Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Karma systém jen v pěstitelských fórech?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
unknown :-)
Nový Člen

Karma uživatele unknown :-) - 0% PěstitelskáKarma uživatele unknown :-) - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 9 

Dotaz Příspěvek č. 17

Teď doufam, že mě nikdo nevinadá nebo tak Jenom se chci zeptat za co se vůbec má udělovat negativni karma?

yeah

Old Post 06-05-2002 v 20:50 PM
unknown :-) je offline   Profil uživatele unknown :-)   Find more posts by unknown :-)   Foto galerie člena unknown :-)   Click here to Send unknown :-) a Private Message   Add unknown :-) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Tohle chce zlatým písmem na homepage :) Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od teabooster
Měli byste si uvědomit, že karma se neudílí se SOUHLASEM, to znamená pokud s někym v něčem souhlasim-nebudu mu hned udělovat karmu,ale pokud snim jenom souhlasim-odkejvu si to doma u compu a tim to končí.

A něco ode mne: Smyslem karmy je možnost orientovat se především v pěstitelském know-how, které vám jednotliví členové v tématech nabízí. Karma není za souhlas, karma je za kvalitní informativní příspěvky a výborné nápady. Měla by nováčkům pomoci odhadnout, jak je kdo zkušený pěstitel a nakolik se na jeho rady může spolehnout. Protože ať si říkáte co chcete, grower.cz je především o pěstování.

Že se systém trošku zvrhnul a členové dávají karmu jako souhlas, spíš než za to, že někdo něco zajímavého a poučného přinesl ostatním, to mi nedávno došlo. Proto jsem systém lehce vybalancoval. Karmu v plné síle nyní udělujete pouze v pěstitelských fórech.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-05-2002 v 12:57 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Karma Příspěvek č. 19

Vzhledem k předchozímu příspěvku :

Myslim si,že karma by měla být opravdu jenom za věci týkájící se kolem kyti......typickým příkladem, jak se karma zvrhla jsem já Ne že by mě netěšilo mít tři puntíky, ale za jakou cenu ? Můžete si všimnout, že od mne tu moc fotek kyti neni.Kecal bych, kdybych říkal, že z ní nemám radost, ale určitě se tu najde víc lidí, kteří toho ví mnohem víc a karmu nemají žádnou.

Možná si budete myslet, že jsem se zbláznil. ale žádám odebrání mojí karmy, kterou nemám za rady ohledně pěstování.Karmě zdar

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 08-05-2002 v 15:49 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 20

Docela souhlasím s budvarem, taky mi dneska naskočil třetí puntík a já ani nevím jestli se z něj mám radovat, když se zde začlo probírat téma karmy z téhle stránky. Taky si o sobě nemyslím, že jsem kdovíjakej pěstitel (i když zápal by nechyběl ) a ještě musím mnoho věcí poznat a naučit se je, abych byl opravdu dobrej jako vy .
Jinak o odebrání karmy radši žádat nebudu, protože i přesto se mi tam ty tři puntíky líbí a radši se budu o to víc snažit, aby brzy mé znalosti jim odpovídaly .

Old Post 08-05-2002 v 16:05 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 21

Al-ban : Napsal jsi to pěkně (K+)....ne to byl vtip ale myslím, že tady ani nejde o znalosti ale o praxi a ta mi vyloženě chybí

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 08-05-2002 v 16:44 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 22

no, vysvětlení tvůrců groweru vnáší do případu nové světlo, bohužel mi přijde, že teď je docela pozdě to měnit, na což poukázal budvárek - je tu pár lidí, kterym bobtnaj bobky, aniž by byli zdatnými pěstiteli (např. já).

Co teĎ? Vyvlastnit karmu? Jo, karmy se klidně vzdam, takže teĎ každej pozná, že nejsem pěstitel, ale jako systémový řešení mi to moc nepřijde. Navíc fotky v galerii většinou mluví za deset zelenejch bobků.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-05-2002 v 09:14 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

No to sem tomu dal .. :) Příspěvek č. 23

Tak to sem docela necekal takovy ohlas ..
2Tim:cece chlape ,vubec nevim o cem mluvis ,ja Te ani neznam a karmu sem Ti nikdy nepridal ani nevzal,asi sis me s nekym spletl nebo nevim (:

2budvar:Caues,hele chlape ,zas az tak bych to neprozival /myslim to jak chces odebrat karmu/ :))

Vsichni prece vime,ze ses jako clovek v pohode a ,ze vsichni tady na groweru sou v poho :)=~~ ,staci kdyz si treba v kurarne prectu od nejakyho usera par prispevku a udelam si o nem obrazek ,me prijdou tady vsichni fajn treba dam priklad i kdyby user hh-top mel jeden zelenej bobek tak z jeho prispevku poznam ,ze je to rozumnej v pohode clowek :)=~~ Slo mi jen o tu podstatu,ze to je forum o pesteni ,teda,ze ty zeleny bobky by meli napovidat jak je kdo dobry pestitel ,chnapes to vid :)

Kazdopadne pochybuju ,ze by moderatori nekomu budou brat karmu z5 ,to je blbost :))

pRd :)(:

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 10-05-2002 v 09:47 AM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 24

Teda já jsem do tohohle tématu původně vůbec přispět nechtěl. Ale nedá mi to.

Několikrát se tady objevil názor, že Grower je hlavně o pěstění. Podle mne je Grower fórum hlavně o lidech. O lidech se kterými jsem rád, ke kterým se rád vracím a se kterými rád diskutuji.

Pamětníci vědí, že jsem se tady zaregistroval tehdy ještě jako nehulič a natož pěstitel Samozřejmě že mě travka zajímala, proto jsem Grower ještě jako host navštěvoval a sledoval jsem všechno stejně a hodně i pěstování, ale nikdy mě nenapadlo, že by ten kdo má víc zelenokostiček byl lepší pěstitel.

Já dávám karmu rád, s rozmyslem ale rád. Je to můj projev sympatie tomu, kdo vypěstoval krásnou rostlinku, vyjádřil něco rozumně, nebo přispěl něčím, co mně pobavilo, donutilo k zamyšlení nebo inspirovalo k něčemu.

Myslím, že systém karmy je dobrý a funguje tak jak má.

Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 10-05-2002 v 14:35 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Avitasi, Příspěvek č. 25

Souhlas, karmu za tvuj příspěvek
(he he jakej paradox)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-05-2002 v 14:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 26

2Idea : jasně,já to tak neprožívám jen mi to přijde děsně uhozený,určitě na tom něco je,že karma by se měla dávat jenom v pěstitelských sekcích,já to beru......jen ukazuju jak se to zvrhlo.To s tou karmou sem myslel ironicky a hlavně, že by mi vůbec nevadilo kdyby mi jí vzali,chleba by kvůli tomu nezlevnili a ty co mě znají mě nebudou posuzovat podle karmy,ale je jesný že potěší

Advokát s kufříkem dokáže ukrást víc peněz, než tlupa chlapů s pistolema.

Old Post 10-05-2002 v 17:38 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Re: Tohle chce zlatým písmem na homepage :) Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Carlos
Proto jsem systém lehce vybalancoval. Karmu v plné síle nyní udělujete pouze v pěstitelských fórech.


nechci rejpat..
sorry,ale nic se podle me nezmenilo Karlosi ? :)


[Edited by Carlos on 06-08-2002 at 08:37 PM]

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 04-08-2002 v 19:46 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 28

Tak sem si to celý přelouskal, a zjišťuju, že jsou tu vlastně dvě skupiny (teda těch co se vyjádřili) a to ortodoxní groweři, který by chtěli vidět karmu jen za pěstitelský věci a pak ty ostatní, kteří dávaj karmu a docela rádi i za ostatní něpěstitelský příspěvky, ale řek bych jak si s rozmyslem. Ta třetí skupina co dává karmy za kraviny se tu jak si neukázala. Tim nechci tvrdit, že sem nikdy nedal karmu za zrovna né moc důležitej příspěvek, ale snad to nědělám moc často.

No a jak to vidim já?. Řek bych že se tu vymkl z rukou už prapůvodní smysl a já jsem rád, protože grower rozhodně už dávno neni fórum hlavně o pěstování, ale jak tu někdo moc dobře napsal, je to fórum hlavně o lidech, kteří pěstujou a hulí a maj tak nějak hodně podobnou filosofii! A to je něco jinýho. Tim pádem lidi co pěstujou a hulí si mezi sebou chtěj vyměňovat názory unformace a zážitky, a máme to to co se z groweru stalo. A dle mě je to jen dobře. Nemyslim si totiž, že třeba indoorový pěstování je zas až tak moc rozšířený, já mám ve svém okolí třeba jen jednoho kámoše co jede skříň. A tak mě prostě baví komunikovat s lidmi co dělaj to co já. Když se chci vykecávat s "normálníma" jdu do hospody!

Pokuď by sme nechtěli pod fotkama příspěvky ostatních ve stylu "máš to dobře fakt super K+" tak nevim proč by tam měla bej vůbec možnost "odpovědět". To by tam nemuselo vůbec bejt, prostě by to fungovalo tak jako nějaká výstavka výpěstků určitýho člena, a když už by se chtěl někdo na něco zeptat ať použije PM. Pochvalný příspěvky přece jasně ukazujou komu se to jak líbí a tim i šikovnost či kvalitu pěstitele. Přiznejme si taky barvu, za chvíli už nebude v galerce nic co by tam nebylo a pro ilustraci by stačilo pár kvalitně pěstovanejch kytek. Nechci nikoho obviňovat z povrchnosti, ale myslim, že galerka je taky hodně o tom, že se chci prostě pochlubit ostatním jak pěstuju a co mi vyroste, a kdo tvrdí, že ne, ten je pokrytec. A když se něčim chlubim (je to možná blbý slovo), tak když něco ukazuju ostatním, tak čekám reakce jestli se to někomu líbí či ne.

To samý platí o pěstitelských threadech. Je nás tu čim dál víc, a to jak nezkušených tak zkušených, sám nemám tu drzost někoho hodnotit. A dřív nebo později už byly či budou ty hlavní věci vyřčeny! A co dál? Uzavřít to? Podle mě ne. Ale pak to prostě nemůže bejt fórum o pěstování. Ale je to prostě fórum o lidech s nákloností ke trávě a o pěstování.

Tim se ale dostáváme i k tomu, že už bylo hodně důležitých témat zavedeno a dochází tak k tomu, že nováčci zakládají stále nová témata o tom samým. Sám sem kdysi taky něco podobného párkrát udělal, ale na mojí obhajobu bych řek, že systém vyhledávání neni zrovna moc dobrej, a v tom množstvý příspěvků co tu je, to snad ani líp nejde, fakt nevim, trochu sem odbočil.

Prostě nepěstitelský thready jako Kuřárna se rozjely víc než pěstitelský a proč za určitý kvalitní příspěvky nedat K+.

Jo a taky mě napadlo to co tu nikdo nezmínil. Old ortodox growers tvrdí, že karma je jen označením kvality pěstitele a jeho výtvorů. A co potom K-??? Dává tady snad někdo za pěstění, někomu, K-??? Řekne někdo máš vošklivý kytky dostáváš K-, určitě ne! Co sem tak viděl tak K- se dává tak někomu, kdo třeba bezdůvodně uráží ostatní a podobně. A to hlavně v nepěstitelských tématech! Tak a jsme u podstaty věci, sama K- proto absolutně popírá smysl karmy, tak jak jí preferujou OOG (Old ortodox growers) Protože v pěstitelských threadech ani nevim za co by kdo dával K-.

Jediný řešení co mě napadá je, buď to, jak tu někdo říkal, rozdělit karmu na pěstitelskou a tu ostatní, ale nevim jestli by se s tou pěstitelskou nenakládalo stejně jako teď s karmou.

A druhý to se týká těch zbytečných témat, to snad by šlo řešit jen tak, že by nová témata mohli zakládat jen zkušení a důvěryhodní groveři, a ostatní by do nich mohli jen psát. Kdo ale určí, kdo je zkušenej a důvěryhodnej a kdo ne. A měli by sme tu selekci a omezující pravidla. Tak fakt nevim.

Prostě mě se grower líbí takovej jakej je, a baví mě i lidi co sem choděj. Až na vyjímky jsou všichni moc v pohodě

Old Post 04-08-2002 v 20:50 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 29

No ty ses teda rozkecal , ale napsal jsi to moc hezky. To je zrovna ten příklad, za který se podle mě může dát K+ nebo se pletu? .

Old Post 04-08-2002 v 21:03 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

Upozornění Příspěvek č. 30

Taxem si teďko tak říkal, že mě toto téma moc moc zaujalo, poněvadž jsem o tom už sám uvažoval a to hned v době, kdy jsem se registroval na Groweru – tehdy jsem se snažil přijít na to, co to vlastně znamená, že má člověk těch zelenejch světýlek pět a nebo jen jedno.. přišel jsem na to časem: i kdybych neviděl datum registrace člena, dá se poznat, je-li hodně přispívající a mají-li jeho příspěvky vysokou úroveň v poměru karma / počet příspěvků tak poznám i je-li jeho informace vlastně informací važenou a nebo ne a a a pak jsem si uvědomil a co když sem přinde někdo, kdo je pěstitel, hulič a moc moc v pohodě človíčkem třeba i dvakrát víc a dvakrát tak dlouho než ten s tou velkou karmou a počtem příspěvků, ale registroval se jen před třeba pár dny a tak se to nepozná? No tedy právě že pozná, ale podle toho, že si sám na něj udělám názor dle něčeho jinýho, čímž bude, že si přečtu nějakej jeho příspěvek.. Takže co tím chcu vlastně říct? Asi to, že ať už bude ten karmasystém jakejkoli, stejně bude svým způsobem zavádějící a to se tohoto břemena ba i za jekejchkoliv okolností nezbaví, neb furt bude pouze a jenom ZÁLEŽET NA GROWERECH jestli tu karmu udělí, či ne – tedy asi se vám bude můj závěr zdát jako pitomost, ale pro svoju obhajobu: su jen ještě dvacetiletej, takže naivní, a ještě idealista.., ale: nechal bych systém systémem a to co nejliberálnějším, s tím, že se nebudeme, alespoň „MI“-( nebo “MY“? ) chovat jako většina birokratickejch, namyšlenejch a prachama a slávou a prestiží a vlivem a vážeností a a a - a tak podobně.. – takovejma vecima posedlejch lidí, kterejch je většina a snažme se třeba „jen“ ukázat světu, že může existovat jakýsi společenství lidí, jakási komunita či jak to kdo chce nazvat, no prostě lidičky s určitejma společnejma zájmama ale i právě (a o to je to těžší) i s mnoha odlišnostma, která se ale právě dokáže navzájem akceptovat a dodržovat … n ě c o . .
Co? No to je to! Právě že ŽÁDNÝ PRAVIDLA ale jen je v těch lidech to cosi uvnitř,
že o tom ani nemusej diskutovat, natož zavádět pravidlo a vyhlášku a nařízení a k němu omezení a stokrát to pak novelizovat a prostě se k sobě chovat tak,
že každýho tak nějak principiálně automaticky napdne, že ať už se karma jmenuje karma a nebo skóre a nebo boty a nebo hovna, tak je to prostě obecně vzato hodnocení a to se, když se i do toho našeho života kolem sebe podíváme, dává za nějaký dobrý a přínosný výkon a ne za souhlas či sympatie. Tečka

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 04-08-2002 v 21:34 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

fajn názory, Příspěvek č. 31

akorát otone, asi bych úplně nesouhlasil s tim aby mohli thready zakládat pouze old groweři - to by byla hrozná diskriminace novejch nápadů, spíš třeba aby byl nějakej dohlížitel, kterej by duplicitní thredík doplnil linkem na původní a zamknul...???

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 05-08-2002 v 10:46 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 32

to Dude: jasně asi si mě blbě pochopil, napsal sem, že by to bylo řešení, ale že by vznikla omezení, tak že za jakou cenu!? mě by se to taky nelíbilo (možná sem to blbě napsal, že to z toho nebylo hned jasný) zdar

PS: proč je ta poslední stránka tak graficky zmršená???

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 05-08-2002 v 12:31 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3924600 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív