Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Koho byste chtěli z Groweru pozvat na brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Není brko, jako BRKO... :-)
Jinak, jak říká Janísek - Brněnská squadra
+ Kapka1, praxer, Kikukišek atd., však smrt je daleko (doufám), takže času bude dostatek... :-)

Ps: škoda, že jsem se nikým z Groweru nestrazil na Trutnově 2006. Měli jsme tam krabici od dortu plnou koláčků a sušenek... :-)

Old Post 11-09-2006 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 18

Jó, je tu moc lidí, co bych rád pozval na brko.. Třeba bych se chtěl uplně mastně zkuřit a kecat hodiny o genetice a pěstění s DDT, nebo bych se chtěl zhulit s Claunem, má stejné názory, jak já..
Matko - Jestli jste na tu ostravu domluvení, přijel bych tež! Mám to kousíček.

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 12-09-2006 v 12:42 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

já bych pozval na brko mopslíka a lipiho, jakožto growery, jejíž thready se snažím průběžne sledovat (poslední dobou nestíhám, sorráč ) Dále pak mám domluvený předběžný zhulení se s Hnědojedem a možná natrefím na fakultě, hehe, na drinkera huliča
no a ještě bych chtěl pozvat na brko uživatela Bonsai, kterýmu to za semínka, co mně poslal a já je bohužel ještě nezvládl vypěstovat (čórky, letos z řízků) dlužím. Mám jen pocit, že už je na G.cz neaktivní.

Old Post 12-09-2006 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 20

Moltres idem tam tento tyzden vo stvrtok po kloniky polarnych svetiel

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 12-09-2006 v 20:45 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 21

jsem svolny jednorazove zahulit s kymkoli z groweru.. nemam predsudky a clovek nikdy nevi, kdo se za jakym nickem skryva... vzdycky je to s nekym novym prekvapeni a v drtive vetsine prijemne... tagze kdokoli

p s y c h o 8 4

Old Post 14-09-2006 v 20:08 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 22

aneb můj Buddy list:
Evildoer is on-line Evildoer PM X
Jahudka! is on-line Jahudka! PM X
mati0n is on-line mati0n PM X
n0si is on-line n0si PM X
Stoned_r41d3r is on-line Stoned_r41d3r PM X
Offline
Asocial is off-line Asocial PM X
Claune is off-line Claune PM X
Co? is off-line Co? PM X
dlouhán is off-line dlouhán PM X
Drevo-Kocur is off-line Drevo-Kocur PM X
Jedubabka is off-line Jedubabka PM X
jjaman is off-line jjaman PM X
kavalera is off-line kavalera PM X
KinkyRasta is off-line KinkyRasta PM X
Locus is off-line Locus PM X
praxer is off-line praxer PM X
sancha is off-line sancha PM X
snark is off-line snark PM X
Time is off-line Time PM X
trosca is off-line trosca PM X
VoidMAN is off-line VoidMAN PM X
xerthon is off-line xerthon PM X

!

Po pár letech zpět.

Old Post 14-09-2006 v 20:51 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 23

Rada bych rozhodne s Omnihashem, Dudem, Psycho 84, Sinuhetem, Moswou, Sanchou...sakra, je vas mraky..taky theKeptn.(asi jsem to ale zkomolila)..no proste je vas hafo a rozhodne jsem vas 90% zapomnela
Ale jak rika Psycho..vlastne s kazdym z Groweru, i kdyz je, sice mizive, procento tech s kterymi ne..
Snad to nekdy vyjde
MYR

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 14-09-2006 v 20:55 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

určitě bubika, protože jeho thread pro přátele mýho nejoblíbenějšího modelu mě vždycky strašně dostane a tak bysme mohli každej ochutnat Durban P. od toho druhýho. Strašně moc bysme se zmastili a já bych znal konečně někoho z groweru

Old Post 14-09-2006 v 21:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 25

ja by som vas najradsej pozval vsetkych... ,, sak mozme dakedy ist na jona...co vy na to ? ...dame dake stretko v cechach ?

Old Post 14-09-2006 v 22:44 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 26

Omnihash - ale kde ? daj dake info

Old Post 14-09-2006 v 22:58 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Leštěnka
Rada bych rozhodne s Omnihashem, Dudem, Psycho 84, Sinuhetem, Moswou, Sanchou...


slibuju ze se mnou se ti to urcite jednou splni

p s y c h o 8 4

Old Post 15-09-2006 v 08:17 AM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 28

s par lidma uz sem pokourila a s chci s nima jeste urcite nekdy pokourit jinak bych rada zahulila s....janiskem , vilou, sanchou, psychem, lahvanem, kwjetonem, drtikolem, jahodou, mationem, slamou , lupusem,hanyzem(ten zmizel), praxerem a jeste jeste jeste...

my first time

Naposledy upravil moswa 15-09-2006 v 10:55 AM

Old Post 15-09-2006 v 10:49 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 29

hej ja bych zakouřil s kýmkoliv, kdo mi sedí na kůži, a to jsou grower, prostě ty co milujou kytí jsou milováni i mnou, kouřil jsem s pár lidma a doufám že z dalšími zakouřím, asi tak

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 15-09-2006 v 13:27 PM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 30

Mit dostatek materialu, tak pozvu skoro vsechny, ale tolik mi toho asi nikdy v zivote ani neprojde rukama

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 15-09-2006 v 14:29 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 31

2 Omnihash: Smim te tedy pozvat? Pripadne nekoho dalsiho, kdo by se pridal?Psycho? Ovsem jsem z Prahy a nikam moc za humna se nedostanu...

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 16-09-2006 v 10:58 AM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Pohodička Příspěvek č. 32

praha je matka měst a nálad..
houba! - co víc si můžeš přát?

leda tak eště abych tam byl i já..

omni, leštěnka: počkejte s tim srazem tak tejden, bych se k vám přidal..

joa eště..
leště: dle tvýho nicku usuzuju, že jsi četla Za pár prstenů.. sem to blbec někomu pučil (samozřejmě jsem zopmněl komu ) a rád bych si to přečet znova, nemohla bys tu knihu na chvilku postrádat?

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 16-09-2006 v 11:04 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4130390 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív