemka bude lepší a nikotinem nikdy nic nezkazíš, já sem nikotinem zlikvidoval třásněnky, ale chce to fakt moooc silnej odvar, výluh nestačí. nikotin taky působí stimulačně na růst, ale může mít vliv na imunitu. Kytka je pak náchylnějším k RNA virům (vím hovno co to je, jen sem s tím byl obeznámen), takže dlohodobější kůra není doporučována
v jednom máš ale pravdu -osobně bych přidal hořkou sůl, je to zdrojem hořčíku a ten je vhodný do druhé půlky květu, kytka hned chytí lepší barvu a zvýší se jí imunita, cca 1 k.lžička na 2L vody +-, rovnou do zálivky, stojí něco kolem stovky v Baushopech

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 24-01-2007 v 13:36 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví prosím o pomoc Příspěvek č. 50



mám u prvního indora problém a nevím co tomu je,hledal jsem všude a nic nenašel,je to 14 dnů v růstu PH 5,6 EC 0,85 vlhkost 82%

Old Post 28-01-2007 v 11:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51


jinak hnojky od AH,tak už nevím co tak blbnou a to je takto napadeno asi 6 kytek z 20

Old Post 28-01-2007 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knight
Stálý Člen

Karma uživatele Knight - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 52

myslím si, že je to nějáké houbové nebo virové onemocnění (určení jaké nechám na botanicích)
předpokládám, že ty fleky jsou na rostlinách z jedné matky, to by jen potvrdilo mou domněnku

marihuana není droga, je to posvátná bylina, která poodhaluje filozofii života...

Old Post 28-01-2007 v 20:30 PM
Knight je offline   Profil uživatele Knight   Find more posts by Knight   Foto galerie člena Knight   Click here to Send Knight a Private Message   Add Knight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

všude jsem dnes pátral a nic nenašel,tak jsem jim dal k zálivce Rhizotonic od Canny a před zhasnutím jim tam rozpráším phytamin a uvidíme,každopádně dík zy radu

Old Post 28-01-2007 v 21:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 54

Se zalevanim v hline jsem to resil tak, ze jsem nejdriv zkusil jak dlouho od zaliti kytky zvadnou. A zaleval jsem pak o den driv. Naucil jsem se take poznat kdy je cas podle vahy kvetinace. Potezkam v ruce a vim, zda uz je sucho. Cyklus zalito, sucho, zalito je pry dulezity.
Pokud uprava zalevani nepomuze, muzes zkusit flushing http://pestujem.jinak.cz/index.php/Pestovani/Flushing pripadne uplne presadit do hliny ze zahradnictvi, do ktere nebudes nic pridavat. Zadny perlit, hnojivo, nic.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-01-2007 v 06:27 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 55

Je dobre uvest zda to napada vsechny listy, nebo zda se to siri treba od spodnich nahoru, apod.

Mohl by to treba byt nedostatek boru.
http://grower.cz/forum/showthread.p...9712#post369712

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 29-01-2007 v 06:40 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

na jedný kytce je to ve středu stonku,a na další třeba úplně dole.Teplotu mám ustálenou na 22 C Roztok PH 5,75 a EC 0,80 v odpadu PH 5,50 a EC 1,10
zkusil jsem ty listy ostříhat a uvidím co s tím bude,je to stejně ještě v růstu

Old Post 29-01-2007 v 09:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 57

hm...a broučci nic?
imho.
určitě bych nasadil čistou vodu...je-li to nedostatek, tak se to zhorši, bude-li to přehnojeno, přestane se to rozšiřovat....
ještě bych zkontroloval kořeny když to jde takhle od těch listových žil...
btw. rozhodně bych to při podezření třeba na nějakou tu plíseň vyhnul rosení (natož phytaminem)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 29-01-2007 v 11:21 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 58

berušky jsem tam neviděl,ale dvě mušky za letu zhlédl,zkusím vzít lupu a prohlédnout to každopádně stejně nebudu vědět co na ty mušky koupit-plamenomet.A krom toho jsem zhlédl listy a mám na nich takové stříbrné šupinky,nevím jestli něco neplive zvlhčovák avair na DO,první indor a hned takový jebanice

Old Post 29-01-2007 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knight
Stálý Člen

Karma uživatele Knight - 52% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 59

stříbrné šupinky-puklice? nebo vykrystalizované hnojivo na listech?
ten nedostatek boru je taky moznost zlutych fleku na listech

moje rada: přestaň rosit, přidej špetku boraxu do zálivky a pozoruj, jestli tam nemáš škůdce
přeju ti, ať se ti uzdraví

marihuana není droga, je to posvátná bylina, která poodhaluje filozofii života...

Old Post 29-01-2007 v 16:11 PM
Knight je offline   Profil uživatele Knight   Find more posts by Knight   Foto galerie člena Knight   Click here to Send Knight a Private Message   Add Knight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Knight -zkusím to každopádně to dnes detailně prohlédnu a přestanu i zalévat uvidím co bude a hodím sem pak nějaké nové foto

Old Post 29-01-2007 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
depending
Stálý Člen

Karma uživatele depending - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Robass
Teplotu mám ustálenou na 22 C Roztok PH 5,75 a EC 0,80 v odpadu PH 5,50 a EC 1,10



Nazdárek, prosim ta popíš ešte o aký systém ide, miešanie a dávkovanie hnojív, atd...

Old Post 30-01-2007 v 01:05 AM
depending je offline   Profil uživatele depending   Find more posts by depending   Foto galerie člena depending   Click here to Send depending a Private Message   Add depending to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

jedu Hydro na kokos. rohožích hnojky od AH
možná jsem na to asi kapl-tak za prvé kapiláry mi dávali pokaždé jen 38 ml roztoku což by se projevilo takovým uvadnutím kytky a za druhé se mi pojebali hodiny na lampu takže asi 4 dny dostávali 24 hod. světla takže když jsem to poprašoval předtím tím phytaminem tak se to asi na těch lístkách podepsalo,každopádně jsem to v noci jen zmlžil upravenou vodou a upravil tu zálivku a ted budu čumět na to co se stane.

Old Post 30-01-2007 v 05:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Klouzek1
JJ cekam az budu mit ph tester (asi zitra), ale bohuzel je to asi ten do kapaliny. => nevite nekdo jak timto testerem zmerit ph půdy ?



citace:
Původní příspěvek od Sronson
Pokud myslíš akvarijní test já mám např. AKVIN ph test a měření hlíny praktikuji. Do odměrné měřící nádobky dám destilovanou vodu trochu půdy z květníku zatřepu a nechám odstát 1 hodinu potom kápnu testové kapičky a porovnám tka to praktikuji já, ale není moc přesné jen orientační... Takhle by se to mělo dělat aspoň myslím, že jsem to tu někde četl. Jnak tady máš tread stačí hledat
http://grower.cz/forum/showthread....highlight=akvin



klouzek:...na ph substratu se vyser - to je +- o. k. ...podstatny je ph vody, kterou na to lejes...

Naposledy upravil Hlava 05-05-2010 v 03:20 AM

Old Post 02-02-2007 v 13:55 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sronson
Stálý Člen

Karma uživatele Sronson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Sronson - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 64

To Ph je opravdu velké, já to někdy dělám tak, že smíchám destilku s vodou a tím to vykompenzuji na požadovanou hodnotu. Jinak úpravu vody máš tady. TROCHU VÍC HLEDEJ!!!! http://grower.cz/pestovani/navody/z...ojeni/7.html#23

Old Post 02-02-2007 v 20:19 PM
Sronson je offline   Profil uživatele Sronson   Find more posts by Sronson   Foto galerie člena Sronson   Click here to Send Sronson a Private Message   Add Sronson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2232940 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív