Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bojíte se zubaře?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Máte rádi zubaře?
K zubařovi chodím rád. Miluju když se mi někdo vrtá v zubech.
Nejsem z návštev u zubaře nadšený, ale chodím pravidelně každý půlrok
Nechodím úplně pravidelně, ale občas si zajdu na kontrolu i když mě nic nebolí.
K zubařovi zajdu jen když mám nějaký problém.
Dokud mě bolest ze zubů nepřivádí do bezvědomí, k zubaři mě nikdo nedostane.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 17

To já jsem měl tak zkurvenou zubařku. Že když jsem tam zašel na kotrolu, mně do tejdne rozboleli zuby. Když mi wopravovala zuby, tak se mi pod jednim udělala cista, jak to špatně udělala.

A už přez rok schánim nějakýho třeba Pha. Ale všude jen to musíte kde máte kartu. Svině ohrožený, je jich málo, střílet se nesměj

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 30-03-2006 v 19:26 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 18

Nesnasim zubare, je to neco ceho se bojim fakt uplne silene moc. btw videli ste to video: Brnensky masakr zubni vrtackou?

Old Post 30-03-2006 v 20:23 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lameee
Nový Člen

Karma uživatele lameee - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 19

zubař je nepřijemnej, ale zatim mi nikdy nedělali nic tak hroznýho aby se to nedalo přežít
jinak doporučuju film Brněnský masakr zubařskou vrtačkou

Old Post 30-03-2006 v 20:33 PM
lameee je offline   Profil uživatele lameee   Find more posts by lameee   Foto galerie člena lameee   Click here to Send lameee a Private Message   Add lameee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frankie
Nový Člen

Karma uživatele Frankie - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 20

minuly tyzden mi musel vytrhnut 2 zdrave zuby (kvoli strojceku) a moj zubar je skurveny sadista= hell on earth

I`ve got F and C and I`ve got K too. So the onlything I`m missing is yoU.

Old Post 30-03-2006 v 21:05 PM
Frankie je offline   Profil uživatele Frankie   Find more posts by Frankie   Foto galerie člena Frankie   Click here to Send Frankie a Private Message   Add Frankie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 21

jo no, zubaři jsou čuráci hlavně když pracujou sice mám vešlice solidní zubařku s vybavenou ordinací ale i tak tam jdu jenom když musím...
a co je snad ještě horší než vrtání je ten hák se kterým se vám šťárá v zubech

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 31-03-2006 v 10:40 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 22

SMRT ZUBARůM !!!!!

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 31-03-2006 v 11:02 AM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 23

zkusili jste si nekdy pred navstevou dentisty zahulit?

jednou jsem to zkusil a takovy psycho co z toho bylo, uz nikdy nechci.
prijdu si v klidu pred ordinaci, tam kamos a ze ma nejakou WW. v klidu, ja pul hodiny casu, tak sme svaleli dve brcka, v klidku spalili, on sel somu, ja k dentistovi. prijdu do cekarny, na hajzlu vycistim zuby do bela, sednu, zactu se do novin, uzivam si high. kdyz na me po pulhodine prisla rada, jakoze OK, jdu dovnitr, sednu na kreslo, cumim na ty jeho mucici nastroje, a je miá tak nejak dobre. rychla prohlidka dutiny ustni, objeven jeden kaz, a ze se bude vrtat. zacalo se mi divne dychat, tak jsem doktora pozadal, jestli by me nepustil ven na vzduch, ze se mi ztoci hlava. on chytil se sestrickou psycho jak krava, pokrcili mi nohy, hlavu mezi kolena, doktor na me rval DYCHEJ! DYCHEJ! sestricka me polila vodou, hruza vec. nakonec jsem se z toho vykoktal, doktor mi rekl, ze mam prijit zitra, coz nebylo nejhorsi.

ale od te doby k zubari nahulenej NEJDU!!

!

Po pár letech zpět.

Old Post 31-03-2006 v 11:08 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 24

Já chodím pravidelně každý půlrok,protože jednu dobu jsem tam nechdodil (asi 5 let ) a dopadlo to katastofálně . Nejvíc , ale nesnáším ten ostrý předmět jak s ním pořád šťourá do zubů . Brrrrrrrr

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 31-03-2006 v 19:21 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

nebyl jsem uz 15 let.Chteli by mi rozvrtat vsechny zuby a udelat ze me dobreho zakaznika,vim to

proste se bojim :-)

Old Post 31-03-2006 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erne100
Stálý Člen

Karma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 26

Naposledy som bol na prehliadke asi pred piatimy rokmy, mám rozpadnutý jeden zub a chceli my robiť resekciu- rozrezať ďasno a s dlátom vysekať. Tak som povedal že si musím ešťe niečo zariaďiť a potom sa zastavým.. Odvtedy som u zubára nebol a pokial to nebude extrémne boleť tak ani nepôjdem

Takže zubárov sa bojím, a to móóóóóóc!

Old Post 31-03-2006 v 20:41 PM
Erne100 je offline   Profil uživatele Erne100   Find more posts by Erne100   Foto galerie člena Erne100   Click here to Send Erne100 a Private Message   Add Erne100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 27

prave to nechapu. ja osobne si radeji vytrpim v tom relativne pohodlnym kresle tech 0-20 minut bolesti, pak mam pul roku pokoj, zadny nervy co mi bude trhat dnes..........

jojo, prevence.

edit: ne vzdy se vyplati neco odkladat, trhano vsech vyhnivajicich zubu po deseti letech ignorace stomatologie nebo jednou za pul roku chvilka bolesti? mno, kazdy strujcem sveho osudu jest....

!

Po pár letech zpět.

Naposledy upravil Lahvan_FlaskiCZ 01-04-2006 v 11:03 AM

Old Post 01-04-2006 v 01:57 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 28

vy tu nadavate na tych zubarov, ale si predstavte zebi tu neboli vobec, az potom by to bolo peklo. Ako napisal lahvan, radsej si to tych 20 min vytrpim, a mam klud.

Old Post 01-04-2006 v 10:54 AM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kafevar
Stálý Člen

Karma uživatele kafevar - 73% PěstitelskáKarma uživatele kafevar - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 289  

Příspěvek č. 29

Já vím, že prevence je prevence a že se vyplatí nezanedbávat pravidelný návštěvy zubaře. Ale tohle je o strachu, tady racionální uvažování nemá žádnou šanci.

Old Post 02-04-2006 v 22:26 PM
kafevar je offline   Profil uživatele kafevar   Find more posts by kafevar   Foto galerie člena kafevar   Click here to Send kafevar a Private Message   Add kafevar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki23
Stálý Člen

Karma uživatele ziki23 - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 30

Zubaře vubec nemam rad, ale kdyz tam musim, tak tam zajdu - pak si řeknu: musim tam az za pul roku, to je dlouha doba. A tech pul roku utece vzdy jako mooc rychle

Old Post 14-04-2006 v 11:17 AM
ziki23 je offline   Profil uživatele ziki23   Find more posts by ziki23   Foto galerie člena ziki23   Click here to Send ziki23 a Private Message   Add ziki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 31

Rád bych řek, že se zubaře nebojim, ale když vám řeknu, že už se dva a půl roku chystam na kontrolu a nejsem schopnej tam jít jenom proto, že vim, že mi bude rejpat do zubů takovym tim bazmekem, tak vám to asi bude jasný Fakt se tolik nebojim vrtačky, jako tý svině, co s ní propychuje oslabenou sklovinu pod kterou sim yslí, že je kaz. No za takový rejpání mych mu utrh..... To mi připomělo jeden fťip
Přijde chlapeček k zubaři a když si ho zubař vyveze na křesle nahoru a chystá se začít kontrolu, tak zjistí, že ho mladej drží za vejce. S údivem se na něj podívá a chlapeček řekne: "Nikoho tady nebude nic bolet, že pane doktore!!"
Tak to můžete brát jako návod pro příští kontrolu, ale nevim co poradit těm co chodí k zubařce Holt smůla...

Old Post 14-04-2006 v 13:24 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 32

nemam zubarov rad (vlastne ani ziadneho doktora) ale ani panicky strach ma nechyta...
Ale u zubarov som si uz uzil dost. Minimalne osem - devet zubov mi - samozrejme bez utisenia - vytrhli, to vsetko asi tak do siedmej - osmej triedy. A v devine(?) mi museli vyrezavat a nasledne vytrhavat z dasna zub, lebo niak zle rastol do toho ktory bol nad nim a vytlacal ho aj ked nemal.. A naposledy pred 2 rokmi mi vrtali predne zuby, co uz bola len prechadzka ruzovim sadom..
A to vsetko aj napriek tomu ze som dbaval na zuby,..teraz uz na zubarov kaslem, dobrovolne ich nenastivim,..a ani o zuby uz tak nepecujem.. ale aj tak mam pekny

Old Post 14-04-2006 v 15:56 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8963340 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív