Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Nazdař fšichni,tak jak pak s tema na tom,kdyz jste pekne wyhuleni a walite si to autem,nebo na masine?Byl jsem na motorkarskym sraze a muzu rict,ze me fuck hodne prekwapili Ti "stari" manici na čoprech,co si tam wesele pohulowali nejaky skera!Ochutnal jsem a fuck to stalo za to!Papiry na auto nemam,ale jezdim o sto sest a newim jak vy,lae kdyz se wyhulim,zda se mi,ze jezdim mnohem wic bezpecneji a opatrneji.Jaxte na tom vy???? :flamer

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 21-05-2002 v 21:18 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caravell
Stálý Člen

Karma uživatele caravell - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 2

jojo to s tebou souhlasim...taky mi pride ze gdyz ridim zhulena tag jedu bezpecneji...spis klidneji nebo nevim jak bych to nazvala...jednou si to taghle straduju autem a najednou zjistim, ze vlastne porad jedu a pritom nekoukam na znacky ani na semafory...no husty...ale kamos porazil zhulenej pani na prechodu...a rikal, ze gdyz clovek ridi zhulenej tag je to pohoda do ty doby nez se stane neco nepredvydatelnyho...to pak clovek zjisti ze reflex mu nic nerika....ale to si clovek uvedomi az gdyz je pozde....ta pani mimochodem umrela...je to fakt hrozny ale muj kamos je po zbytek zivota poucenej, ze za volant zhulenej NIGDY......

caravell

Old Post 22-05-2002 v 08:13 AM
caravell je offline   Profil uživatele caravell   Find more posts by caravell   Foto galerie člena caravell   Click here to Send caravell a Private Message   Add caravell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 3

To já mám taky rád ježdění ve zmaštěnosti. Úplná videohra. I když se snažim šlapat na plyn, nikdy sem snad nejel ve městě rychlejš než 40! Takže bych tu hru asi nevyhrál. Člověku se zdá, že má všechno pod kontrolou, že jede v pohodě a že se nemůže nic stát, ale když se něco stane... Přesně jak psala caravell.
Ale rozhodně je to lepší než vožralej! Praktikoval sem to na alkoholu dvakrát, ale když sem si to druhej den uvědomil, chtěl sem si dát pár facek. Málem sem skočil se svojí škodověnkou do pangejta!

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 22-05-2002 v 09:11 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Motal
Nový Člen

Karma uživatele Motal - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

Pohodička Příspěvek č. 4

Raz som niekde pocul, ze soferovat nahuleny sa nevyplati. Nie preto, ze by clovek mal pomale reflexy, ale ze si to tak neuzije. Clovek sa moc sustredi na cestu a filmuje vsetko okolo. Ja si zapalim za volantom velmi rad a je to presne tak, ze viac ako 40-60 km/h to nevytiahnem, ale uplne najradsej si ubalim niekde v lesiku, na vylete, v zahrade, proste pod holym nebom. Neni nad to, vydiet ako posledne pred tym, jak sa ponorite do hlbin spanku tie nekonecne krasne hviezdy. No to je fakt nekonecne.

Enjoy your Joint

Old Post 22-05-2002 v 11:04 AM
Motal je offline   Profil uživatele Motal   Find more posts by Motal   Foto galerie člena Motal   Click here to Send Motal a Private Message   Add Motal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 5

Hm, pánové, já zhulená neřídím, páč za ten průser, kdybych někoho zabila, to FAKT NESTOJÍ. Navíc si myslím, že to nedělá huličům dobrý jméno.

Old Post 22-05-2002 v 11:06 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hydrantek
Stálý Člen

Karma uživatele hydrantek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 6

Nezda se mi, ze je huleni za volantem nebo za riditkama moc bezpecny. Clovek ma pomalejsi reakce. Ja jsem treba sestrelil devitiletou holcicku. Nebyla to moje vina, proste mi tam na posledni chvili vlitla. Mela "stesti", srouby v kyclich a tezky otres mozku. Dodneska premyslim jëstli jsem ji nesejmul kvuli zmastenosti.

LIDI HULTE ALE NERIDTE U TOHO. Vim o cem mluvim

Kde bil debyl dyz tu nebil?

Old Post 22-05-2002 v 11:45 AM
hydrantek je offline   Profil uživatele hydrantek   Find more posts by hydrantek   Foto galerie člena hydrantek   Click here to Send hydrantek a Private Message   Add hydrantek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leveller
Stálý Člen

Karma uživatele leveller - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 7

naprostej souhlas se všema co říkaj ne... všechno se zdá AŽ MOC v pohodě a případnej průser pak nevokecáte....když jsem autem a nemám víc času,tak radši oželim i nějakou tu extramňamku.Zrovna včera jsem takhle oželel.....sakra.

Old Post 22-05-2002 v 19:31 PM
leveller je offline   Profil uživatele leveller   Find more posts by leveller   Foto galerie člena leveller   Click here to Send leveller a Private Message   Add leveller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Palec nahoru Příspěvek č. 8

souhlasim s wama,kdyz se neco stane,je to o necem jinym.Ja ale wetsinou kdyz jedu(bydlim na wesnici) taxe projizdim a kocham prirodou,kde neni neni zadnej welkej prowoz.Jo ale haluz se muze stat wzdycky:-( To co se wam nekterym stalo za wolantem je drsny a tak trochu i smutny!Ale nemelo by se hledet na minulost!Ziwot jde dal!Proto mate wsichni K+

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 22-05-2002 v 22:12 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Heffy
Nový Člen

Karma uživatele Heffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Palec dolů Příspěvek č. 9

Po vlastni zkušenosti musim souhlasit. Jsem jel autem jednou zkouřenej a malem se pozabijel cely auto. Jel jsem kolem autobusovy zastavky a byl tam pro ni odbočovací pruh.Najel jsem do něj, byl ukončenej plotem. Jel jsem tak 80.Lekl jsem se strh sem to az do protismeru a tam jel kamion. Tak sem to strh spatky.V poho jsme to přežili, i když s brutalnim sokem. Ted uz fakt nesednu za volant zkourenej. Nikdy.

Be free and high

Old Post 22-05-2002 v 22:46 PM
Heffy je offline   Profil uživatele Heffy   Find more posts by Heffy   Foto galerie člena Heffy   Click here to Send Heffy a Private Message   Add Heffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobek bobson
Nový Člen

Karma uživatele bobek bobson - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 10

Autem to je opravdu o hubu. Ale vyjet si zkouřenej na dobrým krosiči někam do přírody vyřadit je fakt skvělý. Ale když se cejtim, že to nezvládám tak jen jezdím pomalu a kochám se přírodou.

Old Post 23-05-2002 v 11:56 AM
bobek bobson je offline   Profil uživatele bobek bobson   Find more posts by bobek bobson   Foto galerie člena bobek bobson   Click here to Send bobek bobson a Private Message   Add bobek bobson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Pohodička A co virtual? Příspěvek č. 11

Tuž a co takle virtuální auto? Need for speed a tak? Nebo automaty - ani do toho nemusím házet penízky a jedu jak drak div volant neurvu
Reálný auto fakt neřiďte, jsem dokonce pro vyšší sazby pokut pro modifikovaný řidiče.
Ale takový kolo - to zase jo. Prostě jakýkoli kolo zmaštěnej po lese - tooo joooooooo

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 23-05-2002 v 12:13 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 12

jo tak jak bych začal, když sem jel zhulenej poprvý, měl sem toho teda naprosto plný brejle, třeba se mi stávaly takový záseky jako, že jsem nejdřív řadil a pak až mačkal spojku :-)) dovedete si představit co se s mojí škodověnkou dělo, no nebo sem čuměl na tachometr kolik to vlastně jedu a naprosto sem zapoměl sledovat silnici, a tak jsem málem skončil v rigolu, no a nakonec když sme tenkrát sjížděli na šumavě z nějakýho ultrakopce, tak to prostě brzdy nestíhaly a začalo se mi brutálně kouřit od kol a ještě sme nedokázali zastavit a vjeli sme doprostřed křižovatky :-) naštěstí to bylo jak sem řek na šumavě kde byl provoz minimální, ale vyndanej sem z toho byl maximálně a ostatní z osádky naší závodní 120LSky taky :-)

no další jízdy zhulenej sem už zvládal v pohodě, nebylo to často tak jednou za čtvrt roku, myslim že teď mám ježdění zmáklý, myslim že to je i tim, že jsem se 3 roky řízením velkého auta živil, ale doberme se k pointě, teď už nesednu za volant zhulenej ani napitej v žádným případě, maximálně u nás na chatě 1km z hospody do chaty kde projede 0,1 auta za noc, a proč, před několika lety se mi stala nehoda, při níž zemřel muj dobrej kamarád, spolujezdec, já jsem byl 6 měsíců v nemocnici, narazil do nás vožralej zmrd s nějakým pežotem, no a moje škodovka byla v píči, zmrdovi se samozřejmě nic nestalo a u soudu vyfasoval za zabití kámoše a muj 6ti měsíční pobyt v nemocnici podmínku :-)) a to měl při bouračce v krvi 2,6 promile, dobrý ne...

tento zážitek mě utvrdil v přesvědčení, že i když to vypadá v pohodě a vy si věříte, že na to máte, nikdy, nikdy se nevyplatí sedat za volant zhulenej natož vožralej, to je vše čus...

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 23-05-2002 v 13:16 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Palec dolů Příspěvek č. 13

2 oton:Tak to je mi fuck lito co se Ti slalo!Newim jak bych se zpamatowal z toho,kdyby mi nejakej ozralej KOKOT zabil kamose!Asi bych mu musel rozmlatit drzku!!!!!Ikdyz newim jak to bylo.Neco podobnyho(necekanyho) se muze stat kazdymu z nas!Proto pouceni:ALKOHOL ZA WOLANTEM-NIKDY!!!!!!!!!!!!

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 23-05-2002 v 22:18 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pakalolo
Stálý Člen

Karma uživatele pakalolo - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 25 

Ani s travou Příspěvek č. 14

Za volant nepatri ani trava. Z moralneho hladiska je to uplne nemyslitelne. Bohuzial, za volantom zodpovedas aj za ostatnych. Dovod preco sa niekomu zda, ze jazdi s travou bezpecnejsie moze byt aj to, ze si myli bezpecnost s rychlostou. Zasadne nesuhlasim s travou za volantom a preto s cistym svedomim mozem prehlasit ze - LEGALIZE IT !!! Ci o toto tu nejde??? :-(

SeeYa

Old Post 23-05-2002 v 23:07 PM
pakalolo je offline   Profil uživatele pakalolo   Find more posts by pakalolo   Foto galerie člena pakalolo   Click here to Send pakalolo a Private Message   Add pakalolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimny
Nový Člen

Karma uživatele jimny - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 5 

Upozornění ganja za volantom=velmi opatrne Příspěvek č. 15

vacsinou nemam problemy s jazdeni ked som high,ale zalezi aj od modelu aky som pofajcil,ked je to nejaka brutalitka typu mazar tak neviem ani zaostrit na volant nie to este na cestu,ale na druhej strane po nejakom prijemnom outdoore si rad zajazdim ale samozrejme so vsetkou opatrnostou k ostatnym ucastnikom cest.prem.Zo vsetkeho najradsej mam prijemne vylety v lese a samozrejme v noci je to potom pekna haluska.

Old Post 24-05-2002 v 00:02 AM
jimny je offline   Profil uživatele jimny   Find more posts by jimny   Foto galerie člena jimny   Click here to Send jimny a Private Message   Add jimny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sargon78
Stálý Člen

Karma uživatele Sargon78 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Sargon78 - 5% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 96  

Palec dolů georg buds Příspěvek č. 16

Par ludi sa už mi zabilo.Ja sa bojím o svoj život ako vták o vajcia.Ja použivam na tieto presuny bicykel,a to mam pekné problemi aj s ním.Bicykel mi robi večer blik blik blik a blik blik blik blik blik abto je Ok.Aj keď niekto pohulí nemam dobrý pocit isť snim v aute ale niekedy nič ine neostáva.
Keď si vybrať radšej huliť ako chlastať.

Old Post 24-05-2002 v 00:43 AM
Sargon78 je offline   Profil uživatele Sargon78   Find more posts by Sargon78   Foto galerie člena Sargon78   Click here to Send Sargon78 a Private Message   Add Sargon78 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1102870 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív