Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » (Snad) Vsechny nemoce kytek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 65




zdar
potreboval by som pomoc.. idem len out takze tych vplyvov na moje kytky bude viac. no ale spat k problemu.
zacali sa mi na rastlinach objavovat cierne tecky, take male ako keby olejove bodky... proste nevim co to je ale typnu si na skodcu, problem neni v kyti (nedostatek latky, ph, nebo tak) proste to je neco "zvenku"

check fotos... dopredu dakujem ludom co mi k tomu mozu poradit co najviac! bojim sa o rastliny, diky!

Old Post 17-06-2006 v 14:52 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 66

Myslim že nemusíš mít strach. Sou to prostě exkrementy všelijakejch much, mušek a hovad asi tak!! Kytička je vpoho, nevipadá že by jí to vadilo takže o.k. Ale určitě hlídat a čekovat peace

Old Post 17-06-2006 v 19:03 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eNDy
Stálý Člen

Karma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% PěstitelskáKarma uživatele eNDy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 532  

Příspěvek č. 67

yes zemi, diky moc.. tipoval som to na tie musky atd..lebo je ich v okoli mojich kytek viac... (sused chova prasata) no ale predsa len som sa zacal obavat
este raz diky.

Old Post 18-06-2006 v 12:01 PM
eNDy je offline   Profil uživatele eNDy   Find more posts by eNDy   Foto galerie člena eNDy   Click here to Send eNDy a Private Message   Add eNDy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

Zdarec.
Mám kytičky v zahradnickým substrátě s pH okolo 5-7, neměřil jsem, pouze údaj na obalu substrátu.
Zalívám to vodou ze studně.
Tentokrát jsem se šel podívat, a lístky, i ty nové ve vrchní části kytky byly odstředu žluté. Podíval jsem se na indoor.xf.cz abych zhrubal zjistil, co tomu může být a vyjelo mi tohle:
Listy jsou světle zelené nebo žloutnou od středu. Kraje zůstávají zelené. Mrtvá místa mezi žilkami. Listy nejsou zkroucené. Nedostatek manganu
Nedostatek manganu prý má být způsoben vysokým obsahem Fe, nebo vysokým pH, ale tím to asi nebude.
Co by jste mi poradili, mám změnit půdu, dát je do nové, nebo to zkusít zalít vodou z kanalizace?
Jinak zatím jsem ještě nehnojil.
Dík moc

Old Post 24-06-2006 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
5elhal
Stálý Člen

Karma uživatele 5elhal - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 69

co kdyz se listky bez jakeho koliv zbarveni zacnou zkroucet, jakoby zavirat??? neni to asi nic brutus ale je to nasledek urcite neceho co kiti chybi... ze by vlhkost? nebo moc vlhko?? proste jsou jen jako u rampa a vesmes ty az nahore.. co to??
EDIT: tak jsem trosku pohledal a zjistil jsem ze to prej dela zasadita voda. mrknul sem na net a tam je napsano ze nase cast ma PH 7.8 coz neni az tak moc zasada ne??? 7 je neutral pokud nemelu kraviny. jestli jo opravte me. dik.
no a aby to nebyla zasada tak staci roztok octu ne?, musim si poridit lakmusove papirky...

Naposledy upravil 5elhal 08-07-2006 v 18:27 PM

Old Post 08-07-2006 v 17:49 PM
5elhal je offline   Profil uživatele 5elhal   Find more posts by 5elhal   Foto galerie člena 5elhal   Click here to Send 5elhal a Private Message   Add 5elhal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

neco je špatne Příspěvek č. 70





help lidi nerad bych přišel o řizeček , nevite čim to je??? sorry za špatny fota ale hold blba aparatura i fotograf

Old Post 28-07-2006 v 11:54 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

A už měl kořínky, nebo jsi ho po odstřihu dal hned do substrátu? Zrovna dneska jsem vyhazoval 3 uhnilý řízky. Trochu to vypadá na termo trauma.

Old Post 28-07-2006 v 12:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 72

hale mel normalne prorostlou rw kostku uplne , a tedka hned jak sem napsal přispevek tak jsem skusil ho vyklepnou z kelimku a obouchal jsem hlinu a proplach kořeny abych se kouknul jeslti nehnijou a jsou skoro všechny šlahouny bily akorat trochu nažloutly , jinak ma asi 5 cm svazek kořenu

Old Post 28-07-2006 v 12:21 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73

Co máš za substrát, už jsi hnojil, popř. čím. Co používáš za světlo, jak blízko ho máš u kytek?

Old Post 28-07-2006 v 12:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 74

hale tak substrat je tam nakej normalni koupenej , ale kytku jsem pohnojil kořenovym stimulatorem + wuxual super ale malou davkou si myslim že by to řizku nemelo nic udelat, no svetlo je sluničko pač to mam na balkone a je asi par svetlnejch kilometru daleko :-) takže nevim čim to je , hledal jsem na indoor.aktualne.cz v řešiču problemu , ničemu z toho se to nepodoba , ani tady podle fotek sem na nic nepřišel takže nevim ale ze začatku se mi zdalo že jevi přiznaky přeliti nebo přehnojeni ale....................

Old Post 28-07-2006 v 12:52 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

Hm, tak si myslím, že je spálenej od slunka. Taky jsem tady jeden měl. Potřebujou velkou vlhkost. Zkus mu navlhčit listy a dát ho někam na světlo, ale mimo sluneční paprsky. Zítra už má být příjemnějc a pod mrakem to pouští taky poměrně dost světla.

Old Post 28-07-2006 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 76

no ja jsem ji znova zasadil , ani sem ji nezalil pač hlina byla pořad mokra a dal jsem ji do pařenište provizorniho , ja veřim že to holka zvladne , rozdejcha to rozjede se a ješte mi stihne udelat apson 10gramu

Old Post 28-07-2006 v 13:19 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

Tu hlínu zmixni s nečím vzdušným (keramzit, perlit, hrubej písek). Snaž se držet maximální vlhkost. Do toho pařeniště k ní dej nádoby s vodou, ať to odpařuje.

Já předevčírem stříhal 12 řízků, tak uvidíme, kolik se jich chytne...

Tak ať se zadaří, Bye Ice13

Old Post 28-07-2006 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakelukas
Stálý Člen

Karma uživatele shakelukas - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 78

cau,mam nake kyti ve skleniku a potreboval bych poradit,co mam udelat pro to,aby nesplesnively palice!?vetrani neovlivnim,pac mam ty kyti u kamose a chodim tam tak 1x za 2 tydny!!predem dik za rady

Old Post 28-07-2006 v 21:04 PM
shakelukas je offline   Profil uživatele shakelukas   Find more posts by shakelukas   Foto galerie člena shakelukas   Click here to Send shakelukas a Private Message   Add shakelukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

Nejlepší by asi bylo kamoše velmi dobře poučit, aby se o ně staral, větral jim. Třeba tak, že odměna bude zaručena, ale jestli to splesniví, tak nebude NIC!!!

Old Post 29-07-2006 v 07:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80



Hola lidičky,
mám vetší, či menší problémy s kytí. Nafotil jsem to tady.

1, matka BlueBerry stáří 7 týdnů, po ostříhání - 2 větve jsou v pořádku, na dvou rostou listy na přeskáčku.

2, matka WhiteWidow stáří 6 týdnů - takovýhle list měla. Pod lupou jsem v něm nic neviděl. Choroba, parazit?


Díky všem, Ice13

Old Post 30-07-2006 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7772220 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív