Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování na stromech I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 17


S tim pestovanim na stromech to je genialni napad. Urcite to skusim.



Takhle nejak vyresim zavlazovani. Myslim, ze to tu jiz bylo zminene.

BTW Jak je to s tim osekavanim vetvi u vrcholu. Je to zrejme nutne, ale ja bych si dal pozor abych neuseknul samotni vrcholek. Nekde jsem slysel, ze useknuti vrcholku (u jehlicnanu) muze zabit strom, ale nejsem si jist, protoze jsem taky videl zive stromy i s useknutym vrcholkem.

Old Post 29-04-2001 v 19:19 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 18

Já byl dneska skoro nahoře. Bylo to nad normálníma stromama a byl jsem posranej.
Koblihostrom: Popiš mi to, prosim. Ta miska je uvnitř kýblu? K čemu to pomůže? Proč zrovna na kaktusy?

Old Post 29-04-2001 v 21:02 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdi
Nový Člen

Karma uživatele mdi - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 19

Nazdar kobliháči, no už nic nenadělám, já sem na to hodil igelit a přidělal sem to izolepou, stejně to ke klíčení světlo nepotřebuje, zejtra tam du a poďvám se, a jestli to už vyklíčilo tak ten igelit sundám. Řek bych že sem to docela vychytal. A nemyslíš , že ten perlit, a ty díry v tom kbelíku, aby se tam nedrželo moc vody a mohlo to odtíct budou stačit, já nevim, ještě to furt vychytávám. Udělal sem to tak a zdá se mi to celkem dobrý.

Old Post 01-05-2001 v 18:49 PM
mdi je offline   Profil uživatele mdi   Find more posts by mdi   Foto galerie člena mdi   Click here to Send mdi a Private Message   Add mdi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Obecné žádná prdel :( Příspěvek č. 20

Tak si řikam, že sme parta bláznů, co pro kytky udělaj všechno. Třeba se zabít a nezahulit si už vůbec
No já dneska konečně našel dokonalý adepty, vylez
sem na jeden, a řikam žádná prdel, protože sem to musel celou cestu prořezávat. Vylez sem asi do dvaceti merů a zjistil, že dál nemůžu - prostě posranej až za ušima. Ale já to nevzdam!
No chci se zeptat, jestli ta kytka má fakt větší výnos
než na zemi, a taky mě napadlo, že by mohla zůstat o dost déle venku - protože zem je studenější. Takže sklízet pozdějc než ty na zemi...

Old Post 02-05-2001 v 21:20 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 21

Hoši když vám hulení pořád kradou tak je to asi poslední záchrana,sadit na stromech.Já vrcholek neuříz,jen jsem ořezal větvičky,jo zavlažovaní to je v pohodě,ozkouším

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 03-05-2001 v 17:44 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Dotaz Příspěvek č. 22

Jo a ještě bych rád věděl, jak ty kýble nejlíp zamaskovat

Old Post 05-05-2001 v 16:37 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 23

Ja to zamaskoval tim, ze jsem kyble nabarvil matnou tmave zelenou barvou a trochu okraslil malyma vetvema. Je to ted supr. Neni to temer videt. Ze zeme pod stromem vubec. Je sice misto, kde je trochu videt jakousi "anomalii" (pro toho, kdo nevi co to je), ale treba se divat presne na to misto. Tedy je miziva pravdepodobnost, ze si toho nekdo vsimne.
Ale byla to tedy poradna fuska. Musel jsem tam lezt asi 10x, nez bylo vsechno dle mych predstav. Zitra tam pudu presadit rostlinky co mi jiz 2 tydny rostou. Mam na tym smrku misto jenom pro dve. Vedle mam vyhlidnuty jeste jeden peknej, kde planuju pripevnit dalsi dva kyble.
Zbytek rostlinek zrejme presadim na nejake vhodne misto na zemi. Snad mi je nikdo neukradne nebo neznici. A i kdyz jo, alespon mi zustanou ty na stromech.

Old Post 06-05-2001 v 22:48 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 24

Zdravím.INFEKCION jo na tom bláznovství něco bude,já skáču ze stromu na strom jako opice.Muf hlína pro kaktusy je asi nej protože má ph kolem 7,a protože v ní jsou samý dobrůtky,a ta miska je tam proto,aby udržela vodu,skvěle to funguje.Já mám zasadíno.Zatím boduje Shaman,jedna kytička doma pod sodíkem předpěstovaná,už má skoro 40 cm,to bude pěkný macek,až doroste,zbylé kytičky mají kolem 15 cm

[Edited by Koblihostrom on 07-05-2001 at 09:29 PM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 07-05-2001 v 20:24 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Shiva - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Obecné Zdravím fšechnyyy Příspěvek č. 25

Myslím, že pěstování na stromech je naprosto dokonalá věc, když to pěkně vychytáš, tak se potom můžeš skoro uhulit k smrti. Já už tak pěstuju druhým rokem, pěstuju na smrcích asi 15-20m vysokých a mám je nahoře taky propojený, stejně jako vy. Loni jsem takhle vypěstoval 7kytek......... Dnes jsem si tak šel po sídlišti a jak jsem se tak díval na střechy paneláků, napadlo mě, že bych to mohl zkusit kopnout i na střechu..... Mějte se lidičky

Shiva ))

Old Post 10-05-2001 v 08:16 AM
Shiva je offline   Profil uživatele Shiva   Find more posts by Shiva   Foto galerie člena Shiva   Click here to Send Shiva a Private Message   Add Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 26

Zdravím.Nějaký to foto se chystám udělat,až budou větší.Ale nevím jak to sem dostanu,Jeden strom jsem bohužel musel opustit,jelikož se na něj špatně lezlo,a bylo to o hubu.Tak mám dva stromy,na nich 3 kýble,v jednom 10l,5 kytiček,ve druhém 2 kytičky,a ve třetím taky dvě.Řízkům se na stromech asi nějak nelíbí začaly vadnout,asi je třeba je nechat lépe zakořenit.no tak přece jen budou samci,proto jsem dal kytiček více.Jo lidi nezapomeňte si udělat do kýblů tak 10 cm ode dna dírky,když pořádně leje,kytičky by se vám utopily.Já udělal dírek pět na každém kýblu,asi 1 mm velkých,později jsem přišel na to,že se ucpávaj,tak jsem je zvětšil až na 0,5 mm,a je to v pohodě.Hlavně pozor,dírky né do dna,to by potom všechna voda vytekla,a kytičkám by se vedlo zle.Jo a s tou střechou bych si dal bacha,na paneláku se totiž pořád něco opravuje,kámoše takhle málem chytli policajti,musíš si být jistý,že tam fakt nikdo nechodí.

[Edited by Koblihostrom on 10-05-2001 at 08:37 PM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 10-05-2001 v 19:34 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 27

Tak jsem se po týdnu zašel podívat jak to roste,a je to parádička.Kytky porostly za 8 dní skoro o 15 cm,asi se zbláznily.Taky jsem pohnojil,kristalonem start,a trochou substralu.Jak to tak vidím,letos bude moooooc pěkná úrodička,hlavně ať není hodně samců.Nejlépe se na stromech daří jak jsem se přesvědčil,asi durbanu,škoda shamana,kterého mi nějaké nehodné zviřátko uzmulo.Jo příštím rokem se chystám na strom připevnit malou dětskou vaničku,cca 200l.To bude něco,už pro ní mám vychytaný strom.

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 21-05-2001 v 19:30 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 28

Tak jak jsem říkal,nejlepšího upevnění dosáhneš pořádným přišroubováním ke kmeni,a ještě trochu drátu,ale to už by tady mělo někde bejt napsaný,podívej se na předchozí příspěvky,kytičko

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 30-05-2001 v 17:09 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
savas
Nový Člen

Karma uživatele savas - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 4 

neni uz neskoro? Příspěvek č. 29

neni uz neskoro na sazeni? oplati se mi jeste ted sadit?
teda 9. 6. 2001 - je to pozde nebo ne? a kdyz ne, tak do jake vysky mi to vyrostne? prosim odpovedzte? diki vsem. a chtel bych to hodit na stromy. nemaji tam malo svetla?

Old Post 05-06-2001 v 13:24 PM
savas je offline   Profil uživatele savas   Find more posts by savas   Foto galerie člena savas   Click here to Send savas a Private Message   Add savas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 30

No kytky takhle pozdě vysazený,tak z toho moc hulení nebude.Ale na stromě když korunu pěkně prořízneš,ti na to bude sluníčko svítit celý den.Kytky by nějaký ty paličky dát měly,podle toho co sadíš za odrudu počítám že by mohly být tak max do metru

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 05-06-2001 v 16:54 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yuri
Nový Člen

Karma uživatele yuri - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 31

Taky mi to perfektne roste. Dnes jsem se tam byl kouknut.(asi po 10 dnech) Mimochodem, zavlazovani mam vyresene tak primitivne, az se mi zdalo ze to nemuze fungovat. Zapichl jsem 1l PET lahve dnem vzhuru do hliny. Funguje to dokonale. Kytky seberou jen tolik vody, kolik potrebuji. V kyblech, s vice kytkami bylo v lahvich mene vody.

Old Post 10-06-2001 v 16:38 PM
yuri je offline   Profil uživatele yuri   Find more posts by yuri   Foto galerie člena yuri   Click here to Send yuri a Private Message   Add yuri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 32

Yory: Nebude tam moc vody? Hladina se doplní po uzávěr...

Old Post 11-06-2001 v 15:55 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2020 - Pěstování na stromech II. - 7 odpovědí
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
16-03-2010 - Outdoor Na Stromech - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6003200 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív