Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 17

ja si bohuzel myslim ze jezdit na kole po Praze je mnohem nebezpecnejsi nez ridit auto zhulenej....ale tot muj nazor....ciklisti mi fakt davaj gdyz ridim auto....

caravell

Old Post 24-05-2002 v 08:31 AM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 18

no v praze je to na kole asi SHIT, ale doporučuji všem z menších měst jezdit na kole, to je totiž naprosto brutální nářez když jezdim z hospody pěkně v noci vyhulenej :-))) a věřte mi, protože už takhle jezdim 7 let a za ty léta sem asi jen 2× spadnul z kola do stoky .-) můžu o sobě říct, že když sem trochu na kaši tak líp jezdim na kole, než chodim pěšky po vlastních :-))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-05-2002 v 11:10 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjanosh
Nový Člen

Karma uživatele Ganjanosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 17 

Pohodička Atuo je v poho Příspěvek č. 19

Asi muj nejbrutálnějši zážitek z ježděni, když jsem byl zkouřenej, byl, když jsme si dali opravdu dobrej model na vyhlídce a ja pak měl řídit zpět na diskotéku. Jel jsem s bídou dvacet, pos... až za ušima. Ja jsem byl tak zpaprikovanej, že jsem viděl zpožděně, řek bych zhruba o 3-5 vteřin. A to i v tech 20ti udělá slušný nepřesnosti v řízení.Nakonec me vystřídala moje nejlepší kámoška.Přestože hulila s náma, tak to zvládla perfektne. Poslední dobou už jsem si zvyk jezdit zkouřenej, teda respektive když nejsem ještě úplně v poho,ale už to nejhorší ze mě slezlo.Jezdim 60 a připadam si jako bych tam měl kilo :-))

Old Post 25-05-2002 v 13:26 PM
Ganjanosh je offline   Profil uživatele Ganjanosh   Find more posts by Ganjanosh   Foto galerie člena Ganjanosh   Click here to Send Ganjanosh a Private Message   Add Ganjanosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

zhulenost = bez reflexů Příspěvek č. 20

no vono to vypadá maximálně v pohodě, když nejsi uplně na sráč zhulenej tak si každej myslíme, že jedem v pohodě a tou 60tkou, že se nemůže nic stát, ale když se stane něco nečekanýho tak seš v prdeli, protože reflexy jsou po hulení tamtéž!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 25-05-2002 v 14:16 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tobex
Stálý Člen

Karma uživatele tobex - 55% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 21

Jezdit zmastenej je OK. Ja jsem ve stavu zhulenosti delal autoskolu, byla to docela zabava. Na delsi cesty ale nekourim, jsem pak unavenej ale kdy jedu jenom z vesnice do vesnice tak obcas i se spekem.

Old Post 26-05-2002 v 10:30 AM
tobex je offline   Profil uživatele tobex   Find more posts by tobex   Foto galerie člena tobex   Click here to Send tobex a Private Message   Add tobex to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tobex! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmed
Stálý Člen

Karma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% PěstitelskáKarma uživatele mmed - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 22

Jo, jo... S alkoholem za volantem jsem se vypořádal velmi záhy, zatímco s hulením to trvá podstatně dýl. Je mi jasný, že to není úplně ready, ale čestně přiznám, mě to docela bavilo.
Poprvé zhulenej v autě jsem měl fakt honičku. 10ti minutovej přesun mi připadal jak hodinová cesta.
Pak pár let nic, páč jsem měl bobky. Ale po nějaký době jsem začal jezdil služebně po Evropě i Čechách... Takže jsem to nějak časem nějak vychytal a pak už si záměrně, na nějakou bezva cestu, dával pár prdů.
Při ježdění během dne po Praze, ani náhodou, ale v noci, když není takovej provoz, to nebylo špatný...
Jenže, naprosto souhlasím, že vono je to furt v pohodičce, dokud se nestane nějaká nečekaná věc. Někdo vleze před auto, nebo to do tebe našije nějakej vožralej debil, nebo něco...
A po přečtení několika zdejších, poměrně tragickejch příspěvků, si v duchu slibuju, že to s hulením za volantem asi budu muset přehodnotit. Navíc to je možná i otázka mýho huličskýho svědomí. Není to správný a asi bych těžce nesl, kdyby kvůli milovanejm rostlinkám někdo lítal v nějakým těžkým průseru.

Old Post 26-05-2002 v 10:54 AM
mmed je offline   Profil uživatele mmed   Find more posts by mmed   Foto galerie člena mmed   Click here to Send mmed a Private Message   Add mmed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZdEvil
Nový Člen

Karma uživatele ZdEvil - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 1 

Nápad bezpredmetne Příspěvek č. 23

To mne s kamosom sa stala raz uplne vymakana vec.Isli sme autom dobre vyhuleny a zrazu uplne husta hmla, videli sme ju obidvaja, takze sme sa zhodli na nazore, ze to asi nebude nejaka haluz.Spomalili sme asi tak na 30km/h (boli sme na ceste 1. triedy) a asi tak po pol hodine zacal na nas niekto od zadu trubit a blikat dialkovimi svetlami, ked sme sa lepsie pozreli za seba zistili sme, ze za na mi je asi tak 20 aut a niektore nas zacali postupne predbiehat, vobec sme nevedeli preco.Az ked sme dorazili na miesto, zistili sme, ze sme mali uplne zahmlene sklaaa a vonku ziadna hmla nie je.

Old Post 27-05-2002 v 09:52 AM
ZdEvil je offline   Profil uživatele ZdEvil   Find more posts by ZdEvil   Foto galerie člena ZdEvil   Click here to Send ZdEvil a Private Message   Add ZdEvil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

mlha je svině :-) Příspěvek č. 24

jo když jsem ještě jezdil zhulenej, tak to sem byl jednou takhle v Praze a tam jsem pokouřil nějaký skéro a pak jsem s kámošema asi v 3 ráno jel zpět do Budějc, no a kdo to znáte tam jak se říká Česká Sibiř, tak tam jsou mlhy jako sviň i když jinde na mlhu nenarazíte, no a samo, že nás tam ta mlha zastihla, hustá jako kaše, že jsem jel s hubou nalepenou na skle a jeli sme tak 30kmh, no prostě hustý, všichni sme z toho byli vyndaný a když jsem pak vjel do stoky tak ještě víc :-)))


to ZdEvil: tak vy ste museli bejt asi hustý :-)))

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 27-05-2002 v 10:06 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 25

No já jezdím vyhulenej nejraději a musím uznat, že i u mě funguje, že když sem vyhulenej, dokážu se na řízení víc soustředit a jedu líp... no ani ne tak víc soustředit, jako spíš se do toho úplně zažrat... myslím že hulení a řízení je super kombinace, nevím teda jak na motorce. Ale řeknu vám jednu mou špatnou experience: Není to dlouho a valil sem si v noci po městě lehce nakalenej (0,9 promile) a měl sem půlku éčka... Auto skončilo mimo silnici úplně rozšvihaný a já sem si pěkně rozbil držku, naštěstí ale nic vážnýho. Takže ať už jedete v jakýmkoli stavu, vždycky se pořádně soustřeďte a nedělejte moc velký vylomeniny. Já mám osobně rád hodně rychlou jízdu i ve stavu absolutní vyhulenosti, ale zase už neriskuju za každou cenu, protože vím, jak to může dopadnout. Papíry bych měl mít za půl roku zpátky, tak už se nemůžu dočkat... Ještě bych chtěl podotknout, že v den bouračky sem nic nehulil... kdybych hulil, tak si jezdím teď dál... teď je 200 hadrů za káru v háji. Nevím, jestli to tak je u všech lidí, ale u mě fakt platí, že řízení vnímám i úplně vyhulenej na hadry v pohodičce...

live ganja, live!!!

Old Post 27-05-2002 v 17:40 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Palec dolů Příspěvek č. 26

ALKOHOL + THC ZA VOLANT ROZHODNE NEPATRIA !!!!!!!!! A TOBôž NA MOTORKU !!!!!!!!!!!!!
Uvedomte si prosím, že to dosť ovplyvňuje Vaše motorické schopnosti a vôbec si neuvedomujete do akej miery (v tom stave to ani nemôžete spoľahlivo posúdiť). Je mi fuk, že ohrozujete svoje vlastné životy, ale láskavo berte do úvahy, že na ceste nieste sami a neohrozujte ostatných účastníkov.
A pre "boha" ešte si pribrať k tomu riskovaniu aj spolujazcov. Tak to je ale sila. PARDON BLBOSŤ!!!!!!!!!!!!!! Chodte trebárs na motokáry, alebo ako tu už niekdo poznamenal: zahrajte si Need for speed. Toľko k tomu.

Old Post 28-05-2002 v 00:48 AM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 Sancho Příspěvek č. 27

Tak alkohol za volant nepatří, to máš pravdu. Ale s tím hulením si mě teda dostal. Jel si někdy vyhulenej v autě?? Asi ne, co? Protože bys tohle nikdy nenapsal. Nevím, jestli třeba nemáš nějakou špatnou zkušenost s hulením za volantem (třeba jako já s chlastem), ale mě se po špeku řídí mnohdy mnohem líp než bez toho špeka. A taky by mě zajímalo, jestli si někdy viděl nějakou nehodu, kde se někdo vymlátil ve 130 km rychlosti kvůli hulení... kvůli chlastu je to pořád...

live ganja, live!!!

Old Post 29-05-2002 v 17:46 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 28

to gizmo:

Dosť škaredo som sa vybúral zhulený v aute a zranil som kamaráta ( na štastie nič vážne). Nebiť toho že som hulil tak sa to určite nestane. Chcel som odbočiť na benzinku ale kapanek so vydel cestu blišie ako v skutočnosti bola a trafil som ten zabetonovaný púťač s cenami super95, 98, nafta. Ani som nebrzdil proste som tam vydel tu skurvenu cestu, hold bola až ďalej.

P.S.

A to skoro denne najazdím 100-200 Km.
Viem o čom hovorím. S krčahom sa chodí po vodu dovtedy kým sa nerozbije.

Old Post 29-05-2002 v 20:07 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Palec nahoru Příspěvek č. 29

Wooooo automobilisti,to jsem necejal,ze tenhle thread bude az tak nadupanej prispewkama!To chce karmu,ne????

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 29-05-2002 v 21:19 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 30

to crazyshit:

Nesuhlasím s tým čo robíš za volantom, ale za tento thread si ju zaslúžiš. Hádam si stoho niekto zoberie ponaučenie.

To gizmo:

Z dopravnými nehodami sa stretávam pravideľne.

Old Post 29-05-2002 v 23:34 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 31

Gizmo: no, tak patříš k těm šťastnějm, co po hulení "řídí líp než normálně". Ale já mám tak špatnou zkušenost, že prostě už zhulená za volant nesednu. A netvrď mi, že to člověka neovlivňuje, tomu přeci nevěříš ani ty sám.

Old Post 30-05-2002 v 08:05 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 32

tak sem tady četl, od někoho, jestli už někdo viděl někoho kdo se vyboural zhulenej ve 130kmh, hm do včerejška neviděl,
ale jako náhodou jsem šel včera navštívit do nemocnice kámoše, co je tam se zlomenou nohou, a měl na pokoji novýho týpka, tak sem se ptal co mu je a týpek má nějaký zlomeniny + zlomenej obratel a tak sem vyzvídal jak se to stalo, a chlapíci jeli nějakou alfou v noci z akce, všichni zhulený jako prasata, nikdo nebyl ožralej, a řidič to narval ve 150Km/h do betonovýho sloupu
následky: jedna 18ti letá holka na místě mrtvá, prej měla motor v břiše a další tři lidi s docela hustejma zraněníma v nemocnici na traumačce............. a to byl prej zkušenej řidič hulič,,,,,,,,, tak bacha na to lidi........

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-05-2002 v 11:02 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0253000 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív