Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Verohodnost - Hodnoceni seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 65


21.1---uzavrel som on-line objednavku,vytlačil formular a spolu
so 120 eurami som poslal na uvedenu adresu.

20.2---dlllllho nič,až dnes rano ma zobudila po telefone kurierka.
Vraj či čakam balik z Holandska a či budem dnes doma.Jasne !
A o pol desiatej dorazila škatula.
Všetko prišlo v poriadku a v origoš obaloch:1x NIRVANA AK-48
1x NIRVANA White Rhino
1x DUTCH PASSION Skunk no.1
1x SERIOUS SEEDS Chronic

+BONUS 10 seeds NLX (naky križenec Nothern Lights,predpokladam)

Taqže www.growshopalien.com možem len odporučit.
Sice neohuria rychlostou dodania,ale cena a serioznost
je na pravom mieste.dufam,že som trochu pomohol.
Taq nazdareq !

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 13-02-2006 v 18:55 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filosnb
Nový Člen

Karma uživatele filosnb - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 23  

Zkušenosti s www.eastseeds.cz Příspěvek č. 66

edit by Jedule:
Přesouvám z fóra Elektronika a technika a spojuju dvě témata, která v něm byla založena, do jednoho příspěvku, neb soudím, že tyto příspěvky by měly být zachovány pro budoucí generace.


filosnb 26.2.06
Potřeboval bych poradit.Objednavam si seminka přes tuto www ztranku a zajimalo by mě ktera platba je nejlepší a jestli je to jistota.Jo a za kolik dni po odeslaní peněz bych měl obdržet semínka.Thanks yuo very much.A držím palce všem growerům aď to výjde a ůroda je velká .
Lidi sorry neni to www.eastseeds.cz ale .com jo??

gg133 27.2.06
další takový co to dělá ve foru elektrotechnika?

xerthon 28.2.06
kolik trydu jeste?
adresa druhého založeného threadu, připojila jsem ho níže

Mno a druhej thread:

filosnb 25.2.2006
Peace lidi.Potřebuji poradit.Asi před 3-4 týdny sem si objednal semínka z www.eastseeds.com a nic mi zatím nepřišlo.Posílal jsem Emaily a taky nic.Tak nevím co dál jestli je mam zkusit objednat ještě jednou??Modýlek je AK-48.Předem dík.

indicky-konopi 25.2.06
A poslal jsi prachy predem???

filosnb 25.2.2006
Ne ne jasně že ne

indicky-konopi 25.2.06
Jo aha, a co když je třeba tim???

filosnb 25.2.2006
Ne asi ne.Na email mi poslaly že by to mělo přijit do 1 tydne a v tom instrukce o platně.Takže fakt nevim.Asi se na to vykašlu a zkusim to přes jinou www stranku.Nevíš o nějake osvěčené??

indicky-konopi 25.2.06
si delas prdel?? je ti snad jasny, ze at vobjednavam od jakykoli seedbanky, tak musis poslat prachy predem? bud na ucet nebo v obalce spolu s vytisklou objednavkou a ne v korunach? nejvetsi rada odemne bude, kdyz ti reknu, ze mas pouzit hledani...jinak asi nejlepsi bude...
www.seedbotique.com - a tam jich najdes mrte, si vyber...tady ti to stejne zachvilku zavrou
www.seedbay.com

Moje 26.2.2006
Zadna seedsbanka ti to neposle na dobirku,jen musis poslat kesise predem

filosnb 26.2.2006
Jasne už sem se to taky dozvěděl to je teda pěkny shit ale za to mi to určitě stoji.Pokud mne nepodělaji,ale věřím že ne.Všem dík

Naposledy upravil 28-02-2006 v 16:15 PM

Old Post 26-02-2006 v 18:09 PM
filosnb je offline   Profil uživatele filosnb   Find more posts by filosnb   Foto galerie člena filosnb   Click here to Send filosnb a Private Message   Add filosnb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pe3cenko
Nový Člen

Karma uživatele pe3cenko - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 67

zdravim
chcel bi som si objednať nejake seeds ,ale bojim sa o prachy lebo ich chcem poslat postou a cosi som pocul ze prachy z obálok vyrabujú alebo niejako inak odsudzia tý ľudia cez ktorých to ide, myslim tým poštárou alebo takýchto.
Ako ich mám poslať ,doručenkou ,ako ceninu alebo ako????????????

Old Post 22-03-2006 v 22:27 PM
pe3cenko je offline   Profil uživatele pe3cenko   Find more posts by pe3cenko   Foto galerie člena pe3cenko   Click here to Send pe3cenko a Private Message   Add pe3cenko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
diem 390
Nový Člen

Karma uživatele diem 390 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 68

čau.mam u nirvany už tejden objednanyho DP a nevyšly mne prachy...chci se zeptat, jestli nejak ovlivni mou objednavku kdyz to poslu např. 14 dnu po tom, co na webu vyplnim objednaavku..diik

Old Post 30-03-2006 v 12:11 PM
diem 390 je offline   Profil uživatele diem 390   Find more posts by diem 390   Foto galerie člena diem 390   Click here to Send diem 390 a Private Message   Add diem 390 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wont
Nový Člen

Karma uživatele wont - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 69

pe3cenko: z CR se da poslat "doporucena zasilka do zahranici" - dostanes podaci listek a posta za ztratu nebo poskozeni hradi asi 1000Kč - prijemce musi podepsat prijeti - tak jsem to posilal ja a v pohode.

nebo "cenne psani do zahranici" - to stejne, ale muzes napsat cenu zasilky, kterou pak posta v pripade ztraty hradi

Kazdopadne penize poradne a nenapadne zabalit do tvrdeho papiru nebo tak nejak.

Old Post 30-03-2006 v 12:27 PM
wont je offline   Profil uživatele wont   Find more posts by wont   Foto galerie člena wont   Click here to Send wont a Private Message   Add wont to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 70

a co vravite na dutch-seeds? ja som najprv objednaval kartou a vsetko ok. Ked som druhy krat poslal money v obalke,tak nic neprislo.Peniaze vp*** a ked som im napisal 2maily,tak ani neodpisali.

Old Post 25-04-2006 v 16:57 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 71

PRISLI NIEKOMU SEEDS OD EASTSEEDS.COM CI CZ?

Old Post 06-07-2006 v 14:32 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 72

já objednával z nirvana-shop.com ... na poště jsem koupil protinárazovu obálku a do ní dal prachy na early misty(15e v papírovejch a 5e v kovových) a poslal jsem to doporučeně, za deset dní byly semena doma...jen mě mrzí, že nebyly v original balení, ale ve šroubováku...příště, až budu objednávat, tak vítězí seedbotique...

Old Post 06-07-2006 v 23:28 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkken
Stálý Člen

Karma uživatele Darkken - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 73

Nazdar groweri!
Potreboval bych poradit od jaky seedbanky nakupovat a jaky modely koupit.
Mam <budu mit>sklenik.Jekoz to zacinajici pestitel bych chtel neco jednodussiho.Jediny co urcite chci je Afghani.

Prosim poradte nejakou levnou a osvedcenou seedbanku a nejak ymodylek.

Old Post 06-08-2006 v 15:13 PM
Darkken je offline   Profil uživatele Darkken   Find more posts by Darkken   Foto galerie člena Darkken   Click here to Send Darkken a Private Message   Add Darkken to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Darkken! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 74

uk nema smerovaci cisla

Old Post 10-08-2007 v 20:19 PM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Věrohdnost seedbank Příspěvek č. 75

Ja jsem obědnaval u ALIEN - "NL"poslal jsem EUR. v obalce pošty
jako ceninu pojštěnou na 3000kč.Nepotvrdili obdržení hotovosti ale do 9.dnu mi přišlo co jsem chtěl!

Old Post 11-08-2007 v 12:19 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
current93
Stálý Člen

Karma uživatele current93 - 92% PěstitelskáKarma uživatele current93 - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 76

taky potvrzuju: Alien velmi seriozni jednani, berou VISA (tu treba dostane kazdy student u CSOB zadarmo), za 8 dnu jsem to mel doma (!), bonus jsem taky dostal (NLX)...navic za velmi dobre penize

Old Post 05-09-2007 v 08:25 AM
current93 je offline   Profil uživatele current93   Find more posts by current93   Foto galerie člena current93   Click here to Send current93 a Private Message   Add current93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

zde ohodnoťte SEEDBANKU (jako ve škole) Příspěvek č. 77

takže jak z názvu: stupnice 1-5

všechny vaše hodnoceni k JAKÉKOLIV seedbace se budu snažit pravidelně aritmeticky propočítávat a aktualizovat tady na prvním příspěvku ... takže každá seedbanka tady bude mít zcela jasnou známku(aritmetický průměr), aby to bylo přehledný

jinak prosím připojujte důvod vašeho hodnocení (to třeba kvuli tomu, abych do hodnocení nepočítal příspěvky některejch čerstvě reglejch voloďů, který sem napíšou, že dávaj jedničku nirváně, protože to zasadily na poli a bylo to skvělý hydroskéro a strašně to zkuřovalo )

jinak co nás asi bude kromě kvality kuřiva zajímat nejvíc bude:
jestli se nedělaj hermáči, klíčivost no a taky pojeby od seedbank

poslední aktualizace 13.05.08
+ LINK !!!
SENSI SEEDS: ................. 1- (hodnoceno 16x )
NIRVANA: ....................... 3 (hodnoceno 16x )
K.C. Brains: .................... 2- (hodnoceno 4x )
MANDALA SEEDS: ............ 1- (hodnoceno 14x )
DUTCH PASSION: ............. 2- (hodnoceno 17x )
HOMEGROWN FANTASEEDS: 1 (hodnoceno 2x )
FLYING DUTCHMEN: .......... 1 (hodnoceno 3x )
TH Seeds: ...................... 1-- (hodnoceno 4x )
Mr.Nice SEEDS: ................ 1- (hodnoceno 4x )
SERIOUS SEEDS: .............. 1 (hodnoceno 3x )
NO MERCY SUPPLY: ............ 2 (hodnoceno 1x )
GREEN HOUSE SEEDS: ....... 3- (hodnoceno 9x )
PARADISE SEEDS: ............ 2 (hodnoceno 2x )
SAGARMATHA SEEDS: ....... 1 (hodnoceno 1x )
DJ SHORTS: ..................... 1 (hodnoceno 1x )
MAGUS GENETICS: ............ 1 (hodnoceno 1x )
BARNEY´S FARM SEEDS: .... 5 (hodnoceno 1x )
.
BLUE HEMP: ............. 4 (hodnoceno 1x )
CANNABIS HELVETIKA: ............. 3 (hodnoceno 2x )
SEEDSMAN: ............. 3 (hodnoceno 1x )
SWEET FEMALE SEEDS: ............. 3 (hodnoceno 1x )
RESERVOIR SEEDS: ............. 3 (hodnoceno 1x )
Ministry of cannabis: ............. 1- (hodnoceno 1x )
FEMALE SEEDS: ............. 1 (hodnoceno 1x )
Skunkman´s Cultivators Choice: ............. 2 (hodnoceno 1x )
CHIMERA SEEDS: ............. 1 (hodnoceno 1x )
SPICE BROTHERS: ............ 2 (hodnoceno 1x )
BOG SEEDS: .................... 2 (hodnoceno 1x )
JOEY WEED SEEDS: .......... 2 (hodnoceno 1x )
SWEET SEEDS: ................. 2 (hodnoceno 1x )

Bad boys, bad boys,
Whatcha gonna do,
Whatcha gonna do when they come for you?

Naposledy upravil soulQuake 14-05-2008 v 08:30 AM

Old Post 01-01-2008 v 12:36 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 78

no a tak začnu: sensi seeds 1 ... řekl bych že profíci... s hermafroditama sem se nesetkel a o špatné klíčivosti sem od nikoho nic neslyšel

Bad boys, bad boys,
Whatcha gonna do,
Whatcha gonna do when they come for you?

Naposledy upravil soulQuake 01-01-2008 v 13:46 PM

Old Post 01-01-2008 v 12:38 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 79

Tak posílám 2 K.C. Brains je trošku problém s klíčivostí 8 z 10. Jinak žádní hermafroditi a z těch 8 jsem měl jen jednoho chlapa.
A pokouřeníčko je to kvalitní.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 01-01-2008 v 15:30 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 80

Nirvana->tady je hodne tezky rozhodovani,nejsem si jistej,jestli 3/4,ale asi je to spis na ty trojce.Genetika je dost nestala,obcas z jednoho balicku seminek vyrostou kytky a kazda je uplne jina=nejsou zaruceny vlastnosti kytky.Pro mluvi hlavne cena a taky to,ze se obcas ze seminek vyklube docela zajimava kytka...

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 01-01-2008 v 16:03 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0288210 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív