Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bojíte se zubaře?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Máte rádi zubaře?
K zubařovi chodím rád. Miluju když se mi někdo vrtá v zubech.
Nejsem z návštev u zubaře nadšený, ale chodím pravidelně každý půlrok
Nechodím úplně pravidelně, ale občas si zajdu na kontrolu i když mě nic nebolí.
K zubařovi zajdu jen když mám nějaký problém.
Dokud mě bolest ze zubů nepřivádí do bezvědomí, k zubaři mě nikdo nedostane.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
sika1
Stálý Člen

Karma uživatele sika1 - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 33

K zubaři jsem se vždycky bála, i když jsem měla zuby celkem v pohodě. Pak jsem zlempovatěla a nějakou dobu nikam nechodila. Jenže mě přepadl strach, že nejsem pod kontrolou, tak jsem se přihlásila k novýmu zubaři. Skoro jsem nespala, než jsem tam šla...ALE prohlídka skončila nečekaně skvěle, zubař byl tak hezkej a milej, že se nemůžu dočkat další prohlídky.
Jo a dodatek: i když si myslím, že je moje dýchací ústrojí v pohodě, snažím se na ostatní nedýchat, tudíž i na toho zubaře jsem nedýchala. A on na mě: " Vy mi nedýcháte!!!!" Pak nastal několikaminutový záchvat smíchu na křesle.......

Old Post 14-04-2006 v 16:50 PM
sika1 je offline   Profil uživatele sika1   Find more posts by sika1   Foto galerie člena sika1   Click here to Send sika1 a Private Message   Add sika1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty.SX1
Stálý Člen

Karma uživatele Marty.SX1 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Marty.SX1 - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 34

Ja osobne nechodim k zubarovi rad ale jednouz sem se dozvedel ze abych mel zdravy chrup tak mi musi vytrrhnout asi 6 zubu abych tam mel misto na nove ci co, no a tak prvni trhani byl peknej hnus ale po tretim sem si uz zvykl ze sem tam sel rad a jen proto abych bulnul skolu a nevadilo mi to

My first Outdoor 2006

My secound outdoor 2009


PEACE & LOVE 4EVER

Old Post 14-04-2006 v 19:51 PM
Marty.SX1 je offline   Profil uživatele Marty.SX1   Find more posts by Marty.SX1   Foto galerie člena Marty.SX1   Click here to Send Marty.SX1 a Private Message   Add Marty.SX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Trhali mi nerv z toho zubu dokud jsem o tom nevěděla, tak mi bylo dobře. Když mě jen tak mezi řečí (moje zubařka ma takovej dobrej zvyk víst "dialog", když má pacient vrtačku v puse) řekla, že mi ten nerv fakt trhá, tak se mi začalo dělat mdlo opět mě křísila celá ordiace...nicméně to nebolelo víc, než vrtání. A bohužel tam musim za měsíc znovu, pro plombu. Když mi jí dělala minule, tak mě řízla do dásně a tejdem mě to bolelo.
Fakt je, že až příště půjdu na prohlídku, tak už mi nějakej ten menší kaz nepřijde tak hroznej.

Old Post 14-04-2006 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 36

Bojim se jich jako cert krize. Sdisti. Ale mam smulu, zrovna me jeden vlevo nahore boli!!! Je tam nechciiiii!!! Neeeeeeeee!!!!!!

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 14-04-2006 v 20:11 PM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 37

Kaz(y) tutove mam, obcas to lehce boboliva, ale da se to vydrzet 8-)
Zajdu k nemu za par let az budou mit dokonalejsi technologie nez vrtacka.

Treba GM bakterie ;-)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 14-04-2006 v 20:29 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

No já tež nepamatuju kdy jsem tam byl naposled.
A říkám, že tam půjdu až v 60. letech pro nové .
Jinak šel bych tam jedině v případě, že by mě to ukrutně bolelo víc jak dva dny.
Ale to by mě museli upsat celého aby mi něco mohli v pysku montovat, kompletní uspání je best !
Takže tak !

Old Post 15-04-2006 v 07:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

MiniGrow: hehe, to jsem si řikala taky. Pak mě jeden den bolela divně hlava, druhej začaly zuby-jako bych dostala do držky a večer už jsem nemohla ani spát a jen chodila po bytě, pofňukávala a nadávala si, že doma nemam žádnej brufen, jen paralen(a poprvé jsem se přesvědčila o tom, že na bolest má hulení vliv).
Ráno jsem mastila k zubařce, nesnesitelně dlouho čekala a jak se mi ulevilo, když jsem po čtvrt hodince odcházela bez bolesti.

Old Post 15-04-2006 v 08:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LSD25
Stálý Člen

Karma uživatele LSD25 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 40

musim povedat ze z noveho zubara som mal strach, ked som isiel na preventývnu prehliadku tak som sa sfajčil a nebolo to bohvie čo cely som sa trásol ked mi dával ruky do úst, ale potom ked ma išiel vrtat tak sme pokecali a pohoda chcel som inekciu a on že to boli ešte viac ako vrtanie a nakonec to nebolelo - a kde bolelo tak tam nevrtal. takže už sa zubára nebojím ale vidiet ho dost dlhu dobu nemusím

Old Post 25-04-2006 v 08:34 AM
LSD25 je offline   Profil uživatele LSD25   Find more posts by LSD25   Foto galerie člena LSD25   Click here to Send LSD25 a Private Message   Add LSD25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 41

No pujdu tam pristi tyden, tak se zhulim, necham si od nej pichnout morfin do dasne, nebo co bude mit a kdyby neco, tak mu ho pichnu taky a vytlucu si ten zub brusli jak Tom Hanks v Robinzonovi na pustem ostrove.
------------------------------------------------------------------------------------
neberte si priklad z televize, nebo dopadnete ze zaseklou brusli v sanici nebo hloub :-)

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 27-04-2006 v 05:44 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bido
Stálý Člen

Karma uživatele Bido - 39% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 42

K zubaři teĎ celkem chodim, ale dřív sem z něj byl vysran...
To sem byl v 18-ti z branečákem a pak sem šel až po 7 letech, když už mě zub bolel tak, že nepomáhaly ani 3 Brufeny. Pak sem tam chodil každých 14 dnů 2 měsíce v kuse, než mi tu hubu dala dohromady. Od tý doby sem poučenej a chodim pravidleně.

Old Post 27-04-2006 v 05:52 AM
Bido je offline   Profil uživatele Bido   Find more posts by Bido   Foto galerie člena Bido   Click here to Send Bido a Private Message   Add Bido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 43

No zhulenej k zubari je to bomba. Aspon pro me. Ono to huleni asi nejak funguje dohromady s tema injekcema proti bolesti. Dal jsem doma speka, vycistil hubu a za deset min. jsem sedel v kresle a dostaval injekce na bolest. Byl jsem vytrepanej jak ratlik(byl jsem u zubare po 5 letech) a najednou mi to najelo z tech injekci a z toho huleni a ja byl nejklidnejsi clovek na svete. Takze od te doby jedine nahuleny k zubarovi.

Old Post 27-04-2006 v 07:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raddy
Nový Člen

Karma uživatele raddy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 44

tak toto je husta tema. tiez zubarov prilis neoblubujem, nastastie mam pomerne zdrave zuby a som donuteny k navsteve tak raz za 4 roky. Ale ked uz tak poriadne, vytahovanie nervu a pod. som uz absolvoval. Polomrtvy bolestou, zubarka vytiahla nerv a na tej hnusnej zahnutej ihle mmi s nim hojdala pred ksichtom, ze aha uz je von...vrazdil by som...
A aby som si to zakazdym uzil, tak kedysi davno som mal vyklbenu sanku, preskakuje mi klb a udrzat usta otvorene viac ako par minut mi sposobuje neskutocnu bolest, no supot...Takze k zubarovi len ked je to nutne.

Old Post 27-04-2006 v 13:32 PM
raddy je offline   Profil uživatele raddy   Find more posts by raddy   Foto galerie člena raddy   Click here to Send raddy a Private Message   Add raddy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wosel
Nový Člen

Karma uživatele Wosel - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 45

Jsem rád, že i mnohem větší kapacity a drsoňové tady na Groweru jsou na tom podobně. Uchcávám totiž strachy už jenom když si na zubaře vzpomenu, ale dřív nebo později mě to stejně čeká, páč už zhruba před rokem mi vypadla plomba.
Bože, jak já to nenávidim!!!

Old Post 27-04-2006 v 22:37 PM
Wosel je offline   Profil uživatele Wosel   Find more posts by Wosel   Foto galerie člena Wosel   Click here to Send Wosel a Private Message   Add Wosel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TWiSTY
Stálý Člen

Karma uživatele TWiSTY - 63% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 46

Kdyz jsme byl maly tak jsem mel problemy se zubama(furt jsem si je cistil), ale to nezabiralo a furt mna bolely.............A ted tam chodim prawidelne kazdeho 1/2 roku uz od swych 13 let.......doporucuju, nez se trepat doma s bolawyma zubama.

*smoke weed every day*

Old Post 14-05-2006 v 09:59 AM
TWiSTY je offline   Profil uživatele TWiSTY   Find more posts by TWiSTY   Foto galerie člena TWiSTY   Click here to Send TWiSTY a Private Message   Add TWiSTY to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TWiSTY! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Palec nahoru zdarec pacoši, Příspěvek č. 47

no tak já mám svého lékaře chrupu rád a pravidelně jej navštěvuji každý půlrok,aby se pojišťovna trochu zatřásla...Zaslouží si to,i když se třeba jenom podívá do mordy,či přeškrábne zubní šutr, a nic jiného nečiní.V případě nouze je schopen ordinovat i v neděli večer a toho si cením,i přez to,že první plombu mi dělal až v mých 30jářích.-v té době jsem se mu také přiznal,že již chápu,proč se moje stará bojí zubaře...Moji smradi rovněž chodí pravidelne od svých postbatolecích let s námi,a i když jenom otevřeli držku a mrk se na jejich chrobalivé mléčňáky a ničehož nečinil,aspoň trauma z návščev již není tak obrovské.Vypadá to,že si vážím svého zdraví,a vedu k tomu i ostatní,leč patrně nečiním radost svému internistovi požíváním alkoholu,kornatěním tepen,kouřením,obžerstvím..atd. No snad ještě psychouš by mohl míti radost ze sklidnění cholerické nátury účinky THC...
Odkládání návščevy zubního lékaře jest škodlivým návykem.ale.Mám strach ze zubařů!
ps:
Vlastní zkušenost : lepčí je chlap.Má větší sílu a nerozmarasuje Vám hubu při pouhém vytržení zoubku jako slabší ženská potřebující páčící síly a rovněž můžeme předpokládat principiálně lepší technologickotechnické předpoklady .... doktorky sorry,určitě jste lepčí v něčem jiném...

Old Post 14-05-2006 v 13:27 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 48

Zjistil jsem, že když jdu k zubaři zhulenej, jsem klidnější Jinak z nich mám panickou hrůzu...

Viva México!

Old Post 14-05-2006 v 14:36 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6630070 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív