Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tráva a sex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
afromen
Nový Člen

Karma uživatele afromen - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 33

já myslím, že hulení ruší přirozené hranice mezi lidmi. prostě svěží si s někým koho vůbec neznáš moc nepokecáš... takže i ten sex je potom trochu jednodušší...
myslim že je to určitě mnohem lepší s čistou hlavou

Old Post 10-12-2003 v 12:43 PM
afromen je offline   Profil uživatele afromen   Find more posts by afromen   Foto galerie člena afromen   Click here to Send afromen a Private Message   Add afromen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

No tak to potom tu travku máš místo chlastu.
Ten taky bourá bariéry...

Old Post 10-12-2003 v 13:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 35

no myslím, že na bariéry v sexu ta travka moc není, to spíše ten chlast.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 10-12-2003 v 14:06 PM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 36

proste sex na THC..(<- dobrý ne, odborník... je takovej jinej..neda se rict jestli nepsi nebo horsi nez v norm.stavu-teda ne ze ja byh byla nekdy normalni, ale na paleni se vic uvolnis, nemas zabrany a proset delas to co se ti libi, nemas hlavu plnou problemu typu: Co ze to mam zejtra udelat? Vynesla jsem kos?Kde sezenu penize?Libi se mu/ji sex se mnou?, proste se naplno oddavas tomu sexu..a to je to hezky!Ale myslim, ze chlast je trosku o necem jinym, kdyz jsem uz opravdu moc opila, tak fajn, jsem odvazana, desne moc, zkazena a sprosta a delam takovy veci, ze se mi o nich ani nezda, ale neuziju si to..A sex?fajn,a le moc to nevnimam, kdyz uz jsem opla a na klukovi je aktivita, tak proste lezim a usinam..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 10-12-2003 v 15:37 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 37

heh, si mi připoměla, když jsem byl ještě hóóódně mladej (dááááávno), tak si mě jedna vykalená borkyně vodtahla domů, jako že něco-----------------> a doma okamžitě usnula
tak6e chlast fuckt nebrat

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 10-12-2003 v 15:51 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mykee
Stálý Člen

Karma uživatele mykee - 27% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 38

ja mnjela jeden cas taky blok,malem me vojel bracha moji babi=E!E

vymrdej!!!

Old Post 19-05-2005 v 12:53 PM
mykee je offline   Profil uživatele mykee   Find more posts by mykee   Foto galerie člena mykee   Click here to Send mykee a Private Message   Add mykee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 39

ganja a sex moc k sebe nepasuje ale ked sa namotam, na nejaku holku tak viem ze ju dostanem a patom to je uzasny narez!

Verim ze uzivanie cannabisu vedie k odpusteniu hriechov...c.e.

Old Post 20-05-2005 v 06:36 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
herb,mrs. herb
Stálý Člen

Karma uživatele herb,mrs. herb - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 68  

Pohodička Příspěvek č. 40

Určitě to jde spolu dohromady-ale nesmí to zevšednit...Ale mi doma zas nesmíme bejt poladěný na takovou tu vlnu jak se ti "cukaj koutky"!!!Sou to 2 dni-ňák přišel z pivka dom,a jestli může bejt dneska "připuštěnej"-tak jako že jo ,eště aby ne ..Mno a už sme v tom nejlepšim,a najednou sem cejtila jak se mi koukal do očí,tak sem se podívala i já jemu do očí -no a přišel šílenej výtlem,protože sme si přišli strašně nezvykle,a hlavně směšně...Fakt hukot,to by se vám muselo stát,ale asi většině stalo..Mno tak sme to ňák radši zabalili,protože to nemělo budoucnost..Ale aspoň sme se pěkně zasmáli...Holt sranda musí bejt....

Old Post 22-05-2005 v 10:35 AM
herb,mrs. herb je offline   Profil uživatele herb,mrs. herb   Find more posts by herb,mrs. herb   Foto galerie člena herb,mrs. herb   Click here to Send herb,mrs. herb a Private Message   Add herb,mrs. herb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele herb,mrs. herb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honcek
Stálý Člen

Karma uživatele honcek - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 41

Zulenej sex je super. Se starou , s mladou, s novou, znamou i neznamou. A troufnu si rict, ze rozhodne nezevsedni!

Old Post 24-05-2005 v 14:36 PM
honcek je offline   Profil uživatele honcek   Find more posts by honcek   Foto galerie člena honcek   Click here to Send honcek a Private Message   Add honcek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

toto je imho nejlepší využití MJ!

Old Post 11-05-2006 v 10:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 43

dovolim si trochu nesouhlasit
urcite clovek vic cití, ale je fakt, ze pokud sem hodne, tak proste zapominam na to co delam a tak to je i u sexu. proste najednou si rikam, kurva proc delam tohle nebo tamto a pak v nejhorsim pripade prijde utlum a takovej pocit, ze na to uz nemam chut. zkratka moc u toho premejslim a to je prave u tydle veci to spatny, chce to city a taky nahodilost, proste rozkos.
na druhou stranu, pokud sem jenom trochu, tak to je nadherny.
takze dle meho nazoru, zalezi na tom jak moc

Old Post 11-05-2006 v 15:28 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerič
Stálý Člen

Karma uživatele Kerič - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 44

mne po ganji vzdy stoji a neklesne a neklesne potom uz len zo dve pivka a to clovek dokaze presulozut noc...

Keď zátka nejde vyjebnúť ani vjebnúť, treba odjebať hrdlo...
Ked na teba niekto krici, usmej sa a maj ho v piči.

Old Post 12-05-2006 v 08:54 AM
Kerič je offline   Profil uživatele Kerič   Find more posts by Kerič   Foto galerie člena Kerič   Click here to Send Kerič a Private Message   Add Kerič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Palec nahoru Příspěvek č. 45

Souhlasim s Jestedmanem (nebo jak se to píše). Když je člověk moc tak to nejde, ale když je jen tak do pohody tak to fuckt stojí za to


Milujte se a množte se. (nebo aspoň kýtí)


Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 12-05-2006 v 09:18 AM
Daveid is online now   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

vcerejsi vecer co moje slecna kourila poprve cokoladu a na posteli jeste suchej drink,sme oba tak lehli a spali,ale rano to bylo divoky

Old Post 13-05-2006 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

No mě se mnohem častěji stává, že ležíme vedle sebe, hlavou se mi honí všechno možný i nemožný, co bych řekla/udělala, ale nakonec si řeknu, že jsem stejnak ospalá a když vidim stejnou "aktivitu" i na druhý straně postele, tak to zaříznu.
Něco jinýho to bylo, když byl člověk sexem s druhou polovičkou posedlej, něco jinýho je to po pár letech(navíc ve společný domácnosti). Ta tráva v tom IMHO moc velkou roli nehraje.

Old Post 13-05-2006 v 12:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 48

keric: já právě taky, jak třeba někde sme a ja najednou citim jak mi perko hoři jak prase a uplně to nedavam... Pravda zhulený sem ještě nesexoval... Ale stopro bych to chtěl zkusit, ale aby byl zpukany i protějšek... Bo když bychom byli zpukani oba a stalo by se to jak tam někdo psal, že bychom se na sebe začali sypat tak se nic neděje, ale si představte, že ste s nějakou buchtou, ona střizliva a vy vypukani, ona už skoro je a vy se ji najednou začnete sypat do ksychtu... tak je orgáč ten tam heheheh Třeba najit nějakou slečnu co huli, což bude asi problem... znam jenom jednu, zadanou

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 21-05-2006 v 13:26 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2005 - Tráva a Bůh - 52 odpovědí
28-03-2008 - ganja a sex - 207 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3346110 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív