Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » -=Pěstování za oknem=-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Pěstuje nebo pěstoval z vás někdo za oknem ?
Ano
Ne
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 17

jo, to je kvalitní postup, jenomže ti tam pořád zůstane ten starej substrát, takže ti kořeny do novýho prorostou o to rychlejc a budeš muset přístě přesazovat dřív... každopádně to je ale výhodnější postup než kořeny omejvat a sázej je do novýho substrátu.. jednou jsem viděl mámu mýho kámoše, jak takhle ''přesazovala'' ... strašná piplačka a trvalo jí to asi 4 hodiny a ještě si dovolím říct, že to jak ty nejpostrannější kořeny otrhala, tak že tim ublížila kytce mnohem víc, než kdyby to prostě udělala jako ty...

takže do toho a gudlak...

jo, a ještě: smaž si pls ty svý naklonovaný příspěvky, jestli ti to pude.. jen zabíraj místo, dík

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 22-05-2006 v 21:37 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 18

to Novota: Ok. Smazáno - Bylo to tou bouřkou sorry. Trvalo mi 1 hodinu než sem to odeslal
to gustav makovec: Když mam brzdit, tak zastříhnout? Nahoře asi žejo... Ale já se toho bojim. Nikdy sem to nedělal, tak abych to nezmrvil.

Old Post 22-05-2006 v 21:42 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 19

K zastříhávání: je to hodně praktická věc (u windoor zvlášť), jde o to že když zastřihnež kytku, tak se ti rozdvojí.. problém tvýho případu je v tom, že je na zastříhávání trošku pozdě, chce to abys zastřihával už od malý kytičky a v budoucnu z toho měl efektivní keř... každopádně si to zastřihnutí můžeš zkusit... já bejt tebou, tak bych tu kytku zastřihnul nad čtvrtym patrem, ale to je jen tvoje volba.. podstatný je vědět, že musíš zastřihnou vždycky co nejníž k patru...

K bouřce: kámošovi zničila veškerou úrodu chudák

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 22-05-2006 v 21:57 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 20

To Novota-bouřka: Tak to je mi líto hele...
To Novota-zastrihavani: Ok. Ja vim no. Ted mi leze dalsi kytka 5. den. No a vadí když to zastrihnu nad 8. patrem? To bude moc velky...

Old Post 22-05-2006 v 22:00 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 21

jasně že to nevadí... jenom na tý vejšce kytky se toho moc nezmění, no ale tak jestli nemáš v okolí nějaký práskače, tak se nemáš zas tak čeho bát... rozhodně né teď, když ještě úroda z tvejch kytek se nedá považovat za množství větší než malé..

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 22-05-2006 v 22:06 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 22

Hehe Chceš říct, že když to teďko zaštípnu, tak je to jedno?? Že z kytek bude stejně ho*no? No mam to zaštípnout? Kua... Já nevim no, co když se to bude kejvat ..

Old Post 22-05-2006 v 22:09 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 23

hele, je to jen na tobě.. jestli chceš aby byla kytka míň vidět, tak ji zaštípni nad čtvrtym patrem, jestli ti to je jedno a chceš si zastřižení jenom vyzkoušet, tak si vyber kteroukoliv ze svejch kytek a zaštipni si ji a pak pozoruj jak začne hezky růst dvakrát, anebo se na to všechno jednoduše vy*er... pokud ti kytka nedělá v okolí žádný problémy, tak na nějaký větší zastřihávání nemusíš vůbec myslet...

podstatný je, že bys měl tu kytku přesadit a nechat jí dál růst... to je teď důležitý, tak se do všeho zejtra pust a někdy se zas ozvi jak se daří...

no a já jsem hotovej, jdu spát, dobrou...

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 22-05-2006 v 22:26 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 24

Hele dík moc To vyskoušim zejtra...
No a já tě budu následovat -> du spát Tak čusec vsichni.. Nekdy se ozvu, jak dopadlo presazovani

Old Post 22-05-2006 v 22:32 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 25

na zkracování už bude pozdě,zas na druhou stranu- pokud můžeš dát kytky venku,budeš mít patrně supr náskok a mohly by ti do podzimu narůst pjěkné 4-5timetrové sekvoje,že...asi i s pořádnou úrodou...

Old Post 22-05-2006 v 22:36 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejda
Stálý Člen

Karma uživatele Pejda - 27% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 26






Zdravim, no já jenom koukám jak se to tu pěkně hromadí příspěvkama nečekal sem takovej zájem...

Tak abych se já teda taky přidal. Říkal sem si že bych moch taky zkusit něco vypěstovat po mém neúspěchu z minulého roku kdy mi kytky chytly plíseň...sehnal sem si od kámoše semínka (No name) sázel sem je když byl ještě sníh už ani nevím jak dlouho rostou. z 8kytek byly 4samcí (který už jsou pryč), 3samičky a u poslední ještě nevím. Mám je po celou dobu za oknem v hlíně složení: substrát na kaktusy a sukulenty, perlit a hlína z dobře prohnojenýho skleníku. hnojit sem ještě nehnojil a ani nehodlám začínat kytkám se daří řek bych že dobře. Když sem viděl jak to roste pěkně tak proč nezkusit i něco jinýho než Noname tak sem si objednal semínka papaya. Šest sem jich zasadil a šest mi jich roste, sou zatim malý ale už pěkně voní tak uvidím největší kytku jsem musel ohnout drátem, protože úhel světla nedopadal na vrchol kytky která má asi 140cm....

přikládám fotky jak to u mě vypadá tak mi je prosím zhodnoťte dík Doufám že se toto téma bude dobře rozvíjet.

Pěstování zdar.....

Old Post 23-05-2006 v 17:28 PM
Pejda je offline   Profil uživatele Pejda   Find more posts by Pejda   Foto galerie člena Pejda   Click here to Send Pejda a Private Message   Add Pejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 27

Nazdar Pejdo, jediný co bych moh vytknout tvejm kytkám je nesmyslná vytáhlost těch třech co máš na podlaze, což je tradiční natahování se za světlem z jeho nedostatku, ale kvetou a to je podstatný .. ty nově příchozí vypadaj opravdu nadějně, takže hodně štěstí..

zajímá mě jen: jak jsou ty kytky starý? na jakou světovou stranu máš okno?
a jak ti chutnal chleba?

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 23-05-2006 v 20:02 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejda
Stálý Člen

Karma uživatele Pejda - 27% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 28

Novota: Zdravim tak ty velký kytky fakt nevím jak sou starý ale ta papaya roste teď asi 25dní...okno mám na jižní stranu.... a chleba byl dobrej ten lísteček tam sice sloužil jen jako dekorace ale stejně sem ho sněd

Old Post 24-05-2006 v 13:44 PM
Pejda je offline   Profil uživatele Pejda   Find more posts by Pejda   Foto galerie člena Pejda   Click here to Send Pejda a Private Message   Add Pejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 29

Celkem sada =) Mít takový pokoj kde můžu pěstovat jak se mi zlíbí, tak si udělám nějakou skříň, klidně ještě k těm kytkám volně stojícím, vyadají dobře a je příjemný mít zeleň v pokoji, ale nemám rád věci co trvají, a tyhle kytky za oknem asi rostou pomalu. Plánuješ třeba i nějakou skříň?

Old Post 24-05-2006 v 21:22 PM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 30




tak tady jsou konečně ty slibovaný fotky mojeho windooru:

1 - ranní výhled z okna
2 - dva samci
3 - vlevo nejvovější přírustek, prý skunk, vpravo střižená samička

takže první tři...

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 25-05-2006 v 06:26 AM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 31




a zbytek...

4 - skoro kvetoucí samička
a nakonec tolik oblíbená makra:
5,6 - detaily samčích květů

a co vy na to?????

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 25-05-2006 v 06:33 AM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pejda
Stálý Člen

Karma uživatele Pejda - 27% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 32

Novota: jo jo pěkný to máš

Old Post 08-06-2006 v 12:57 PM
Pejda je offline   Profil uživatele Pejda   Find more posts by Pejda   Foto galerie člena Pejda   Click here to Send Pejda a Private Message   Add Pejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2009 - Pěstování pod LED - 3 odpovědí
01-03-2015 - Pěstování v paneláku. - 172 odpovědí
11-11-2008 - Pěstování ve sklepě - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6568190 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív