Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 65

ja bych rad vznesl navrh na zalozeni klubu NOD (Neortodoxne ortodoxni dymkari) - snad se nekdo prida, nebo jsem sam co tak zboznuje fajfky? Vite co se me na nich libi nejvic? Ze kazdej ma jinou. kazdej si muze koupit tu ktera se mu libi. jointy jsou vetsinou povrchne stejny. zahulim z nich, kdyz je nekdo ma, ale nejcasteji i ty jointy rozdrobime do fajek. napriklad hydrantekuv slogan Smrt fajfkam me smrtelne urazil Smrt hydrantum, at ziji hasici pristroje!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 07-06-2002 v 18:15 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolllf
Stálý Člen

Karma uživatele wolllf - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 66

Nejlepší je si vzít noviny-např. Plzeňský deník a zarolovat si jointa z dvoustránky "politika".
Min. ale 10g...zkuste to, něco to dává!
Ale vážně ...sklo-supr, klasika papírek-pohoda.

Někdy zapomínáme, že žijeme!

Wolf

Old Post 07-06-2002 v 19:06 PM
wolllf je offline   Profil uživatele wolllf   Find more posts by wolllf   Foto galerie člena wolllf   Click here to Send wolllf a Private Message   Add wolllf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maiden
Nový Člen

Karma uživatele Maiden - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Palec nahoru Příspěvek č. 67

Neortodoxne ortodoxni dymkari,jsem jednoznačně pro založění tohoto klubu.

Old Post 07-06-2002 v 20:26 PM
Maiden je offline   Profil uživatele Maiden   Find more posts by Maiden   Foto galerie člena Maiden   Click here to Send Maiden a Private Message   Add Maiden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 68

dobre, klub Neortodoxne Ortodoxnich Dymkaru je od ted zalozen, jestli se maiden neurazis, prijimam te jako prvniho clena. dalsi se muzou hlasit. az nas bude tak deset tisic, potahnem na vas, jointari! ja si ted setrim na novou fajfku, jen mam dilema, jestli mensi vodarnicku, nebo nejakou extra vymakanou dymecku na ven...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 08-06-2002 v 13:58 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peyotl
Nový Člen

Karma uživatele Peyotl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 69

Sorrac drinkenhuliči ale nemáš recht. Jointíky jsou nej. protože si s tim vyhraješ a pak když se to povede tak z toho máš takovej hřejivej pocit u srdce. Nebo v plicích ? :-) Po jointech je nejlepší věcička staročeská porcelánová vodnice! Vřele doporučuju

smoke long and prosper

Old Post 09-06-2002 v 19:09 PM
Peyotl je offline   Profil uživatele Peyotl   Find more posts by Peyotl   Foto galerie člena Peyotl   Click here to Send Peyotl a Private Message   Add Peyotl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Junksdred
Nový Člen

Karma uživatele Junksdred - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 3 

4AU Příspěvek č. 70

Je mi to jedno. Plast, sklo, dřevo, keramika či Joint.
Ovšem hlavní výhoda špeka spočívá v šotovi!!!!
A přes plast se člověk zase moc zmaští...

Junksdred

Old Post 09-06-2002 v 19:16 PM
Junksdred je offline   Profil uživatele Junksdred   Find more posts by Junksdred   Foto galerie člena Junksdred   Click here to Send Junksdred a Private Message   Add Junksdred to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 71

já už měl tolik fajek, tolik jsem jich už udělal, z tolika hulil a viděl!!! hlavní je pukud je čistá a nemá žádnou pachuť (třeba dřeva jsou pak vypálený), joint je joint, bongo je bongo... hlavně ať se hulí dobře a s chutí!!!

Old Post 11-06-2002 v 12:19 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maiden
Nový Člen

Karma uživatele Maiden - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Palec nahoru Z čeho nejraději kouříte? Příspěvek č. 72

Drinker huliči dik za přijmutí do klubu Neortodoxne Ortodoxnich Dymkaru ,to potěší.Páni já ti vám teť o víkendu ochutnal vynikající kakao,jednu chvíli jsem byl na vážkách jestli nepřestanu hulit,ale asi ne teť jsem si tady v tom šopu"http://www.shanti.cz/index.htm"našel pěknou vodárnu takže zůstávám věrnej hulení.

Old Post 11-06-2002 v 21:26 PM
Maiden je offline   Profil uživatele Maiden   Find more posts by Maiden   Foto galerie člena Maiden   Click here to Send Maiden a Private Message   Add Maiden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 73

Neda mi to a jako protivahu NOD zakladam
Great Dzoint Inhalation company.


Smrt NODarum


GDI forever

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 11-06-2002 v 22:18 PM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rolllller
Nový Člen

Karma uživatele rolllller - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 74

Nejradši hulim jointy mix s tabákem - velmi rád je balim (jak jinak ) a díky dlouholeté praxi je mi tento úkol často svěřován. Zvláště pak v náročných situacích. Papírky samozřejmě konopné.
Do GDI ale nevstoupím, neboť také rád vyřezávám dýmečky a šlukovky.

BTW Dark Reign? Správně, nebo mě paměť klame?

" ...rolllllllllllllll another one... " (Easy Rider)

Old Post 12-06-2002 v 03:04 AM
rolllller je offline   Profil uživatele rolllller   Find more posts by rolllller   Foto galerie člena rolllller   Click here to Send rolllller a Private Message   Add rolllller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

NOD Příspěvek č. 75

Tak já se klidně přidám do spolku, protože:
-špeka neubalím, kdybych se rozpůlil
-nic netáhne tak brutálně, jako dobře vyčištěná fája
-v případě potřeby je možno okamžitě dobýt matrošem
-se s ní dá při hulení krásně vyhrát. To je kolikrát koncert, kterej na ní rozehraju, když střídavě kryju kotel a turbo dokud se mi nezatmí před očima .
-omrzel mě život, hydrantku
-a ten šot taky myslím není problém.

P.S. Další přednosti jsou vítány .

Old Post 12-06-2002 v 14:16 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 76

NOD je naj!A nejlepší z fajek je ze zdřevnatělého stonku vaší kytky-kouřit konopí přes konopí je teprv ten správnej nášlap.Ale teď vážně-nejlíp je kouřit bez kouře-odpařovat!Ten stav je čistší stejně jako vaše plíce,jenom je problém sehnat odpařovačku-mně ji přivezl týpek až z NL za což mu děkuji.

Old Post 12-06-2002 v 14:40 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baboss
Stálý Člen

Karma uživatele baboss - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 77

Také se přikláním k NODum, protože NOD má lepší zbraně a vojáky oproti GDI ti maj tak možná mamuta MK2.

baboss
Všechny věci jsou jedem a nic není bez jedu. Ovšem závisí pouze na množství, jestli se věc jedem stane. Paracelsus

Old Post 12-06-2002 v 17:03 PM
baboss je offline   Profil uživatele baboss   Find more posts by baboss   Foto galerie člena baboss   Click here to Send baboss a Private Message   Add baboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 78

Skvely, uz vedem 5:1

--------->

ne, navrhuju usmireni, dyt ono je to jedno, hlavne ze se huli nejlip ale stejne z dymek

a dalsi prednosti dymek:
-neznam nikoho, kdo by mel stejnou faju jako ja nebo nekdo jinej koho znam. naopak vynika osobni zrucnost a vyroba vlastnich fajek, viz kamos ma sestavenou z ruznych sroubku a matic, docela pekna, originalni. nebo sem slysel borce jak se bavi o tom, ze ma parketu z prazskyho hradu, jak po ni chodi havel a ted z ni udela lufku
-muzes lip odmerovat "davky", kdyz se nechces moc zhulit. mas dost, uz nenabijis, ale u jointika ti treb ajeste pulka zbyde a pak blee a koma
-z kazde ganji v ni trochu zbyde a tak cim starsi faja, tim lepsi pohuleni (aspon me se zda - cisty faje nemam moc rad, vypadaj jako zacatecnice a ja mam rad zauceny )
- k me fajfce se vazou vzpominky... co uz jsme spolu prozili. zatimco schovavat si filtry od jointu a pak nad nimi litovat stare casy, to si predstavit neumim.
- mnou ubaleny joint je spis pro srandu, nez pro huleni (al-ban ), tak ma faja uz musi budit respekt!
- je k ni mozne mit citpvy vztah, coz k papirkum Pure Hemp na kterych si cvicim baleni, nejde.

[Edited by drinker hulič on 12-06-2002 at 08:49 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 12-06-2002 v 19:42 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 79

drinker huliči, jo máš prawdu, ale na druhou stranu ubalenej špek má kouzlo toho rituálu, jedinečnýho okamžiku, je a pak už neni...

btw:moje skleněná faja už má takovou patinu, že vypadá jako kdyby spadla do jezírka asfaltu, černá jako kafe od Maryši

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 12-06-2002 v 20:54 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 80

2 drinker hulič
hele, smír!!!! hlavně, že víme o co jde!!!
už jsem kouřil i z tužky, jablka, rohlíku, sqelá je žárovka a nevím z čeho všeho jsem za ta leta už stihl hulit (jó a co hlína pánové??? )
ps:už dlouho mi vrtá hlavou jak všichni dělají ty různý smileíky, poradíš??? umím jen tyhle dva)

Old Post 13-06-2002 v 09:44 AM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4750700 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív