Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak nejcasteji / nejradeji kourite marihuanu? / Způsoby konzumace [OVERFLOW R.I.P]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Co preferujete pro koureni marihuany?
Slukny
Cilamy
Sklenenky
Bong
Jointy
Jiny zpusob
Vaporizer
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Nápad Příspěvek č. 49

Ako na hasis

no, musi byt takej konzistecie, aby sa dal z neho spravit hadik (vonna tycinka)

Prepichneme podpivnik (keks) ihlou, alebo spendlikom. Az po hlavicku. Na hrot ihly napichneme has, podpalime a s takto pripravenym keksom zakryjeme skleneny pohar. (hasom dovnutra :-) )

No a hasik si v pohary kludne dymi a ak mas chut tak z kraja trochu odchylis keks a das si praska a hasik si dalej kludne dymi a dymi....

Odporucam skleneny pohar . Velkost podla potreby.

Inac proti tabaku v hulení nemam nic. Cisty tabak nefajcim vobec, ale ked sa ubali John so spravnym pomerom, tak nieje nic lepsie, rovnomerne prehara, niesu ziadne straty a chut je eňo ňuňo

Old Post 03-08-2001 v 14:50 PM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suhajko
Nový Člen

Karma uživatele suhajko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 50

Joints a malo hulenia

Zda sa, ze sa to vylucuje, ale ked nieje slukovka ?
Ani sprcha ani ovocie ani ani ?

Evolucia zapracovala: spoj ruky, aby si vytvorili muslu, napriklad taku, ako ked chces zvukom napodobnit sovu :-)
Medzi palce si vloz johna, filtrom k sebe, ohnom do vnutra. Dym z johna sa uvolnuje len do musle, poziera kyslik a tak john hori pekne pomali. Pri natahovani tahas dym s dymom :-) a keby ze ti je uz horuco na ruky, tak dym z musle vysaj cez medzierku madzi palcom a prstom.

Takto si mozes dat z 1cm dlheho johna aj 4 prasky.

Ked vadi chut papierika, da sa eliminovat spravnym vyberom znacky (totalna fajnsmekrovina), alebo si ubalis reverz joint (bali sa z lepidlom vonku, prebitocny papier sa odfakli)

Old Post 03-08-2001 v 15:02 PM
suhajko je offline   Profil uživatele suhajko   Find more posts by suhajko   Foto galerie člena suhajko   Click here to Send suhajko a Private Message   Add suhajko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele suhajko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koši
Nový Člen

Karma uživatele koši - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 5 

Pohodička Příspěvek č. 51

uz ste nekdy kourili pre ruzi?

koši

Old Post 20-03-2002 v 18:57 PM
koši je offline   Profil uživatele koši   Find more posts by koši   Foto galerie člena koši   Click here to Send koši a Private Message   Add koši to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maiden
Nový Člen

Karma uživatele Maiden - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 6 

Pohodička Příspěvek č. 52

Nevím jak to cítí ostatní,ale ja mám dojem že každý model potřebuje své ,tak třeba model Misty bych do papírku nezabalil,ten je zralej na keramickej Bong,ale třeba K2 je jedno jak bude vyhulena,na Ice se hodí sklo atd.....
Nožná rěknete zě mám hovězí nápady ale já to tak cítím,žádnou z kytiček bych nevzal přes Petlahev připadá mi to jako degradace kytky.
Jak to cítíte vy?Nebo jsem sám?

Old Post 04-06-2002 v 21:17 PM
Maiden je offline   Profil uživatele Maiden   Find more posts by Maiden   Foto galerie člena Maiden   Click here to Send Maiden a Private Message   Add Maiden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička sklo Příspěvek č. 53

sklo a kdyz je jooo chut tak papirky

proti PETflaskam nic nemam, ale nepouzivam
vlastne mam jednu vodnici z PETky...ale to byl spis takovej ulet, nepouzivam ji

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 05-06-2002 v 08:53 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsix
Nový Člen

Karma uživatele jsix - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 54

Já mám najradšej fajky (alebo iné aplikátory), z ktorých môže naraz húliť viacej luďí, je to potom o inom. A taký systém, kdo potiahne viac, viac bude mať, je sranda...

Maiden> ja tiež "cítim" pri každom modeli, že tento tak, ten zas inak, nejak podvedome, veď aj oči počujú a uši vidia...

http://www.irontown.host.sk

Old Post 05-06-2002 v 11:04 AM
jsix je offline   Profil uživatele jsix   Find more posts by jsix   Foto galerie člena jsix   Click here to Send jsix a Private Message   Add jsix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jsix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cangrejo
Nový Člen

Karma uživatele cangrejo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 25 

Pohodička Příspěvek č. 55

Mi nejčastějc hulíme jointíky, skvělý je že přítel má doma spoustu skleněnejch vychytávej jako třeba kvasnou zátku, teploměr... do toho strčíme jointa a je to parádně vychlazenej vzdoušek, no a jinak má doma 10 litrouvou vodnici pro pět lidí a spoustu šlukovek... je to vychytaný že to střídáme, tím se nám to nemůže nikdy omrzet :-)))

Old Post 05-06-2002 v 13:43 PM
cangrejo je offline   Profil uživatele cangrejo   Find more posts by cangrejo   Foto galerie člena cangrejo   Click here to Send cangrejo a Private Message   Add cangrejo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Pohodička Příspěvek č. 56

Já radši faju.Rychle se nabíjí a je na nekonečně mnoho použití.

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 05-06-2002 v 18:17 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.GRASS
Stálý Člen

Karma uživatele MR.GRASS - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 57

Já mám nejradši taky fajfku z ní je to nejlepší a čistší než z papíru papíry moc rád nehulim...

Fuck is easy.
Fuck is funny
Many people fuck for money
If you want to fuck for funny
Fuck your self and safe your money

Old Post 05-06-2002 v 18:32 PM
MR.GRASS je offline   Profil uživatele MR.GRASS   Find more posts by MR.GRASS   Foto galerie člena MR.GRASS   Click here to Send MR.GRASS a Private Message   Add MR.GRASS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Pohodička Příspěvek č. 58

Jednoznačně mam nejraději sklo - mam na mysli, sirokou sklenenou faju (jako zkumavka s urizlim dnem a z boku kotel) - protoze je to cistota, dobra chut a clovek se muze zaroven kochat pohledem na dym ... a falesny tah to je taky docela vychytavka
No, ale dobrym spekem taky nikdy nepohrdnu. Kdyz uz ziju v tehdle srackach (smog ve meste, ...), tak uz me ta trocha spaleneho papiru nezabije ...

ENCYKLOPEDIE PSYCHOTROPNÍCH ROSTLIN

Old Post 05-06-2002 v 19:21 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 59

Jointy jsou nejlepci !!!!

sMRT fajfkam

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 05-06-2002 v 21:10 PM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baboss
Stálý Člen

Karma uživatele baboss - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 60

Já sem snad měl už všechny druhy fajek a všechny se mi rozbily. Těď mám nerozbitnou malou ocelovou fajku a zdá se mi to nejlepší.
Třeba néní špatný hulit ze skla, zdá se mi to čištší, ale kdo má každej druhej den kupovat nový sklo.

baboss
Všechny věci jsou jedem a nic není bez jedu. Ovšem závisí pouze na množství, jestli se věc jedem stane. Paracelsus

Old Post 05-06-2002 v 21:25 PM
baboss je offline   Profil uživatele baboss   Find more posts by baboss   Foto galerie člena baboss   Click here to Send baboss a Private Message   Add baboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Obecné Příspěvek č. 61

U mna zalezi aj KDE sa huli. Brcka mi pasuju do uzavretej miestnosti, kde sa vznasa ten lahodny opar a ked do toho ide neake "smoky" downtempo. Vodne bongo (natahovacka) mi proste pasuje pri vodu, ked sme pri jazere, alebo na hradzi pri rieke. Do auta, ked niekde sialene cestujeme mi pasuje shilum a prebublavacka mi pasuje do parciku, alebo na cintorin na lavicku, to je ozajstna pohoda... a sklo ma tiez svoju "romantiku", len z toho som hulil tusim len raz. Taka sialena fajocka, ako na crack..

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 06-06-2002 v 22:20 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 62

no ja osobne najradše bongo (pet lahve) a to s prozaického dôvodu. Dokážem naraz napáliť strašné mnostvo a keď obsa pet flaše naraz natiahnem do plúc tak to je nárez, to sa mi pár krát stalo že to bola taká šleha že som padol na zem. A to ma na tom rajcuje. Tích 1-2 sek. pekla. No a potom si v klidečku sadnem a v pohode si nacpem faju a bafkám. To zase v aute si rád dám špeka ( samozrejme keď šoféruje niekdo iní a nevadímu že zahulí aš keď to odšoféruje)

Old Post 06-06-2002 v 22:58 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hans von aachen
Nový Člen

Karma uživatele hans von aachen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 63

myslim si, že když je čas, tak jointy sou fakt nejideálnější. dost teďka hulíme ze skleněnky - skunky - a když se naskytne příležitost ubalit nějakej outdoor, tak to je vopravdu pohodička...neni nic lepšího

Old Post 07-06-2002 v 13:27 PM
hans von aachen je offline   Profil uživatele hans von aachen   Find more posts by hans von aachen   Foto galerie člena hans von aachen   Click here to Send hans von aachen a Private Message   Add hans von aachen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 64

Najradsej by som hulil iba jointiky, ale doba je kruta a ganjy malo. preto hulim vacsinou z umelohmotnej flase, natahovacky su bezkonkurencne najlepsie a samozrejme fajka, vacsinou ked nemame flasu alebo som tak vyhuleny ze nemozem vstat.

Vsetko vyssie napisane berte s rezervou, nikdy neviete pod vplyvom akych omamnych latok bol autor.

Old Post 07-06-2002 v 18:11 PM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7909150 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív