Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »

.
This poll is closed.
. 0 0%
. 0 0%
Total: 0 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 33

Zvlastni ze uz sem tu z nekym mluvil kdo mnel ALL mix a taky pouzil root stimulator a taky mnel znamky prehnojeni

Old Post 18-12-2006 v 09:52 AM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
symphony
Nový Člen

Karma uživatele symphony - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 34


Ahoj, taky mám problém se žloutnutím, projevuje se hlavne na spodních velkých listech. Žloutnout začínáji od kraje ale kolem žilek se pořád drží apson trošku zelená. Ph je v pohodě a EC taky je to z řízků, starý asi 7 dní už to má kořínky. Jedu to v bubbleru. Hnojím AH, svítím 70W sodík

Old Post 20-12-2006 v 11:07 AM
symphony je offline   Profil uživatele symphony   Find more posts by symphony   Foto galerie člena symphony   Click here to Send symphony a Private Message   Add symphony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovin
Stálý Člen

Karma uživatele kovin - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 35


citace:
Původní příspěvek od kovin
Zdravim vsechny a chtel bych vas poprosit o radu. Tri dny po prepnuti na kvet se mi na Bile vdove zacaly kroutit listy. Nevim cim to je,protoze ji mam v bubleru po dvouch a na te druhe nic. V ostatnich dvou bublerech taky nic. Listy se krouti na koncich dolu jakoby vadly a po okrajich to vypada,jakoby se chteli smotat jako koberec,taky dolu.

Tak jeste nic moc Foto.

Naposledy upravil Hlava 05-05-2010 v 03:10 AM

Old Post 23-12-2006 v 18:24 PM
kovin je offline   Profil uživatele kovin   Find more posts by kovin   Foto galerie člena kovin   Click here to Send kovin a Private Message   Add kovin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 36

s tímhle mám problémy taky, některé kytky jsou náročnější na živiny a když se jim něčeho nedostává tak se objeví takhle skroucené listy.. není to nic extra závažného, i kytka s touhle vadou může růst, ale vzrůst je velice pofiderní (tlusté stonky, husté patra, počet lístků se z normálních 5-7 sníží na 3-1)
kytkám zatím vždycky pomohlo přesadit do kvalitního substrátu a dobře se o ně starat - vermesfluid na postřik a do zálivky, plagron Start-up, pravidelná zálivka a odstranění škůdců
bohužel přesně nevím co to kroucení způsobuje tak nemůžu poradit uplně

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 24-12-2006 v 14:24 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kovin
Stálý Člen

Karma uživatele kovin - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 30  

problem Příspěvek č. 37



Chtel bych vam jeste ukazat jak se maji ty kytky k zivotu ted. 23.den v kvetu. Pro porovnani foto. Na prvni fotce je ta,co se ji zrovna nevede a na druhe je druha bez vetsich problemu. Tak co myslite? Je to problem nebo s tou kytkou neco je?

Naposledy upravil kovin 07-01-2007 v 17:56 PM

Old Post 07-01-2007 v 17:48 PM
kovin je offline   Profil uživatele kovin   Find more posts by kovin   Foto galerie člena kovin   Click here to Send kovin a Private Message   Add kovin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eXc
Stálý Člen

Karma uživatele eXc - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 35  

Dotaz co tomu chybí? Příspěvek č. 38



zdrawím groweři a growerkyně,
před par dny sem rozjel svoji první skříň...
....a asi po dvou týdnech od zasazení s objevujou první problémy...
...a to konkrétně u konců lístečků....začínají hnědnout a stáčejí se dolů....
prosím o radu......díky

Old Post 07-01-2007 v 18:31 PM
eXc je offline   Profil uživatele eXc   Find more posts by eXc   Foto galerie člena eXc   Click here to Send eXc a Private Message   Add eXc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 39

Myslím že sis to měl dát spíš jako pokračování threadu o skříni a né do kanálu,, jinak to může být spálení od lampy, taky doufám že ještě nehnojíš

Old Post 07-01-2007 v 19:09 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eXc
Stálý Člen

Karma uživatele eXc - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 40

jj soráč příště to hodím k tomu prnímu threadu..... taky si myslím že to je spálení zkusím dát sodík dál a uwidím...

Old Post 07-01-2007 v 19:12 PM
eXc je offline   Profil uživatele eXc   Find more posts by eXc   Foto galerie člena eXc   Click here to Send eXc a Private Message   Add eXc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Identifikace nemoci... pomuzete? Příspěvek č. 41



Cau mam problem, na listech se mi objevuji nejake skverny viz foto
pestovano v substratu plagron growmix
ph 6,3
hnojeno 1x tydne AH + pk 13 14 dle navodu
mam podezreni ze to je jen spaleny (postrik za svetla a z krz kapky vody se to spalilo... jako lupou)
ale muze to byt i neco jineho a z toho duvodu to davam sem jestli se s tim uz nekdo z vas setkal.

Old Post 09-01-2007 v 13:33 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 42

Ahoj,
ty bily tecky mi prijdou jak svilusky (mam je ted taky ). Potvrzuje mi to i zaber z druhe strany. Ty hnedy fleky nevim presne, ale muze to bejt kvuli tem mrcham.
Jinak radsi pockej jeste na nekoho nazor, at je zbytecne nestrikas nejakou chemkou.
Peace, djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 09-01-2007 v 14:20 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 43

ja si to taky myslel ze tohle muzou byt ty mrchy...... nasel jsem predevcirem 1 nu musku..?, no a myslite ze bude problem pro kyti snaset chemky proti temhle mrcham kdyz jsou v 5tym tydnu kvetu?

Naposledy upravil Kaspars 09-01-2007 v 15:02 PM

Old Post 09-01-2007 v 14:54 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 44

Tak tohle jsou nejvic svilusky!! UZ pekne rozjety tak jednej rychle tady ti uz zadny bio bohuzel nepomuze chce to chemku na ty zrzavy svkrny se ted vykasli hlavne ty sviňusky drzim palce

Oni na nás nezapoměli, oni se na nás VYSRALI!

Košťálek 70W
Košťálek 70W II.

zavlahovy sytem



Old Post 09-01-2007 v 14:56 PM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 45

Kaspars, cece, to bys musel hodne vybirat, aby se ta chemka rozpadla, nez to sklidis. Bud bych se uz na ne vyprdl (ale tezko rict, co se stane do tejdne ) nebo ja ted zkousim trebas tohle:
http://grower.cz/forum/showthread....elektro+cerpani
Par lidem to zafungovalo, tak taky testuju. Prej jim to pak nechutna
Chemky jsem zkousel predtim, prezilo ale par kusu, ktery pak vyvrhly imunni populaci. To by mi za chvilku vzniklo stado cybersvilusek a to neni nic pro me Samo jsem aplikoval vicekrat, s rozestupem cca tyden.
At se zadari a dej vedet, jak ses do toho polozil.
Hodne stesti, djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 09-01-2007 v 15:08 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 46

To jo, ten list je napadenej pekne, jak si psal vyse sviluska neni muska, ale malej broucek, starsi jedinci sou tmavsi, predpokladam, ze ten list je nekde odspoda, ten flek me prijde jako vypalenej od vody, jinak co je dost chvala od lidi, tak je Svilustop, nebo dravy roztoci, ale s temi zkusenost nemam

Old Post 09-01-2007 v 15:59 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kaspars
Stálý Člen

Karma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kaspars - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 319  

Příspěvek č. 47

no koupil jsem neco a aplikoval, predevcirem, dnes znovu, kdyz se divam zespodu na listy tak tam porad jeste nachazim nejaky svilcky ale uz ne tolik, verim tomu ze se jich zb avim... jinak to ani nejde , nenecham si zkurvit urodu... ale kazdej co je jeste v roomu nemel nevi co je to z svinstvo! Ja si to od nich libyt nenecham, pozoruji ze takovich 5 dnu uz kyti stoji... nepribiraji, dnes dostavai zradlo tak uvidim....., jinak vam dekuji za identifikaci a pomoc.

Old Post 11-01-2007 v 15:27 PM
Kaspars je offline   Profil uživatele Kaspars   Find more posts by Kaspars   Foto galerie člena Kaspars   Click here to Send Kaspars a Private Message   Add Kaspars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thebestking
Nový Člen

Karma uživatele thebestking - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 48




Taky mi žloutnou listy a to od 14 dne v květu.Zatím jsem nepřišel na to čím to je.Některé kytí je už skoro celé žluté.Používám substrát Royal-ty mix u kterého se prý nemusí hnojit 8týdnů.Já nehnojil 6týdnů a pak už mě žloutnutí listů začalo děsit,tak jsem zkoušet všechno možné a moc se toho nezměnilo.Kromě ec,které neměřím,tak vše ostatní mi připadá v pořádku.Dneska jsem zjistil,že Royal-ty mix od Plagronu se musí v květu hnojit až 4ml/l Alga bloomem,který má koncentraci 3x vyšší než bloom od AH kde se dáva jen 1ml/l.No a když hnojím Aháčkama,tak zkusím dát 10ti násobem bloomu a uvidíme????

Old Post 14-01-2007 v 15:42 PM
thebestking je offline   Profil uživatele thebestking   Find more posts by thebestking   Foto galerie člena thebestking   Click here to Send thebestking a Private Message   Add thebestking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6743280 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív