Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Recepty v obrazech :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zmrzlina?! Příspěvek č. 145

dobrou chut!

http://video.google.com/videoplay?d...2&q=THC&pl=true

Old Post 30-03-2006 v 00:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LosTaZ
Nový Člen

Karma uživatele LosTaZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 146

Praxer: Zajímavé, Chtělo by to přeložit, zkusit, nafotit a dát sem:

http://grower.cz/forum/showthread.p...6617#post366617

(galerie\recepty v obrazech)

Anglicky sem tam něco rozumím, ale na překlad si netroufnu (ještě kuchařinu ) a taky bych rád věděl přesněji jak to vyrábí, ale jinak díky za inspiraci vypadá to super...

Old Post 30-03-2006 v 01:28 AM
LosTaZ je offline   Profil uživatele LosTaZ   Find more posts by LosTaZ   Foto galerie člena LosTaZ   Click here to Send LosTaZ a Private Message   Add LosTaZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

ok, tedka jdu spat, zitra přeložim / požadam o přemstění

Old Post 30-03-2006 v 01:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

R41d3r Kuchen Příspěvek č. 148

Dneska me po ranu chytla chut se nejak zbavit poskliznovyho srotu.

Co jsem pouzil:

Asi 350 G poskliznoveho srotu od jakosti I. (palice) pres II. (okvetni listky) az po III. (velke listy lonskeho outu).
300g masla
3 vajicka (ptaci chripka compliant )
cukr, med, mouku

cokoladu na vareni, kakaovej prasek (granko styl), cokoladu
orisky(pouzij jsem 50g liskovych)
guaranu v tabletach nadrcenou, ta to neni tak sedativni

1/ Postavil jsem hrnec na sporak, nalil do nej vodu, pridal konopi, nekolikrat provaril--- vylouceni chlorofylu
2/Zacal jsem varit maslo, v prubehu varu jsem sbiral tu bilou penu na okrajich. Az bylo konopi vyvarene, hodil jsem ho do masla 2 hodiny varit.
3/Rozmychal jsem vajicka s cukrem a moukou, aby mely jakouz-takouz konzistenci, pridal orechy, kakaovej prasek a dal jsem si brko, aby mi lip ubehl cas extrakce THC do tuku.
4/V mensim hrnci jsem rozpustil cokoladu.
5/ Ubral jsem plamen pod konopim a THCmaslo prelil do nadoby s testem. Palice jsem zalil mlekem a nechal rychle a intenzivne povarit (spis slo o to, aby se z nich vymylo to maslo, co uvizlo na konopi).
6/Z konopi jsme pres sito dostal poledni kapku drahoceneho tuku a konopi zahodil.
7/ Cokoladu jsem jeste lehce povaril s mlekem a pridal do testa.
8/Postupnym pridavanim mouky a cukru jsem vytvoril jakz takz kompaktni smes, kterou jsem vlil na pecicim papirem upraveny pekac a pichl do trouby na 200 stupnu asi na pul hodiny.
9/Vyjmul jsem z trouby, narezal a umistil do mrazaku.
10/ Snedl jsem asi 1/4 kolacku a je to docela siiiiila

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 01-06-2006 v 15:18 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Nápad Příspěvek č. 149







setup::
1 větší potentní samec
2 hermáči a jeden samec z pole
obojí z mrazničky
+ pytlík čerstvých listů z kvetoucích kýblovek (potomci GWS, AK47)


dvě másla z lidlu, 82% tuku

kuchtění::
máslo připraveno standartním postupem, materiál 10-12× vyvařen ne vodě, pak 3 a půl hodiny bublal na plotně.. nakonec ho zbyl jeden hrnek => dvě várky a tři pixle koláčků

recept jsem převzal z http://smokingwithstyle.com/cripplingchip.htm


1/2 hrnku (orig. "cup", je to hrnek nebo šálek?) konopného másla, odměřoval jsem ho tekuté
1 + 1/3 hrnku mouky (1 šálek byla hladká, 1/3 polohrubá)
1/2 lžičky soli
1/2 lžičky sody na pečení
1/2 hrnku hnědého cukru (obyč krupicový)
1/4 hrnku granulovaného cukru (moučka... co si ti američani nevymyslí)
1 vejce

uprgade: trochu skořice, nesolené pražené buráky podle chuti a tabulka čokolády nasekaná na kousky

postup::

psychoaktivní máslo, vajíčka a cukr ručně smícháme v míse. v druhé smícháme sůl, sodu a mouku a prosejeme do máslové směsi, propatláme (jde to samo, těsto je měkké) a na plech s pečícím papírem klademe kuličky 1 palec velké (2.54 cm ) dost daleko od sebe, naběhnou
pečeme snad ani ne 10 minut dokud cookies nenaběhnou a nezačnou od spodu hnědnout a vonět, pak je vyndáme z trouby a v klidu necháme vychládnout, za horka jsou měkké


# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Naposledy upravil FlickerBird 05-11-2006 v 19:18 PM

Old Post 20-08-2006 v 00:14 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Pohodička Moje kuchtění Příspěvek č. 150



Zdravim všechny kuchaře.Jelikož je tohle moje velmi oblíbené téma,a v poslední době sem ten net pořádně flákal,tak vám sem frknu muj poslední,a řekl bych nejpovedenější pekařskej úlet a to sou Kouzelné Domažlické Koláče.Recept je na stránkách Český telky,v pořadu Kluci v akci,dá se to i online skouknout.Jediná zvláštnost-výkoné máslíčko,ale čisté,žádnej brčál.Taky sem nešetřil rumem.Celkově sem vytvořil 7 kousků,velikosti talíře,a po půlce koláče u kávy byl pořádnej rachot.Bohužel fotky mam z mobilu,takže strašná kvalita.Je stim dost práce,ale úspěch maximální.

Old Post 07-12-2006 v 22:27 PM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pinky
Stálý Člen

Karma uživatele Pinky - 63% PěstitelskáKarma uživatele Pinky - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 151



A ještě sem hodim zahradu,aby ste si páni kuchtíci představili,že máslíčko nebylo žádný máslíčko.

Naposledy upravil Pinky 15-12-2006 v 07:47 AM

Old Post 12-12-2006 v 23:30 PM
Pinky je offline   Profil uživatele Pinky   Find more posts by Pinky   Foto galerie člena Pinky   Click here to Send Pinky a Private Message   Add Pinky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Artonoror
Stálý Člen

Karma uživatele Artonoror - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 152

Čau groweři no na vánoce sem pak mufiny.. fotky nejsou ale hodim sem recept..

Co potřebujem..:
Polohrubá mouka
Cukr
Prášek do pečiva
Čokoládu, rozinky nebo oříšky..
Máslo (konopné)
Vajíčko
Mlíko
Papíroví košíčky nebo náký formičky taky to de rozlejt na vymazanej vysypanej plech a upíct jako náká buchta..
A hrnek dle libosti na dávkování..

Jak na to..:
1. Smícháme 1hrnek mouky 1/2 hrnku cukru pr. do .peč... nasekanou čokoládu rozinky oříšky dle libosti...je potřeba to pořádně promíchat kvůli prášku do pečiva...( jestli máte zelený máslo tak tam můžete dám trochu kakaa na obarvení...)
2. máslo se dává 1/2 osminy (počítá se ti z kg másla takže cca 60g másla ale když vemete velkej hrnek tak klidně víc..) rozpustit a nechat vychladnot! když nebude dost studený tak prášek do pečiva nebude fungovat. vajíčko do hrnku a dolejt do 1/2 hrnku mlíkem
3. dát do košíčků a píct v předehřáté troubě tak dlouho než to bude pečený na poloviční výkon cca 150-200stupňů.
4. A je to...

Dva mafiny sou cejtit, ale taky každej má jinak velký košíčky a jiný máslo časem sem hodim fotky až budu zase píct..

Naposledy upravil Artonoror 23-01-2007 v 06:12 AM

Old Post 26-12-2006 v 09:18 AM
Artonoror je offline   Profil uživatele Artonoror   Find more posts by Artonoror   Foto galerie člena Artonoror   Click here to Send Artonoror a Private Message   Add Artonoror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 153




tak sme se jednou takhle zhulili a ze budem taky neco varit.. teda pict

maslo sme vyrabeli klasickym zpusobem..
2.foto: tohle zbylo z tri masel.. nas material X
3.foto: babovka. nevidim duvod psat recept jelikoz se nachazi v kazde kucharce. jen dodam ze sme do ni dali pulku masla co nam vznikla

je to jen takovej report.... : vareni zvlaste pesteni zdar..

Old Post 27-02-2007 v 18:18 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Palec nahoru Příspěvek č. 154

sqvele fotky lidi!! ja zatim jen klasicke konopne mliko

http://www.imagehosting.com/out.php/i324272_hrnec.jpg
http://www.imagehosting.com/out.php/i324276_absolutmliko.jpg

peace

flow,grow,glow

Naposledy upravil HorrigEn 11-03-2007 v 16:55 PM

Old Post 11-03-2007 v 16:42 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zofka
Stálý Člen

Karma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 155



cez weekend som robil puding

Peace, Love, Understanding
70W v-scrog bubbler

Old Post 14-03-2007 v 09:23 AM
zofka je offline   Profil uživatele zofka   Find more posts by zofka   Foto galerie člena zofka   Click here to Send zofka a Private Message   Add zofka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

to --> zofka
si tam miesal neaky BIOHAZZARD?

Old Post 14-03-2007 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zofka
Stálý Člen

Karma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 50 

Pohodička Příspěvek č. 157

2 rammian: tak trochu mozno oblecek bol just 4 fun..

Peace, Love, Understanding
70W v-scrog bubbler

Old Post 14-03-2007 v 13:47 PM
zofka je offline   Profil uživatele zofka   Find more posts by zofka   Foto galerie člena zofka   Click here to Send zofka a Private Message   Add zofka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulda22
Stálý Člen

Karma uživatele Hulda22 - 90% PěstitelskáKarma uživatele Hulda22 - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 158

Jako stěch fotek mam na košiky chut auš aby my vyrostly moje kytky a ja si mohl dat košiky nebo naky pečivo z thc

Travička sušena toje moje pohulení
Druhy kolo 70w 5Ks Master Kush nej co mi vyrostlo
Hulduv Balkon 2012
Hulduv Balkon 2014

Old Post 03-06-2007 v 10:00 AM
Hulda22 je offline   Profil uživatele Hulda22   Find more posts by Hulda22   Foto galerie člena Hulda22   Click here to Send Hulda22 a Private Message   Add Hulda22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tojekrasnypocit
Nový Člen

Karma uživatele tojekrasnypocit - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 159









Krémeš z BB keksov

Potrebujeme: 2 l mlieka (najlepšie je plnotučné), 2 bal. Zlatého klasu, 2 bal. vanilkového cukru, 20 dkg cukru akéhokoľvek, 2 lyž. hladkej múky, 6 vajec, 3 bal. práškovej šľahačky, 2 stužovače šľahačky, 3 bal. BB keksov, čokoládovú polevu

Ako na to:
Najprv si uvaríme mliečko...presne 2 litre (asi pol litra sa vyparí) a keď sa uvarí, pol litra odložíme a necháme vychladiť. Zo zvyšku uvaríme puding + 2 bal. Zlatého klasu, 2 bal. vanilkového cukru, 20 dkg cukru, 2 lyž. hladkej múky. Pridáme doň 6 žĺtkov (keď ich budeme pridávať je dobré ich vymiešať s práškovým cukrom) a neskôr sneh zo 6 bielkov. Občas krém premiešame, aby nechytil silnú kôrku. Pripravíme si pol litra mlieka uvareného a vychladnutého, v ktorom vymiešame 3 bal. práškovej šľahačky a 2 stužovače šľahačky. Treba vymiešať na pevno a šlahať šlahať šlahať !!!! Trvá to hodne dlho ) Na plech poukladáme BB keksy, na ne vrstvu pudingu, potom šľahačku, potom opäť BB keksy a nakoniec polejeme čokoládovou polevou. Budeme potrebovať asi 3 bal. BB keksov. Uskladníme v chlade. Po určitom čase BB keksy zmäknú. Dobrú chuť... Mňam

Tento koláč sme ozdobili piškótami, lentilkami, bolo málo čokolády, tak sme roztopili, akú sme našli ) aaa je tovenované kamarátovi ako darček k narodeninám ! Dúfam, že bude chutiť, ham ham ! ;P

Old Post 07-06-2007 v 16:42 PM
tojekrasnypocit je offline   Profil uživatele tojekrasnypocit   Find more posts by tojekrasnypocit   Foto galerie člena tojekrasnypocit   Click here to Send tojekrasnypocit a Private Message   Add tojekrasnypocit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiMi
Stálý Člen

Karma uživatele MiMi - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 160

jummy jummy taky bycvh si dal asi to skusím... co takle bramboráky??? už jste dělaly????

Old Post 22-06-2007 v 17:13 PM
MiMi je offline   Profil uživatele MiMi   Find more posts by MiMi   Foto galerie člena MiMi   Click here to Send MiMi a Private Message   Add MiMi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7879020 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív