Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Koho byste chtěli z Groweru pozvat na brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Aidam
Stálý Člen

Karma uživatele Aidam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 65

Imugnia,protože sem od něj zadarmo obdržel několik řízku,který mi předal náš společnej kamarád Jebal a já mu nemoh ani osobně poděkovat,takže Imugnio jestli se koukáš-Děkuju..

Old Post 25-09-2006 v 21:28 PM
Aidam je offline   Profil uživatele Aidam   Find more posts by Aidam   Foto galerie člena Aidam   Click here to Send Aidam a Private Message   Add Aidam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od vood


Vzhledem k tomu, že jsem ani nepostřehla, co jsi zač, vlastně nevim, jestli mě to má mrzet a jestli to stojí za omluvu



jn,to je taky pravda.věřím,že jsi fain,ale většina z tvých příspěvků mě iritují.nic ve zlém,sto lidí,sto chutí


cosa nostra

Old Post 25-09-2006 v 21:30 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

... Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od PsYcHo84
trojbodko pujdu s tebou na brko jen kdyz se naucis editovat prispevky a poslednich 5 prispevku spojis do jednoho


..mYSlim ze nie si potom dostaTucne psyxo kamo...nexame to tak nic sa ucit nebudem a idem si prasknut s jednym s moJix dream growerov.a na brko so mnou mozes len ked sa naucis rozdelovat posledny prispevok do minimalne piatix...okrem toho tusim si sem daval nieco s xlastom a to je dalsi klinec do rakvy.som kulturny praclovek a ked brkkko so mnou tak striktne NO ALKACZ...HAHAHAHHA

Naposledy upravil trojbodka 25-09-2006 v 21:38 PM

Old Post 25-09-2006 v 21:32 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 68

b779


HAHHAHA BER TO S HUMOROM VED TY SA POZNAS A VIES CO SI ZAC...asi to bola nejaka fiflena...a nebude predsa hulkit s niekym co nevyzera dostatocne metrosexualne.dame nahradne brko neeee...

Old Post 25-09-2006 v 21:42 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od kopřiva
leštěnko, trojbodko, pane hašišák
jsem z Hranic, takže po sklizni by jsme mohli udělat nějakou večerní kouřovou, ale kde ? cca za 14 dní ? máte nějaký návrh kde ?


a s ktory hranic si to ...ja som fcelku mobilna osoba hlavne potom co mi zase corli tssku s dokladmi...sklizen mi skoncila policajnym zatahom este v cervenci ale nakolko som dost rozdaval seeds nieco dostanem...kde ja neviem kde to byvas,ale viem o podniku v prahe co sa da prenajat,nic to nestoji,proste vopred dam vediet a je to...a za par mesiacov kupujem dodaffku cize mobilna obyvaczka...inak som pocteny az sa cervenam...

Old Post 25-09-2006 v 21:46 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Omnihash


No já naopak bych s vood někdy docela rád pokecal


Napodobne...Vood=Sympaticka osubka

Old Post 26-09-2006 v 07:24 AM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Hašišák


Napodobne...Vood=Sympaticka osubka


ja taky myslim ze by stalo za to videt ji nazivo

p s y c h o 8 4

Old Post 26-09-2006 v 12:38 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b779
Stálý Člen

Karma uživatele b779 - 93% PěstitelskáKarma uživatele b779 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 72

to trojbodka:Já to myslel trochu jinak ,ale to brko pokud bude někdy příležitost tak určitě!

Partizánská výroba ice-o-latoru-icebagu za 85KČ!

Old Post 26-09-2006 v 14:21 PM
b779 je offline   Profil uživatele b779   Find more posts by b779   Foto galerie člena b779   Click here to Send b779 a Private Message   Add b779 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od b779
to trojbodka:Já to myslel trochu jinak ,ale to brko pokud bude někdy příležitost tak určitě!



a ako teda...ako si to myslel ...co sa mna tyka prilezitost je 24 hodin denne a nocne...

Old Post 26-09-2006 v 19:40 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 74

Pozval bych všechny pohodové growery a growerky, co to maj v hlavě trochu srovnaný.
Jinak Jay-Jaye, jelikož jak jsem to pročítal, tak byl jedinej, kterej by pozval mě

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 27-09-2006 v 08:52 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 75

Lide z Prahy a pripadne odjinud, co delate 28.10. 2006 v podvecer? Psycho, Omni, Kwetoni? A dalsi? Uvidime se?
Pevne doufam, ze se ozvete a domluvime se...Rada se sejdu

Lesta (v tomto pripade zastupujici i cast Mafie)

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 20-10-2006 v 21:45 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 76

28. je sobota a to bejvám doma.. lepší by byl srázek někdy v tejdnu..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 20-10-2006 v 22:05 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 77

Omnihash:
Záleží to na spoustě jiných okolnostech, ale když vyležim chřipajznu a vyjde mi čas, nebudu váhat ani vteřinu. Dorazit bych chtěl a asi už bych i měl. Vždyť už jsem s tim trapnej, jak pořád slibuju a nakonec se stejně nikde neobjevim.

Old Post 23-10-2006 v 10:07 AM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 78

pražská zhulbanda plánuje nějakou akci? Tož já sem také pražák...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 23-10-2006 v 12:37 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 79

muhehéé

jako já sem pro..

viděl bych to na nějakej autdór sraz, co vy na to?
dokavaď je ještě trochu teplo a dá se..

výběr nějaký konkrétní lokace bych nechal na zkušenější pražácích, já zatim nemam takovej rozhled..

bylo by fajn sezvat hafo lidí - tagže každej kdo může ať obpéemkuje svoje pražský známý ať se tu taky trochu poznáme..
ať je sranda, no néé?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 24-10-2006 v 12:40 PM

Old Post 24-10-2006 v 12:32 PM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 80

Tak já bych chtěl třeba pozvat Mopslíka...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 07-11-2006 v 01:19 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7040090 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív