Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ganja - kuchařka .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 129



posledni a nejlepsi vysledny produkt )

OutDoor 05

venek 06
Outdoorek07 CLoseD !

Old Post 02-08-2006 v 15:28 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 130

Co to je v té petlahvi vedle palačinky,to bílý neni to Bhang?

Old Post 03-08-2006 v 09:10 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 131




Taky jsem tehle tejden něco zkuchtil.
Konopní olej.
Listí bylo 3x převařeno. A do čisťoučkýho listí jsem přidal po litru oleje a wodky. Celé za opčasnýho promíchnutí, vařeno 2 hodiny.
A co takovym olejem???
Bramboráčky, topinky, prostě fantazie

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 12-08-2006 v 19:57 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 132





Další recept.
"M-manovou" hyper mlíko v pudigový upravě

Potřebujeme k tomu dva hrnce, hmnoždíř a hulení*
* Směs listí a paliček


Potom, co převaříme hulení*, začneme směs vařit v plnotučnim mléce. Po pěti minutách, přelejem přes plátno mlíko, tím vysegreguje hulení. Plátno nacpem do hmnoždíře. Systémem nalij mlíko do hmoždíře, potluč s hulením, posléze vyždímej do hmoždíře, přefiltrujeme do druhého hrnce. Může se dochutit skořicí, však všichni známe. Necháme uležet a podáváme

Pudigová úprava
Jak se dělá puding si každej přečte na sáčku
Ale pozor, nechce to moc tuhnout. Jsme to wokouřily slabě zvíšenou dávkou. A přesto to šlo stuha. Tak se nebojte tam dát klidně pytlík navíc




Tak tu máme report
Po hodině, je cejtit přijemnej háj, žádný hnusní komatický stawi. Zmaštěn jsem hrál hodinu fotbálek. Celkově nalítáno čtiři hodky, šel jsem ve dvě spát.

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Naposledy upravil Protiva 13-08-2006 v 12:30 PM

Old Post 12-08-2006 v 20:22 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 133

chci se zeptat-kdyz si udelam M maslo a pak z nej usmazim treba placky, vydzi to treba tyden v lednici aniz by ztracely na ucinku? Jinak minuly tyden se mi to konecne podarilo! Zorganizoval jsem uz asi 5 dychanku, kdy jsem varil mlicko a nebo pekl kolacky (i z palic) ale vysledek byl dost rybi-vetsinou jsme to nevydrzeli a behem vareni se zhulili a i po konzumaci jsem mel normalni stav-zadny 8 hodinovy tripy jak tu kazdej druhej popisuje-asi slaby huleni. Pak jsem na vareni zanevrel a az minuly tyden, po protrhani zbylych dvou kytek, jsem z opravdu hrsticky listu uvaril v lazni mlicko (listy dvakrat prevarene ve vode). Ochutil jsem to grankem a mouckovym cukrem-chut vynikajici, zadna chlorofylova pachut. Jeste s dvema kamarady jsme si kazdy dali tak 1,5 dl a pak to zacalo. Najezd necekane brzo, tak 15minut po konzumaci, (po pul hodine jsem se pristihl jak se v zachvatu smeju cervene kravate moderatora Klepetka), pak 5 hodin stale se menicich stavu ktere gradovaly. Pak jsem sel radsi spat, ale verim ze jeste par hodin bych vydrzel hucet. To vsechno z 50g cerstvych (nesusenych) listu skunku.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 21-08-2006 v 10:04 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woo
Stálý Člen

Karma uživatele Woo - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 134

citace:
Původní příspěvek od Ježíš
chci se zeptat-kdyz si udelam M maslo a pak z nej usmazim treba placky, vydzi to treba tyden v lednici aniz by ztracely na ucinku?



CAu, podle mych zkusenosti se ucinek ( pocitam ten tyden, dyl mi to doma nikdy nevydrzelo,byly to bebe dobre rano na masle) nemeni... jen aby byly po tydnu pozivatelny :-)

Old Post 21-08-2006 v 10:17 AM
Woo je offline   Profil uživatele Woo   Find more posts by Woo   Foto galerie člena Woo   Click here to Send Woo a Private Message   Add Woo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 135

dik ja si to jen potreboval potvrdit. prave delam maslo, rekl bych ze neprezijou dyl jak pul tydne a propos tys vzal kupovany susenky a jen je opraskl na masle? jaky byly ucinky? prijde mi to jako zajimavej napad.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 21-08-2006 v 10:48 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woo
Stálý Člen

Karma uživatele Woo - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 136

zalezi na kvalite masla, jak ucinkove, tak chutove, pri trose snahy jde udelat maslicko nebo olej, ze z nej huleni neucejtis no a k tomu je dobra volba koupene susenky, nejlepe ty co dobre a hodne sajou...

ale pozor! takova susenka nasaje celkem dost a nezridka se mi stalo ze me odpraskla 1 jedina, jinak tak prumerne 2-3 a ahoj :-)

Old Post 21-08-2006 v 11:19 AM
Woo je offline   Profil uživatele Woo   Find more posts by Woo   Foto galerie člena Woo   Click here to Send Woo a Private Message   Add Woo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 137


tak dik za tip, tohle je 100g kvalitniho maslicka, z vetsiny neco ukuchtim a zbytek necham na susenky. fetovani zdar!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 21-08-2006 v 14:07 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 138

Ha lidi dneska sem poprve zkusal robit maslo, ted mi to tuhne v lednicce sem zvedav co z teho bude, pac sem ty listecky otrhal smoji nej kytisky bo uplne mega smrdi z asi od 20 dne rustu....takze tu bude extra model, no sem zvedav ale mate gut recepty :-)

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 21-08-2006 v 16:12 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

noo tak aj ja davam recept podla vlastneho receptu:

Puding:
dame asi 5 hrsti čerstvych listov stoniek a všetkeho čo pride pod ruku z našej rastlinky, dame material prevariť horucou vodou a prevarame do vtedy kym vode nebude zelene, kto nema čas dlho sa s tym piplať stači asi 3xprevariť teplou vodou.

Potom tieto listy zalejeme pol litrom mlieka dame minimálne 4 lyžičky cukru a varíme aspon 45 minú, kto ma čas môže aj viac.

Ked už je to uvarene aspon tych 45 minut precedime listy cez sitko a mlieko znova dame variť, pridame do neho puding a trochu mlieka prilejeme asi deci, a za staleho miešanie varime asi minutu kým nezhustne a je to hotovo.

Cele to trva asi hodku a pol a učinok sa dostavi asi za 30 min od zjedenia :-)))

dobru chuť

Old Post 31-08-2006 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Pohodička No, ogare, Příspěvek č. 140

nésu teda nějak genitální, myslivecká a rybářská a šukatelská a vůbec jakákoliv latina se mi líbí, ale tohle je poměrně hustéé:
Medový hlavy
Tenhle recept se často dělá v Maroku,je asi nejjednodušší,kupte si klasickej med,je jedno jestli vosí nebo včelí,prostě med,a do toho medu dejte usušený palice dobrýho indoor....přesuň to do sekce ftipy,než ti někdo napere negativní karmu.........

Old Post 04-09-2006 v 20:11 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 141

mam jeden mali dotaz:da se varit z neususene travy?

Old Post 05-09-2006 v 18:59 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 142

jo da....ale najdi si prislusnej recept

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 05-09-2006 v 19:18 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vata
Stálý Člen

Karma uživatele vata - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 143

to chces rict ze je jen jeden recept jak varit z cerstve travy?
ja bzch chtel udelat maslo.ale nevim jestli to nema byt suchy.nebo se to v pohode aktivuje tim varenim?

Old Post 05-09-2006 v 19:33 PM
vata je offline   Profil uživatele vata   Find more posts by vata   Foto galerie člena vata   Click here to Send vata a Private Message   Add vata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 144

jak rikam najdu si recept, prvni hledej nez napises prispevek...treba u toho masla to tam mas napsane.....

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 06-09-2006 v 15:38 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9713910 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív