Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Plagron zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Beza
Nový Člen

Karma uživatele Beza - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 3  

Re: Hnojiva Plagron Příspěvek č. 65

pouzivam a mam jeste start up od plagronu

Old Post 08-09-2006 v 17:01 PM
Beza je offline   Profil uživatele Beza   Find more posts by Beza   Foto galerie člena Beza   Click here to Send Beza a Private Message   Add Beza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nutnost průplachu? Příspěvek č. 66

Čau, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s nepropláchnutou kytkou. Zda ste ji někdy sklidili když byla plná alga-bloomu. Ovlivnilo to nějak výrazně chuť, účinky? Přece jenom je to přírodní hnojivo, takže by to zase tak moc vadit nemuselo. Flushing plánuju, respektive už započal, ptám se spíš proto, kdyby nastaly nějaký nepředvítalený okolnosti a já byl nucen sklízet dřív.

p.s. pokud tady tohle info v threadu už je, tak se omlouvám - jsu v časové tísni. Večer to projedu a případně smažu. čus

Old Post 16-10-2006 v 09:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 67

futeW:
Rozhodně to neni takovej hnus jako nepropláchlý po kristalonu nebo wuxalu s OBMkem, ale stejně trochu to škrábe v krku...

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 16-10-2006 v 18:17 PM

Old Post 16-10-2006 v 14:28 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juppup
Nový Člen

Karma uživatele juppup - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 68

Nezkoušel jsem zahraniční hnojiva,dosud jsem vystačil s tuzemskými.
Příjemně mě překvapil výrobek od firmy EKOVERMES výrobek Vermesfluid,
dokonce je proti plísním a savému hmyzu.Nevím,neb jsem ani jedno neměl.

Old Post 16-10-2006 v 17:33 PM
juppup je offline   Profil uživatele juppup   Find more posts by juppup   Foto galerie člena juppup   Click here to Send juppup a Private Message   Add juppup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dim
Stálý Člen

Karma uživatele Dim - 83% PěstitelskáKarma uživatele Dim - 83% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 69

Zdravim, mate nekdo skusenosti s hnojivem Plagron Terra Bloom? Mnela by to bejt nedjaka levnejsi obdoba Alga Bloom viz http://shop.growshop.cz/katalog/det...1fe5c9a4eafe22a

Old Post 15-11-2006 v 10:35 AM
Dim je offline   Profil uživatele Dim   Find more posts by Dim   Foto galerie člena Dim   Click here to Send Dim a Private Message   Add Dim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Plagron Terra Příspěvek č. 70

Taky to teď zkouším, na růst sem dal kristalon start + růstovej stimulátor co měli nalepenej jako dárek na krabičce (říkaj že to obsahuje huminový kyseliny - stejně jako Wochsal maxikvět)
A na květ plagron Terra Bloom + do doby než se vytvoří palice náchylné na plíseň vydatně postřikuju Vermesfluidem. Tak uvidíme

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 29-12-2006 v 13:04 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 71

Zdravim
je mozny ze sem to prehlidl ale prosel sem to cely a a nenasel sem v jakych podminkach respektive teplota by se meli skladovat ty biologicky chnojiva ALGA GROW,ALGA BLOOM.Nedavno mi prisli a mam v planu je pouzit az dele.
diky moc....

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 07-01-2007 v 15:25 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Enzo Forte Příspěvek č. 72

Pořídil jsem 1l Enza Forte. Je lepší dávat 1ml/l do každé zálivky, nebo to 2ml/l jednou týdně proplachovat?

Old Post 17-01-2007 v 02:01 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nastyboy
Stálý Člen

Karma uživatele nastyboy - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 73

Zdravim vsechny pestitele.. Zajimalo by me jestli je treba prihnojovat hlinu Plargon royality, nekde se uvadi ze je kompletne predhnojena..nevite po jake dobe bych mel zacit hnojit??Dikes...

Cesty Páňe jsou nevyspytatelné......


Old Post 17-01-2007 v 12:43 PM
nastyboy je offline   Profil uživatele nastyboy   Find more posts by nastyboy   Foto galerie člena nastyboy   Click here to Send nastyboy a Private Message   Add nastyboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 74

14 dnů souhlas s Hlavou. Jinak velice brzy se dá najet na hnojící masáž, podle gusta, jen se musí vše pozorovat či měřit.

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 17-01-2007 v 17:53 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homer simpson
Nový Člen

Karma uživatele homer simpson - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 75

no ja mam skusenosti z phytaminem a moje skusenosty sou vynikajici, skoušel sem to na ddvech rostlinach a rozdil byl veliký, ale bacha na prehnojeni

Old Post 25-01-2007 v 16:33 PM
homer simpson je offline   Profil uživatele homer simpson   Find more posts by homer simpson   Foto galerie člena homer simpson   Click here to Send homer simpson a Private Message   Add homer simpson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
homer simpson
Nový Člen

Karma uživatele homer simpson - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 76

jo a mam radu z phytaminem je lepšie to riedit do malej koncentracie a striekat na rostlinu každý den

Old Post 25-01-2007 v 16:53 PM
homer simpson je offline   Profil uživatele homer simpson   Find more posts by homer simpson   Foto galerie člena homer simpson   Click here to Send homer simpson a Private Message   Add homer simpson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 77

homer: hele 1. pis prispevky dohromady, kdyztak je tu tlacitko edit a za 2. Phytamin se vstreba za 3-5 dni, takze rada taky nic moc

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 26-01-2007 v 00:15 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
._.
Stálý Člen

Karma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% PěstitelskáKarma uživatele ._. - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 78

Zdravím.
Mám pár otázek..-Když míchám do zálivky start up a pk, mám snížit doporučenou koncentraci?A kdy začínáte s pkčkem?(výška)

Na paloučku u lesa...( big bud, Nebula, superskunk x blueberry, Noname,..)-SKLIZENO


400w

Old Post 13-02-2007 v 17:39 PM
._. je offline   Profil uživatele ._.   Find more posts by ._.   Foto galerie člena ._.   Click here to Send ._. a Private Message   Add ._. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 79

PKčko je něco jako kvěťák tagže na květu..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 13-02-2007 v 21:05 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

Hola lidičky,
mám dotaz: Aplikujete někdo Alga Press na list? V návodu píšou, že je možno použít do zálivky i na list, ale mám strach, že když naředím 10ml/1l, tak budu mít úplně hnědý listy rostlin.
Díky, Ice13

Tak jsem to testnul a dopadlo to OK. Zvrchu je to bez problémů a zespod je taková trošku hnědá mapa. Ale nedělá jim to problém.

Takže můžu Alga Press na postřik doporučit!!!

Naposledy upravil 05-03-2007 v 20:41 PM

Old Post 26-02-2007 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2022 - FAIRSEEDS.CZ - Zkušenosti - 16 odpovědí
29-03-2016 - Metrop - zkusenosti - 12 odpovědí
22-08-2013 - Plant Magic Plus zkušenosti ... - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6449580 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív