Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 33

přidám vám dnešní zážitek:


1. zhulil jsem se po paličce velikostí nehtu, kterou jsem našel nedávno na kalbě v popelníku - zjištění - někdo vyhodil skunk do popelníku


ale ted přichází to hlavní - odvezl jsem kámoše domů (sice zajíždka) a on že zajde za starou , která mi prý dá trochů ganji

hmm a ona se mě ptá "kolik by sis přál"
odpovídám - na jointa prosím

no a ona přitáhla celou kytku a dala mi jí

od tý doby jsem jí vděčen, a přísahám na svou teroristickou čest že v dobrém oplatím

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 19-12-2006 v 20:21 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 34

Dneska jsem měl volno,tak jsem si řekl že si pujdu zaplavat,dal jsem si brko nějakýho hula,co jsem našel zapadlý za postelí,a když jsem se zhulil,tak to byl hustej stav,a ještě lepší,když jsem vlezl do vody a začal plavat,takovej hustej nával do hlavy,úplná rauš
Docela jsem se motal,a nejvíc mě dodělalo když jsem vlezl do sauny,doporučuju

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 21-12-2006 v 10:21 AM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 35

já vlejzt zhulenej do sauny tak se tam snad rozplynu

I Ty, se můžeš stát malým teroristou

*****Kroužek mladých teroristů*****

*****větrné mikroelektrárny + ty větší*****

*****Out byTouchWood, Endy & Paichan*****

Old Post 21-12-2006 v 18:29 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 36

Brečim štěstim, když vidím, že tenhle thread bude pokračovat. ! :-) !

Old Post 21-12-2006 v 19:48 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipe
Stálý Člen

Karma uživatele cipe - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 37

No mne sa druhy krat v zivote ked som kuril podarilo zhulit tak brutalne ze som grass nevidel par mesiacov.Ono mal som bongo a nalozeny slusny model.Nasledne som dosol do baru a to uz bolo peklo.Vnutri som mal horsie stavy jak stiha na Piku.....to jako vsetkyx som sa bal a mal som dost haluze.Kupil som si dajake pitie a behom par minut som utiekol prec.Doslo mi pekne nevolno a hodil som to zo seba.Sedel som v dost velkej kose vonku sam,v hajzlu a mal som sluxové halucinácie(nie haluze).V hlave som si pomocou oci utvoril akysi ekvalizér hudby co hrala z baru + mixoval zvuky z ventilaory klimatizácie.Myslim ze fact zazitok.Aj na to ako mi bolo zle .Domov som dosol a dajako to prespal.Az po case som zistil ze takto uz nikdy nebudem

Old Post 21-12-2006 v 22:45 PM
cipe je offline   Profil uživatele cipe   Find more posts by cipe   Foto galerie člena cipe   Click here to Send cipe a Private Message   Add cipe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
quatum
Nový Člen

Karma uživatele quatum - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 38

jednoho krásnýho letního dne sem vytáhl ze skříně(na oblečení) usušenýho samce z okna, kterej byl placatej tak, že rostl za žaluzijema a rozhodl sem se že ho skýbluju. když se tak stalo po prvním prdu sem spadl se zatměním na kybl a absolutně se vymáchal ve vodě.potom sem se nějak tak vzpamatoval ale uplně mokrej a zhulenej tak, že sem nemohl vyjít schody dom.Co teď ? vypadnu ven, ale kam? vylezl aem na třešeň a začal se ládovat a až sem spořádal půlku stromu tak sem dostal takový řkeče do břicha, že sem si málem zavolal sanitku.5 km od baráku. uf never more!

Old Post 22-12-2006 v 07:26 AM
quatum je offline   Profil uživatele quatum   Find more posts by quatum   Foto galerie člena quatum   Click here to Send quatum a Private Message   Add quatum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Biely vdovec
Nový Člen

Karma uživatele Biely vdovec - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 39

To ja ked som bol uplne na srot,neviem co to bolo,zohnal mi to kamos za 200,- a dali sme s kamosom po 4 prdy...kamos hovoril ze uz nechce a vravel ze mne uz staci...tak som vytocil cislo este jednemu kamosovi a ten dosiel za 10 min.Takze sme boli uz traja.No henten co to zohnal bol odrovnany a mne nestacilo a chcel som este dat z druhym kamosom.Kamos dal 5 ja 4.ALE CO SA DIALO POTOM TO....smrt cas isiel desne pomaly.Kamarat si u mna zabudol kartridz a tak som musel ist domov pren.Ked som odomykal dvere tak som nemohol ani za tu p...ich otvorit,stale som pchal kluc do zamku a nic...tak som prisiel za kamosom ze nejde mi otvorit dvere a on sa ma spytal ze kde mam kluc a ja kokot som nemal ziaden kluc v ruke,asi 20 min som tam spekuloval bez kluca v ruke...nakonec som kluc nasiel a otvoril
Poviem vam ze ja som zil v tom ze ten kluc tam mam....

Old Post 22-12-2006 v 10:13 AM
Biely vdovec je offline   Profil uživatele Biely vdovec   Find more posts by Biely vdovec   Foto galerie člena Biely vdovec   Click here to Send Biely vdovec a Private Message   Add Biely vdovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 40

Biely vdovec: hehe takovej beznej stav

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 23-12-2006 v 13:00 PM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od SpL!Ff
a tohle se stalo kamosovi : sli po speku zpet do skoly a druhej kamos po mym kamosovi hodil vajgl a ten kopnul nohou do zadu jakoby za zada, vajgla vykoponul zpet pred sebe a 20cm od hlavy ho chytil aniz by se prestal divat druhymu kamosovi do oci :-D :-D neskutecny fakt jednou za zivot todleto... [/B]



to mě nejvíc rozsekal jden zážitek z hospody, kdy jsem úplně zkouřenej hrál šipky a zavíral jsem hru na 2X5 (to znamená, že musím trefit ten vnější proužek u pětky.) Měl jsem poslední dvě šipky, tu první jsem hodil a trefil asi ten plastovej rantl. Ta šipka se od terče odrazila zpátky ke mne..já nasranej jsem do ní kopnul a trefil přesně ten dabl 5.

Old Post 23-12-2006 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bend3r
Nový Člen

Karma uživatele bend3r - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 19  

Palec dolů Shot.. Příspěvek č. 42



Jednou si takhle sedime o obedovy prestavce v nasi oblibeny hulici hospode (perfektni prostredi - stary radia, stary obrazy, vypada to jako ve sklepeni, kozeny rozvrzany kresla ;-)) a z nudy jsme zacali balit speka (viz. foto). Stahli jsme to ve ctverku a tesne pred koncem mi kamos nabidnul shota. Byl jsem uz prijemne zhuleny, tak akorat do pohody, nemohl jsem se prestat smat a jakykoliv sebemensi impuls ve mne vyvolaval dalsi a dalsi zachvaty.. :-D Ja blbec na tu nabidku pristoupil.. Toho prda jsem chtel poradne zkrotit, tak jsem s nim poradne zabojoval a kdyz uz slo fakt do tuhyho, vyfouknul jsem. Zalilo me horko, citil jsem, jako kdyby se mi otevirala hlava vzadu na zatylku a deni okolo jsem videl jen utrzkovite, jako kdyby sekane. Zavrel jsem oci a razem jsem se premistil uplne nekam jinam. Vsude byly samy barvy, okolni zvuky se prohloubily o nekolik oktav niz a ja jen sedel v kresle, hlavu zaklonenou, oci zavreny a jen jsem citil, jak mi po cele a celym tele zacina stekat pot.. Od kamosu (kteri vypadali taky jako dobytek) jsem se pak dozvedel, ze kdyz mi sahli na rozklepanou ruku, byla neuveritelne horka. Jenze co je na tom to nejhorsi.. Po obedovce jsme meli mit telocvik.. Prisel jsem tam na posledni chvili, oci cerveny jako nikdy, obleceni bylo nacichly hospodou.. Kdyz profesor delal absenci, stoupnul si prede me a rekl, ze smrdim jako ochlasta. Rozklepanym hlasem jsem mu oznamil, ze mi klidne muze dat dychnout a ze je mi to vsechno ukradeny.. Celyho si me prohlid a nakonec dal pokoj. A ten telocvik jsem stravil zasitej mezi zinenkama a v poklidu ty dve hodky prospal. :-)

Old Post 26-12-2006 v 09:37 AM
bend3r je offline   Profil uživatele bend3r   Find more posts by bend3r   Foto galerie člena bend3r   Click here to Send bend3r a Private Message   Add bend3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 43

bend3r:chlape ty už to nehul

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 26-12-2006 v 10:33 AM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 44

Tedy taky přispěji a rovnou dvěma ...

#1:
T bylo jeste na stredni sem se s kamoskou jen ve dvou dali obrovske brko nejakyho paradniho skunku s trochus skufu k tomu .. pak sem videl v rezimu slideshow .... dosel sem na metro, stupl si na eskalatory a asi hodinu stal na eskalatorech nez mi doslo ze nejedou a sel sem na ty co jedou ....

#2:
Uplně ožralej po maturitáku sem se vyhulil libovim osobackem a pak sem stal ve Futuru se sklenici koly v ruce a s neuveritelnym smichem pri jakesi klepavce ruky sem tu kolu vylejval na zem

Old Post 02-01-2007 v 23:40 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rayniac
Stálý Člen

Karma uživatele rayniac - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 45

Ehoj groweři....tak vánočky,období klidu a miru,je za nama!!! klidu a miru???jak pro koho....pro me asi nikdy. k věci: Pár dní před vánocema jsme s kámošema dělali u nás doma nějakou dobrou zelenou baštu....čokoládu...dělal jse jí poprví. no večírek se celkem povedl. nějaká čokoláda zbyla. tatík porad chtel vedet o čem jsou ty stavy a občas mi ukuřoval moje letošní.....nápad...na štědrej den sem si sním před mamou zbaštil zbytek tý čoko. byla to přímo mňamka...hezky s bananem...no proste moc dobry...mama naštěstí nechtěla. neměl sem tušení jak je ta čokoláda silná tak jsem nám naložil(sobě samozřejmě víc:-)) rozdali jsme po večeři dárky a začli tak nenuceně konverzovat...asi tak za pul hodky cejtim jak to na mě jde a začínám sledovat fafína....byl celkem v klidu..seděl a no prostě normálka. pak najednou vstal a říka: no ted sem to nejak zacejtil....uz to neco dela viď. no ja v tu dobu byl uz docela rozesmatej tak rikam jo dela a vsimni si jak se ti roztahujou koutky od sebe...a jo.. a uz sme se řechtali....no proste pohoda. V mym umyslu bylo ukazat mu krasny uvolněný stavy...ouje. ale čokolada najížděla dál. no proste se mu přitížilo a bylo to porad horsi a horsi. nakonec sem celou noc stravil ve schýzách vedle jeho postele....hrůza. je to preci jenom starsi clovek a bal sem se jaxvině....mama ubulená se na mě ani nemohla podívat a celý vánoční prázdniny mě jen proklínala....co kdyby,co kdyby. takovou schízu sem dlouho nezažil. naštěstí fšecko dopadlo dobře,ale tatík to rozdejchaval jeste dva dny. má nízkej tlak(což sem se dověděl samozřejmě až po........no nedoporučuju vám sjíždět vlastní rodiče

peace in your mind...mějte se a smějte se

Old Post 08-01-2007 v 21:57 PM
rayniac je offline   Profil uživatele rayniac   Find more posts by rayniac   Foto galerie člena rayniac   Click here to Send rayniac a Private Message   Add rayniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wersus
Nový Člen

Karma uživatele wersus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 46

husty weci tady pishete mno... me se stalo kdysi neco podobnyho jak SpL!Ffovi, sedeli sme s kamosema wenku a jednoho typka asi napadlo ze me sestreli nebo co (sem asi vypadal hutne, byl sem totalne v prepouku) a hodil po me flaskou od magnesie (nutno podotknout ze tam bylo jeste asi 3/4). Ja sem sedel, kouril cigo a cumel do blba, a najednou mi proste z niceho nic vyletela ruka a tu flasku sem chytil tak 15 cm pred xichtem... nasledovalo asi minutovy ticho, vsichni na me cumeli jak na svatyho a ja sem wubec nechapal co se stalo...

nejlepsi ganja je zpukana ganja

Old Post 10-01-2007 v 18:55 PM
wersus je offline   Profil uživatele wersus   Find more posts by wersus   Foto galerie člena wersus   Click here to Send wersus a Private Message   Add wersus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 47

včera jsem hodil slušnou masku....v naší ulici sou uprostřed asi tři kolíky, který tam dali po zaměření , bude se dělat nová kanalizace ...sou asi tak 30 cm vysoký, a ve dne sou poměrně dobře vidět...parkuju hned vedle jednoho z nich, a až doted sem si dával pozor...v noci sem přijel domů, ... vylez sem z auta a jdu a najednou mrd ! ...este sem "usel " tak dva kroky a hodil sem masku jak hovado, v ruce sem mel fotak, cedla a panel od radia...v normalnim stavu bych se asi rozmaz hnusne, ale ted sem to odhad a jeste v padu se prekulil, nic sem nepustil.. ...zrovna lilo jak prase, jak sem dopad tak sem chvili lezel na zemi , mel sem trochu vypnuto..... zasranej jak jetel, mel sem bordel i v kapse ..... docela mě to překvapilo, uplně sem na ten kolík zapoměl :-D

Naposledy upravil freshman 29-06-2008 v 18:39 PM

Old Post 12-01-2007 v 14:54 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 48

My sme chceli hulit, ale museli sme ist pre travu za jedným týpkom do vedlajsej dediny, kedze sme nemali auto, vydali sme sa peši, je to 7 km daleko..dosli sme tam, zhulili sme sa jak svine a potom ze ideme naspat...samozrejme zase pesi. Dosli sme do nasej dediny a niekto zadrel ze podme este do dalsej na bagetu, tak este 4 km tam a 4 naspat, no paráda. Nechápem jak som mohla prejst hentak vyhulená 20 km za večer.

Old Post 12-01-2007 v 15:49 PM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1248900 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív