Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak na zvěř?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 49

to lee:
Tak tys to dobře rozsek!

Old Post 21-03-2002 v 19:21 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

to lee Příspěvek č. 50

:-)))))) tak to sem se nasmál, karma pro tebe, přesně tak to vidim, stop paranoie :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 22-03-2002 v 19:24 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdivo
Stálý Člen

Karma uživatele zdivo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 63 

Obecné DNA Příspěvek č. 51

K tomu DNA bych chtel rict ze ten od koho nemaji benga jako vzorek vlasy toje 2z temene,tyla a ze spanku muze bejt v klidu .A myslym ze neni na skodu dat tam psi chlupy ktery zapachaj vic nez lidsky takze se havet nepriblizi.Psi tedka zacinaj akorat linat takze neni co resit :-)

Old Post 24-03-2002 v 18:26 PM
zdivo je offline   Profil uživatele zdivo   Find more posts by zdivo   Foto galerie člena zdivo   Click here to Send zdivo a Private Message   Add zdivo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobek bobson
Nový Člen

Karma uživatele bobek bobson - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 52

Měl jsem stejnej problém, hlavně se srnama a začal jsem ke kytkám chodit se psem. Nechával jsem tam jeho chlupy a od tý doby byl klid.

Old Post 03-04-2002 v 06:32 AM
bobek bobson je offline   Profil uživatele bobek bobson   Find more posts by bobek bobson   Foto galerie člena bobek bobson   Click here to Send bobek bobson a Private Message   Add bobek bobson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

2maximiq Příspěvek č. 53

hele se srnkama a jinejma zviratkama jinak me nevadicima bojuju prakticky kazdej rok,kdyz zasadim venku.Zadny fekalie jsem tam nikdy nepouzival a to ani nehodlam,staci kdyz tam nechas nejakej starej ,nejlepe propocenej kus obleceni a ono je to fakt odlaka.Nez jsem to vyzkousel,vzdycky mi alespon 2 kytky chcipli ,ale loni jsem tam na kazdej stonek privazal roztrhany tricko a ani stopy tam pak nebyli.skoda prece kazdy palice ktera neskonci v umotanym papirku cus

Old Post 03-04-2002 v 15:00 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cip
Nový Člen

Karma uživatele cip - 41% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 14 

SHRNUTÍ Příspěvek č. 54

Takze si to shrneme.
Nejlepsi jsou lidske vlasy nebo psi chlupy. Osvedcilo se take obleceni napustene lidskym potem. Ostnaty drat jsme odsoudili jako neeticky. A chemicke prostredky jako neekologicke. Jako uzitecna moznost se jevi zanechat na miste lidske exkrementy, ale pozor aby jsme nase kytky nespalili. To je vse.
At se dari vsem.

42

Old Post 04-04-2002 v 12:25 PM
cip je offline   Profil uživatele cip   Find more posts by cip   Foto galerie člena cip   Click here to Send cip a Private Message   Add cip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjik
Stálý Člen

Karma uživatele ganjik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 55

Pochcani urcite neuskodi - ale vlasy si z hlavy urcite nervete. Hodne zemedelcu ma na svych polich u lesa pytliky se srsti psu apod - psa ma hodne lidi, takze neni problem to sehnat - a taky to 100% funguje.

Ganjik

Old Post 04-04-2002 v 13:10 PM
ganjik je offline   Profil uživatele ganjik   Find more posts by ganjik   Foto galerie člena ganjik   Click here to Send ganjik a Private Message   Add ganjik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 56

myslim, že v každým holičství dostanete vlasy naprosto zadarmo, stejně to vyhazujou, zrovna v pondělí tam pro ně jdu, tak uvidim, ale nečekám žádný problems

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 21-04-2002 v 08:14 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Palec nahoru Voňavka. Příspěvek č. 57

No, se srnkama žádnej problém nemam od tý doby, co jsem vyzkoušel normální voňavku. Kupte ten njlevnější čínskey smrad a pokaždý když jdete na vizitu, tak políčko !OKOLO! postříkejte. Prostě všechno kolem pole tak metr od něj. Funguje to na 100%.
To samí platí o močení, stačí okolo. Jestli si někdo chčije na kytky, tak je pěkný prase
Jinak taky celkem spolehlivě fungujou různý cinkrlátka. Například odstřižky nerezovýho plechu. Tři do svazečku na nitku a zvěř je v čoudu. To vám potvrdí každej nimrod. Ovšem s omezení jen na pole dokonale maskované před zraky lidskými. No, a jestli ještě rozházíte vlasy tak se vašemu pili bude zvěř vyhejbat jak upíři česneku

Jinak přes pole, na kterým je tohle každoročně zkoušený vede přes zimu zvířecí stezka...

Srga!

Old Post 26-04-2002 v 10:48 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GARDENER
Nový Člen

Karma uživatele GARDENER - 16% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 19 

divočáci Příspěvek č. 58

našel jsem včera celkem pěkný místečka a srdíčko mi zaplesalo, když jsem viděl i místa předrytý divočákama :-))) - krásně zbavený těch nejhorších drnů, díry cca 30 cm hluboký - no zkrátka ušetřenejch pár hodin práce :-)).
Jenom si nejsem úplně jistej, jestli budou "standardní ochranné prostředky" (vlasy, chlupy, moč apod.) stačit, když se prasátka budou chtít vrátit po nějaké době na místo činu...Sázel jste už někdo do pole, připravenýho kaňourama ????

Old Post 28-04-2002 v 14:25 PM
GARDENER je offline   Profil uživatele GARDENER   Find more posts by GARDENER   Foto galerie člena GARDENER   Click here to Send GARDENER a Private Message   Add GARDENER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dunihlav
Stálý Člen

Karma uživatele Dunihlav - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 44 

Proti zvěři? Příspěvek č. 59

Já znám tyhle vychytávky:
--vlasy, chlupy ale k tomu prej ty srny příjdou za tejden znova a nebudou se už bát.
--kus syrovýho masa
-vykaly, moč
-hadr od benzinu
-plot

Old Post 28-04-2002 v 14:41 PM
Dunihlav je offline   Profil uživatele Dunihlav   Find more posts by Dunihlav   Foto galerie člena Dunihlav   Click here to Send Dunihlav a Private Message   Add Dunihlav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 60

to GARDENER: taky sem asi před tejdnem vysadil jedno políčko vedle rozrytin od divočáků, a furt se nemůžu zbavit obav jestli se ti kaňouři nevrátí a pěkně mi to nezrejou i s kytkama :-(

no uvidíme za tejden až se tam pojedu podívat

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 29-04-2002 v 12:33 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 61

jo jo divocaci to jsou pekny smazky , pred tema radsi s ganjou dal srnky jsou v poho ale divocaci ty se nedaj zastrasit tim ze si tam odskocis.to mi potvrdil i kamos (myslivec a hulic),tak nevim jestli je to to pravy davat skanoura do diry od kanoura ,nebo obracene??hmmm nevim kazdopadne referujte a preju vela uspechof !!!custe

Old Post 29-04-2002 v 16:35 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Shiva - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Palec nahoru Chlupy, chlupy, chlupy....... Příspěvek č. 62

Zdravím,

mě se nejvíc osvědčily chlupy z vlčáka, kámoš mi z něj vždycky na jaře vyčeše tak 2 igelitky, rozhážu to po poli a ugurvená zwěř se neodváží ani na krok.... )

Shiva ))

Old Post 02-05-2002 v 08:20 AM
Shiva je offline   Profil uživatele Shiva   Find more posts by Shiva   Foto galerie člena Shiva   Click here to Send Shiva a Private Message   Add Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MarioT
Nový Člen

Karma uživatele MarioT - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 19  

Dotaz Příspěvek č. 63

Jednou jsem si tak vecer lehl po zasazeni seminek a uvazoval jak se zbavit srnek az zacnou kyticky rust!

Nahodou jsem na neco prisel: Srnky urcite nebudou citit jen mocovinu (lidskou ci jinou) ale urcite utecou i kdyz uciti vuni ne? Kamarad mi rikal ze loni se ji zbavil tim ze tam dal strasaka a postrikal jej sprayem - adidasem! Tak jsem si rikal ze strasaka najde kdokoliv uz z dalky sice srnky pryc ale zas to prilaka nejakeho corkare! Napadlo me co takhle tuhy deodorant? Ono podle me staci zbytek v tom plastu, nechat vicko nahore at dovnitr neprsi a na bocich udelat diry at ten vzdousek jde ven! Trochu ten obal zapichnout do zeme at je na miste kde jste jej dali a melo by je te odlakat ne? Kdyz dovnitr nenaprsi tak tam furt neco bude a bude to i vonet a tim padem i ty potvurky plasiT!

Je to jen teorie kterou letos musim zkusit! Neni overena a zarucena!

Tak pokud se nekdo pripoji prosim piste poznatky a zlepsovaky!

Tak srnkam smrt a pestitelum zdar!

Old Post 08-05-2002 v 10:08 AM
MarioT je offline   Profil uživatele MarioT   Find more posts by MarioT   Foto galerie člena MarioT   Click here to Send MarioT a Private Message   Add MarioT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 64

hledej a pak se az ptej http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=20

[Edited by borifield on 11-07-2002 at 09:40 PM]

Old Post 08-05-2002 v 12:10 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2616360 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív