Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Malý výnos pod 4OOW???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Adur
Nový Člen

Karma uživatele Adur - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 15  

Obecné výnos Příspěvek č. 1

Zdravim, potřeboval bych od někoho poradit. Pěstuju svoji 4. indoor úrodu a ať se snažim sebevíc, mám pořád naprosto stejný výnos, a to 150 g. Lampu mám 400 W son-t agro a třeba když jsem měl pod ní 3 Power Planty, tak jsem měl 150 g stejně jako když jsem pod ní teď měl 8 AK-47ček. Přijde mi to divný a ten výnos mi totálně nestačí. V growshopu mi poradili ať zvyšuji koncentrace fosforu (používám AH, takže zvyšuju bloom), a přestože tam tý sračky dávám už úplný hromady (5ml/l), pořád jsem na tom úplně stejně. Pěstuju v hlíně a každá kytka má 6 l květináč. Prosím poraďte, pže jinak se na pěstování snad vybodnu....150 g vykouřim za měsíc a další 2 pak koukám. Thnx za případné rady.

Old Post 17-10-2006 v 11:04 AM
Adur je offline   Profil uživatele Adur   Find more posts by Adur   Foto galerie člena Adur   Click here to Send Adur a Private Message   Add Adur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noob
Stálý Člen

Karma uživatele noob - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 2

a co ohybani a zastrihavani ???a prostor jak velky?aje vyplneny?

Old Post 17-10-2006 v 11:49 AM
noob je offline   Profil uživatele noob   Find more posts by noob   Foto galerie člena noob   Click here to Send noob a Private Message   Add noob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adur
Nový Člen

Karma uživatele Adur - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 3

dodatečné informace: zastříhané jaxvine ohnuté pomocí plastových kolínek...plocha je 120*70, čili 0,85 m2, používám takovou tu zrcadlovou folii co se o ní píše že odráží 98 procent dopadajícího záření, ventilace je dobrá myslim....mám přívodní i odvodní ventilátor, vevnitř vzduch-čeřící vent. (takovej co se používá v létě když je ti horko), teploty mám konstantní při světle 28 - 30 a ve tmě 18 - 20 stupňů....vlhkost podle návodu při kvetení 70 - 75% při květu kolem těch 50%...nevim co už bych měl dělat jinak

Old Post 17-10-2006 v 12:10 PM
Adur je offline   Profil uživatele Adur   Find more posts by Adur   Foto galerie člena Adur   Click here to Send Adur a Private Message   Add Adur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubííííík
Stálý Člen

Karma uživatele Kubííííík - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 4

Ty seš hustej stahnout 5 g denně uf to bych si nepamatoval ani co bylo před hodinou

Old Post 17-10-2006 v 12:17 PM
Kubííííík je offline   Profil uživatele Kubííííík   Find more posts by Kubííííík   Foto galerie člena Kubííííík   Click here to Send Kubííííík a Private Message   Add Kubííííík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adur
Nový Člen

Karma uživatele Adur - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

njn...pro me je to holt malo....kamos dela pod 1,6kW 1,5kg a vydrzi mu to akorat pomalu....no neco taky posle dal aby neplatil tu elektriku sam...))....ale kazdopadne ja bych potreboval mit aspon tech 400g a nevim jestli ten malej vynos neni tim, ze 400W je proste malo...radte radte radte

Naposledy upravil Adur 18-10-2006 v 23:06 PM

Old Post 17-10-2006 v 12:32 PM
Adur je offline   Profil uživatele Adur   Find more posts by Adur   Foto galerie člena Adur   Click here to Send Adur a Private Message   Add Adur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 6

no nevim moc co na to odpovedet. Podle vynosu a taky samozrejme kvality, se pozna jaky je kdo GROWER. Treba musis do toho dat vic srdce

Old Post 17-10-2006 v 12:46 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Adur
no neco taky posle dal aby neplatil tu elektriku sam...))


jen abys taky neposílal dál

zkusil si různý metody pěstění ? máš dobrý řezy ? dobře prostřiháváš listí ? ne moc ani málo ?

tytok a milion dalších jsou otázky k zamyšlení , co že vede k tak bídnejm výsledkům

zkus si jich pár položit a třeba na to přídeš sám ......

growing skrývá netušené možnosti

good luck , khook

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 17-10-2006 v 12:52 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adur
Nový Člen

Karma uživatele Adur - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 8

Pratele pokuste se vystrihat odpovedi typu: strihas?, zalejvas? atd., nikam nevedou. Jako nejsem idiot a predtim jsem pestoval i venku....spis by mi pomohlo aby mi nekdo kdo ma taky 400w potvrdil jestli z pod ni sundava k tem 400g a pokud se nekdo takovy najde, tak at mi napise co ma za hnojky jak velkej flek a takovy ty zakladni info....jaky kytky jsem tam mel jsem psal vyse....

Old Post 17-10-2006 v 12:58 PM
Adur je offline   Profil uživatele Adur   Find more posts by Adur   Foto galerie člena Adur   Click here to Send Adur a Private Message   Add Adur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 9

Jestli ti neztaci vynos ,zvets plochu a wataz:-)
"nebo si davej poradnej out:-p"

Old Post 17-10-2006 v 13:00 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adur
Nový Člen

Karma uživatele Adur - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 10

outdoor nepripada v uvahu jelikoz v celem kraji radi bila horecka a takto "upraveni" jedinci pak bez prestavky chodi a chodi dokud nesklidi uplne vsechno....minulej rok mi vlezli na zahradu kam jedinou prichodovou cestou z venku je slezt 25m vysokou zameckou zed....dokonce jsem ho pri tom chytil a on mi prisahal ze tam trenuje na mistrovstvi sveta v horolezeni....btw sjetej jak prase

Old Post 17-10-2006 v 13:03 PM
Adur je offline   Profil uživatele Adur   Find more posts by Adur   Foto galerie člena Adur   Click here to Send Adur a Private Message   Add Adur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 11

Já ti to řeknu jak si to myslim

TY V TOM PROSTĚ VIDÍŠ JENOM GRAMY !!!!!

.......a s takovymto přístupem vživotě 1g/W nedáš


ale možnost zvýšit úrodu vidim v sázce na výnosnější genetiku (mazar , chronic etc. )

za další : zkus metropy místo AH a dokup si k tomu třeba eště PK 13/14 a G/B excelerator a myslim že by se to mohlo zas o něco zvednout

za další : vyser se na hlínu a rozjeď bubláka - uvidíš sám

to nejdůležitější : začni mít svoje kytky rád

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 17-10-2006 v 13:09 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adur
Nový Člen

Karma uživatele Adur - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 12

ja bych je mel rad kdyby davaly tolik kolik maj....ale uznej sam, ze 150 g je proste malo...ja asi kourim trosku vic nez je normalni, ale co se da delat.....proto jsem si poridil lampu (uz 3. v poradi) a stejne je to porad bida proste....

Old Post 17-10-2006 v 13:19 PM
Adur je offline   Profil uživatele Adur   Find more posts by Adur   Foto galerie člena Adur   Click here to Send Adur a Private Message   Add Adur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 13

khook - hele na honění výnosu neni nic špatnýho - kvantita je naprosto rovnocená kvalitě jako jeden z požadavků
za bé netušim jak by mohlo použití hnojiv Metrop místo AH zvýšit výnos - kdybys mu poradil aby přizpůsobil výběr hnojiva pH zdrojový vody přišlo by mi to logičtější

Adur - mno existuje takovej hrubej žebříček důležitosti jednotlivejch faktorů ovlivňujících výnos nebo kvalitu - genetika - ventilace - úroveň a frekvence péče
zamysli se selskym rozumem a vyřazuj jednotlivý faktory - existujou tři základní - software (způsob pěstování a tvoje know how) - hardware (vybavení pěstírny) a genetika

ještě upozornění - následující výčet problémů souvisejících a způsobujících snížení výnosů je vytvořen na statistických základech

ad soft - podcenění ventilace (aspoň 30x objem skříně za hodinu) - cirkulace - všechny kytky se musej furt hejbat - nízká vlhkost těsně po přepnutí když to eště potřebuje cca 60% - moc vysoká vlhkost cca 1 měsíc po přepnutí kdy už by se to mělo cpát pod 50 % - vesměs se skoro eště nestalo že by někdo přidal navíc cirkulační ventilátor a nezvedlo mu to výnos
ad hard - mmm myslim že mít dva ventilátory na přívod i odvod je kontraproduktivní - měl bys mít jeden - aspoň na 425 m3/h - taky nepíšeš jestli odtahovej vzduch nevracíš do místnosti - s plochou 120x80 tam 400 g nejspíš nebudeš mít nikdy gé na watt a víc nicméně to neni extrémní omezení
ad genetika - nejjistější co můžeš udělat je pořídit feminizovaný semena a dávat fakt bacha na hermafrodity - jestli ti z nich vyleze zase 150 g tak si můžeš bejt jistej že to neni genetikou

good luck
snark

Snark in the System

Naposledy upravil snark 17-10-2006 v 14:30 PM

Old Post 17-10-2006 v 14:23 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Adur: záleží především na genetice, na době jakou je necháš na vegetu než přepneš atp. Hnojky, zalejvání a zaštípávání neřešim... Věřim, že nejsi blb. Já osobně mám na 400W průměr 250-300g, podle genetiky. Možná by pomohlo, kdybys přihodil nějaký foto. Další hodně důležitej aspekt je, jakou používáš ventilaci - každej si myslí, že když má lampu, že to stačí ke štěstí a to je kámen úrazu - mnohdy nedostatečná VZT ve skříni ti může snížit výnos a kvalitu hodně rapidně- netroufnu ani tipnout o kolik... Takže to může být větráním. Další věc - jedeš v hlíně, ta obecně taky nedává úplně nejvíc, někdy se povede, někdy ne... Já znám člověka, kterej dává g/W na 400W, ale má natuněnou skříň za pár tisíc, jede hydro (konkrétně NFT) a má přístup ke špičkovejm klonům a hlavně tomu celkem rozumí - tyhle všechny věci dohromady určujou výslednej produkt.

checkni www.icmag.com v jednom threadu týpek dává na jedný kytce chronica 450g pod 400W (když nenajdeš, tak dám později odkaz, teď nemůžu)
- jede hydro, měří roztok, o genetice nemám pochyb, že je good.

EDIT: hehe, snark mě předběhl...

khook: výměna hnojiv v tomto případě neni podstatná, kdo umí s AHčkama, měří roztok, tak dává nadprůměrný výnosy. To s Metropama je stejnej reklamní kec jako u ostatních výrobců hnojiv. "To naše je nejlepší" Nebo najdi odkaz, kde je dáno nějaký regulérní porovnání výnosu mezi AH a Metrop alias Biogreen (což je totéž, akorát výrobci se rozdělili na dvě firmy kvůli vlastnictví - nějak se snad nedohodli kvůli podílu, ale to je teď jedno)....

Old Post 17-10-2006 v 14:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

pre mna osobne by 6 l kvetinace nestacili, hlavne ked je v nich vzdusna hlina. pouzivam 12l az 20l l kvetinace a s vynosom problemy nemam. korene musia mat priestor. power plant od DP je velmi vynosny strain, tam by som problem nevidel, ak mas rezy skus nieco ine, nemusi byt good matka (nic v zlom - ak je overena, tak ok). vsetko ostatne tu uz bolo povedane. inak tie 3 power plants by bolo treba riadne trenovat aby vyplnili cely priestor. a 28 - 30 stupnov sa mi zda hodne vela na posledne fazy kvetu, skor by som to videl na 25.

good luck

Old Post 17-10-2006 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Nemůže být vadná lampa?

Old Post 17-10-2006 v 14:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0024620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív