Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejvýnosnější odrůdy ?!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1

mno ze sativy bych hodnotil kladne kali mist (serious seeds)
nejvetsi vynos jsem zatim mel na shive
dobrym produktorem je super silver haze od greenhouse seeds coz je krizenec northern lights skunku a haze..zajimava kombinace

Old Post 11-11-2006 v 23:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 2

MNHNT mel NLxHaze a ten dava docela dost ale zas ta doba.. ja mel HNL od kozzyho (opacny kros) a chtelo to 11 tydnu. hulo nic extra a cekal jsem to silnejsi, ale to je muj nazor, haze me zatim neoslovil.
kdyz si tak preberu co mi zatim proslo rukama, tak nejvynosnejsi byl jednoznacne Power Plant - rezy od czechglocka. luxusni palice, kvalitni sativa, hodne.. a to vse za 9 tydnu

Old Post 12-11-2006 v 23:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Těch fakt výnosových odrůd je hodně, akorát na Groweru se zde moc nevyskytují.
Z těch, co by tady kdo mohl mít je vcelku výnosová odrůda Critical Mass (Mr. Nice seeds) alias Big Bud (Greenhouse seeds), sám sem jí nesázel, ale cosik sem o ní četl mno.

Naposledy upravil 14-11-2006 v 20:44 PM

Old Post 13-11-2006 v 09:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 4

Jedna z nejvýnosnějších odrůd, které jsem měl možnost pěstovat z origoš semen byl Original Big Bud Super Skunk od Highqualityseeds.
Tvoří opravdu obrovské "nabobtnalé" šišky a i high bylo celkem good.
Podobný šišky jsem nedávno viděl u kámoše co jede orig. Chronic, bohužel teď nevím seedbanku, ale palice jsou taky XXL.
23

Old Post 13-11-2006 v 09:36 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

dlouhan>ta supersilver haze je krizenec haze nl a skunku ja ji verim a taky pujdu do maminy co nejdrive

Old Post 13-11-2006 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc.cwock
Stálý Člen

Karma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% PěstitelskáKarma uživatele thc.cwock - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

vemku se mi nejvice osvedcili nebula a chronic

UZ DELŠÍ DOBU MÁM TAKÝ ZVLÁŠTNÍ POCIT,
MÉ SMYSLY VÝJIMAJÍ SE MÉ MOCI,
CÍTÍM SE TAK ZVLÁŠTNĚ UŽ DELŠÍ ČAS,
TEN POCIT PŘICHÁZÍ A ODCHÁZÍ ZAS



GALERIE ODRŮD

Old Post 13-11-2006 v 11:55 AM
thc.cwock je offline   Profil uživatele thc.cwock   Find more posts by thc.cwock   Foto galerie člena thc.cwock   Click here to Send thc.cwock a Private Message   Add thc.cwock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prso1
Nový Člen

Karma uživatele prso1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 7

Dobrá zkušenost se skunkem v in. ES, SS Pěkný tvrdý palice proti rychlímu období květu...

Old Post 14-11-2006 v 19:45 PM
prso1 je offline   Profil uživatele prso1   Find more posts by prso1   Foto galerie člena prso1   Click here to Send prso1 a Private Message   Add prso1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele prso1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od deth.
dlouhan>ta supersilver haze je krizenec haze nl a skunku ja ji verim a taky pujdu do maminy co nejdrive


jasne jasne.. ja komentoval pouze hnl se kterym jsem mel tu cest. jako vynos nebyl zly, ale cekal jsem poradnou pecku a vono nic.. prumerne hulo, na ktere si vsak clovek musi sakra pockat.

eso: tu euforii ti musim ukazat, vypada fakt libove.. a nemas ty nahodou 5 semen euforky?

Old Post 17-11-2006 v 13:19 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Palec nahoru Příspěvek č. 9

nazdar to all:

ako uviedol dvojka-trojka Big Bud Super Skunk je dobry na vynos a aj high je kvalitny, ved ako sa kto postara tak ma. a v tejto odrode je potencial.
Tohto roku som ho siel a dost ma prekvapil. neskor bude report.
peace

citace:
Původní příspěvek od dvojka-trojka
Jedna z nejvýnosnějších odrůd, které jsem měl možnost pěstovat z origoš semen byl Original Big Bud Super Skunk od Highqualityseeds.
Tvoří opravdu obrovské "nabobtnalé" šišky a i high bylo celkem good.
Podobný šišky jsem nedávno viděl u kámoše co jede orig. Chronic, bohužel teď nevím seedbanku, ale palice jsou taky XXL.
23

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 19-11-2006 v 10:29 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 10

Power Plant, Durban a noname - to byly moje zatim nejvýnosnější genetiky

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 27-11-2006 v 09:09 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 11

Chronic, Super skunk, Mazar, GWS, SAGE, G13xDIESEL....tak tady z těch modýlku maj všechny opravdu parádní vynos ve srovnání s kvalitou....
toho medicine mana se měl možnost pěstovat a s tim vynosem až zas taková spokojenost nebyla...byl to sice kříž s Deep Chunkem, ale přesto se brutalně větví a na SCROG je asi jedna z nevhodnejších odrůd, voní jak nějaka tuti kurva fruti žvejkačka, má ke konci pěkně do oranžova zbarvené šišky (fakt nevýdané) a celkem to i skuřuje jinak u týhle odrůdy to vidim spiš na venek...

Old Post 03-12-2006 v 08:59 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 12

Durban Poison vie obdarovať naozaj pekným výnosom.

Marihuana je dar.

Old Post 03-12-2006 v 20:33 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 13

Jo Durban Poison má vcelku dobrý výnos rovnocený s kvalitou,ale mile mě překvapil Jack Herer outdoor,kterej má hodně velkej výnos,pokud je dán ven už jako řízek,hlavně dorůstá celkem velkých rozměrů když je hozen ven brzo,ale jde z něj strašnej skunkovej smrad na dálku,takže bacha na to.Kámoš ho vypěstil vysokej 2,5 metru z řízku,a nemohl si ho vynachválit chutí,stavem a výnosem kterej byl přes půl kila sušenýho na 1 rostlinu a kytky měl 2,ještě ted z něj hulí
Ještě mě zaujal výnos u odrůdy Spontanica,kde producent uvádí kolem 1000g na 1 rostlině suchého materiálu,samozřejmě tomu moc nevěřim,protože je to spíš reklamaJinak nějaký infoo o týdle odrůdě je v treadu Encyklopedie modelů.

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 20:13 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

jojo durbanek je ready, ja cosem mel tak nejvetsi sisky mi delala nebula[paradise] a shiva[nirvana]

Old Post 07-12-2006 v 10:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 15

nlx-od OGA,
big budXsuper skunk-od HQ seeds,
chronic-od serrious seeds,
malawi gold-od african seeds-vynosy nejsou velky,ale jsou MONSTRÓZNÍ !!!

Old Post 16-12-2006 v 11:09 AM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Euforia
Stálý Člen

Karma uživatele Euforia - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 16

Pro mě je to PowerPlant, protože jí mam doma.

Chtěl bych jenom podotknout, že ne vždycky se vyplácí kupovat ty nejpotentnější odrůdy. Ty sou často šlechtěný vyloženě na výnos, ale obsah účinných látek zaostává. Tzn. budete toho mít hodně ale budete toho muset taky víc zhulovat. Jsou to (a seedbanky to ve svých letácích často uvádí) komerční odrůdy.

Všechno je jinak.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27110

Old Post 20-12-2006 v 11:38 AM
Euforia je offline   Profil uživatele Euforia   Find more posts by Euforia   Foto galerie člena Euforia   Click here to Send Euforia a Private Message   Add Euforia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2008 - Nejvíc plesnivějící odrůda - 8 odpovědí
06-03-2007 - Co říkate na nejlevnější odrůdy? - 11 odpovědí
26-07-2007 - 10 nejpotentnějších odrůd ! - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4015390 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív