Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » KOLIK máte Gramů/Watt
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 33

2scrat - uplne to samy 182g na 0,54m2 400w plantastar

Old Post 22-01-2006 v 13:56 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 34

Poměř g/W slouží dle mě především k přibližnému zhodocení efektivnosti (rychlosti-rovnoměrnosti) pěstění - prostě jaxe tomu kterému člověku dařilo rostliny efektivně živit (CO2, voda, hnojivo) a efektivně prosvětlovat a tvarovat.

Započítávání spotřeby větráků a dalších věcí už je zbytečně do hloubky, neboť hlavní faktor růstu je využití osvitu a správné zásobování rostliny vodou a CO2.

a Apoffis: myslim, že s tou snadností dosáhnout lepší g/W je to právě naopak! Např. normální 250W lampa (např. SON-T, vialox nav-t standard) má poměr 108 lummen/watt. 400W lampa (stejné kategorie) má už 120 l/W. Šestikilo je na tom ještě lépe.

Pravda, např. u NAV-T super 4Y 250ky je to už jen rozdíl oproti 400ce jen 133 l/W oproti 139 l/W.

Já měl posledně na ploše 0,46m2 suchejch palic 170g s 250kou (philips son-t) za 50-62 dní květu (různé modely) .. na vegetační růst ale byly zpočátku venku. Poměr g/W tedy zhruba O,68 (pro uspokojení zakladatele threadu ;-)

Jo, ještě myslim, že je dost dobré si porovnat, jaxe vám povedlo naplnit popis seedbanky - např. když je model co může dát cca 350g/m2 (max. dávaj cca 600g/m2). Toto se dle mě zas líp naplňuje větším watážím. V mém případě tj. 0,46*cca400g=184g , (ale byly to různé modely) takže myslim, že jsem celkem dobře využil možnosti světla a genetiky, ale možnosti pro progress tu samozřejmě jsou! :-)

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Naposledy upravil Galen Aldaron 30-07-2006 v 16:48 PM

Old Post 22-01-2006 v 18:04 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 35

Poslední sklizeŇ 250w/140g

navalil sem to podle online počítadla http://www.hg420.com/efficiency.php

=0,72


Nevim esi Wildu nenastve ze pisu za ni ale borka si dala se svim nabíječem index = 1 mrkni

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 30-07-2006 v 16:14 PM

Old Post 30-07-2006 v 16:07 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 36

Hele, Vofce, nevis, jak to pocitaj tim tvym online pocitadlem?

Dle toho Homegrow pocitadla mam totiz se svou 250kou efektivnost 1,03 !

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 30-07-2006 v 17:45 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 37

akolik gramaku si měl a jak dlouho si to pěstil a nesplet sisi stopu s metrem a hodiny za den a dny svícení nějak si to divně pocvakal joa založ si téma od člověka s takovými skills bych se rád něco přiučil...

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Naposledy upravil Vofce 30-07-2006 v 20:26 PM

Old Post 30-07-2006 v 20:18 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 38

2 Vofce: no, jak jsem napsal v prispevku c. 35. Tedy 170g suchejch palicek. A pocital jsem 55 dni na kvet, protoze jsem naprostou vetsinu sklidil takto starych, ale tech par dni/ desetin indexu :-) Plocha cca 4-5 sq.feet, ale to uz nema na hodnotu Overgrow indexu vliv, stejne jako vsechny ostatni hodnoty, co dotoho lze zapsat..

No, vlastni thread .. myslim, ze jsem je nechal optimalne rozrust venku a pak dobre zasoboval stavebnim CO2 z hasicaku (1*denne), v zavrene mistnosti, prevazne bez lidi, s vetrakem jen ve skrini (bez vyvodu a privodu) a fajnova genetika :-) . .. ale dalsi experimenty se tak pro ruzne duvody nepovedly.. (cca 120-130g). .. a koneckoncu tu je spousta jinejch s podobnejma indexama :-)

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Naposledy upravil Galen Aldaron 01-08-2006 v 23:55 PM

Old Post 01-08-2006 v 22:41 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 39

ten venek to zkrouhne tj fakt.. nemáš fota to musela bejt parádička

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 02-08-2006 v 00:45 AM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radegast
Stálý Člen

Karma uživatele Radegast - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 40

hydro 150W+75W,170g====>0.75g/w

keep smokin`
Skrin 150W od zacatku

Old Post 04-08-2006 v 17:07 PM
Radegast je offline   Profil uživatele Radegast   Find more posts by Radegast   Foto galerie člena Radegast   Click here to Send Radegast a Private Message   Add Radegast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 41

Muj prvni sodik 2x250W hlina Love potion cca 220g +- => 0,44 g/W

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 08-08-2006 v 07:46 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snippers
Stálý Člen

Karma uživatele snippers - 44% PěstitelskáKarma uživatele snippers - 44% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 42

První sont-agro 400W 260G JH

Až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 08-08-2006 v 11:39 AM
snippers je offline   Profil uživatele snippers   Find more posts by snippers   Foto galerie člena snippers   Click here to Send snippers a Private Message   Add snippers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele snippers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 43

Poprvý sem pěstoval indoor pod Grolux White Cool na růst a nějakou zářivku se spektrem světla na květ,a měl jsem 18W/5g,na 1 kytku 1 zářivka,takže nic moc,palice byly řídký,ale to byly začátky,ale záleží na pěstiteli,modelu,hnojivu,a na ostatních věcech....

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 12-08-2006 v 18:27 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 44

Já měl 75w + 75w = 150w A vypěstilo se pod tím 105gramů ze tří kytek a pak tam byly ještě malý, který by těch 5 gramů daly, takže já mám 150 - 110 což dělá 0,73... Což je fakt pěkný. Teď jedu druhé kolo, takže uvidíme.... Mělo by to být lepší, protože jedu Scrog a předtím to byla jenom jungle...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 12-08-2006 v 19:04 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 45

250w, 60x60cm, cca 170g,hlina na 1 pokus...dufam ze som mohol prispiet aj ked to je len 250w. dobry thread

Old Post 12-08-2006 v 20:20 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 46

citron: Tak hrdě do toho... Možná všichni groweři si dělaj poctivý záznamy, kolko přesně hnojek kdy a kde, ale já teda ne. Objektivní by to bylo jako míra jak lacině lze tráva vypěstovat, ale co ti co hnojí Bio? Ti by to měli nejlacinější a přitom by zisk nebyl třeba ani tak velký... Nevím nevím ten tvůj poměr se mi nějak nezdá.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 13-08-2006 v 12:09 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=12653 - tady nějakej masér dává z jedný kytky chronica 450g sucháče pod čtyřkilem, tak checkujte....

Old Post 13-08-2006 v 15:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 48

Rappa: Koukám že většina z nás má co dohánět...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 13-08-2006 v 17:17 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3027570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív