Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w SonT, ebb&flow, AH+CO2, POG, LP a WW
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

250w SonT, ebb&flow, AH+CO2, Pot of Gold Příspěvek č. 1






tak....vedra přestali....naštěstí jsem to fakt skvěle naplánoval...přestalo být vedro a já začal 18h růstovou fázi....
Konfigurace:

kytiz: Pot of Gold, 1ks
box: 45x50x100cm (šxdxv)
růst: 18/6, 250w MH osram, max. 200kwh (určitě)
květ: 12/12. 250w SonT, max.150kwh (asi)
hnojky: AH basic, peroxid vodíku
CO2generátor: červený rybíz+černý jeřáb+hlubokokvasící kvasinky, dvojité probublávání, druhá promívací láhev obsahuje trošku kyseliny, vychází z toho CO2 bez jakýchkoliv kvasných aromalátek , předpokládám, že po dokvašení čůča a změření obsahu látek budu schopen vypočítat množství vznikajícího CO2 (a uvidim, zda-li to bude mít smysl)...jo a na noc odpojuji hadičku (zatím ručně)
Antiplísňové opatření: postřik trichodermou+ionizátor

Fyzika: EC=1,2, pH=5,9, teplota 26stC, vlhkost 65% (rosím cca 4x denně)


tak ....a už se jenom těším, jak to dopadne...řízek byl docela flákač...během tří týdnu vyrostl tak o patro (už jsem byl docela naštvanej...vypadá to na jeden z těch energeticky náročnějších growů)...pak jsem připojil CO2 a začalo se to docela pěkně košatět...2x zaštípnuto...chtěl bych to nechat řádně prorůst - když už je tam sama kytička...teda skoro....ještě tam mám miminko kaktusu pachycereus pecten-aboriginum, který zatím zdvojnásobil svoji velikost (ale odborník-taťka-dárce říká, že je pro pěstování na hydru nevhodný...nejspíš, až tam bude sodík tak ho přesadím)....
doufám že mi bude odměnou nejen čůčo ale i hrnec zlata

foto1: CO2generator, první plynová promívačka - 0,5l PET, druhá 1l plast (od AH) s okyselenou vodou
foto2: letecký pohled
foto3: pachycereus - spolubydlící
foto4: pohled z boku
foto5: pohled z boku + rozvody CO2

----------------------------------------------
nevíte jak bych mohl ještě zdokonalit rozvod CO2? thx...

Naposledy upravil Co? 29-08-2006 v 15:07 PM

Old Post 29-08-2006 v 15:00 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 2

Mas to zajimave.. Sice ti s tim rozvodem nepomuzu, ale co takhle udelat tu hadicku kolem celeho obvodu kytek (jako obruc, kterou na to nasadis..) postupne spojovanou temi trojnozkami co2 ti prcha ventilaci a kytky ho spotrebujou hoodne malo.. takhle by jim to slo hnedle kolem listu.. mam vzuchotechnicky vecicky a uz jsem si s tim hral tak me to tak ruzne napadalo.. Jinak jedes stejnej modus jako ja PoGy, tak to budu prubezne sledovat, sem zvedavej.. Peace.. Jo a K+ si zaslouzis

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 29-08-2006 v 15:28 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 3

jj, taky mě to napadlo, ale účinnost se tím asi moc nezvedne...zkusím postavit asi nějaký igelitový stan bez stropu....ale to mi zase určitě rozhodí teplotu a vlhkost....ach jo....asi zkusím tam zamotat ty hadičky...už je propichuju...uvidíme
btw. koukám, že POGo tancuješ druhým kolem....o kolik se ti to vytáhlo? nemělo by asi moc, že?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 29-08-2006 v 16:04 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 4

PoGy prave ze vubec jedu to s OB a OB se mi celkove vytahujou vic.. OB zastipuju jak blazen a PoGy vubec nemusim a to plati i o nasazovani kolinek.. Jinak jsem na to CO2 zvedavej, protoze k tomu mam vybaveni a rad bych to jel taky.. Zatim cuss.. W!

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 29-08-2006 v 16:39 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 5

hele kdyz das ty hadicky dolu(CO2),pak mas odsavani nahore=> musi to projit celou skrini az nahoru ne?Domnivam se ze a:to nemusi byt natvrdo u palic a za b:myslim ze kdyz dosatecne vetras tak ti vetsina toho COčka celkem rychle vyleti kominem(spis tohle bych nejak resil)...treba pustit to tam a zaroven by se snizilo odvetravani,pak bych po nejake dobe zase odvetravani naspeedoval a vypnul CO2.A porad dokola...
Intervaly samozrejme nemam odzkousene(cista teorie:-p)
Ale ja bych to radsi udelal poradnou prdu COčka po nejake te dobe ,nez po prditkach a casto...

Old Post 30-08-2006 v 09:33 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 6





dík všem za náměty...budu o tom přemýšlet...zatim jsem to vyřešil takto (viz.foto)...další fáze uprav proběhne možná o víkendu, ty úpravy zas nejsou tak jednoduchý jak se zdá, původně jsem chtěl dát přívod co2 před nasávací ventilátor, ale jak podotknul r-man, tak CO2 je težší než vzduch, teplota mi tam nějak nelítá, tak si myslím, že by CO2 odešlo spodem (no zatím to zkusím dodávat co nejblíž...po "prdíkách" (bohužel čůčo vyrábí co2 jen "prděním" ale zase nepřetržitě k tomu abych do skříně ještě strčil nějaký plynojem není (zatím) místo)
btw. možná by mě mohl pomoct nějaký kouřový test (nějakým "viditelným" plynem-kouřem abych viděl kudy a jak vzduch koluje )
...ale zase, když porovnáte fotky ze včerejška a ze dneška, tak je vidět, jak si kytiz pěkně žere....mrška....snížila EC skoro 0,5mS a to zapila 3,5 litry vody

foto1: modifikace CO2 rozvodu
foto2: ze včerejška - z boku
foto3: ze dneška - z boku

=========================
31.8.2006 173kwh ....ukončena rustová f(r)áze, přepnuto na 12/12
1.9.2006 změna osvětlení na Na Son-T

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 01-09-2006 v 15:50 PM

Old Post 30-08-2006 v 15:34 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 7




zase další dva dny ze života pogu ....
dostali sodík, uv-zářivku
vlhkost klesla na nějakých třicet procent (to jsem nečekal)...
teplota vzrostla na 29,5stC
EC doplněno na 1,3mS

raději jsem to přepnul včas na květ....ono to ještě trošku popojede (snad)

foto1: letecký pohled z boku
foto2: z boku
foto3: stonek, už i ty spodní větve jsem tlustý jako všechny ostatní větve, za každým listem kouká nová větev či větvička...hmmmmm


btw..teď mě tak napadlo, že bych si mohl koupit bublinkovou clonu (něco jako kamínek do akvárka-bubláku)....hmm.....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 01-09-2006 v 18:18 PM

Old Post 01-09-2006 v 18:08 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 8

Zdravim..

Pog je po prepnuti pohodar .. Zacne houstnout na vrskach, vytvori par blizkejch pater a zacne kwest.. OB mi slo vic do rustu.. Teplotu mam taky kolem 30°C (melo by to byt jeste ok, me to s nima nic nedela..), ale ted jsem zase sudnal jednu 250W ze dvou.. musi pockat na posledni mesic kwetu..

Jakou mas vubec ventilaci?.. Me rapidne zvedne vlhkost vypnuti odtahu na noc.. Vypinal jsem na rustu (80%-100% vlhkost ve tme a 60% za svetla).. Jinak ji mam taky kolem 30% - 40% za svetla..

Doufam, ze tu vlhkost vykoumas .. ja ti s ni moc neporadim..

Peace!

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 01-09-2006 v 18:21 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 9



ventilace: od výbojky odsávám eurem teplo, nad boraxovým sklem, 2xsunon aktivní filtrovaný přísun vzduchu, 2xsunon odtah

nějaká aktualizace foteček....
..už není pořádně poznat, kde je vršek (by ty boční větve jsou všechny skoro steně tlustý...i ty spodní)j
..zdálo se mi to už až přiliš husté, takže jsem to začal zastřihávat....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 03-09-2006 v 12:40 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 10



tak se z toho stal neprostupnej....černočernej lesík.....

změřeno dávkování CO2:
(jestli už neumím převádět jednotky tak mě prosím nekamenujte )

objem boxu je 250000cm3...tj.250 litrů
průtok průměrně 10cm3 za minutu...tj. 600cm3 za hodinu, tj.0,6l/h

koncentrace: 0,5% ze vzduchu + 0,24% z čůča.... tj. 0,74% a už je viděť účinek CO2....hm...to jde...ale příště budu muset udělat víc čůča

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 06-09-2006 v 11:43 AM

Old Post 05-09-2006 v 10:33 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 11






tak jsem to trošku prostříhal....prostě divočina....

foto1: letecký pohled
foto2: pohled z boku
foto3: stonek
foto4: první kvítky
foto5: pachycereus...i pod sodíkem mu to docela jde...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 09-09-2006 v 09:12 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 12





....prostříháno..teď jsou kytiz cca 5cm od skla (+sklo od výbojky 5cm)...

foto1: letecký pohled....už nějak není místo

foto2: pohled z boku....ještě že to mám tak malý

foto3: stonek.....pěkný je, že i ty nejspodnější boční větve jsou stejně tlustý jako ....mmm...vlastně všechny, které vycházení ze stonku....

foto4: no a tady je vidět nejspíš směr "letu" CO2....zleva doprava a nahoru....resp. vpravo je větší polovička kytiz

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 13-09-2006 v 14:26 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 13









nějaká aktualizace....ale už to bohužel není tak rychlý jako s CO2...proč? víno dokvasilo ....k tomu, aby to více bublalo, tak jsem na plastový demižon nasměřoval odfuk z výbojky....tudíž mělo furt docela vyšší teplotu a tedy i dřív dobublalo...no a vzhledem k tomu, že alkohol-potažmo víno piju docela málo...tak to bude na dlouho (nebude-li nějaký strázek )...asi bomba bude lepčííí....

foto1: pohled z boku
foto2: letecký pohled
foto3: palička poblíž vývěru CO2
foto4: palička v "bezpečné" vzdálenosti od vývěru
foto5: mladý lísteček....začíná ji kručet v kořenech, prostě hlad (2dny bez hnojení), ec=0,54
foto6: starší lísteček...wobrovskej hlad (4dny bez hnojeni), ec=0,27
foto7: starší lísteček...větší hlad, ec=0,38
foto8: pohnojeno....kytiz to trvalo 2 dny....a je zase bez syndromů , ec=1,62 (den 1), ec=1,44 (den 2)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil Co? 19-09-2006 v 16:06 PM

Old Post 19-09-2006 v 15:54 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 14






opět nějaká aktualizace foteček....
foto1: letecky...už se nevejde
foto2: z boku...
foto3: poblíž uv-zářivky....
foto4: pryskyřice...
foto5: detail...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 22-09-2006 v 15:18 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 15








25 den květu
==============
foto1: letecký pohled
foto2: pohled z boku
foto3: vetev
foto4: šištička
foto5: šištička
foto6: šištička
foto7: detail

vůně: ovocná (viz. zubní pasta tutifruti )

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 26-09-2006 v 11:27 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 16

čus CO
tak to čumím, bereš mi myšlenky (no aspon s tim nebudu mit tolik práce)
napadlo mně, proč nedat nádobu s čučem rovnou do skříně, počítám s absencí tvého superkyselinového pachového filtru, protože mně vůně kvasnic zas tolik nevadí. čučo bude v teple, a nechal bych to kvasit rovnou, mohl bych tam dát třeba i 2 nebo 3 nádoby.

teď kde jsi sehnal kvasinky? dyžtak PM, protože v našem zk... mestě jsem je nenašel. Objem CO2 a tedy i proces kvašení zřejmě nezávisí na objemu nádoby (oprav mně jestli to tak není), ale na obsahu cukru, čím víc cukru, tím víc(?)a dýl to kvasí.
proč nekvasit v noci a udělat tak zásobu CO2 (pokud snížíš odvětrávání) na den?

proč nekvasíš dál, podle mně stejně nejlépe kvasí chleba. Myslíš si snad že rybízové kvasinky jsou lepší..... asi ne, takže narvi tam kůrky a proces kvašení se obnoví.

jak zabránit zoctovatění, ne že bych neměl rád ocet, ale mohl by to vcelku rychle zrušit.

zdar

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 26-09-2006 v 14:33 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2006 - 250W SonT, ebb&flow, AH, G13xRomulan(fed)xOrange Crush + soutěž - 101 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2208600 seconds with 43 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív